Opinie o Elektrometal Sp. z o.o. w Jasienica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Elektrometal Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Elektrometal Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektrometal Sp. z o.o. w Jasienica

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy w Elektrometal Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Zainteresowany Nowy wpis

Czy jest możliwość przyjąć się do firmy na produkcję?

Julia

pare miesiecy temu pisaliscie o idacych zwolnieniach, czy onne w koncu były czy jednak firma dała sobie rade i funkcjonuje w wiekszym skladzie ?

Yolka Nowy wpis
@Julia

Polowe ludzi zwolnili wiekszosc tych dobrych pracownikow firma idzie ku upadkowi - zle zarzadzanie firma

Małgorzata Nowy wpis
@Yolka

aż krs sprawdziłam w razie czego. to kiedy oni według Ciebie mają upaść tak naprawdę? ogólnie to są tu jakieś plany na kolejny rok? i co ze świętami jak się je w tym obchodzi?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Elektrometal Sp. z o.o.?

Jones

W Elektrometalu możesz się zatrzymać w rozwoju albo co gorsza-cofnąć. Na plus jest to że podwójnie się cieszysz : Jak Cię zatrudniają bo znalazłeś/znalazłaś pracę a później jak odchodzisz i czujesz ulgę że nie musisz tam już pracować.

Damian
@Jones

To co? Nie ma żadnych szkoleń, nie można złapać doświadczenia i czegoś się nauczyć? A wypłata była na plus czy też ci nie pasowała? Podasz widełki na jakie można się załapać?

Lololol
@Damian

Ze cooo? Jak tak polowy ludzi juz nie ma pozwalniali. Firma idzie ku upadlosci.

Robolek
@Damian

Jakie szkolenia , a tym samym doświadczenia ,śmiech na sali , panika zawsze przed audytem ,wielkie sprzątanie wynoszenie , jak nie ma technologi tego się nie robi ,nie ma pracy to się albo sprząta albo siedzi ,ale jedna pani zawsze ma zajęcie , no wiemy dlaczego , ogólnie zostało kolesiostwo , stara drużyna , towarzystwo wzajemnej adoracji,jeden drugiemu patrzy na ręce ,kablowanie do biura ,, Są osoby którym można podać rękę i z uśmiechem przywitać , a są też fałszywi że z daleka omijać ,bo nie wiesz kiedy cię ugryzie z zawiści ,tak chodzę do tej pracy i się zastanawiam kiedy ja wylecę bo nie należę do klubu który ponoć chroni przed zwolnieniami, Ale jak mnie zwolnią to nie będę musiała patrzeć na to zakłamanie obłudę ifalsz ,

Zniesmaczony
@Lololol

Z tad trzeba wziąć

old
@Damian

Na żadne widełki sie nie załapiesz bo idą zwolnienia.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Elektrometal Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Pączek

Czy to prawda że można dokupić u lidera jednostki czyli godziny do normy ? I czy można upic się do nieprzytomności w tym zakładzie i dostaje za to premię .

Wolny
@Pączek

Tak, są osoby co pod wpływem pracują kierownik na to pozwala bo oni wiedzą więcej niż kierownik...... Kierownik w tym zakładzie kieruje tylko no właśnie......????????????

Robolek
@Wolny

Bo to widzialem

Zniesmaczona

Co kraj to obyczaj... Pandemia w tym zakładzie nie istnieje... Liderzy robią co chcą nie przestrzegają żadnych zasad reszta ma się trzymać wytycznych bo może dostać karę finansową...noemalna szopka

Gabriela

Elektrometal to firma zajmująca się między innymi produkcją części i podzespołów dostarczanych bezpośrednio do producentów samochodów. Ciężko jest jednak znaleźć jakiekolwiek informacje na temat oferowanego przez tego pracodawcę zatrudnienia. Czy ktoś może opisać, na czym mniej więcej polegają obowiązki w tej firmie?

Mateusz

Jak to prezes uciekł? To prawda ?

Mateusz
@Mateusz

Tak, to prawda w Marcu ogłosił postój, który trwał do połowy czerwca i do września nie pokazał się na hali a do zakładu to przyjeżdżał ostatecznie i dużo załatwiał przed drzwiami nie wchodząc.

