Opinie o Hubtour Hubert Bastian-Brzeziński w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hubtour Hubert Bastian-Brzeziński. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hubtour Hubert Bastian-Brzeziński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hubtour Hubert Bastian-Brzeziński w Szczecin

Zachwycona Norwegią

Pierwsza wycieczka autokarowa zagraniczna i taka refleksja...Zbyt wiele osób (74!) w autokarze i na każdym postoju 2-4 toalet oraz komunikat, że mamy 20 minut.Nie tak to sobie wybrazalam,by się stresować,bo oczywiście toaleta w autokarze to tak naprawdę magazyn na wodę.Gdyby było nas połowę mniej byłabym zachwycona,bo trasa i wrażenia z pobytu w Norwegii niezapomniane.

Małgorzata PUTW z Zakopanego.

19.07 do 24.07. 2023. grupa 19 seniorów z Zakopanego była uczestnikiem wycieczki do Paryża i Zamki nad Loarą. Wiedzieliśmy że jedziemy zwiedzać a nie odpoczywać. Program ciekawy, przewodnik Pan Bartek, duża wiedza i świetna umiejętność przekazania informacji, kulturalny, wyrozumiały,. Komfortowy, klimatyzowany, piętrowy autokar. Ukłon dla kulturalnych kierowców, można kupić kawę, wodę i(usunięte przez administratora). Pokoje przyzwoite, absolutnie niczego nie brakuje, śniadania typowe francuskie, więc trzeba mieć coś ze sobą do jedzenia. Wszyscy wróciliśmy zadowoleni, zdrowi. Wycieczki tego biura są przeznaczone dla osób lubiące zwiedzać, jest bogaty program, ale pozostają wspaniałe wspomnienia. Jest dużo chodzenia. Ale nocny wypoczynek rekompensuje zmęczenie. Dziękujemy

Tola Nowy wpis

dzień dobry. pracowałam już przy obsłudze klienta w jednym biurze turystycznym. Szukam obecnie pracy w Szczecinie i pojawiło mi się przy tym też biuro przy Jagiellońskiej. Nie wiecie przypadkiem czy nie ma teraz przyjęć na obsługę klienta a jeśli tak to gdzie można szukać ewentualnych ofert?

And. Mar. Kry. Sta. Aga i Mon Nowy wpis

Byliśmy na wycieczce Hiszpania i Lazurowe Wybrzeże kwiecień 2024 r. . Interesująca i ciekawa wycieczka. Przewodnik Bartek (usunięte przez administratora) kompetentny, profesjonalny z ogromną wiedzą, ciekawie opowiadający. Kierowcy z formuły jeden i do tego precyzyjni, jeżdżący tak precyzyjnie po tak wąskich uliczkach bez zarysowanie tak wielkiego piętrowego autokaru. Wycieczka bogata w atrakcyjne turystyczne. Niektórzy uczestnicy pomylili wycieczkę z sanatorium.

Zachwycona Norwegią Nowy wpis

Co z innymi benefitami? Widzę, że na pakiet medyczny a raczej jego szczegóły nikt nie udzielił odpowiedzi, zastanawiam się czy osoby zatrudnione mają także dostęp do karty sportowej i tym podobnych? W większości pojawiają się opinie od klientów, mnie ciekawi zdanie pracowników, mam doświadczenie, ile mi go potrzeba skoro działalność biura trwa ze 30 lat?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Hubtour Hubert Bastian-Brzeziński? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Serwisant rowerowy
Małgorzata PUTW z Zakopanego.

Jak jest z pakietem medycznym w Hubtour Hubert Bastian-Brzeziński? Można dołączyć rodzinę?

Agata

Byłam na wycieczce do Hiszpanii i Lazurowe Wybrzeże. Wycieczka bardzo udana, a pilot Pan Bartek rewelacja - bardzo zaangażowany w pracy i kompetentny. Niewypałem jedynie był pierwszy nocleg we Francji.

NABITY W BUTELKĘ

Tuż przed pandemią mieliśmy jechać na pierwszą wycieczkę, wpłacone mieliśmy zaliczki na 5 wycieczek w ciągu roku ostatnia bodajże we wrześniu . przyszła kolej na następną wpłatę ,lecz ogłosili w kraju pandemię wiec z obawy że wycieczka się nie odbędzie zrezygnowaliśmy z dalszych wpłat, z wycieczek z powodu pandemii .niestety nie otrzymaliśmy zwrotu gotówki za żadną wycieczkę . jest to chamskie (usunięte przez administratora)ze strony kierownictwa biura podrurzy.NA tyle są beszczelni że wysyłają oferty uczestnictwa w wycieczkach .A szkoda bo mieliśmy chęci do zwiedzenia świata więcej by zarobili uczciwie niż (usunięte przez administratora)ludzi. w żaden sposób nie polecam tego biura.

Też byłam, niestety..

