Opinie o Eko-Byś Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Eko-Byś Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Eko-Byś Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko-Byś Sp. z o.o. w Warszawa

.....

Witam załogę pragnę poinformować że wszystkie zaistniałe sytuację odnośnie przekraczania czasu pracy kierowcy należy kierować BEZWZGLEDNIE DO PIP ORAZ ITD, dodam również że wszystkie przejawy mobbingu NALEZY KIEROWAC ANONIMOWO LUB OSOBISCIE DO PANSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY W WARSZAWIE ORAZ ORGANOW TERENOWYCH( najlepiej w oba oddzialy) wszelkie informacje są na stronie internetowej PIP ODZIAL GLOWNY WARSZAWA.Pragne dodać że wszystkie przejawy PLACENIA POD STOLEM i zaniżanie składek emerytalno-rentowych NALEZY KIEROWAC DO PIP,US,KAS!!!! ....pozdrawiamy i zapraszamy do składania informacji o nieprawidłowościach w firmie .Będziemy reagować.

Kajtek
@.....

A dlaczego w wątku tej właśnie firmy, a nie jakiejś innej? Wiem, że w marcu pisano o nadgodzinach i co drugiej sobocie w miesiącu. Ale z wypowiedzi nie wynika jasno, czy i jak płacone są te nadgodziny oraz soboty, jeśli są ekstra płatne? Ani tym bardziej nie wynika, jak tu się odnoszą do pracowników, czy co by się stało, jakbym za pracę w nadgodzinach i weekendy podziękował?

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Eko-Byś Sp. z o.o.?

@Niedoceniony

Teraz to chyba kamery są w każdej firmie... wiadomo czy w ogóle ktoś na nie patrzy, czy sa dla zasady? To tez pytanie.. Wyżej ktoś wspomniał o zarobkach, ciekawi mnie czy są według ciebie adekwatne do pracy?? Myślę nad zmianą pracy, dlatego tak trochę dopytuje:)

Kornel Nowy wpis

Na swojej stronie mają ofertę pracy na stanowisko specjalista ds. technicznych. W wymaganiach napisali między innymi o bardzo dobrej znajomości topografii Warszawy. To głównie praca mobilna i dużo czasu spędza się w terenie? Chętnie się dowiem więcej o warunkach.

Naszczesciebylypracownik Nowy wpis

Na rozmowie możesz ustalić wszystko, łącznie z tym ze dostaniesz służbwy helikopter, bo nikt tam nie daje radypracowac, ludzie sa zwalniani albo sami rezygnuja po niedlugim czasie, niestety takze panowie rn i pp szybko zweryfikuja Twoje checi do pracy poprzez ciagly (usunięte przez administratora) i wyciaganie z (usunięte przez administratora) informacji do ktorych dostepu miec nie bedziesz a nawet jesli dadza ci do niej dostep to i tak sie w tym zagubisz, bo Ci w tym serdecznie pomoga z usmiechem na ustach. Jak nie bedziesz sprzedawal bledow swoich wspolpracownikow, czy tez podleglych osob lub bedziesz chcial cos zmienic badz wprowadzic jakies ulatwienie to szybko znajda na ciebie cos co pozwoli Ci w trybie natychmiastowym opuscic firme:) Beda na Tobie wymuszac wyszukiwanie bledow kierowcow/operatorow tylko po to zeby wlepic im nagane, bo przeciez oni to robia na codzien(łacznie z twoimi upomnieniami/naganami. Ogolnie praca fajna, fajni ludzie(kierowcy i operatorzy i sporo zyczliwych ludzi w biurze) ale z tego co widac rotacja tylko w jednym dziale zarzadzanym przez dwoch najmadrzejszych ludzi na swiecie, co widza wszyscy dookola ale nic z tym zrobic nie moga. W/w panowie maja posluch w "Zarządzie" i moga naprawde mocno uprzykrzyc Ci życie co tez szybko zrobią, a pseudokoledzy beda sprzedawac kazde twojej potkniecie. Generalnie praca nie warta nawet 15 tys na tydzien,gdyz maja tam chlopcy mistrza w zajerzdzaniu ludzi psychicznie i szeroko pojetym (usunięte przez administratora)

Ho ho

Jeżeli interesuje Cię tyranie po 10 godzin dziennie bez przerw i co drugą sobotę, to się zatrudnij i nie myśl, że Ci ktoś podziękuje za Twoje poświęcenie, raczej dostanie (usunięte przez administratora), ze czegoś nie zrobiłeś lub nie dopilnowałeś

.....

