Opinie o Eko-Byś Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Eko-Byś Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Eko-Byś Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko-Byś Sp. z o.o. w Warszawa

Patryk

Polecam! Nie warto czytać większośći opinii tu, bo są niewiarygodne. Wszystko na konto, trzymają się terminów.

Łysy

(usunięte przez administratora) jeśli myślisz, że ktoś na publicznym forum wstawi prawdziwe zdjęcie przelewu. Musiałaś z choinki się urwać. (usunięte przez administratora)

kierofcabombofca

Piękna, napisz proszę jak mam tutaj wstawić zdjęcie?

@Łysy

To niech nie pisze farmazonów ze dostaje wszystko na konto bo każdy wie doskonale jaka kasa jest na konto a jaka w kopercie

Wielki nos

Jaka dobra firma niedlugo ci w (usunięte przez administratora) gps wloza to jeszcze lepiej chwall to firme juz niedlugo biuro do wymiany (usunięte przez administratora) jeden po podstawowce wielki kierownik zamiatania a reszta tez nie ma pojecia o gospodarce odpadami porazka a ja zachwalaja to idz gosciu do pracy a pozniej napisz jak jest

@Wielki nos

Porządna firma. Nie ma co narzekać. Wypłata zawsze na czas i wszystko na konto. Polecam Jan K.

Dwukropek
@Patryk

Nie polecam firmy, kazdy patrzy zeby tylko (usunięte przez administratora) oczywiscie nie wszyscy ale duzo takich. (usunięte przez administratora)teoretycznie nadgodziny. Jeżeli chodzi o wypłacalnosc i terminowosc ok ale atmosfera bardzo słaba. Pozdrawiam

Pracus

Rom to co pisze szok to jest prawda calosc wyplaty dostajesz na konto czy dalej przy kasie jak tak robisz 5 lat tylko nie smiemiaj bo jade z toba

@Pracus

Jeszcze się nie zdarzyło, że nie dostałem kasy. Albo, że mnie ktoś oszukał? Piszecie po prostu kłamstwa bo płacą wam za trollowanie. Warunki są takie jak się umówiłem i wszystko jest ok. A ty @pracuś swoje groźby schowaj sobie w buty pomiędzy słomę. Będzie ci wygodniej na Carrefourze kontenery otwierać.

RomRom

Prawda w oczy kole co? Widzę, że nerwy puszczają koledze. Zwolnij trochę bo ci żyłka pierdząca pęknie. I dla jasności. Ja nikogo nie zachwalam. Piszę jak jest po prostu. A jak wymyślasz nieprawdę to nie dziw się, że ktoś o tym mówi głośno. Mi tam robota pasuje. Mam swoje auto, pieniądze się zgadzają więc gwiżdżę na takich jak Ty co tylko narzekać potrafią.

@RomRom

Piszesz kłamstwa żeby się podlizać szefom prawdą jest że nie jest przestrzegane prawo pracy ani prawo skarbowe i doskonale Ty wiesz o tym i inni i nie wprowadzaj ludzi w błąd swoimi wpisami, to że Ci się zgadza wypłata w kopercie nie oznacza że firma jest ok w stosunku do pracowników.

Nur Grzegosz
@Pracus

Z nura do biura teraz jestem kierowniem nie kleocie mnie mocno w plecy bo mi klawiatura wyleci i jak bede Elemisowi robil

Rudy Grzes

Bede lepszy nie znasz moich uslug wazelino z Plocka

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Eko-Byś Sp. z o.o.?

Robert

Nie ma spiny. Zawsze da się rozwiązać problem. Polecam jak najbardziej.

RN

Olewcze, traktują Cie jak powietrze. Bazują tyko na wyssanych z palca opiniach niektórych pracowników.

