Opinie o CWS-boco Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CWS-boco Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CWS-boco Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CWS-boco Polska Sp. z o.o. w Łódź

jak to jest ze wszystkie pracownice sumiennie wykonuja swoja prace a jedna ulubienica brygadzistki ma prawo do siedzenia pray biurku,i gadania przezpol zmiany.a inne tylko chwile stana ijuz sa ganiane.to jest brak szacunku dla pracownic ktore rzetelnie pracuja na swoja pensje.smutne to ze brygadzistka na to pozwala pani brygadzistko otworz oczy.bo norma to nie wszystko

Sebastian
@pracownik

Możesz mi podać jakieś widełki obowiązujące w CWS-boco? Zastanawiam się czy warto tu aplikować, jak sądzisz? :) A Ciebie czym firma zachęciła? Ciekawy jestem :D

@Sebastian

Wątpię że dostaniesz takie dokładne dane

Pracownik CWS

Mieliśmy przeprowadzkę chcieliśmy przewieś parę drobiazgów z mieszkania do mieszkania. Udałam się do Mariusza O żeby zezwolił kierowcy przewieś te parę rzeczy. Mariusz O usłyszawszy że chcę użyczyć samochód wpadł w taką furię zaczął machać rękoma że to nie firma transportowa itd. resztę przemilczę nie nadaje się do cytowania. Może zostawiłam bym to bez dalszego biegu ale że jego kierowcy jeżdzą służbowymi autami do domów do Piesek . Odległości z międzyrzecza do Piesek tam i z powrotem około 30 km koszt przejazdu jednego busa jakieś 450 zł. z tego co się dowiedziałam to się ciągnie o kilku lat. A dla ludzi nie ma na podwyżki.Brawo Kierownictwo i Dyrekcja CWS Polska więcej takich pracowników.Przypuszczam że można sprawdzić gdzie samochody stoją

Kierowca

Brawo Ż H

@Pracownik CWS

Auto miały stać na pralniach lub w depotach. Zarządzenie pani Dyrektor i Kierownik ale niestety kierowcy dalej jezdzą do domów samochodami Jak w Międzyrzeczu tak i w Stargardzie . Taki zarządzenie wydał Mariusz O. I tak pieniądze idą na pojedynczych ulubionych pracowników Mariusza O.

I co

Zostan kierowcą,

ha

czy naprawdę pani dyrektor G i jej wierna świta myśli że tu są głupi ludzie? Więcej szacunku - korona z głowy nie spadnie a może i przy okazji nauczy się czegoś o tej pracy Tak zniszczyć zakład i zmiany, wstyd

Śmiech

Jak widać sama pani G zaczyna pisać pozytywy na siebie Może tylko warto dopowiedzieć, ze wszystkie wprowadzane pomysły sa kopiowane z pracy męża p. G, który jest operacyjnym w innej firmie

Tuturutu
@Śmiech

Sama (usunięte przez administratora)pisze pozytywy na siebie??? ????‍♀️Poziom myslenia to po prostu jakas masakra. Jestem pracownicą DG i jestem Panią Lidią zachwycona. To jest konkret z klasą, a nie jakas sztuczna Barbi ktora sie wystroi i robi z siebie klauna.Pani Lidio... Piąteczka!

i my

a słyszeliście że w piątek był u nas cyrk guzika opowiadajacy o nowym ładzie! Przykre. Może w końcu ktoś zauważy co teraz wyprawia się w pralniach. Zamordyzm i brak wiedzy Pani Anety nie będzie akceptowany, a jak widać posiłki z pralni łodzkiej są równie beznadziejne .. Liczymy że Pani Agata wróci, jak nie to czas odchodzić

....
@i my

W czym Tobie Agata pomoże??? Przeciez ona nie ma zadnej władzy.

Wrrrr
@....