Tu poprostu kros informuje że jak by były takie sytuacje jak są przedstawiane to proszą o kontakt .Celem wyjaśnienia wszystkich nieprawidłowości,proste.

Kajtek
@.....

Piszesz o obgadywaniu się współpracowników, pokorze czy szacunku. Ale co pracodawca ma do tego, czym dany pracownik się interesuje w wolnej od pracy chwili? W jakich sytuacjach brakuje Ci szacunku?

Czyli co, zwykli pracownicy nie są w stanie się dogadać z osobami z wyższych stanowisk? A co z ludźmi z tego samego szczebla? Jakie obowiązki ma się na recepcji, bo chyba tak to nie jest, że nie muszą nić robić? Wiesz jakie są zarobki na recepcji?

Niepolecam Nowy wpis

Zależy z kim popracujesz sam/sama zobaczysz jak tam jest. Ale pewna osoba nie powiedziała tam pracująca już dłuższy czas że atmosfera jest dziwna. Ciężko z kimś się dogadać. I strach czasem odezwać. Jak zarobisz 4 tysiące netto to max

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eko-Byś Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Asystent projektu
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.

Łukasz

A jakie teksty można od nich usłyszeć i z czego one wynikają? No i jaką kasę tu się zarabia?

Jak w Eko-Byś Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

(usunięte przez administratora).W dziale BOK połowa osób pracujących nie ma żadnych kwalifikacji, oderwani od rzeczywistości.Szkoleń nie ma.No może poza tym, że jeden czy dwa dni siedzisz z kimś i słuchasz rozmowy na call center.Nie można się pomylić bo robią screeny i musisz się tłumaczyć.Zapomnijcie o chorobie, tam nie można.(usunięte przez administratora).Jak szefowa ma humor to podpisze wniosek jak nie to nara.Rekrutują ciagle a kogoś kto coś potrafi zwalniają.

Ja pracuje w co drugą sobotę

Z wyboru? I jak to na zarobkach się odbija?

Adamek

Zarobki 6.5

zadowolony

24zł za godzinę, nadgodziny 24 zł za godzinę, sobota co druga 24zł na godzinę. Praca 11h/dziennie

Slabo
@zadowolony

24 zl na godzine to marnie

Kamila
@Slabo

A może teraz były jakieś podwyżki? Ktoś wie? Bo mąż akurat też jest zainteresowany pracą tutaj. Nadal soboty i nadgodziny tak samo płatne? Nadgodziny to ogólnie są z wyboru?

Aahaha
@Slabo

24 slabo ? Znam firmę co proponuję 14 zł za godzinę

Czy Eko-Byś Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Klient

Szanowni Państwo z BYsia czy w tym roku już nie pamiętacie o klientach jeżeli chodzi o składanie życzeń? zawsze co roku przyjeżdżał opiekun handlowy i można było porozmawiać o ostatniej współpracy, wymienić się życzeniami, porozmawiać o priorytetach i planach na przyszły rok. Czy klienci generujący wam kilka set tysięcy rocznie nie są już dla was istotni?

Anetka

A wiesz może czy taki handlowiec ma pod sobą duży teren? Może po prostu brakuje czasu na takie pogawędki z klientami? Zastanawiam się też ile można zarobić na tym stanowisku? Zależne są pobory od sprzedaży?

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie. (usunięte przez administratora)na porządku dziennym. Firma oszczędza na pracownikach jak tylko może i zamiast 4 estetów w dziale są 2 przez co nadgodziny to codzienność. Zero serdeczności zero pomocy. (usunięte przez administratora) Jednym słowem odradzam. Zauważcie jak często szukają tam pracowników (usunięte przez administratora). Nikt w tej firmie nie chce po prostu zostać za żadne pieniądze. Wolę dostać mniej i być traktowany jak człowiek.

kierowca

Pracuję w tej firmie od sześciu lat. Wypłata zawsze na czas. Jeżdżę praktycznie nowym mercedesem. Praca jest trudna, potwierdzam, ale wiem za co pracuję. Niektórym jest ciężko się dostosować i szukają czegoś innego. Normalka. Wiem bo sam zmieniałem kilka razy robotę. Ale teraz jest ok. Póki co nie zmieniam.

Dorka

O jakim stanowisku jest mowa?

armando

Zgadzam sie z kolega na 100 procent

BylemTam

w wiekszosci prawda. Równiez ODRADZAM

Joanna
@BylemTam

W większości? Nie no to teraz już musisz doprecyzować - czyli co jest prawdą a co wygląda inaczej?