Iwona

Nie potwierdzam ani jednego słowa krytycznego. Nie rozumiem jak można pisać takie oszczerstwa bez wyrzutów sumienia. To jest bardzo fajna babka. Zawsze służy pomocą i nigdy ale to nigdy nie uświadczysz złośliwości z jej strony. Zawsze pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Żałuję że już nie mogę pracować w tym zespole ale zawsze będę wracała w pamięci do miło spędzonych chwil. Nawet jeśli czasami było ciężko to nie żałuję. Doświadczenie jakie zdobyłam w Bysiu bardzo mi się przydało w obecnej pracy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eko-Byś Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Automatyk/Elektronik zmianowy
Kostrzyn nad Odrą
Sima Consulting Sp. z o.o.

Robert

Żadnego okradania. Wszystko jest jasne i przejrzyste. Zarabiam tyle na ile się umówiłem. Nie rozumiem dlaczego niektórzy piszą takie klamstwa. Pewnie za krótko tu pracuję. Albo ktoś z konkurencji im za to płaci.

@Robert

A te kolejki 10 pod biurem to co? Nowa forma rozrywki?

As
@Łysy

A co ty jelenia ze robisz a gdzie stoje po wyplate za brama normalne ze przy kasie uwierzysz jak nagram wszystko i puscze tam gdzie trzeba lysa palo

Kierofcabombofca
@As

Co chcesz od łysych?

@As

Czytaj ze zrozumieniem. To była moja „ironiczna” odpowiedz do oceny, ze wszystko jest na konto - co jak wiemy jest nieprawda

Kierofcabombofca
@Łysy

No ja myślę. Już myślałem, że ci muszę futro przetrzepać.

Grzegorz rudy

To firma to bubel klamia w o pisach to my z biura piszemy nie polecam napewno na konto nie bedziesz mial calosci tylko podstawe .Nur bysiowy nara.

@Grzegorz rudy

Ładnie to tak podszywać się pod kolegę? Jesteś zwykły nur bez pojęcia. I w dodatku klamca.

Były kierowca.

(usunięte przez administratora) z góry jesteś traktowany jak to co przetwarzają akcje zima w ich wykonaniu to śmiech na sali albo jesteś 24h pod telefonem 200 zł za wyjazd i podstawy 2000 tys I jazda 10-12 godzin albo brama jak się nie podoba rotacja pracowników bardzo duża z racji (usunięte przez administratora) arogancji i(usunięte przez administratora)

Marian
@Były kierowca.

Były kierowca, czy to nie Ciebie zwolnili za kradzież paliwa? Jak oni mogli? Po tylu latach.

@Marian
@Marian

Nie za paliwo mialem dojść takiego traktowania i nie wywalili tylko sam się zwolniłem. Co do kradzieży to gość który mało tego że kradł to i na podwójnym gazie potrafił przyjść.

Marian
@@Marian

Sorry, myślałem przez chwilę, że to ty jesteś ten od paliwa. Dlaczego aż 15 lat u nich pracowałeś? Mogłeś wcześniej odejść.

Ostry

Jak by było w porządku to by się nie zwolnił może i kiedyś było w porządku ale teraz już nie jest!

Rekin
@Ostry

Za włażenie w (usunięte przez administratora) nowy samochód. Za robienie gały lepsze kursy. Jak przestali faworyzować to się zwolnił. Teraz pisze jak to jest źle i wymyśla niestworzone rzeczy. Mnie dupka nie boli. Ale kogoś najwyraźniej zabolała, gdy musiał popracować.

Elemis
@Rekin

Ty renik wez sie do robory i za duzo nie pisz

Ostry
@Rekin

Boli boli właśnie Ciebie dupka bo masz rozepchaną i muszą bardziej Cię w nią ładować,a i tak jeździsz starymi samochodami i to Cię boli ze taki cienki jesteś bolo ????

