Opinie o Floryn Tour Spółka Zograniczoną Odpowidzialnością w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Floryn Tour Spółka Zograniczoną Odpowidzialnością. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Floryn Tour Spółka Zograniczoną Odpowidzialnością o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Floryn Tour Spółka Zograniczoną Odpowidzialnością w Szczecin

Zainteresowany Nowy wpis

Niedługo zaczyna się sezon, zastanawiam się czy w tym roku firma planuje zatrudniać nowych ludzi. W zeszłym roku była oferta dla specjalistów do spraw turystyki, od tamtej pory cisza. Czy to znaczy, że mają już ustalony zespół?

jola5412 Nowy wpis

Byłam na wczasach w Chorwacji Podgora. Brud jaki tam zastaliśmy nie do opisania (łazienki brud, wykładziny w plamach, koce brudne) ponadto za balkon musiałam zapłacić 9 euro/osoba. Jedzenie ( 4 razy pomidorowa, śniadanie parówki i jajka) Nie polecam nikomu tego biura.

Maria Wiśniewska

W Podgorze w hotelu Salines byłam trzy razy. Ostatnio w dniach 24.09-2.10.Podgora to perełka, wycieczki cudne na .Było super. Hotel taki jak i cena wycieczki. Jednak łóżko bardzo wygodne, łazienka na kilka dni może być, jedzenie bardzo dobre. Jajka sadzone w Salines przepyszne, twarożek z miodem super, poza tym wędliny, parówki, ser żółty i topiony, krem czekoladowy, boczek. W domu niestety , nie jada się każdego dnia tylu potraw. Obiadokolacje bardzo dobre ( zupa pomidorowa, grzybowa, rosół).Mięso, ziemniaki i dużo świeżych warzyw. Do tego cudna lokalizacja hotelu, szkoda, że nie ma palm ale to przez jakąś afrykańską chorobę .Podgora to perełka, wycieczki statkiem na BOL i Hvar to niezapomniane cudne wrażenia.Split, Makarska i Dubrovnik, Omis ,panorama Skywalk ,co więcej trzeba? Niestety znaleźli się (na szczęście z innych grup) tak chamscy i podli ludzie, że nie chciało się uwierzyć. Grandy przy recepcji, szkalowanie na jedzenie, hotel. Z całą pewnością byli to tacy, którzy nigdzie nie byli a ich agresja porażająca. Współczułam Organizatorowi, który był w Podgorze i musiał słuchać takie uwagi od agresywnych, podłych i (usunięte przez administratora) ludzi. Moja sierpecka grupa była ok, ale te pozostałe(nie wszyscy) pożal się Boże. Na pewno wrócę. Pozdrawiiam

Turystyka Nowy wpis
@Maria Wiśniewska

Co ty piszesz. Hotel? Przecież to porażka. Piloci robili co mogli, ale dziadostwa nie nadrobią. Jedzenie w miarę, a w pokoju jak ktoś coś przyniesie, to zaraz pełno mrówek. Biuro nie reagowało na żadne telefony ani próby reklamacji. Szkoda gadać

Agnieszka Nowy wpis
@Turystyka

Zgłaszałeś problem to biura obsługi klienta czy gdzie dokładnie? Zastanawia mnie kto za to odpowiadał i czemu problem nie został podjęty.

Jasiek

Jak w marcu szukano specjalisty ds. turystyki na umowę o pracę, to czy stanowisko to zostało już obsadzone i jak w takim razie wrażenia z pracy po 3 miesiącach? Nie ma problemu, by przedłużono umowę, jeśli pierwsza jest zawarta na 3 miesiące? I czy pieniądze adekwatne do obowiązków?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Floryn Tour Spółka Zograniczoną Odpowidzialnością spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Serwisant rowerowy
Agata

Warunki w hotelu Salines w Podgorze - Chorwacja : drzwi na balkon zamykane na gwóźdź, wykładzina podłogowa okropnie brudna i porwana, koc do przykrycia bardzo brudny, w łazience z kratki spływowej notorycznie wybija woda, w szafie pozostawione stare brudne zasłony i rozpadające się koce . Nic nie usprawiedliwia brudu i poniżania w ten sposób ludzi, którzy przyjeżdżają odwiedzić piękny kraj Chorwację nawet za nie duże pieniądze.

