opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Bolttech Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 864 ocen
Opinie(2277)
Dodaj opinię
Aktualności(6)

Opinie(2277)

Dodaj opinię
Aktualności(6)
Logo
  • Kim jesteśmy?
  • .
  • Jak się u nas pracuje?
  • .
  • Nasze usługi
  • .
  • Rzecznik Klienta
  • .
  • Kontakt

Kim jesteśmy?

Jak się u nas pracuje?

Nasze usługi

Rzecznik Klienta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Warszawa - Bolttech Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Bolttech Poland

Opinie

Opinie o Bolttech Poland Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 22
    • 23
    • 24
    • …
    • 29

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Bolttech Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Zadowolony

    27.02.2020 14:42

    Inne

    Super obsluga info mega.. Na bieżąco reklamacja od dnia zgłoszenia do odbioru całość 7dni, zgłoszony wyswietlacz wymieniona także obudowa. Gorąco polecam naprawdę dziwię się wcześniejszym opinią na negatywie bo ja jestem zachwycony obsługa na najwyższym poziomie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.02.2020 19:09

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zawiedzona

    27.02.2020 10:02

    Inne

    Prawda firma totalna porażka szkoda wydanych oieniedzy
    ReviewUserIcon
    Jusuf

    26.02.2020 12:17

    Inne

    Bardzo wolno wszystko idzie!!! Podają błędny status naprawy!!! Po mojej prozbie o sprawdzenie mikrofonu czekam 3 dni na odpowiedź i nadal nic nie wiedzą!!! Poprosiłem o wysłanie telefonu bo widzę że sobie nie radzą!!!
    Company logo
    Bolttech Poland Sp. z o.o.

    26.02.2020 12:40

    Pracodawca

    Napisz do nas na adres: [email protected] podając numer CLM. Sprawdzimy przebieg sprawy i wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.
    ReviewUserIcon
    okradziony.przez.digital.care

    21.02.2020 14:47

    Inne

    „W odniesieniu do kart SIM i SD uprzejmie informuję, że w toku weryfikacji sprawy z serwisem, nie potwierdził on otrzymania tych elementów. Nie jest zatem w stanie odesłać ich do Państwa.” - taką odpowiedź otrzymałem od rzeczniczki Digital Care. Zostałem okradziony przez firmę Digital Care i od pierwszego momentu, nie było żadnego zaangazowania w sprawę. Dzisiaj rzecznik firmy napisała mi imputując że.. w telefonie nie było kart. Całe życie będę żałować decyzji że zapomniałem o wyjęciu tych kart, że później podkusiło zaufać w profesjonalizm Digital Care! Zostałem przez rzeczniczkę poinformowany jakoby w telefonie nie było nic! Jakbym ja chciał oszukać Digital Care. Tylko skąd moja batalia z firmą od samego początku? Płaciłem ubezpieczenie, wyłudzono ode mnie opłatę za obudowę, pomimo że moja była w idealnym stanie i okradziono z kart sim i microSD. Niesłychana rzecz, żeby zuchwale okraść klienta na ok 300 zł i odpisać za pomocą rzecznika że w telefonie nic nie było!!! Szanowni Klienci! Jeśli dbacie o własne dobro, to zastanówcie się czy jest sens oddawać własne narzędzie komunikacji firmie która okrada klienta z karty sim gdzie zapisane są prywatne dane. (usunięte przez administratora) Doprawdy, nigdy się nie spotkałem z czymś takim że firma pod parasolem trzyma przestępców i oficjalny rzecznik klienta odwraca ostrze w kierunku klienta sugerując jemu ... (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    okradziony.przez.digital.care

