CWS-boco Polska Sp. z o.o.
counter
3 900 851 5 1
Jerzy

Okej, dlatego pytam się o opinie o firmie , która nie zachęca do podjęcia tam pracy. Praca wydawała się okej chociaż coś tam śmierdziało (zarobki 200-250 zł netto za dzień pracy ale zero szczegółów dotyczących wykonywanej pracy) , czułeś się raczej jak niewolnik a nie partner. Także kierowca serwisant odpada.

Tak7Nie
Adam

Spoko praca. Przynajmniej wiadomo co robić i co chce kierownik. Pozdrawiam wszystkich marudzących w tę piękną niedzielę.

Tak6Nie28
Szukam pracy

Widzę, że szukają osób do pracy, ale te opinie mnie odstraszają. A pracodawca milczy. Chyba podziękuje :/

Tak20Nie5
Pytanie Nowy wpis

Czy CWS-boco Polska Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Zapewnia kartę fot profit.

Pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Zapewnia kartę fit profit. Sorry za literówke

Nadal pracujący Nowy wpis

Najpierw sie zwalnia z pracy a potem robi smrodu na starych śmieciach żenada! Pamietaj że niektórzy nadal tu pracuja i chcą miec prace w tych czasach. Co za ludzie jeny!

Tak8Nie
P.

Najlepiej najpierw kogos niesłusznie oskarżyć a potem jak sie wszyscy wkolo zaczeli domyslac czyj to wpis to ze strachu usunął! Jaka odwaga. Jesli tak ci zle i jestes taki najlepszy pracownik to idz zgłosić do zarzadu czy kogo tam chcesz osobiście zobaczyny co powiesz na swoj temat i czym udowodnisz te bzdury. Pzdr dla wszystkich

Tak10Nie
Lola

Międzyrzecz to jakaś pomyłka tam Pani kierownik myśli że jest Bogiem. Zero rozmowy normalnej z pracownikiem. Chodzi od rana nabuczona aż człowiekowi się odechciewa pracować. Wszyscy mają jej dosyć. Jej kompetencje dają dużo do życzenia.

Tak1Nie3

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy często w firmie CWS-boco Polska Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Kasia
@Pytanie

To zalezy na jakie stanowiska.

pozytywny

sama firma jest spoko i większość ludzi też, są oczywiscie takie smrody jak te co inni opisują, ale tak chyba jest wszędzie. Czołem!

Tak3Nie13

No Właśnie!! Widać że ładnie się tu dzieje bo bióro podpisuje się tu jako pracownik z produkcji pracują z domu i się chyba nudzą bo nikt z nas nie mowi że pani D. Załatwia wszystko chyba że tym z biur bo na proodukci jej wogole nie ma a wcześniej jako kierownik też prawie wcale. Moglyby zamiast tych bzdur wrócić nadgodziny do płacenia zamiast odbioru. Ale Dobrze że zakład daje radę z koroną! Pzdr!

Tak9Nie
Neutralny
@Pracownik

Po pierwsze praca zdalna jest w wielu firmach więc to normalne i takie mają prawo po drugie biuro pisze się przez u a po trzecie z tego co wiem w wielu firmach bezpośrednimi przełożonymi na produkcji pracowników są brygadzisci a oni podlegają kierownikom więc oni mają chodzić po produkcji i pilnować ludzi i zdawać raporty itp chyba nie znasz niestety schematów nie tylko tej firmy ale tak wygląda wszędzie ale jak widać chodzi o kasę bo sam to stwierdziłeś że nadgodziny mogły by wrócić

Tak3Nie1
pracownik2
@Neutralny

uderz w stół a nożyce same się odezwą. Jak na neutralnego to słabo. Ten poziom: do szczoty lub pilnować pracowników znamy z codziennej pracy. Przykre ale sami potwierdzacie ze tak właśnie jest teraz w zakładzie. Chamstwo i brak szacunku dla ludzi na niższych stanowiskach. Obie panie z Łodzi nie mają ani wiedzy ani przyzwoitej kultury. Wiele osób widziało jak każda z nich wydzierała się do innych, G - nawet na korytarzu na pana Marka - wstyd. I Neutralny - nie odpisuj można zmienić pracę. zrobię to szkoda tylko kolegów

Tak1Nie14
@pracownik2

Marku, moglbys nie krytykowac swojej przelozonej i kolezanki tylko dlatego, ze ktos cie odsunal od wiekszej odpowiedzialności. Jak masz odwage to powiedz im to w twarz.