Ty też nie masz

@Wrrrr

Nie potrzebuje jej. Mnie w zakladzie wszystko pasuje

Beznadziejna prowokacja, tylko po co?? Żeby ubliżać? obgadywać? wyzywać? Żałosne

Opiekun Klienta

Bardzo niski, nieprofesjonalny i bardzo żenujący poziom przeprowadzenia rekrutacji. Powtarzanie w kółko tego samego na jakie stanowisko się aplikuje, oraz od początku rozmowy budownie nieprzyjaznej atmosfery. Pani z HR z którą miałem okazję rozmawiać przez telefon nie potrafiła mi odpowiedzieć na zadawane przeze mnie pytania oraz kluczowe sprawy o które pytałem twierdząc że na drugiej rozmowie dowiem się wszystkiego ponieważ ona nie wie. Druga rozmowa miała przebiegać online, Pani która ją przeprowadzała nie włączyła kamerki (pokazując swój szacunek) i tutaj również nie dowiedziałem się nic co chciałbym się dowiedzieć, w kółko powtarzanie jak mantra tego samego o stanowisku i ciężkiej pracy (również po 12h co odbiega od oferty w ogłoszeniu), zapytania o warunki finansowe nie do końca jasne, Pani również nie potrafiła udzielić konkretnej informacji, jedyne co ogólne ustalenia gdzie trzeba, co trzeba itd. Można wywnioskować z tego że firma szuka młodych ludzi bez doświadczenia aby narzucić swoje "warunki". Sam podziękowałem za spotkanie.

Szczegółowo wszystko od A do Z z CV. Dużo pytań dlaczego zmieniam pracę, dlaczego akurat ta firma itd.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Racja

Odnosze sie do wypowiedzi nick PRACOWNIK piszesz 100%prawdy.Osobiscie znalam p.Anete i to co piszesz to szczera prawda.Na zmianie ma swoje ulubienice i tylko z nimi rozmawia reszte traktuje jak bydlo.Jak sie na kogos uprze to tylko wspolczuc tej osobie.Ogolnie niemila wystarczy spojrzec na jej mine i odechciewa sie wszystkiego.Jak najdalej od takich ludzi.

Kwiatuszek

Pani Agato zycze duzo zdrowia.Prosze nie wracac do cws boco szkoda zdrowia. Ja juz tez tam nie pracuje i nie żałuje swojej decyzji.Pozdrawiam serdecznie.

rak

raczysko toczy firmę. Kumplostwo i tylko to. Pani Agato jesteśmy z Panią! Mober firmowy niestety ma się dobrze i stara sie być miła jak nigdy. Brawo Zarządzie i nowa pani z kadr! Panie Miłoszu artykuł a życie az tak się różni?

.....
@rak

Kumplostwo to mam nadzieje ze wreszcie w Dąbrowie sie skończy. Pani Aneta jestidealnym kandydatem na lepsze stanowisko. To kobieta neutralna, konkretna, pracowita, uczciwa.

smutek dookołą

niestety to już nie ta sama firma co kiedyś. zgadzam się - był wtedy Prezes i szacunek, a praca zawsze szła do przodu, bo nie praca jest problemem. Teraz w większości są ludzie bez kultury osobistej i często bez wiedzy ale liczy się tylko by się wypromować na swoim kawałku nie ważne jakim kosztem. AP z Dąbrowy - tak jak kolega niżej - trzymaj się zdrowo, a tu nie wracaj bo nie warto marnować sobie życia! Brawo Zarządzie i kadry gdziekolwiek jesteście!

Pracownik dhl

Niemcy już wiedzą co Cws odwala za zmiany tak nagle i wszyscy kierownicy z CWS. Polak zawsze polaka przy Niemcach oczerni.

Nikt
@Pracownik dhl

:) a co chcecie męską kor we na forum :) ja bym tam kierownicy nie leciał w uja :D męskie dziw i

Witam. Jaki mądry mózg z przełożonych przeniósł kontrolę jakości z Skwierzyny do Międzyrzecza. Teraz to my w Skwierzynie nie mamy co robić w pracy, bo wszystko stoi. Pakowanie, przyjęcie towaru bo piki na odzież zbierana nie przychodzą, ponieważ towar do kontroli długo jest w Międzyrzeczu i czeka się na potwierdzenie czy jest dobry pod względem jakości. KIEROWNIK(usunięte przez administratora) nie ma pojęcia co się dzieje z tymi procesami, ale uważa że dobrze wszystko wie. Przykra sprawa i sytuacja na tak dużą firmę Dhl.