Niedoceniony

Firma w której bez wchodzenia w 4 litery możesz pomarzyć o lepszych zarobkach lub stanowisku (usunięte przez administratora) maja lepsze stawki za uprzeje donoszenie Paradoksalnie osoby które odstaja od reszty lepiej zarabiają Na halach coraz więcej liderów którzy potrafią robić pod górkę gdy ktoś nie jest uległy i ma własne zdanie Niestety dobrze to już tam było

Pracownik roku.

Witam wszystkich zainteresowanych opiniami o tym jakże ciekawym zakładzie :) Pracowałam w tym zakładzie wystarczająco długo aby móc się wypowiedzieć a że każdy może wyrazić swoje zdanie to dlaczego z tego nie skorzystać . Zakład funkcjonuje na własnych zasadach , chcąc coś załatwić w " godzinach " , których przyjmuje dział kadr zazwyczaj drzwi są zamknięte...a po przyjściu w innej godzinie można dostać tzw. ochrzan że takie sprawy powinno załatwiać się o danej godzinie . Jeśli chodzi o stawki to przy dzisiejszych czasach ciężko dotrzymać do 10tego kolejnego miesiąca . Podwyżki , premie czy wyrównanie stawki do minimalnej krajowej ? Hahahaa :) Jakie podwyżki? Dwa grosze ? Nawet na piwko nie starczy :) Jeśli nie masz znajomości to wiadomo nic nie zwojujesz . Pracy brak od października ubiegłego roku , zwolnień przybywa z braku pracy , zero starań żeby coś polepszyć. Lepiej zrobić zebranie o koronawirusie niż porozmawiać z pracownikami o kryzysie z jakim spotykamy się w tej firmie . Ludzie nie wiedzą czego mają się spodziewać , boją się zwolnień a pracownicy biura potrafią przejść przez halę 100 razy dziennie z głową do góry jakby byli nie wiadomo kim . Niczego sobą nie prezentują , bo na palcach jednej ręki można policzyć kto potrafi powiedzieć " Dzień Dobry " i nikomu uwierzcie w tym momencie korona z głowy nie spada . Kontrolę jakości pozdrawiam serdecznie do dzisiaj moje stanowisko nie doczekało się poprawy technologii a przypomnę , że już zakończyłam karierę w tym komicznym zakładzie :) Co do ludzi ... nie spotkałam się z problemami..trafiłam wyjątkowo dobrze , z tego miejsca chciałabym ich serdecznie pozdrowić :) Powodzenia :)))) !!!!!!!!!!!

Ten ustawiony
@Pracownik roku.

Jeżeli ktoś nie prezentuje soba i swoim podejście to na jaka podwyżkę zasługuje ? Większość ludzi przychodzi tam do pracy żeby pogadać z koleżankami albo wypić kawę a nie pracować więc czego wy oczekujecie. Pracowałem w tym zakładzie 6 lat i śmiało mogę powiedzieć że wynagrodzenie adekwatne jest do wykonywanej pracy. Za siedzenie 8h na (usunięte przez administratora) i plotkowanie nigdzie nie zarobi się więcej niż 2500zl. Pozdrawiam ten ustawiony jak to napisałeś ☺️

@Ten ustawiony

Do tego to się zgodzę że jest adekwatne... ???? bo jeśli ktoś uczciwie pracuje 8 h a nie chodzi i plotkuje ,to nawet nie można tego nazwać jałmużną.... ale "ryba psuje się od głowy podobno" i jak tego nie pilnują to jak ta firma ma normalnie działać?

Ola

Czesc. Powiedzcie proszę czy coś się w firmie poprawiło? Czy na stanowiskach biurowych jest duża rotacja? Jesteście zadowoleni? Przyjmują do biura dziewczyny? Dziekuje

Gnot
@Ola

Do biura przyjmuja ludzi z wyksztalceniem podstawowym i bez kultury osobistej, bo jak ktos z biura wchodzi na hale to zero dzien dobry czy nawet czesc. Takze byle kto sie tam dostanie. Tak tez potem wyglada zarzadzanie firma ktora zamiast pchac do gory to spychaja na dol. Ta firma dlugo nie pociagnie. Zwalniaja ludzi ktorzy ktorzy pracowali na wielu stanowiskach i byli na kazde zawolanie, a leni zostawili. Uciekac jak najdalej w innych firmach przujmuja.

