Opinie o UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o. w Kraków

Marek Borsuk

Dzień dobry W lutym 2018 byłem na wyprawie z UC na Saharze. Przepiękna i niesamowita przygoda. Dziękuję Jackowi za wzięcie mnie do Maroka, sam bym nie miał odwagi czegoś takiego dokonać. Myślę że dzięki United Cyclist setki osób doświadczyła przygód, które były poza ich zasięgiem. Szczerze polecam!

Mirek
@Marek Borsuk

Witaj czytam w sieci i wiele ludzi nie jest zadowolonych z praktyk UC

Aktualność
Informujemy, że właśnie ruszyliśmy z kolejną edycja naszej zwariowanej KUBY.
12 śmiałków, znowu przemierzać będzie tropikalną wyspę przez najbliższe dwa tygodnie.
Zachęcamy do śledzenia ich poczynań na naszym kanale na united-cyclists.com
Pozdrawiamy
Ekipa UC ;)
Krawczyk

A co z tymi wszystkimi opiniami w sieci ? proponuje wszystkim nie czytać tylko opini zamieszczonych na platformie gowork ( pracodawca ma możliwość moderacji opini !)

szymanski.waw

Z UC wspolacuje już od ponad dwóch lat, jak do tej pory same miłe niespodzianki :) Serdecznie Polecam !

Grzegorz
@szymanski.waw

Napisałeś, że współpracujesz już z firmą od dwóch lat i jesteś z tej współpracy zadowolony. Twoja opinia jest jednak bardzo krótka i trudno wywnioskować, czy jesteś pracownikiem, czy klientem tej firmy. Może chciałbyś napisać coś więcej o dotychczasowej współpracy z firmą UNITED-CYCLISTS.COM?

Piotr B.

W ciągu ostatnich dwóch lat byłem z United-Cyclists na trzech wyprawach (trzy kontynenty, największa pustynia, najwyższe góry i najgorętsza wyspa ;-). Każda się odbyła i z każdej przywiozłem nieoceniony bagaż wspomnień i pozytywnych wrażeń. Nie mogę porównać poziomu organizacji z innymi podobnymi firmami, ale cenowo to było mniej więcej 60 % - 70% kosztów konkurencji. To oczywiste, że przy takim budżecie pewne drobiazgi organizacyjne wychodzą, ale to nie TUI i, któremu też się wpadki za pewne zdarzają. Jak się zrozumie ideę wypraw serwowaną przez pana Jacka i nabierze dystansu do pewnych spraw to można na prawdę zobaczyć kawał świata z siodełka rowerowego i poznać wielu wspaniałych ludzi za bardzo rozsądną kasę.

@Piotr B.

Dzięki

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Jolkajolka

Litości.... czemu ktoś myśli że ma do czynienia z kimś głupszym od siebie, kto nie wie jak się w necie piar robi????

Maciek

Bardzo uczciwi i rzetelni ludzie Moje sugestie dla UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o.: Bardzo miła obsługa przez Jacka. Byłem na wyprawie i kupowałem u nich rower ;) Lubię atmosferę w UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o. za: Podejście do klienta

JT
@Maciek

:) Nie zawsze wyprawy wychodzą encyklopedycznie ... ale wiele z nich było naprawdę super

witek

dobre wariaty! Kuba była super! i Jacenty i Ekipa .... Aska troche zamulała

AlkoMOL

Lubię atmosferę w UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o. za: rewelacyjna przygoda

Chaos , chaos, chaos - te trzy słowa najlepiej charakteryzują Jacka i jego firmę. Człowiek powinien sam jeździć na wyprawy, ale z pewnością nie nadaje się do tego, żeby organizować. Jeżeli nie chcesz mieć problemów - unikaj.

@Anna

Do Anna. Jestem osobą zupełnie nie związana z UC ale, czytam i obserwuje od 3 lat to co robi jak robi i co mówi Jacek. Pisanie negatywnych opinii o kimś pod wpływem innych opiniotwórców jest zupełnie pozbawione sensu. Opinie się wyraża o kimś jedynie na podstawie własnych doświadczeń z daną osoba czy wydarzeniem. Jacek T. z UC jaki jest widać to, na jego filmach. Chłop nikogo nie zmusza do swoich przedsięwzięć czy do jakiegokolwiek obcowania z nim w jego towarzystwie. Każdy robi to na swoją odpowiedzialność. Jeśli z UC było by tak źle to,już od dawna nie miała by chętnych na wyprawę. Pisanie o kimś tylko źle bo inni tez tak piszą jest przejawem własnej frustracji. Jacek T. i UC robią to co lubią i na pewno wielu ludzi jest zadowolona z tego co UC pozwoliła im przeżyć. Sam bym z oferty UC skorzystał ale nie jest mi to dane(zdrowie). Pozostaje mi śledzenie wypraw UC w relacjach. Jackowi życzę więcej pokory co przełoży się na empatie i sukces zawodowy.

@Gwidon

Opisuję to na podstawie własnych doświadczeń.