Zarówno szefostwo, jak i kierowcy - chamscy. Kierowcy, no trudno. Firma działa na zasadzie wpłaciłeś, mamy cię. Na wycieczce chaos, zmiany bez sensu, gonitwa. I to poniewieranie uczestników, by kierowcy mogli być dyspozycyjni - masakra. Raz i wystarczy, granda! Pilot Bartek robi, co może, by ratować twarz firmy. Moja znajoma nie pojechała na opłaconą wycieczkę i nie udało jej się odzyskać pieniędzy . Może pojechać na inną - tak w sposób mało elegancki z pianą na ustach wywrzeszczał pan Hubert Brzeziński i rzucił słuchawką. Absolutnie nie polecam tego biura.

Aneta
@Też byłam, niestety..

Co do tego odzyskiwania kasy to czy miała gdzieś zadeklarowane, że w takim przypadku na pewno do niej wróci, że ta alternatywa się zbytnio nie podoba? I o jakie zmiany bez sensu chodziło? Kto tym wtedy dowodził? Wiadomo ilu przewodników obecnie się tu zatrudnia?

Tiger

Niestety miałam okazję brać udział w wycieczce do Rzymu. Pęknieta opona nie dała możliwości realizacji wycieczki[ 200 km od Szczecina] a pomimo tego nadal była kontynuowana. Zamiast odwołać podróż i zwrócić pieniądze to nadal brnęliśmy w ta podróż. Zwiedzanie wielu powierzchowne tylko na zewnątrz ,do hotelu dotarliśmy w nocy bez możliwości zjedzenia kolacji za którą dodatkowo płaciliśmy , suchy prowiant 2 dnia miał załatwić sprawę. Przeczekiwanie na parkingach na kierowców [ bo musi być przerwa] w temp.5 st. brak chęci w załagodzenia niezwykle napiętej sytuacji chociaż by przez kubek herbaty. A CO BULWERSUJACE, BRAK ODPOWIEDZI NA ZŁOŻONA REKLAMACJĘ DO BIURA I CHĘCI ROZLICZENIA SIĘ Z NIEZREALIZOWANEJ UMOWY. TRAGEDIA, NIE POLECAM BIURA. Pani Pilot twierdzi,że ich targetem są emeryci. Ta wypowiedź udowadnia brak szacunku do klienta biura Nie polecam biura.

Sloneczniki

Byliśmy uczestnikami wycieczki do Anglii i Szkocji w sierpniu tego roku. W wycieczce uczestniczyło zbyt duża liczba turystów która bardzo wydłużała czas programu. Największym mankamentem wycieczki było pozostanie w Edynburgu/ zgroza/do godz.24 czekając na dyspozycyjność kierowców i potem całonocna jazda do Oxfordu. Zdecydowana większość uczestników to emeryci i ludzie starsi. Wyrażamy podziw i uznanie dla Bartka Poltoraka który poprowadził wycieczke doskonale pomimo różnych trudności. BRAWO

ML

Wróciliśmy z wycieczki Bułgaria Rumunia i to była ostatnia wycieczka z tym biurem. Tydzień przed wyjazdem okazuje się, że został zmieniony plan wycieczki, dołożono Stambuł oczywiście za dodatkową opłatą, w związku z powyższym musiano skracać plany zwiedzania Bułgarii i Rumunii, wszystko po łebkach, wszystko w pośpiechu pędem, nie było w ogóle czasu w ciągu dnia na jakiś posiłek. Zwiedzanie z przewodnikiem w Bułgarii w jednym dniu około 2 godzin, w drugim nie wiele więcej, w miasteczku Nesewar gdzie w/g programu pierwszego mieliśmy mieć cały dzień, niestety Pani przewodnik opowiadała około 40 minut, potem zaprowadziła nas do sklepu z winami na degustację, żeby tylko kupić wina i kosmetyki - porażka. Nie na tym polega zwiedzanie. Również zapłaciliśmy dodatkowo po 90 euro z których biuro w ogóle się nie rozlicza. Jest to dodatkowy koszt wycieczki niby na opłatę wstępów, przewodników, opłaty drogowe i jeszcze nie wiadomo czego, kpina bo bilety wstępu były kupowane w trzech miejscach, przewodnicy 3 razy, w sumie w Bułgarii Pani przewodnik około 3 godzin, w Rumunii około godziny. NIE POLECAM TAKIEGO BIURA

Zpasażer

Byłem parę dni temu na wycieczce do Paryża, organizowanej przez to biuro, to była moja pierwsza i ostatnia z Hubturem. Jedynym plusem z tej wycieczki.to była p .Pilotka o imieniu Basia,bardzo miła osoba,starała nam się we wszystkim pomóc,uprzejma,kulturalna i do tego z dużą wiedzą o Francji(Paryż),czego nie można powiedzieć o dwóch kierowcach (Bogdan i Benek bodajże).Zachowywali się po chamsku w stosunku do pasażerów,jak i do samej p.Pilotki,to był koszmar widząc tych kierowców codziennie. Nie polecam nikomu spotkania z nimi.

Zostaw merytoryczną opinię o Hubtour Hubert Bastian-Brzeziński - Szczecin

• Jak się pracuje w Hubtour Hubert Bastian-Brzeziński?

Zobacz opinie na temat firmy Hubtour Hubert Bastian-Brzeziński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hubtour Hubert Bastian-Brzeziński?

Hubtour Hubert Bastian-Brzeziński
  • Rezedowa 27 lok. 9