Jakubu

Wedlug mnie ludzie sami są sobie winni tej chorej sytuacji w tym chorym zakładzie. Jeżeli dajesz się poniżać pracodawcy jak to zostało napisane plewieniem trawy z kostki brukowej i sprzątaniem zakładu to niestety. Raz się zgodzisz to potem będzie to nagminnie wykorzystywane i będziesz takim ,,przynies, podaj, pozamiataj. Lepiej zostać zwolnionym bo jest to niewatpliwie nagroda niżeli bycie w tym absurdalnym zakładzie i pozbawionym godności pracownikiem. Problem w tym że niektórzy ludzie tak długo pracują w tej firmie że nie wyobrażają sobie szukać innej pracy a po drugie gdzie by sobie znaleźli lepiej płatną. Odpowiedź jest prosta. Wszedzie!! Nawet w obecnej sytuacji ofert jest dużo i lepiej płatnych tylko trzeba chcieć a nie siedzieć i narzekać. System premiowy w tym zakładzie to nie jest premia tylko karanie ludzi bo nie można za L4 karać kogoś 3 miesiące. Ciekawe jak to się ma w obecnej sytuacji. Ktoś ma covid-a i chodzi do pracy by nie stracić premii?- ręce opadają. Pewnie dlatego siedzą pozamykani w biurach i nie wychodzą???????????? Ludzie ogarnijcie się wkońcu i nie dajcie się poniżać.

Cichy

Elektrometal to już upadły zakład zwolnienia się sypią a to dlatego,że w biurze nikogo nie ma ogarniętego, a prezes pomijając fakt, że tylko umie zmieniać samochody to uciekł w Marcu jak szczur z tonącego statku i od marca nie pokazał się na hali taki wielki pan prezes. Główne skrzypce gra kadrowa ona wie co gdzie przekręcić, żeby zakład funkcjonował, albo kogo zwolnić jeśli ktoś coś więcej wie.... Sam szef się chwalił,że o takie przekręty chodzi,że nas by głowa bolała... Jeden dobry telefon wystarczy a dowodów jest dużo. Jest tam ktoś taki jak Kierownik Produkcji, ale nie oszukujmy się on wie tylko ile zjeść Pączków..... Tak to liderzy podtrzymują produkcję... A no i najważniejszy niejaki przedstawiciel załogi, który donosi i najbliższych swojej rodzinie ustawia na Dobre stanowiska. A jeśli ktoś coś więcej wie lub pokazuje,że zna prawo i nie da sobą pomiatać no to do zwolnienia bo jak może zakład funkcjonować bez przekrętów.... Ogrom ludzi traci pracę wiem bo kilka lat spędziłem w tym zakładzie i pracowało się dobrze, ale uczciwy człowiek tam nie może pracować bo albo nie zostanie doceniony, albo straci pracę. Tam im trzeba kogoś kto będzie robić za śmieszne pieniądze i siedzieć cicho... A i najśmieszniejsze ludzie całe lato plewili, wyciągali mech z bruku taki to zakład no ale jak prezes wykończył już 3 firmy a ta jest 4 na końcu no to nie dziwię się. Jaki zarządzający taki zakład. Szkoda mi tylko tych pracowników bo naprawdę są fajni, pracowici ludzie, którzy by mogli dużo zdziałać, gdyby tylko był normalny zarząd....

Sos
@Cichy

To smutne ale prawdziwe takiej firmy nie spotkałam nigdzie stara załoga z Jaworza jest nietykalna choć stanowiska sobie wybrali a do pracy się nie garną mają czas na wszystko .Kiedy dyrekcja przejrzy na oczy trudno powiedzieć .