BylemTam
@Joanna

Wyrazasz sie jak ci z tej firmy. Wiec mala lekcja kultury osobistej - nic nie muszę, za to mogę, ale tylko jak grzecznie poprosisz i nie teraz tylko jak znajde chwile. Czy już wiesz co tam jest nie tak ?

Dominika

A na jakim stanowisku byłeś? Powiesz ile wynosiła Twoja wypłata? Co jest powodem, że już tu nie pracujesz? Na jaki dzień miesiąca przypadała wypłata? Miło wspominasz atmosferę wśród pracowników? A nie można było brać nadgodzin żeby sobie dobić do wypłaty?

zalana

"zlewanie ze strony współpracowników i przelożonych". To straszne. Jak oni mogli? Wszyscy powinni poświęcać ci więcej uwagi.

Kamila

A możesz powiedzieć co wywołało te krzyki ze strony szefowej? Za co ona krzyczała dokładnie na pracowników? Brak pomocy- ogólnie nie ma na początku szkoleń i nie można liczyć na wsparcie w pierwszych tygodniach pracy?

Zainteresowana.

A czy zapłacili wszystko co obiecali zapłacić?

ho, ho
@Zainteresowana.

czasem trzeba czekać na tę umówioną gotówkę trzy albo cztery miesiące, to zależy od widzi misie pseudo pani prezes

skargi do ZUS

Skargę lub wniosek można złożyć w każdej terenowej jednostce organizacyjnej ZUS oraz Centrali ZUS: -pisemnie na adres Centrali ZUS: ul. Szamocka 3, 5, 01-748 Warszawa - faksem (nr Centrali ZUS 22 667 13 65), - pocztą elektroniczną - cot@zus.pl - ustnie do protokołu (w tym przypadku protokół podpisany zostaje przez wnoszącego skargę lub wniosek oraz osobę przyjmującą zgłoszenie).

Radek

Uwaga. Admin udostępnia numery IP. Każdy pracodawca o którym wątek na forum, może mieć dostęp do IP tutaj dyskutujących i porównać ze swoją bazą danych.

Wanda

Wiecie może jaki mają cel w tym wszystkim? Nie było tutaj osoby, która by wytrzymała jednak dłużej niż 2 miesiące, z której byliby tak zadowoleni?

Była pracownica

Zgadzam się z opinią że w księgowości nie dzieje się dobrze. rotacja jakiej nie widziałam nigdzie indziej w tak odpowiedzialnym dziale. (usunięte przez administratora) nie polecam nikomu. bardzo toksyczne srodowisko.

Łysy

Koperta - potwierdzam. Od najniższego stanowiska po kierownicze.

Łysy

Na konto plus premia. Ogólnie wychodzi bardzo dobrze. Polecam.

Łysy2
@Łysy

Premia w kopercie

ar

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej w Byś. Było przyjemnie. W trzech słowach: konkret, szacunek, profesjonalizm. PS. Mają fajne biuro.

Chetny do pracy

3500 na start Po okresie próbnym 4500 netto

@Chetny do pracy

Mega. ;) A wiadomo jak już czy po próbnym coś tam jeszcze podnoszą?

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Eko-Byś Sp. z o.o.?

MarkuM

Polecam, dobrze placą, zawsze na czas.

@MarkuM

Co raz to gorzej w tej firma tna na wyplatach nie polecam

@MarkuM

fajnie mieć pracę w której dobrze płacą. Dla mnie taka dobra płaca to tak z 4 tysiące do ręki. Jest się w stanie tutaj tyle zarobić czy nie za bardzo?

12 godzin to długo. Rozumiem że można zostać po godzinach ale żeby płacili wtedy wyższą stawkę. A tu widzę że chyba nic z tego?

Niedoceniony

Warunki pracy są takie, ze im więcej mówisz (usunięte przez administratora) tym lepiej i szybciej idziesz do przodu w strukturach. Profity są fajne: nowy samochód (usunięte przez administratora) Trzeba mieć oczy szeroko otwarte, nigdy nie wiadomo kto Cie obserwuje (usunięte przez administratora)

@Niedoceniony

Łukasz

No to po części miał racje :D A ile jest tej podstawy w ogóle?

Co
@Łukasz

Co jak miał rację o czum ty mówisz

Rudy
@Co

2500na konto a resztaa w kasie 10kazdego miesiaca a co myslales ze calosc na konto

Worker
@Rudy

Ja mam 4500 na konto. Nie wiem o co kaman ?

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Byś Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eko-Byś Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Byś Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Byś Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 13 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eko-Byś Sp. z o.o.
  • Wólczyńska 249