Włodek

Warunki w pokajach głęboki PRL, to się nie powinnio oferować. Wyżywienie standartowa jadalnia.

grzsie2243

Oki

Julia
@grzsie2243

Ale co konkretnie jest oki? Możesz opisać? Bo tak, to w sumie Twoja opinia za wiele nie mówi :)

Ostatni raz

Nierzetelni, nieuczciwi, niecwarto nawet pisać. Polecam omijać z daleka.

Beata
@Ostatni raz

a w czym przejawia się ta nierzetelność i nieuczciwość ?

Marzena

Piszecie, że właściciele stosują przestarzałe techniki sprzedażowe, czy ktoś może powiedzieć coś o ich skuteczności? Czy stosowanie ich wynika z niechęci właścicieli do nauki nowego, może one w ich odbiorze działają, dlatego tak się ich trzymają?

Najemca

Ja z innej strony miałem nieprzyjemność znać tą firmę. Jako najemca lokalu w obiekcie magnet na Pogodnie. Cóż firmę Floryn i de facto wszystko z nią związane można określić trafnie jednym słowem (usunięte przez administratora) Profesjonalizm? zapomnij. Żerowanie na najemcach, wszechogarniająca prowizorka, łatanie wszystkiego co się da. W budynku dość niskie czynsze jak na Szczecin, ale teraz już wiem skąd ta cena...

Jadzia

Pobyt w hotelu Salines w Podgorze jedna wielka katastrofa.Pokoje w fatalnym stanie.W niektórych brak ręcznikó,brudne popielniczki,jeden kontakt w pokoju w łazience brak. Jedzenie okropne jednostajne na brudnych obrusach,sznatach. Obaj przewodnicy/piloci szkoda słów. P.Krzysztof Bąk nie wracał z nami tylko z grupą z Wrocławia. Powrót do Szczecina z P.Andrzejem,który między 23 a 1 w nocy proponował śpiewać piosenki. Kapiąca woda z sufitów na podłogę w restauracji.Na posiłkach witały nas wiadra i szmaty.P.Krzysztof tuż przed Podgorą uprzedził,że pokoje są "siermiężne" a tuż przed Zagrzebiem,że jedziemy do Hostelu a nie Hotelu.Wielki wstyd Drodzy Państwo co innego mówić na spotkaniach a co innego zastać w realu. Ciekawe kiedy kogoś to naprawdę zdenerwuje.

Biuro żyje przeszłością, osoba z branży się tam udusi! Nie możesz być mądrzejszy niż właściciele! Jako pracodawca dla początkującego w branży może i tak, choć nie koniecznie bo techniki sprzedaży to lata 90-te.

Urszula Łosiniecka

Też byłam uczestniczka wycieczki do pięknej Podgory. Hotel Salines naprawdę wymaga remontu, ale zawsze jest coś za coś.,codzienne zwiedzanie, codzienna dyskoteka, kąpiel w pięknym morzu rekompensuje wszystko. POLECAM, napewno jeszcze tam wrócę.

Anka

Kilka dni temu wraz z grupą słuchaczy z lubelskiego UTW wróciłam z Chorwacji. Wyjazd organizowało biuro Floryn Z jego usług skorzystaliśmy już kolejny raz. Jak zawsze-profesjonalni, wywiązali się z obiecanego programu. Wróciliśmy b. zadowoleni. Podgora piękna. Rejs statkiem po Adriatyku,kąpiel na najpiękniejszej plaży na wyspie Brać-coś wspaniałego. Ale nic nie przebije uroku Jezior Plitwickich. Cud natury, to trzeba zobaczyć.Mniej entuzjazmu budzi sam hotel,który wymaga remontu,ale i tak większość czasu spędzaliśmy na wycieczkach ,plażowaniu, a wieczorem na rozmowach i tańcach przy zimnym piwie. Polecam!!! Anna Kizińska.

Zostaw merytoryczną opinię o Floryn Tour Spółka Zograniczoną Odpowidzialnością - Szczecin

Floryn Tour Spółka Zograniczoną Odpowidzialnością
  • Joachima Lelewela 8A