    13.02.2020 16:31

    Inne

    Ostrzegam wszystkich przed Digital Care!!! wysłałem telefon w ramach ubezpieczenia do wymiany zbitej szybki. Była to jedyna wada telefonu który był w doskonałym stanie. Digital Care odpisało, że potrzebna jest dopłata ponad 100 złotych za wymianę obudowy - co jest kompletną paranoją??!!! Obudowa była w świetnym stanie . Teraz - firma dosłała PRAWDOPODOBNIE INNY TELEFON LUB PO CAŁKOWITYM RESECIE. SKRADZIONO MI KARTĘ SIM, KARTĘ SD 256 GB WARTĄ PONAD 250 ZŁ I CAŁKOWICIE WYCZYSZCZONO TELEFON!!! SPRAWĘ ZGŁASZAM DO SIECI PLUS, NA POLICJĘ ORAZ DO DIGITAL CARE KTÓRA PO PROSTU JUŻ ZAJMUJE SIĘ DZIAŁALNOŚCIĄ PRZESTĘPCZĄ. NIKT NIE PRZYSŁAŁ RÓWNIEŻ SPECYFIKACJI NAPRAWY TELEFONU, ŻADNYCH DOKUMENTÓW, ŻADNEJ OBUDOWY WADLIWEJ KTÓRA BYŁA MOJĄ WŁASNOŚCIĄ!!!!! ZOSTALIŚMY POTRAKTOWANI JAK ŁATWY CEL DO KRADZIEŻY!!!!
    ReviewUserIcon
    okradziony.przez.digital.care

    21.02.2020 12:12

    Inne

    Jak widać, pani rzecznik już nabiera wody w usta. Obecnie we dwoje postanowiliśmy działać kierując sprawę do sieci ktora niech sprawdzi z kim współpracuje, UOKIK, policji, oraz rzecznika RODO, który powinien sprawdzić, czy w ogóle Digital Care nie narusza bezpieczeństwa klientów w zakresie ochrony danych. Pani rzecznik całkowicie unika kontaktowania się i robi to bardzo szablonowo tylko na GoWork. Gorąco wszystkich namawiam do dochodzenia swoich spraw we wszystkich możliwych instytucjach. Ja nie mam zamiaru odpuścić. Pani rzecznik która tak walecznie broni strony która dopuściła się przestępstwa, powinna dobrze się zastanowić czy wie co robi. (usunięte przez administratora).
    Company logo
    Bolttech Poland Sp. z o.o.

    21.02.2020 14:11

    Pracodawca

    Wszelkie szczegóły wyjaśniliśmy już mailowo..
    ReviewUserIcon
    Grzegorz

    20.02.2020 11:07

    Inne

    Jest tak jak piszą. Serwisanci sami określają zakres napraw. Naprawili mi tylną obudowę po upadku telefonu ale ramki już nie a moje ubezpieczenie to obejmuje. Zlozylem reklamację ale podejrzewam że trzeba będzie iść do rzecznika praw konsumenta.Nie polecam!!!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.02.2020 17:19

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    Bolttech Poland Sp. z o.o.

    20.02.2020 10:09

    Pracodawca

    Współpracujemy jedynie z autoryzowanymi serwisami, które są zobowiązane do wykonania naprawy ściśle zgodnie z wymogami producenta. Dzięki temu mogą Państwo zachować gwarancję na telefon po naprawie. Oznacza to jednak konieczność wymiany wszystkich uszkodzonych elementów. I to właśnie serwis po ocenie stanu urządzenia określa elementy konieczne do wymiany. Jeśli nie są one objęte zakresem ochrony proponujemy dopłatę do pełnej naprawy. Napisz do nas na adres [email protected] z podaniem numeru zgłoszenia zaczynającym się od CLM. Zweryfikujemy sprawę i być może będziemy mogli zaproponować Ci inne rozwiązanie.
    ReviewUserIcon
    Zolciutki

    18.02.2020 13:34

    Inne

    (usunięte przez administratora) i kłamcy. Telefon HUAWEI mate 20pro z usługa play 360. Najpierw błędna ekspertyza i próba naciagniecia mnie na 800zl w ramach play 360 Oraz dopłaty na kwotę 490 z możliwością rat :D Telefon uszkodzony mikrofon a wg nich obudowa wyświetlacz i pół telefonu. Prośba o kontakt osoby z serwisu bezskuteczne. Telefon leży 2tyg u nich i ciągle się umierają że obudowa uszkodzona a nie mikrofon przez który i na który był wysłany telefon. Nie polecam DC oraz play 360 bo niby ubezpieczony wyświetlacz itd a to śmiech na sali. Sądząc po opiniach nizej mam stanowcza rację
    Company logo
    Bolttech Poland Sp. z o.o.