Japan
@Gwidon

Ok opinia na postawie moich doświadczeń, przerost formy nas treścią, totalny chaos i dezorganizacja, (usunięte przez administratora) wulgarność...Japonia super, pan J totalna porażka i dramat, ciężko ubrać w słowa jego niekompetencje brak przygotowania, arogancję i stosunek do otaczającej rzeczywistości

@Anna

W chaosie jest metoda....

AlkoMOL
@Anna

Aniu może masz okres? strasznie dużo tego chaosu nie z Jackiem byłem i owszem był Chaos ale pozytywny wyprawowy OGIEŃ!

Alf

Nie polecam tej firmy ze względu na ograniczony kontakt i bardzo nieuprzejme zachowanie P. Jacka

@Alf

Z uwagi na ograniczony dostęp Jacka ( dosyć często prowadzi wyprawy rowerowe i trudno jest mu odbierać telefon) przekierowaliśmy ruch przychodzący do innego członka zespołu. Małgorzata w temacie spraw rekrutacyjnych jest dostępna pod telefonem od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00 Mail działa całodobowo. Za brak kontaktu z Jackiem bardzo przepraszamy. Dbając o najlepsze podejście do klientów prosimy o podanie imienia i nazwiska w celu zweryfikowania nieuprzejmego zachowania oraz sytuacji w której owo zachowanie wystąpiło.

Hytrylis

Nie polecam tej firmy

@Hytrylis

napisz dlaczego nie polecasz tej firmy.

Kuba

Pamietam jak pomagalismy dzieciom z afrykanskich wiosek, zbiorka zabawek, podrecznikow do angielskiego, lekow itd. A teraz jakies hejty i rozwalanie calego projektu.. Dogadajcie sie sami miedzy soba, po co ta burza? Pozdro

Rowerzysta

Droga ekipo UC , od jakiegoś czasu obserwuje sobie na portalu gowork opinie o państwa firmie. Dużo negatywnych informacji zostało usuniętych i na ich miejsce pojawiły się pozytywne opinie dodawane z przez państwa . Dlaczego firma nie zwraca pieniędzy klientom za niewykonaną usługę ? Skoro firma nie wywiązała z umowy to klienci nie muszą podpisywać tzw.rozwiązanie umowy za porozumieniem stron

@Rowerzysta

Szanowny Rowerzysto. Firma GoWork jako jeden z nielicznych i ostatnich serwisów na rynku dopuszcza do publikacji wszystkie anonimowe opinie. Po naszej ingerencji (bo sztucznie produkowane opinie biją w wizerunek firmy) GoWork postanowił usunąć kilka opinii. W tego tytułu otrzymaliśmy tez przeprosiny i obietnicę lepszej weryfikacji dodawanych o nas opinii. Cieszymy się również, że wieloletni klienci stanęli w naszej obronie umieszczając pozytywne wpisy. Takie wartościowe opinie będą podpisane z imienia i nazwiska oraz z załączonym linkiem do profilu na Facebooku, potwierdzającym autentyczność osoby, która treść opublikowała Nieprawdą jest, że firma nie zwraca klientom pieniędzy. Warunkiem koniecznym jest podpisanie dokumentu potwierdzającego rozwiązanie umowy, co jest zgodne z obowiązującym prawem. Nie godzimy się na dokonywanie przelewów na tzw."umowę ustną". W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Saint

Poświadczenie nieprawdy nie jest zgodne z prawem!

Rowerzysta

Nie polecam tej pseudo firmy. Jacek to porażka, zero profesjonalizmu zadufany egoizm.

Artur

Dzień dobry, czy należy mieć wyższe wykształcenie, żeby otrzymać pracę w firmie?

Mtb lubie

Too to ja nigdzie z nimi nie jadę, wstyd i jeszcze raz wstyd !!! Ogarnę temat sam i pojade

Kaśka

ja byłam z Uc na 3 wyjazdach i powiem tak. Są maga specyficzni, klimat jest chwilami ostry, ale za to właśnie płaciłam. Nie jeżdżę na wakacje do hotelu, lubię dostać wycisk i dlatego właśnie pojechałam z nimi. Jeśli ktoś tak nie lubi to rzeczywiście może nie pasować, ale po co się tam pchać na siłę. Mega duży plus za świetną znajomość terenu i poradzenie sobie z każdym problemem w nieco sfochowanej grupie ;) Pozdrawiam i życzę sukcesów.

zaoszczędź sobie problemów

Byłem i nie polecam, totalny chaos i dezorganizacja nie mająca nic wspólnego z przygodą chyba że nieprzyjemną jedyny pozytyw to uczestnicy wyprawy!! organizacyjne totalna klapa, stanowczo radzę się zastanowić czy warto.

Miro

Byłem kiedyś z Jackiem ale za te komplikacje organizacyjne nie polecam . Podzielam też opinie innych komentujących Trzeba mieć dużo cierpliwości i zdrowia

UC Jacek

Dlaczego nei możesz podpisać sie imieniem i nazwiskiem ?

ArturO
@UC Jacek

niech pan sobie sprawdzi wiadomości w skrzynce to będzie pan wiedział. Wystarczy sprawdzić kto się podpisał Artur O. Podpowiem ten z platformy wiertniczej

Zostaw merytoryczną opinię o UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o.?

UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 169 ocen.

UNITED-CYCLISTS.COM Sp. z o.o.