@Cichy

Zgadzam się z każdym słowem, kolesiostwo i nic więcej...Jak nie (usunięte przez administratora) to możesz pomarzyć o normalnym traktowaniu. Odnośnie co do warunków pracy to nie rozumiem co Ci ludzie tam jeszcze robią... Płaca tak żałosna że nie wiadomo co z tym zrobić i na co przeznaczyć. Ludzie tłumaczą się że robota na miejscu, i co z tego jak nie masz z tego nic. Warunki i traktowanie drugiego człowieka w tej firmie pozbawia jakiejkolwiek godności. Firma się sypie,wystarczy się rozejrzeć i to niedaleko żeby znalezć lepszą pracę a nie siedzieć i narzekać. Nawet w obecnej sytuacji są przyjęcia.Na szczęście kto mądrzejszy to odszedł.

Teb ustawiony
@Orbit

Praca jest tam adekwatna do zarobków. Jeżeli ktoś oczekuje zarobku w wysokości 3tys zł netto powinien nie szukać pracy w takim zakładzie tylko wybrać pracę np w Bielsku-Białej

@Teb ustawiony

Adekwatna ale chyba do niczego... Nie trzeba szukać w Bielsku, w okolicy też są firmy które oferują więcej, tylko trzeba pracować a nie chodzić ,plotkować (usunięte przez administratora)

Kosa

To firma sprzatajaca zaklad, a nie automotive

pracownik - normalny, nie leń

ludzie , czytam te pierdoły jakie tu wypisujecie. wszystkie te uwagi od wypieprzonych z roboty leni i półdebili. tyle w temacie. pracownik od kilku lat. normalna atmosfera, normalni wspolpracowncy, robota na miejscu.

Irena
@pracownik - normalny, nie leń

@pracownik - normalny, nie leń Nic nie upoważnia Cię do tego, aby obrażać na forum inne osoby. Co zresztą jest niedozwolone przez regulamin Gowork.pl https://www.gowork.pl/REGULAMIN. Wiecie może czy Elektrometal Sp. z o.o. prowadzi jakieś rekrutacje?

Cichy
@pracownik - normalny, nie leń

Hahahaha ale ściema ????????????

Agata

@załamana to bardzo słabo, czy ktoś jeszcze doświadczył takiego traktowania w tej firmie ? Myślałam nad złożeniem cv.

Govin
@Agata

Mało kto pisze o tej firmie bo każdy się boi tylko nie rozumiem dlaczego. To prawda kombinują na wszystkim aby tylko pracownikowi nie dać przyslowiowego ,,grosza'' Jezeli chodzi o Majstra to prawda jednych ściga z normami,innym nic nie powie ,,kolesiostwo'' (tylko jak można się kolegować z kimś takim) Zresztą tak roboty nie ma i chodzą słuchy że będą zwolnienia. Szkoda czasu na tą firmę.

Załamana

Załamana- zakład Totalna porażka ciągle kombinują jak z pracowników urwać jak najwięcej kasy podwyżki groszowe i jedna wielka (usunięte przez administratora) Jedni mogą w ogóle nie pracować i dostają pieniądze innych się zmusza że mają wyrobić normę i cały czas chodzi majster i nęka ludzi psychicznie, na swieta pracownikom grosze a biuro i kapusie hmmm az strach mówic do tego na kasę na rybę trzeba czekać do ostatniego dnia pracy .

Dominika

Może jednak ktoś z pracowników napisze kilka informacji o atmosferze, zarobkach?

Zozulia
@Dominika

Zależy kto ma jakie wymagania. Nowy pracownik nie dostanie nawet 2ch tysi. Atmosfera cóż każdy ma inne zdanie. Dla mnie fatalna. Żadnego poszanowania dla pracowników. Podwyżki to przysłowiowe grosze i to nie dla wszystkich. Żadnych dodatków finansowych aby pracownika przyciągnąć i zmotywować.

Tuban

Szczęśliwego Nowego Roku????????

Tuban

Szczęśliwego Nowego Roku????????

Zostaw merytoryczną opinię o Elektrometal Sp. z o.o. - Jasienica

• Jak się pracuje w Elektrometal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elektrometal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektrometal Sp. z o.o.?

Elektrometal Sp. z o.o.
  • 1339