    18.02.2020 14:00

    Pracodawca

    Ewentualna dopłata jest proponowana gdy uszkodzenia wykraczają poza zakres ochrony w produkcie lub koszt naprawy przekracza dostępny limit kwotowy. W przypadku programu Play360, ochroną objęty jest wyświetlacz oraz obudowa, aparat (przedni i tylny) i przyciski, jeśli elementy te ulegną uszkodzeniu wraz z wyświetlaczem. Jeśli wyświetlacz nie jest uszkodzony nie możemy naprawić urządzenia w ramach ochrony i proponujemy naprawę odpłatną. Jest to szczegółowo opisane w regulaminie usługi.
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    18.02.2020 12:29

    Inne

    Dokładnie mam tą samą sytuację. 30.01.2020 telefon zgłoszony do naprawy. Popękany wyświetlacz (ale sprawnie chodził), oraz trochę uszkodzona tylna klampka telefonu. Po tygodniu od odebrania przez kurera telefonu do naprawy, otrzymuje e-maila iż muszę dopłacić 201zl ponieważ jest do wymiany obudowa i ramka telefonu, A inne części objęte ubezpieczeniem zostaną wymienione w ramach ubezpieczenia. Dzwonię. Mówię że rezygnuje z naprawy i proszę o odesłanie telefonu w takim stanie jakim go wysłałam. Pani przyjela moje zgloszenie. Dzisiaj tj. 18.02 otrzymałam telefon. Wspomnę jeszcze że servis każe zabezpieczyć telefon przed ewentualnymi uszkodzeniami podczas transportu co uczyniłam A oni odeslali telefon w pudełku owinietym tylko folią od firmy kurierskiej. Otwieram patrze fajnie przednia szybka wymieniona,chce załączyć. Jest dźwięk ale ekran czarny. Nie działa. Dzwonię chce złożyć reklamację, gdyż telefon był w stanie uzywalnosci tylko potrzaskany. Pani przyjęła reklamację. Po 20min. dzwoni do mnie ta sama Pani i mówi że nie może dalej przekazać reklamacji gdyż mój telefon nie był w ogóle przez nich naprawiany. Bzdura bo przednia szybka wymieniona więc ingerencja w telefonie była ale NIE DZIAŁA! Kazali mi się kontaktować z operatorem. Zgłosiłam do operatora Pan wysłał moja reklamację. Czekam do 30 dni. Drogi servisie tak się nie robi! Telefon miał wrócić taki jaki wysłałam A nie bardziej uszkodzony! Jeśli będzie odmowa relacji kłania się BIURO PRAW KONSUMENTA. Zawiedliscie mnie po raz pierwszy ale i ostatni! A każdy sprzęt u was ubezpieczam. Chyba czas to zmienic.
    Company logo
    Bolttech Poland Sp. z o.o.

    18.02.2020 13:49

    Pracodawca

    Napisz do nas na adres: [email protected] i podaj numer zgłoszenia zaczynający się od CLM. Wyjaśnimy sprawę i wrócimy do Ciebie z informacją.
    ReviewUserIcon
    Sylwiaa

    18.02.2020 13:14

    Inne

    Każdemu odradzam telefon był popękany A teraz po powrocie w ogóle nie działa! Co to za serwis?!
    Company logo
    Bolttech Poland Sp. z o.o.

    18.02.2020 13:44

    Pracodawca

    Jeśli nie jesteś zadowolona z jakości naprawy, prosimy o złożenie reklamacji na adres: [email protected]
    ReviewUserIcon
    To sem ja

    04.02.2020 11:31

    Inne

    W styczniu tego roku oddałam do naprawy Samsung Galaxy s8. W idealnym stanie - obudowa bez. żadnej rysy szybka bez zarysowań i wyświetlacz - super kolory bez przebarwień bez wypalonych pixeli. Jedyny mankament - komunikat o wykrytej wilgoci w porcie USB lub ładowarce. Oddaje telefon do naprawy ponieważ był ubezpieczony. No i okazuje się że musze doplacic do naprawy bo port usb nie jest objęty ubezpieczeniem. Koszt naprawy powtarzam PORTU USB wyniósł ponad 910 PLN bo firma stwierdziła że musi wymienić jak to określili WYPALONY WYŚWIETLACZ. Gdzie mogę zgłosić te próbę wyłudzania. Kto może pomóc
    ReviewUserIcon
    ja ja ja