TomekTTT

Poznałem parę nierobów po komentarzach. Jak jesteś uczciwy, pracowity i kulturalny człowiek. To nie masz żadnych problemów. Płacą dobrze, atmosfera w pracy spoko.

gratek

zgadzam się bo to prawda

Pracus

Rom to calosc na konto czy podstawa nie odpisales prawda w oczy kole

@Pracus

@rysiek już ci napisał. Masz rację. Prawda kole i to bardzo. Ale w oczy Twoje. Moje oczy co prawda bolą ale tylko od czytania Twoich wypocin. Pisz co chcesz Pracuś. Mnie to już ani grzeje ani ziębi. Ja swoje powiedziałem. Póki co roboty nie zmieniam. Prawda jest taka, że takiej kasy nigdzie indziej nie zarobię. A jeżeli kłamie to dlaczego wielu moich kolegów pracuje tutaj od bardzo dawna i też nie narzekają i roboty nie zmieniają? No dlaczego? Trzymaj się Pracuś i wymarzonej roboty życzę. Może kiedyś znajdziesz.

@RomRom

NO TO BEZ BAJERY...OPOWIESCI DZIWNEJ TRESCI....dopytam jak zarobię 5 tys.zl netto....TO mi to przeleją całość na konto bankowe?....(usunięte przez administratora)..POPROSTU NIE PYTAM O NIC SKAPLIKOWANEGO TYLKO O KONKRET.....bajki mi nie potrzebne......Z GORY DZIEKUJE.....BO CHCE WIEDZIEC CZY NA STAROSC TEZ BEDE MUSIAL PO SMIETNIKACH CHODZIC ZBIERAJAC BUTELKI ....bo że składek po tej firmie...TO nadal kontakt ze śmieciami będę miał....WIEC O KONKRET,MERITUM....bajerke dla siebie proszę zostawić...Pozdrawiam

@Jan

Jeśli zarobileś 5000 netto to całość na konto. Proste. A na starość to i tak odkładaj(usunięte przez administratora)

Całość na konto.

Wiesiek
@Jan

Tak, całość ci przeleją na konto bankowe. Normalne.

Łysy

Nic takiego nie ma miejsca. Bzdura wyssana z palca.

Pp

Tak

Natalka

Wszystko na konto zawsze na czas.

Nikt tu nie pisze o luksusach. Coś ci się pomyliło. W firmie trzeba za (usunięte przez administratora) żeby zarobić. Jedyne co tu trzyma ludzi to kasa. Naprawdę można zarobić. Reszta jest nieistotna. Poza tym to jest robota przy śmieciach. Nie każdemu odpowiada. Stąd pewnie ogłoszenia o pracę. W dodatku cały czas kupują nowe samochody więc potrzebują ludzi do pracy. Tak ci powiem w sekrecie, że jak jesteś miękka faja to lepiej poszukaj roboty gdzie indziej. Po co masz być rozczarowany. Są łatwiejsze zawody i przyjemniejsze zajęcia niż opróżnianie kubłów ze śmieciami. Możesz mi wierzyć.

PawełPP

Polecam. Nigdy nie miałem do czynienia z kopertą, całosc na konto.

@PawełPP

Kłamczuch i to w dodatku wstrętny.

Poidołekmarudzinski
@Ciekawa

Kłamczucha i to wyrafinowana.

Pracus

Stalem jak osiol przy kasie 10 a srom pisze calosc na konto to jelen z biura co pisze

ZenZen

Polecam. Całość na konto, zawsze na czas!

Zloty
@ZenZen

Zenon jak jak calosc na konto jak ty oiolos stoisz przy kasie

RomRom

A Ty czemu nie ominąłeś? Piszesz takie bzdury i kłamstwa wyssane z palca, że trudno wogóle to czytać. Widać na pierwszy rzut oka, że płacą ci za hejtowanie. Jeżdżę w Byś od kilku lat i absolutnie nie potwierdzam tego co piszesz. No może jedno się zgadza, że mają śmieciarki. Ale i do tego trzeba sprostować, że samochody mają najnowsze w mieście i na bajerze.

@RomRom

Akurat to co napisał "szok" jest całkowitą prawdą nic nie jest wyssane z palca, zastanawiam się czy kontr odpowiedzi piszą ludzie z biura czy rzeczywiście pracownicy w co bardzo wątpię ale być może są tacy zaślepieni śmieciami że brania tej firmy choć doskonale wiedzą że prawda jest zupełnie inna...

