Opinie o Biuro Obsługi Turystyki Ewa Pietkiewicz-Kamińska w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Biuro Obsługi Turystyki Ewa Pietkiewicz-Kamińska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Biuro Obsługi Turystyki Ewa Pietkiewicz-Kamińska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Obsługi Turystyki Ewa Pietkiewicz-Kamińska w Szczecin

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Biuro Obsługi Turystyki Ewa Pietkiewicz-Kamińska?

Anka Nowy wpis

Ja z córką jeździłam co prawda jedynie na jednodniowe wycieczki, ale byłyśmy zawsze zadowolone. Pani Ewa ma poczucie humoru, na którym trzeba się znać ????. Osoba oczytana i inteligentna zrozumie, inni mogą gorzej odebrać, dlatego opinie negatywne. Nie mam nic do zarzucenia. Jestem pod wrażeniem wiedzy, istotnych informacji i rzetelnego przekazu. Jest bardzo miło, więc biuro spełnia moje oczekiwania. Pani Ewa kiedyś powiedziała, że 14 lat to najgorszy wiek, a właśnie w tym wieku mam córkę i mam nadzieję, że znowu da się namówić na wycieczkę z Panią Ewą. Tak, Pani Ewo 14 lat, jak w przypadku Laury to najgorszy wiek... ale my jeszcze z Panią pojedziemy i dziękuję za wszystkie doskonałe wycieczki i zniżki dla młodzieży do 15 lat. Z tego muszę w tym roku skorzystać. Ten Gorzów, Kostrzyn i Bogdanie mam na razie na myśli. Może się uda pojechać i zdążę wykupić wycieczkę. Do zobaczenia na wycieczce lub wycieczkach z profesjonalnym organizatorem????.

Anna Machyńska

Jeżdżę z tym biurem od roku. Jestem teraz na szóstej wycieczce.Zawsze wracamy z mężem bardzo zadowoleni i wiem że nie tylko ja mam takie zdanie. O zadowoleniu uczestników z wyjazdów świadczy fakt że biuro ma stałych klientów i traktujemy się i jesteśmy traktowani jak rodzina. Problem jest tylko jeden:zadowoleni nie piszą tylko jeżdżą. Zobaczcie dostępność ,ilość i szybkość sprzedaży imprez to okaże się ilu jest niezadowolonych????????????

Wycieczkowicz Nowy wpis
@Anna Machyńska

Całkowicie się zgadzam z opinią. Byłam na kilku wycieczkach z mężem i zawsze jesteśmy zadowoleni, z organizacji z rozliczenia się z pieniędzy dodatkowo płatnych. Jesteśmy traktowani jak rodzina, a że czasami coś z programu nie jest zrealizowane zdarza się w każdym biurze turystycznym, ale Pani Kamińska w zamian organizuje coś innego. Złe opinie to na pewno ludzi którzy nie jeżdżą na wycieczki objazdowe i nie wiedza jak wyglądają. Pozdrawiamy Panią Ewe Kamińską

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Biuro Obsługi Turystyki Ewa Pietkiewicz-Kamińska? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Biuro Obsługi Turystyki Ewa Pietkiewicz-Kamińska.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jaka jest kultura pracy w Biuro Obsługi Turystyki Ewa Pietkiewicz-Kamińska?

Odpowiedź

To biuro jest jednoosobowe, pani Kamińska podkreśla że sama "robi"każdą wycieczkę więc o kulturze pracy można poczytać w komentarzach.

Monika Kołodziejska

Nie polecam już wycieczek z tego biura.Realizacja programu odbiega znacznie od oferty nie tylko na tulipanowej wycieczce.Uczestnik traktowany jest jak intruz,który jedzie na doczepkę.Tzw., opieka pilota na wycieczkach z tego biura nie istnieje,za nasze pieniądze dostajemy chaos i nieprzyjemne traktowanie, wciska nam się prymitywny kit.Po prostu: ryby i turysta na wycieczkach pani Kamińskiej głosu nie mają!Szkoda że pani usuwa komentarze i blokuje uczestników na fb.Dlatego nabici w butelkę -zabierajcie głos,internet jest pojemny i nic w nim nie ginie!