    18.02.2020 12:04

    Inne

    Mam podobną sytuację, ale u mnie to PŁYTA GŁÓWNA, zastanawia mnie to, co obejmuje w takim razie gwarancje ;) NIE POLECAM.
    Company logo
    Bolttech Poland Sp. z o.o.

    18.02.2020 13:42

    Pracodawca

    Naprawa w ramach gwarancji i ochrony to dwie różne kwestie. Zakres naprawy gwarancyjnej definiuje producent a szczegóły można znaleźć na karcie gwarancyjnej. Nasza firma obsługuje proces naprawy w ramach różnych programów, których zakres jest opisany w regulaminach lub ogólnych warunkach ubezpieczenia.
    ReviewUserIcon
    DC to zlodzieje

    17.02.2020 16:55

    Inne

    Witam. (usunięte przez administratora) Wyslalem telefon, bo byla zbita szybka. Po 2 tygodniach odesłali. Działał jakieś pol dnia, aż ekran ''sam zaczął sie klikac'', i po ponownym uruchomieniu telefonu ekran w ogóle nie działał. Nie dało sie nic kliknąć. Wysłałem spowrotem do Digital Care, bo zle naprawili, miesiąc oglądali telefon a potem odesłali nie naprawiony, z kolejnym pęknięciem którego nie wykonałem (jakby brak szybki w lewym dolnym rogu). Chcą naliczyć dodatkowe oplaty za to, ze obejrzeli telefon. Chcą naciągnąć, ze niby odmówiłem naprawy. Czekam na rachunek na milion pesos, bo te imbecyle chcą kogos naciągnąć. Znowu. Dali dwa zastępcze telefony, nie wiem po co mi 2 telefony tego samego modelu: huwawei Y5 ktore w internecie mozna kupic za 100zł. Paranoja. Firma okrada ludzi na duze pieniadze.
    Company logo
    Bolttech Poland Sp. z o.o.

    18.02.2020 11:06

    Pracodawca

    Napisz do nas na adres [email protected] z podaniem numeru zgłoszenia CLM. Zweryfikujemy sprawę i wrócimy do Ciebie z rozwiązaniem.
    ReviewUserIcon
    iPhone

    14.02.2020 00:11

    Inne

    Polecam!! :) szybka naprawa! Telefon wysłany w poniedziałek z pękniętym wyświetlaczem, a w czwartek z powrotem cały i zdrów ????
    Company logo
    Bolttech Poland Sp. z o.o.

    14.02.2020 09:38

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług.
    ReviewUserIcon
    A

    13.02.2020 14:05

    Inne

    Witam, czy w firmie istnieje osoba, która odpowiada na pytania, które się jej zadaje i można się dowiedzieć konkretnych informacji? Niestety jak narazie nie udało mi się na taką trafić. Moje urządzenie nie zostało naprawione i chciałabym uzyskać wyniki testów / ekspertyzy / sprawozdanie, które świadczy o tym, że sprzęt został poddany badaniom wykluczającym jego zalanie. PS.po mój telefon kurier przyszedł w środę 29.01., w piątek dostałam niedziałający telefon zastępczy, 04.02. przyszedł kolejny telefon zastępczy, potem nastała kilkudniowa cisza. Z początkiem tygodnia dostałam informację że telefon zostanie zwrócony nienaprawiony. Dziś mamy 13.02., więc mija 12 dzień roboczy od zabrania telefonu a poinformowano mnie że cała procedura zajmie maksymalnie 5! Chciałabym porozmawiać z kimś kompetentnym :)
    Company logo
    Bolttech Poland Sp. z o.o.