@Ciekawa

A ja się zastanawiam ile tobie płacą za pisanie nieprawdy? Pracuję w bysiu i jeszcze nigdy się nie przejechałem. Wypłata zawsze jest na czas. Samochód którym jeżdżę jest praktycznie nowy. Jak potrzebuję wolne to nie ma problemu. Muszę tylko wcześniej powiedzieć kierownikowi. Pracy jest w(usunięte przez administratora)ale to może i dobrze. Przynajmniej z pensją nigdy nie zalegają. Jeżdzę zgodnie z tacho, przerwe mam kiedy się należy. Nikt nie dzwoni tak jak w poprzedniej robocie, żebym jechał bo klient czeka a przerwe to później zrobię. Nigdy nie doświadczyłem złego traktowania i wogóle atmosfera pracy jest normalna. Może i są niektórzy zaślepieni tak jak piszesz ale ja patrzę na siebie. Kasa się zgadza a to najważniejsze. Jedyne co mi się nie podoba to te korki. Wszędzie mega korki. Z roku na rok jest gorzej. Cała reszta jest w porządku i całkowicie się nie zgadzam z tym co piszesz.

@romrom

Mi nikt nie płaci za wpisy,piszę prawdę, oczywiście przerwę masz bo pauza tego wymaga więc żadna łaska z tej przerwy, ciekawa jestem gdyby nie wymagało tacho pauzy czy byś miał przerwę? Oczywiście atmosfera bywa normalna w tej firmie co się zadko zdarza, najczęściej kierownictwo jest nabuzowane i wtedy atmosfera jest nie do przyjęcia,przeklinanie wydzieranie się na pracowników szukanie dziury w całym taka jest rzeczywistość, dlatego nie zgodzę się z tym co piszesz ze jest super z płacą i atmosferą

@Ciekawa

Ty zdaje się, że masz żal o to że robię przerwy i piszesz tak jakby ktoś mi łaskę robił pozwalając odpocząć. Wolałabyś żebym nie miał tej przerwy żebyś mogła udowodnić swoje wyssane z palca nieprawdy. Coś ci się dziewczyno pomieszało. Ze złą atmosferą o której piszesz nie miałem do czynienia. Zlecenia dostaję na tablet i praktycznie nie muszę nigdzie chodzić. Tam gdzie ja przebywam atmosfera jest normalna. Niczego szczególnego nie zauważyłem. Tak się ja zastanawiam skąd ty możesz wiedzieć jaka jest atmosfera skoro żadna dziewczyna nie pracuje jako kierowca? Wypowiadasz się za kierowców a sama nie jeździsz. Co ty możesz wiedzieć o pauzach i tachografie. Nie masz pojęcia o czym piszesz.

Ciekawa

Właśnie ze piszę prawdę za to Ty wprowadzasz potencjalnych pracowników w błąd pisząc nie prawdę i to jest z Twojej strony nie w porządku,Ty jak chcesz pracuj w takim miejscu,wcześniej była strona tu również ale została usunięta ponieważ było bardzo dużo negatywnych opinii na temat firmy byś,nie usuwa się strony gdy firma jest w porządku bo nie ma tak dużo negatywnych opinii. TYLE W TEMACIE

@Ciekawa

A Ty czemu jeszcze pracujesz skoro tak ci źle? Nie jeździsz a narzekasz na pracę kierowców. Gołym okiem widać, że masz w tym interes. Ale nic to. Nie moja sprawa.

Norbert

Polecam firmę, praca ciężka, ale dobrze płatna. Widać, że konkurencja działa. Jestem ciekaw ile te korposzczury zarobiają na hejtowaniu?

