Opinie o Elektrometal Sp. z o.o. w Jasienica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Elektrometal Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Elektrometal Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektrometal Sp. z o.o. w Jasienica

Baja

Super praca polecam

Brydzet
@Baja

(usunięte przez administratora) użytkownika tego portalu, bardzo nie)ładnie

Tiri riri

Nie polecam,(usunięte przez administratora) z grzybnia ogólnie. Kasa taka że lepiej zostać zulem przynajmniej przytulniej i wesoło, jeśli ktoś chce zostać beduinem to pociągnie dłużej, atmosfera nie najgorsza chociaż niektórych ludzi powinni wypier dla świętego spokoju napewno byłoby miło. A tak to szkoda czasu na ten zakład bez przyszłości.

Szczery

(usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) na święta wypłata Z premią 1700 zł I mydlenie oczu... Takie poszanowanie pracownika... Cały zakład powinien padnąć A szefostwo I KADROWA będą smażyć się W piekle...

Toffi
@Szczery

To już za grudzień była wypłata ?

@Toffi

Za grudzień będzie w styczniu czyli najniższa krajowa bo jest bardzo mało dni Teraz tylko za listopad czyli na święta dostać 1700 szał. Wstyd oszusty I (usunięte przez administratora) jakich mało...niech im ość W gardle stanie..

Józek

super, praca wysokie zarobki na poziomie 2500zl-2800zl na rękę. Polecam serdecznie

Adekwatnosc
@Józek

Hahahahaa ja nie rozumiem jak mozna tak kłamać i pisac takie bzdury zarobkowe , nigdy w życiu tam nie uraczysz takich pieniedzy haha , chyba ze jestes włazidu..a Haha darujcie sobie komentarzr typu Polecam bo tam nie ma co polecac , a zarobek na poziomie 2500 to moja Ci co w domu sztrykuja

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Elektrometal Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Misia

Potwierdzam. Praca lekka i spokojna, kawka na stanowisku pracy, papierosek co godzinkę i nikt się nie czepia :). Zarobki w moim przypadku na poziomie 2300zl na rękę. Pozdrawiam serdecznie

Adekwatnosc
@Misia

Rege

2200/2500/2800 to zgadzam się ale brutto.

Nikson1234
@Rege

Brutto? chyba niedzielami I pracą po 12 godzin????????????????????

Nikson1234

(usunięte przez administratora)anda A najbardziej fałszywa jest kadrowa obiecuje tyle a i tak na wypłacie jest najniższa. A temu bo nikt młody by nie robił za te śmieszne pieniądze obiecują i na tym się kończy. Normy? Oczekują sprawdzają a w zamian nic nie dają. Podwyżki 30 groszy co roku A jak jest jakiś pozytywny komentarz tutaj to tylko ludzie z biura bo w tym (usunięte przez administratora) nikt nie ma dobrego zdania...

Szczery

Zarobki 2300/2500-2800 hahaha Chyba w miesiącu który liczy 22dni robocze +2soboty Grudzień pokaże ile ludzie tak naprawdę zarabiają...

Wyga

Firma bazująca na maksymalnym wykorzystywaniu przepisów prawa przeciw pracownikowi i braku konkurencyjnych firm Płacić mniej się nie da Plan urlopowy nie istnieje, brak poszanowania dla pracowników z długim stażem,normy wdrozone z fusów Dla kogoś nie zmotyrozowanego ok

Mistrzu kung-fu
@Wyga

Pięknie ujęte ! Potwierdzam

Fizol
@Wyga

Potwierdzam Samo sedno Tylko dodał bym jeszcze jeden ważny składnik zarobkowy a mianowicie Fundusz Socjalny...Tu niestety jego brak

Nietutejszy
@Fizol

Socjala nigdy nie będzie bo podobno "majsterek" jako nieoficjalny przedstawiciel załogi się za nas pod tym podpisał. Co do reszty to alkohol jest ale bardzo sporadycznie, okazjonalnie. Bardziej przeraża fakt wyboru co niektórych liderów/ek co nie mają bladego pojęcia o stronie technicznej produktu(staż i dacie mordy to nie wszystko), jest dużo aspektów na kture przymykaja(np palacze co 1h albo kończenie pracy dużo wcześniej.)oko co jest ich błędem bo ludzie odejdą? A niech odchodzą jak nie potrafią pracować w innej firmie dawno by wylecieli. Jest też wielki mistrz co decyduje o rozwoju pracownika, od niego zależy kto dostanie podwyżkę a kto gorsze stanowisko, nie jest sprawiedliwy. Płaca adekwatna do pracy nikt nie stoi z batem ale wkurzaja normy i zmiany stanowiska (codziennie inna hala albo stanowisko). Zapewne każdy ma swoją opinię ale z opiniami jest jak z (usunięte przez administratora) każdy ma własną.