    13.02.2020 16:26

    Pracodawca

    Napisz do nas na adres [email protected] z podaniem numeru zgłoszenia CLM. Dzięki temu będziemy mogli zweryfikować sprawę i wrócimy do Ciebie bezpośrednio z pełnymi informacjami.
    ReviewUserIcon
    Kali

    12.02.2020 18:09

    Inne

    Naprawa sprzętu jest bez zastrzeżeń, no może poza faktem, że dostałam zupełnie inny "model ekranu" XD Ale odebranie sprzętu do naprawy i wysłanie zmiennika to czysta poezja. Po telefon kurier był w czwartek, zamiennik otrzymałam we wtorek, a już w środę oddali mój sprzęt XD To jedno... A drugie - ja się pytam po co panowie/panie z serwisu włączali moje urządzenie i je formatowali? Przez Was straciłam masę zdjęć, plików i informacji! Jeszcze bym zrozumiała, gdyby trzeba było grzebać w wnętrznościach telefony, ale to była zwykła wymiana ekranu!
    Company logo
    Bolttech Poland Sp. z o.o.

    13.02.2020 11:32

    Pracodawca

    Serwisy, z którymi współpracujemy są zobowiązane do wykorzystywania jedynie oryginalnych części, przeznaczonych przez producenta do danego modelu. Razem z urządzeniem powinnaś otrzymać raport z naprawy z wyszczególnionymi numerami katalogowymi wymienionych części. Jeśli jednak nie jesteś zadowolona z jakości naprawy, napisz do nas na adres: [email protected], zweryfikujemy tę kwestię z serwisem. Co do kasowania danych to serwisy mają obowiązek przywrócenia urządzenia do ustawień fabrycznych, dlatego też w regulaminie piszemy o konieczności zgrania danych przed wysyłką telefonu do naprawy.
    ReviewUserIcon
    Niezadowolony

    10.02.2020 15:06

    Inne

    Już nigdy więcej u nich ubezpieczenie
    Company logo
    Bolttech Poland Sp. z o.o.

    10.02.2020 15:32

    Pracodawca

    Jeśli potrzebujesz wyjaśnienia swojej sprawy napisz do nas na adres: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Jan

    09.02.2020 14:13

    Inne

    Iphone z pękniętym przodem i tyłem został wymieniony w rowne 2 tygodnie (od dnia zgloszenia do przyjazdu kuriera po serwisie). Telefon został wymieniony na nówke, była oryginalna folia zabezpieczajaca. Miałem pełne ubezpieczenie w Play (14zł co miesiac). Polecam ta firme, ludzie tu piszacy robia wiecej strachu a w rzeczywistosci wszystko bez problemów. Z checia bede dalej korzystal z ich uslug na wypadek uszkodzenia :)
    Company logo
    Bolttech Poland Sp. z o.o.

    10.02.2020 10:42

    Pracodawca

    Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszej obsługi i dziękujemy za opinię.
    ReviewUserIcon
    Grzegorz

    10.02.2020 08:21

    Inne

    Nie polecam za mój telefon do naprawy oddany proponowali dwa nowe 1 bardzo słaby jakościowo ale bez dopłaty 2 z dopłatą ale również słabszy od mojego popsutego kilka dni czekam na link z numerem konta aby przesłać pieniądze ale przy braku szkoleń jak to zrobić kobieta nic mnie nie przesłała nie opłaca się płacić za ochronę wyświetlacza telefonu jest pewien zespół co śpiewał cytuję " mniej niż zero , mniej niż zero "
    Company logo
    Bolttech Poland Sp. z o.o.

    10.02.2020 10:36

    Pracodawca

    W przypadku gdy proponujemy nowe urządzenie, pod uwagę bierzemy kwotę limitu dostępnego na naprawę lub koszt wymiany elementów objętych zakresem ochrony. Dlatego do urządzeń o wyższych parametrach zwykle konieczna jest dopłata. Jeśli jednak jesteś zainteresowany konkretnym modelem lub zależy Ci szczególnie na jakichś funkcjach napisz do nas na adres: [email protected] z podaniem numeru zgłoszenia, nasz dział kosztorysów wyliczy wówczas kwotę dopłaty do wybranego modelu.
    ReviewUserIcon
    Dav91