Tak15Nie2
@pracownik2

Znajdziesz sobie napewno nowych kolegów! A zakład po stracie takiego ODDANEGO pracownika postara się podnieść i jakoś działać dalej ;) szerokości kolego!

Tak16Nie2
obserwator
@Pracownik

Brawo pani kierownik czy dyrektor! wszyscy widzą jak chcecie tego człowieka wykończyć i jeszcze zrzucacie na niego? Tak was boli ze to jedna z nielicznych osob ktorą szanowaliśmy i szanujemy.

Tak3Nie16
@obserwator

Szczegolnie szanowali go ci co sie na nich wydzieral i wyzywal od nieudacznikow.

Tak16Nie1
Ktoś

Wielka racja!

Tak13Nie1

Choć w Łodzi jesteśmy zastraszani to może ktoś to przeczyta. Łódzkie panie kierownik i dyrektor nie raczą tu przychodzić i pracować. Wszystko załatwia p. Dorota chociaż nie jest już kierownikiem. Może ktoś zastanowi się czy są potrzebne. Tak tu jest gdy rządzą te co tylko podlizują się do Niemców. Podobno na nic nie ma kasy wiec po co trzymać 2 nierobów

Tak13Nie17
Użytkownicy czekają na odpowiedź 175 dni.

A może byś powiedział o znikających matach .

Tak3Nie
Adam

Tak6Nie28
trochę normalności

po co takie ciągłe nakręcanie - czy jak zamkną zakłady to wypłacisz nam wynagrodzenie skoro jesteś taki mądry? Przeżyłeś podobną sytuację, ze udajesz wujka dobra rada? ja chce to przetrwać i mieć dalej pracę

Tak7Nie3
Ilona
@trochę normalności

Wypowiedź @anonim została w całości usunięta przez administrację strony (pewnie naruszył regulamin serwisu). Nie wiem zatem, do czego sam się odniosłeś. Ale korzystając z okazji dopytam Cię o coś. CWS-boco szuka teraz Specjalisty ds. Marketingu. Wiesz może, czy wymagane jest tam doświadczenie, jeśli chodzi o to stanowisko?

TakNie1
nigdy w życiu !

w dniu gdy została ogłoszona na Świecie pandemia korona wirusa a w PL chorych i zakażonych przybywa nie wiem czy robotę jak mają ci ludzie w BOCO fizyczną (pralnia sortownia kierowca) przyjąłbym za 8000 zł netto na mieś -za duże ryzyko własne

Tak9Nie

Tak1Nie

Faktycznie, jest to blad. Nie mam problemow aby sie do niego przyznac, mysle ze kazdemu sie zdarzaja, szczegolnie jak sie ma maly telefon i grube paluchy;-) Pozdrawiam i zycze radosnego zycia, przyda sie Panu.

Tak4Nie4

Lodzianka

Ale bzdura!! Akurat pani M z kadr to jedna z nielicznych osób które zasuwają i szanują ludzi - niezależnie od ich stanowisk. W sumie szkoda ze to nie Ona jest u nas zamiast duetu doskonalenia

Tak5Nie6

Czy w CWS-boco Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Tak1Nie14
Kasia
@Pytanie

to zalezy do kogo zglaszasz

Tak4Nie1
Zwolniona
@Pytanie

Zgłaszasz problem. I...zostajesz zwolniona. Uśmiech. Jakie problemy.

Tak12Nie1
Gosik
@Pytanie

W Międzyrzeczu jest zamiatane pod dywan chyba że brygadzista zgłasza problem na pracownika to wtedy dyrektor reaguje a tak to nie musisz dzwonić lub pisać pismo odrazu do Łodzi wtedy może coś ruszy

Tak7Nie1

Jaka umowa obowiązuje w CWS-boco Polska Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

umowy próbne są zwykle na 6 miesięcy

TakNie4
Henry

@Jerzy a to finalnie ,co wchodziło w zakres obowiązków?

Jerzy

Tak7Nie
pryntkii
@Jerzy

w łodzi pensja kierowcy w 2017 wynosiła 2100 lub 2300 mieś . 250 dniówki to przy ok 23 dniach roboczych wychodzi 5750 zł na rękę - nie realne

Tak2Nie
dla kierowców o etacie !