Nela

Też wysoko się nosi Kierownik Kasia s. myśli że wszystko wie i firma bez niej to upadnie. Też zero kompetencji do pracowników.

@Nela

Ludzie co wy tu piszecie za głupoty. Co chodzi o P. Kasie jest to osoba na wysokim poziomie, więc nie oczernianie dobrych ludzi. Szkoda że piszą tylko sfrustrowane osoby a jest wiele osób które są zadowolone. Niestety często tak jest że osoby z pozytywną opinia nie zawracają sobie głowy głupim oczernianiem. Po prostu idziemy pracować i tyle. Sorry ale już nie wytrzymałam czytając te wpisy....

Ale o co chodzi

@Pracownik, zgadzam sie z toba. Wiekszosc ludzi zadowolona a znajda sie marudy co im wiecznie zle. Wzieliby sie do roboty albo zobaczyli jak beznadziejnie potrafi byc w innych miejscach.

Haha

Chyba (usunięte przez administratora) jesteś tej Pani, że tak piszesz. Bo tylko (usunięte przez administratora) i wybrańcy są uważani w tej firmie i tej Pani K. S. Szkoda słów co się dzieje w Cws CFC MIĘDZYRZECZ.

Magdalena

Rozwój osobisty dla niektórych osób jest bardzo ważną kwestią. Jedną z form nabywania i poszerzania wiedzy są szkolenia. Chciałabym więc się dowiedzieć, czy na takie można liczyć w CWS-boco Polska? Jeśli tak to jak często się one zdarzają?

@Magdalena

Tak, są mozliwości zeby isc na szkolenia czy kursy

rak

może teraz ktoś zareaguje. I tak napiszemy list do Zarządu, jak pani dyrektor i spolka traktują ludzi i maja wymiecione na klientow. tak dziurawych ciuchow nigdy jeszcze nie bylo wysyłane.My sie krzykuw i straszenia pani dyrektor nie boimy bo i tak pójdziemy gdzie indziej.

Hej ludzie, co tak syczycie? Komus sie nie spodobalo cos i pisze za wszystkich, wiecej luzu. Ja tam jestem zadowolony z pracy a szczegolnie warunkow. Znalezli sie frustraci.

Halina

Praca stabilna i mozna sie dogadac z szefowa

i my

nic się nie zmieni u was i u nas. U nas dyrektor od excela pomiata ludźmi i promuje swoich przydupasów ktorzy nie znają podstawowej pracy w pralni. jak coś się zgłosi to odpowiedź jest jedna - niepodoba się to wwynocha. Kiedyś w tej firmie szanowano ludzi!

My

I co myślicie że coś się zmieni po tych wpisach? Wróci zona dyrektora z urlopu i dopiero zacznie się jatka i szukanie winnych. Ludzie może trzeba iść z tym w inne miejsce?

Szkoda że to jest jedyną metoda żeby przekazywać takie informacje. Mamy nadzieję, że ktoś w końcu zareaguje. Ludzie się boją powiedzieć cokolwiek, zareagować. Zastraszeni przez żonę dyrektora lub kilka bliskich jej osób, które są ponad prawem. Dyrektor nie ma swojego zdanie, a nawet jeśli mu się zdarzy, to za chwilę ma zdanie żony. Firma nie powinno rządzić małżeństwo. Bo zrobiła się z tego firma rodzinna. Szkoda traktowanych niesprawiedliwie pracowników. Ludzie chcą po prostu robić swoje, a nie zastanawiać się, czy małżeństwo znowu ma trudne dni. Jak będzie jakaś alternatywa ludzie uciekną. Choćby do Amazona.

Xxx

No tak to jest tylko żona dyrektora, nikim więcej w firmie Cws nie jest. Nie ma szacunku u pracowników, no proszę pracownice to starsze kobiety i Dominika O. je potrafi sprawdzać, to (usunięte przez administratora)

Rufi

U nas na hali już nie przesiaduje żona dyrektora. Teraz to ponoć miesza w DHL w Skwierzynie. To co wyprawia jest żenada.

Zostaw merytoryczną opinię o CWS-boco Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w CWS-boco Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CWS-boco Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CWS-boco Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 3 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CWS-boco Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CWS-boco Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CWS-boco Polska Sp. z o.o.