    06.02.2020 07:49

    Inne

    Wyslalem tel. S8+ do naprawy wyswietlacza z peknieta szybka wszystko pieknie ladnie po 6 dniach telefkn wrocil niby calkiem sprawny po podlaczeniu do ladowania przez 1,5 h naladowano 2% . Po wymianie ladowarek nic nie pomoglo albo laduje 2% przez 2h albo nic dodal ze ladowarki sa oryginalne zadzwonilem zeby zglosic szkode ktorej nie bylo przed wyslaniem telefonu. Pani jedynie co powiedziala ze ona nic na to nie poradzi . Jedynie co to tylko moge zlozyc reklamacje????? Serio ???? ODRADZAM !!!!
    Company logo
    Bolttech Poland Sp. z o.o.

    06.02.2020 10:03

    Pracodawca

    Bardzo nam przykro, że nie jesteś zadowolony z naprawy. W tej sytuacji musimy złożyć reklamację naprawy i wyjaśnić sprawę z serwisem. Abyśmy mogli to zrobić potrzebujemy reklamacji od Ciebie. Napisz do nas na adres: [email protected]. Twoje urządzenie prześlemy ponownie do serwisu. Osoba prowadząca sprawę skontaktuje się z Tobą aby umówić kuriera i przekazać dalsze kroki.
    ReviewUserIcon
    Piciupoznań

    03.02.2020 13:03

    Inne

    Witam u mnie pozytywnie telefon wzięty w Play 8.1.2020.Niestety 23.1 zbilem szybkę kurier przyjechał po tel 24.1.W piątek 31.01 przywiózł naprawiony bez żadnych dodatkowych kosztów więc u mnie na plus pozdro.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Bolttech Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Bolttech Poland Sp. z o.o.

    Marszałkowska 126/134 00-008 Warszawa

    NIP:5342487752

    REGON:146274052

    KRS:0000431665

    https://bolttech.io/poland
    Branża główna: Wsparcie ubezpieczeń
    ReviewUserIcon
    Piciupoznań

    03.02.2020 12:02

    Inne

    Witam u mnie na plus telefon wzięty w Play Samsung A50 8.1.2020,23.1.2020 zbilem szybkę 24.01 kurier przyjechał po tel.31.01 przywiózł naprawiony bez żadnych dodatkowych opłat.
    ReviewUserIcon
    Damian

    31.01.2020 22:10

    Inne

    Tragedia telefon oddałem na wymianę szybki chcieli mnie naciągnąć że płyta główna uszkodzona sam naprawiam telefony i mam pojęcie w tym temacie za życzyli 1400zl za płytę główną do galaxy s 9+zrezygnowałem z naprawy 3 tygodnie czekałem na telefon tylnia obudowę Tak za kleiji że sama się odkleila i telefon chodził tylko pod ładowarką ale gdy do końca odkleilem tylnia obudowę i zobaczyłem ze tasiemka od baterii specjalnie jest przeciętna i nie wpieta celowo to było zrobione że jak coś to płyta niby zepsuta nie polecam i rezygnujcie z tych ubezpieczeń
    Company logo
    Bolttech Poland Sp. z o.o.

    03.02.2020 10:09

    Pracodawca

    Napisz do nas na adres: [email protected] z podaniem numeru zgłoszenia CLM. Wyjaśnimy sprawę.
    ReviewUserIcon
    Dani

    02.02.2020 09:41

    Inne

    U mnie tak samo jest i przypuszczam ze w większości przypadków tak samo. Nie warto zawierać ubezpieczenia ! A najlepsze ze nie zgodziłem się na naprawę i za telefonem czekam już ponad tydzień bi chyba nie na kto odesłać ?!
    Company logo
    Bolttech Poland Sp. z o.o.

