Koh-i-Noor Hardtmuth Polska Sp. z o.o.

Cieszyn

Opinie o Koh-i-Noor Hardtmuth Polska Sp. z o.o.

Klaudia

Ale mówisz o stanowisku przedstawiciela ??, możesz coś więcej napisać jak z umową ile podstawy czego wymagają? ?

Jari

Eweli
@Jari 24.01.2016 08:31
Pracownika nikt nie docenia firma zle zorganizowana. Najnizsza krajowa a firma sie rozwija. Nie polecam jednym slowem wyzysk....

To fakt pracować tam to trzeba mieć cierpliwość. Kredki mają może i dobrej jakości ale przed wysyłką są podeptane, poprostu porażka brak słów. Nie polecam pracy w tej firmie

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Koh-i-Noor Hardtmuth Polska Sp. z o.o.? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię.

Zostaw opinię o Koh-i-Noor Hardtmuth Polska Sp. z o.o. - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koh-i-Noor Hardtmuth Polska Sp. z o.o.