Pracownik biura
@Norbert

Na jakim stanowisku pracujesz ze tak chwalisz? Jak jako kierowca to potwierdzam ze może być ok, ale zapraszam do biura. Pracujesz a nagle słychać jak z pewnego działu na całe biuro lecą (usunięte przez administratora) Masz klienta na lini a w tle słychać krzyki na kierowcę ze coś zrobił nie tak, przy czym używane słowa świadczą o bardzo małym zasobie słownictwa - bardziej nawet o braku jakiegokolwiek doświadczenia w stosunku do zajmowanego stanowiska.

romrom

To nie jest prawda co piszesz. Jeździmy zgodnie z tacho i nie ma mowy o jakimkolwiek przegięciu czasu pracy. Firma kontroluje na każdym kroku czy nie jechałem za długo albo czy zrobiłem pauzę jak należy. Kierownik opierdziela nawet jak nie zrobię wpisu manualnego jeśli w ogóle wiesz co to jest? Nie wiem skąd wzięłaś taką informację ale piszesz nieprawdę. Wiem bo jeżdżę w bysiu od paru ładnych lat a i wcześniej pracowałem w podobnej branży. Wierz mi, że w innych firmach to dopiero nie przestrzegają norm pracy. Tutaj w porównaniu z nimi to jest bajka. Pozdro dla wszystkich chłopaków z bysia :-)

@romrom

Informacje mam rzetelną i to że tacho masz prawidłowo wyjeżdżone nie oznacza że pracujesz 9 godzin,przychodzisz do pracy na 6 a wychodzisz o 18-tej często nawet później to jaka jest norma pracy 12 godzin? A skąd się biorą nadgodziny skoro przestrzegany jest czas pracy?

@Ciekawa

Przecież za nadgodziny płacą jak masz jakieś. Nie jeździsz to skąd możesz wiedzieć jak jest? Popeline siejesz.

@romrom

Tak? Ciekawe kiedy płacą? Chyba coś Ci się pomyliło kolego nadgodziny odbierasz dostajesz, dzień wolny BEZ PŁATNY,a skoro mowa o nadgodzinach przecież pisałeś że nie ma nadgodzin że nie pracujesz więcej niż możesz czyli tylko tacho? Coś się gubisz w zeznaniach kolego ????ale tak się dzieje gdy się pisze nie prawdę!!! Przez takich ludzi jak Ty inni mają gorzej niestety tak to działa

@Ciekawa

Jak masz nadgodziny z kodeksu pracy to ci płacą. Jak masz wyjeżdżone godziny z tacho to musisz odpocząć. Nie możesz wcześniej zacząć jechać dopóki nie zrobisz odpowiednio długiej przerwy. Nie znasz się wogóle to nie pisz bzdur. Wszystko pomieszałaś.

@RomRom

Oj kłamczuszku coraz bardziej mijasz się z prawdą i nie czytasz ze zrozumieniem,szkoda czasu na konwersacje z taką osobą która nie pirafi czytać ze zrozumieniem bo co by się nie napisało ona zrozumie po swojemu.

Maly

Rom ty jestes jeleniem z biura ze tak bronisz firmy i piszesz nieprawde

@Maly

Nikogo nie bronie. Po prostu pisze jak jest bo już nie mogę czytać tych głupot i kłamstw co wypisujecie. A jeleniem to ty jesteś Rafał. Jak ci nie pasuje to dlaczego nie zmienisz pracy?

@RomRom

Rom ile na konto calosc czy postawa

Rysiek
@Pracus

Całość plus premia raz w miesiącu. Co w tym dziwnego? @Pracus byk na byku byka pogania. Oczy bolą od czytania Twoich wypocin.

Ciekawa

Ty jyz masz wielki nos ????a będziesz miał jeszcze większy ????bo to Ty kłamiesz, prawda w oczka kole???

Radek

Narzekać to każdy potrafi.. Warunki pracy w biurze są w porządku. Adekwatna iłość pracy w stosunku do zarobku.

(usunięte przez administratora) Dział techniczny - zamiast pomagać to szuka problemów i (usunięte przez administratora) Ogólnie atmosfera pracy słaba, (usunięte przez administratora), co druga sobota a i tak mało. Ciągła pretensja o wszystko. Tam jedyna nagroda jest brak kary.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Byś Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eko-Byś Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Byś Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Byś Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 13 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eko-Byś Sp. z o.o.
  • Wólczyńska 249