    03.02.2020 10:05

    Pracodawca

    Napisz do nas na adres: [email protected] z podaniem numeru zgłoszenia, zaczynającym się od CLM. Sprawdzimy dlaczego Twój telefon nie został jeszcze odesłany i wrócimy z informacją.
    ReviewUserIcon
    Sławek

    03.12.2019 09:28

    Inne

    wybita szybka i wyświetlacz ubezpieczenie 1000 zł naprawa 1488 zarabijaja na tej wymianie 3 krotnie w normalnym serwisie koszt 450 zł z zarobkiem nie opłaca się wykupywać ubezp. a i do tego trwa to już 3 tygodnie i żadnego znaku na niebie od tej firmy rezygnuję z orange jak mają taką obsługę i gówniane ubezpieczenie
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    02.01.2020 17:00

    Inne

    pieprzycie to co chwile każdemu klientowi i próbujecie robić ludzi w (usunięte przez administratora) najlepiej gdyby kazdy klient nie odpuszczał i sprawe kierował do sądu bo to kpiny są.
    ReviewUserIcon
    Iwona

    01.02.2020 21:00

    Inne

    własnie zgadzam sie moze w koncu zaczeli by uczciwie podchodzic do rzeczy i klienta
    ReviewUserIcon
    Iwona

    01.02.2020 20:54

    Inne

    Ja tez wystawiam negatywna ocene i nie polecam firmy ktora (usunięte przez administratora) klienta na dodatkowe koszty u mnie tez byl tylko wyswietlacz uszkodzony a stwierdzili ze rowinez obudowa ,zadne rozmowy i wyjasnienia nie daly rezultatu wiec zaplacilam bo mialam dosc szarpania sie z niekompetentnymi osobami ktore tam pracuja i kazda z nich przekazuje inne informacje ,kiedys ktos powinien wziasc sie za taka firme i jej dzialania na niekorzysc klienta ,dlatego ostrzegam i nie polecam szkoda waszego zdrowia i kasy
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    30.01.2020 20:04

    Inne

    Totalna żenada .... Umowa podpisana do danego modelu telefonu Opłacane ubezpieczenie przez prawie dwa lata Pęknitta szybka ... Zgłoszenie i się zaczęło ... Zgłoszenie w połowie grudnia 2019 .Nie zgodność numeru emai .sprawa wyjaśniona ... Kurier przyjeżdża 31.12 Po dwóch tygodniach i kilku telefonach słyszę że nie ma części i myślą co zrobić ...Po nastepnych dwóch tygodniach i kilku telefonach słyszę że mogą mi wymienić na inny model ale muszę dopłacić ... (Za telefon o gorszych parametrach A bez dopłaty oferują telefon ale bez normy ip68 a na tym mi zależy i to wyraźnie zaznaczyłem Trzecia opcja to zwrot telefonu i tyle. A pieniądze z ubezpieczenia zostają w firmie... Czyli w każdej jestem stratny ... Po co oferują ubezpieczenie skoro nie są w stanie ogarnąć szybki to prostego telefonu ... Cała akcja jeszcze nie rozstrzygnięta więc jestem ciekaw jak to sie skończy Ale z takim podejściem nie polecę tej firmy nikomu i sam już nie wykupie ....
    Company logo
    Bolttech Poland Sp. z o.o.

    31.01.2020 09:58

    Pracodawca

    Współpracujemy tylko z autoryzowanymi serwisami, które są zobowiązane do wykorzystywania jedynie oryginalnych części. Dlatego są one uzależnione od dostaw części od producentów. Jeśli czas dostawy się wydłuża, wówczas proponujemy nowe urządzenie. W takim przypadku odpowiadamy do wskazanego w regulaminie limitu kwotowego lub kosztu naprawy elementów objętych ochroną - również są one wskazane w regulaminie. Jeśli interesuje Cię konkretny model telefonu także możemy go wycenić. Przekaż wówczas tę informację naszej infolinii lub osobie prowadzącej sprawę.
    ReviewUserIcon
    Kamila

    30.01.2020 12:49

    Inne

    Oddałam S8 kurierowi w piątek, w środę telefon był u mnie z powrotem. Dodam, że był w opłakanym stanie. Wszystko wymienione, naprawione. Za nic nie placilam także ja mogę polecić. Przeczytałam mnóstwo negatywnych opinii a zaskoczona jestem pozytywnie. Telefon jak nowy w ekspresowym tempie.
    ReviewUserIcon
    TomaszK1