Pisząc uczciwie - dla kogo ta praca ,dla osoby silnej fizycznie ,psychicznie ,boco to pralnia zawozisz czyste ciuchy i odbierasz brudne np zapach śledzi :) lubisz jeździć w takim aromacie ? Kierowca jeździ w singlu często trzeba łachy wnieść na 1 piętro (bo tam klient ma szatnię ) (więc masz nowy etat - transport wewnętrzny ) pół biedy kiedy masz do wniesienia 1 worek łachów ale możesz mieć 40 worków po 15 kg każdy :) i tak latasz z busa zaparkowanego np 80 m od wejścia ,korytarz ,schody, korytarz i dopiero szatnia klienta :) (taki darmowy pakiet multisport ) i takich klientów możesz mieć 10 na trasie jednego dnia :) kierowca raczej zaczyna pracę ok 4:15 rano rozpoczyna pakować wóz . Jakie jeszcze atrakcje czekają kierowcę ,boco to firma która przykłada sporą wagę do higieny również (intymnej) więc kierowcy na niektórych zakładach wymieniają osobiście pojemniki na zużyte damskie (wkładki higieniczne ) - super praca dla kierowcy (obyś nie był fetyszem takich gadżetów :) xD ) dla mnie była to osobiście krępująca kwestia Uważam że takie pojemniki które są lekkie powinny wozić panie serwisantki a nie faceci ! taki osobny serwis damski ! Kierowcy w tej firmie to porządne chłopy ciężko pracują zasługują na dużo więcej niż dostają - Ja tam nie wrócę ale życzę im szerokości i przyczepności !

Tak12Nie1
Omega3G

Witam Jak tam w cws? Zmieniło się coś na lepsze? Czy nadal bieda i wysokie normy?Alfy i Omegi pracują?

Tak3Nie9

Nie wiem gdzie pracujesz ale chyba na innej orbicie. Mi tu jest dobrze, i pokaz mi firme w ktorej nikogo nie szukaja, nikt nie odchodzi i wszystko jest super. Trawa zawsze bardziej zielona u sasiada. Ludzie wracaja i to tez o czyms swiadczy. Idz sobie pracowac do wielkich wyzyskiwaczy. Mi sie kasa zgadza.

Tak3Nie16

Jasne, z ramienia zarzadu :-D Nikt nie ma wpływu na to co uważam. To moje zdanie i każdy może mieć swoje. Mnie się tu podoba, a innym nie musi, jest wiele miejsc do pracy z wspaniałymi opiniami na gowork :-D Bo przecież wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Tak3Nie9
Anka
@Pracownik

(usunięte przez administratora). I praca ogromnie ciezka i szkodliwa. To nie czasy obozow koncentracyjnych a tak tu jest. Kto pracowal to wie. Ja ucieklam 2 lata temu. Kiedy od tych kwasow dostalam choroby, zeniktnie chciał mnie przyjac do pracy. Chorobg skory, wyglad chorej na aids.

Tak14Nie
Szukam pracy

Tak20Nie5
Adrian
@Szukam pracy

Opinie są oczywiście bardzo ważne, ale wnioski należy wyciągać samemu. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą powinieneś złożyć CV i na rozmowie rekrutacyjnej dowiesz się dokładnie jakie warunki proponuje pracodawca i sam zdecyduj, czy Ci one odpowiadają czy nie. Nie sadzisz? Pod linkiem https://www.pracuj.pl/praca/cws-boco;kw można znaleźć aktualne oferty wolnych stanowisk. Daj znać jaką podejmiesz decyzję.

Tak7Nie5
@Szukam pracy

Ja bym raczej powiedział, że opinie są 50/50. Biorąc pod uwagę innych pracodawców to te są całkiem dobre. Ja tam jestem zadowolony, że tu pracuję. W życiu nie przeniósłbym się do jakiejś ogromnej korpo.

Tak7Nie12
Adrian
@Pracownik

Dobrze wiedzieć, że jesteś zadowolony z pracy w firmie CWS-boco Polska. Będziesz tak uprzejmy i napiszesz nam coś więcej o pracy w tej firmie? Jak ocenisz atmosferę oraz relacje na linii pracodawca-pracownik? Liczę na to, że uzyskam od Ciebie szerszy obraz tego, jak wygląda praca w tym miejscu.

Tak1Nie9

Minnio
@Szukam pracy

(usunięte przez administratora) dzwigasz 2 tony dziennie. Sekundy wytchnienia. Brygadzista jak ss, ponizajaca praca. Wytrzymalem 2,5 miesiaca na sile. Peklem. Teraz zarabiam 1000 wiecej produkcja, normalne warunki, ludzie i przelozeni. Pracy pelno i nie za grosze i kosztem zdrowia. Myslcie i uciekajcie.

Tak12Nie3

Zostaw merytoryczną opinię o CWS-boco Polska Sp. z o.o. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

CWS-boco Polska Sp. z o.o.