Fizol
@Nietutejszy

Brednie gadasz Są 2 rzeczy o której piszesz i to prawda to układy i wybory liderów/ej Ale one zawsze i wszędzie występowały A każdy teoretyczny awans pracownika wzbudza kontrowersje I zawsze znajdzie się grupa niezadowolonych z takiego wyboru Odnośnie zarobków cały zamęt wprowadza brak stażowego /bo ten 1%smiech na sali / i jasnych regol otrzymania podwyżki Z mojego doświadczenia wiem że niestety lepiej mają się w tej firmie osoby "udające" że nic nie potrafią a niżeli te dla których inne stanowisko to nie problem A co do palaczy ...karty rozwiąza problem.... Choć obawiam się że spowoduje to wiele zwolnień bo niektórzy spędzają tam znaczna część dniówki i nie pogodzą się z zmianą regol Osobiście nie wiem nic o alkoholu w firmie Niektórzy często są wczorajsi...i tyle w tym temacie

Nietutejszy
@Fizol

Na karty też znajdą sposób, już o tym mówią że się będzie jedna odbijała, planują do przodu:D

Original

Zawsze się znajdą Ci "niezadowoleni"ale chyba z życia...praca spokojna bez stresu jak to w innych firmach bywa. Ci którzy piszą te negatywne opinie powinni się przekulać po innych produkcjach to od od razu by się im oczy otworzyły. Pensja może nie zachwyca i na dzisiejsze realia słaba ale niestety coś za coś. Alkohol? Jaki alkohol??? Ludzie odchodzą,owszem,ale chyba tylko Ci którzy chcą więcej zarobić. Kierownicy i liderki fajne,pomocne. Polecam dla tych którzy nie mają wygórowanych wymagań finansowych,reszta na plus.

Urozmaicony
@Original

Człowieku praca bez stresu hahaha to ty chyba pracujesz tam miesiąc albo parę miesięcy ,

Urozmaicony

Hahaha jak czytam te wypociny tych którzy chwalą tą firmę to śmiać mi się chce , zarobki tak do (usunięte przez administratora) że wstyd , w żadnej firmie w okolicy nie ma takich lipnych zarobków jak tam , pracownicy szkoda słów tak fałszywych ludzi to dawno nie spotkał.... Oczywiście nie wszyscy , liderzy hahaha liderzy hahaha już nie mieli kogo tam wstawić hahaha , normy i rzucanie pracownikiem po stanowiskach bez zmiennego zarabiania kasy . Nie polecam tej firmy , tam jest taki przemiał pracowników że nie zdarzył byś zapamiętać ich wogole , szkoda strzępic ryja , a Ci którzy mają zamiar zachwalać to jedynie ci którzy zarabiają ponad 2100 ;) reszta raczej nic nie napisze bo się boją .

Jupa

Tak firma płace daje na czas i to wszystko w tym temacie. Zarobki straszne na poziomie czasów gdy paliwo było za 2.50. Rotacja ogromna.Przychodzą, po 1szej wypłacie odchodzą. Atmosfera pozostawia wiele do życzenia,zero poszanowania dla pracowników. Brak motywacji do pracy.

Lider

Wstydu brak osobie która dała wpis o firmie i pracownikach firma dobra płacę mamy na czas. Pracownicy szanują się a alkocholu nie widziałam oficjalne. Jak się komuś robić nie chce to szuka wymówki brak mi słów dla tej osoby pewnie już nie pracuje .Zapraszamy są przyjęcia do pracy .

Jestok
@Lider

Z tym szanowaniem to nie przesadzaj???? kogo szanuję liderka A. ?????? Ale praca jest ok tylko normy mają pokićkane i muszą z tym zrobić porządek.

Lider

Już pisałam zapraszamy obecnie przychodzą nowi pracownicy. Kto chce pracować to pracuje

Kabelek

Praca fajna lekka lecz niestety monotonna. Pracuję tam już 18 miesięcy.płaca taka se .teraz jak już niema majstra na 2zm to niektórzy trochę przeginaja z alkoholem i to dla niektórych kturzy chcą normalnie pracować przeszkadza

Zostaw merytoryczną opinię o Elektrometal Sp. z o.o. - Jasienica

• Jak się pracuje w Elektrometal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elektrometal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektrometal Sp. z o.o.?

Elektrometal Sp. z o.o.
  • 1339