Regina Aleksandrowicz

Przykro to pisać ale w pełni się zgadzam z opiniami negatywnymi na temat wyjazdu - Wiosenne Niderlandy z tym biurem. Pierwsze kontakty z panią (usunięte przez administratora)bardzo pozytywne. Ponieważ do Szczecina mamy około godzinę jazdy, pani zaproponowała, żebyśmy wsiadali do autokaru w okolicach Kołbaskowa. W rozmowie telefonicznej pani dokładnie określiła miejsce gdzie mamy czekać na autokar. Przysłała mi dokładne "namiary" gdzie jest tzw. Mały Orlen w Kołbaskowie, bardzo dokładnie wyjaśniła jak tam dojechać. Była tak miła, że podała mi "namiary" telefoniczne na prywatny parking przy stacji i poradziła żebyśmy spróbowali się umówić z właścicielem w sprawie pozostawienia samochodu. Zadzwoniłam , umówiłam się, miły pan pozwolił nam zostawić samochód na prywatnym parkingu. Ustaliłyśmy z p. (usunięte przez administratora), że o godzinie 5.15 będziemy czekać na autobus. Byliśmy o 4.30. Do godziny 5.40 nie było autobusu. Zadzwoniłam. Okazało się, że autobus czeka 2 kilometry dalej. Mały stres bo nie znamy okolicy ale nawigacja pomogła. Dojechaliśmy, cały autobus przekonany , że przez nas jest opóźnienie. Jakoś nie miałam ochoty się tłumaczyć, pomyłki się zdarzają. Potem było tak jak opisane w innych opiniach. Ale to co spotkało nas na koniec to już nawet nie wiem jak skomentować. Zostaliśmy poinformowani, że mamy wysiąść z autokaru w odległości 2 kilometrów od miejsca gdzie zostawiliśmy samochód. Żeby dostać się do samochodu mąż, jako kierowca, pokona drogę szybkiego ruchu- to znaczy przejdzie na druga stronę, pokonując barierki i cokolwiek tam jest dzielące dwa pasy ruchu, a potem przejdzie jeszcze 2 kilometry do samochodu!!!. ( godzina pierwsza w nocy!). Na skutek naszego protestu, Pani (usunięte przez administratora)zamówiła na swój koszt, taksówkę, która dowiozła nas do samochodu. Niestety, żeby wjechać na właściwy dla nas pas ruchu, musieliśmy wrócić do Niemiec i zawrócić. Miły pan kierowca ( pozdrawiam CitiTaxi Szczecin nr boczny 1050) pomógł nam spokojnie wyjechać. Nie mieści mi się w głowie, że organizator zbiorowych imprez, ktoś kto jest odpowiedzialny za uczestników, może tak rozwiązywać zaistniałe sytuacje. Ten wyjazd to jedna wielka pomyłka, dlatego odradzam to biuro innym. Dużo jeździmy na imprezy zorganizowane, sporo indywidualnie. Rozumiem, że czasami nie wszystko jest tak jak byśmy oczekiwali. Ale na jednym wyjeździe żeby było tyle kontrowersyjnych sytuacji to nie może być przypadek. Nie polecam!!!

Marlena Wabia

Podobnie jak inni uczestnicy wycieczki Wiosenne Niderlandy w dniach 20.04-23.04 2023 r napisałam negatywną opinię dotyczącą realizacji wycieczki na fb i została ona usunięta . Nie piszę z reguły negatywnych opinii, nawet gdy nie jestem w pełni zadowolona z produktu lub usługi . Tu jednak uważam, że nie można tak tego zostawić ku przestrodze innych uczestników, którzy nie świadomi jakości usług biura, będą chcieli z jego usług skorzystać . Pierwszy raz byłam na zorganizowanej wycieczce w miejscu, do którego zawsze chciałam pojechać . To co najbardziej mnie uderzyło to stosunek organizatorów do klientów : niegrzeczny, wrogi sprawiający wrażenie ze uczestnicy doznali „łaski” ze strony organizatorów , ze zostali zabrani przez nich na wycieczkę . Każda uwaga krytyczna ze strony uczestników a było ich trochę, kwitowana była agresją werbalną ze strony organizatorki i próbą przemieszczenia odpowiedzialności za błędy na uczestników . Program mocno odbiegał od przedstawionego w zapowiedziach a hotel, w którym spaliśmy (rzekomo 4 gwiazdkowy ) sprawiał wrażenie hotelu robotniczego . Ponadto nieprecyzyjne informacje dotyczące miejsca zbiórki w Amsterdamie , brak właściwej logistyki uwzględniającej podstawowe potrzeby uczestników jak np.posiłek. Brak informacji o tym ze w głównym miejscu ( celu ) wycieczki nie można płacić gotówką tylko kartą. Brak informacji podczas drogi ze zmieniamy trasę ( zjeżdżamy na tzw drogi wewnętrzne) z autostrady a do tego pretensjonalna postawa wobec uczestników dopytujących o przyczynę zjazdu z autorstady.To był przykład jak nie należy organizować wycieczki .

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Obsługi Turystyki Ewa Pietkiewicz-Kamińska - Szczecin

Biuro Obsługi Turystyki Ewa Pietkiewicz-Kamińska
  • 5 Lipca 5A lok. 4