    13.01.2020 16:01

    Inne

    Powiem szczerze, ze naczytalem sie tych wszystkich negatywnych komentarzy i zwatpilem. Ale zaryzykowalem i jestem bardzo zadowolony. Jestem posiadaczem SAMSUNGA GALAXY S10, w ktorym potluklem ekran. Skorzystalem z tej opcji i wszystko zostalo wymienione. Naprawa telefonu wraz z dostawa trwala 6 dni. Nie trzeba bylo nic doplacac, gdzie ekran w galaxy s10 jest jednym z najdrozszych na rynku. Takze ode mnie WIELKI POZYTYW I POLECENIE.
    ReviewUserIcon
    pawel

    29.01.2020 18:19

    Inne

    Mógłbym Cię Tomaszu prosić o kontakt na meila ?
    ReviewUserIcon
    galaxy s8

    28.01.2020 10:23

    Inne

    Witam. Polecam tego ubezpieczyciela już drugi raz wysłałem telefon do naprawy i naprawa przebiegła w nie cały tydzień oraz bez żadnych dodatkowych opląt
    ReviewUserIcon
    Dominika

    27.01.2020 10:54

    Inne

    Mają Państwo trochę bałagan i brak kontaktu między pracownikami. Wysłałam zgłoszenie, kurier odebrał telefon. po Tygodniu dostałam wiadomość, że muszę dopłacić ponad 600 zł, ale wynikało to z wykorzystanej już wcześniej kwoty na naprawę wyświetlacza. Rozmawiając z jedną z konsultantek ustaliłyśmy, że złożę nowe zgłoszenie ( ubezpieczenie się odnowiło), a telefon zostaje u Państwa w serwisie, żeby kuriera znowu nie zamawiać. Po złożeniu zgłoszenia dostałam informację, że kurier odbierze moje urządzenie. Zadzwoniłam do konsultanta i powiedziałam, że telefon miał zostać w serwisie, Pani anulowała numer przesyłki. Dzisiaj dostałam telefon, że moje urządzenie do mnie wraca. Podczas rozmowy dowiedziałam się, że telefon musi do mnie wrócić, abym mogła złożyć nowe zgłoszenie... Wszystko byłoby zrozumiałe, gdyby nie to, ze było umówione, że telefon zostaje w serwisie i ma już nadany nowy numer CLM... Po 30 minutowej rozmowie z mało kompetentną konsultantką, dowiedziałam się, że mam nie odbierać paczki od kuriera. Tylko mam pytanie, skąd Państwo będą wiedzieli o nowym zgłoszeniu, skoro ja nie wyślę jeszcze jednego (trzeciego) zgłoszenia? Poza tą sytuacją jestem zadowolona z Państwa usług, ostatnie moje uszkodzenie telefonu zostało naprawione, wraz z nową baterią oraz obudową.
    Company logo
    Bolttech Poland Sp. z o.o.

    27.01.2020 12:28

    Pracodawca

    Przepraszamy. Wkradło się zamieszanie. Napisz do nas na adres: [email protected] z podaniem 1 z numerów CLM, znajdziemy rozwiązanie.
    ReviewUserIcon
    Artur

    24.01.2020 12:17

    Inne

    Bardzo dziękuję za odesłanie nie naprawionego telefonu ponieważ nie zgodziłem się z państwa kosztorysem. Dodatkowo telefon jest bardziej uszkodzony niż był przed wizytą w państwa serwisie. Nie polecam nikomu tego ubezpieczenia, zwykli naciągacze, płacąc ubezpieczenie przez dwa lata liczyłem na naprawę wyświetlacza. A jak widzimy telefon wrócił w jeszcze gorszym stanie jak był. Sprawa zgłoszona do rzecznika praw konsumenta.
    ReviewUserIcon
    Senona

    23.01.2020 20:30

    Inne

    Jak długo czeka się na realizacje szkody poprzez wypłatę świadczenia pieniężnego za ubezpieczenie telefonu?
    Company logo
    Bolttech Poland Sp. z o.o.

    24.01.2020 09:26

    Pracodawca

    Przelew wysyłamy w ciągu kilku dni roboczych. Jeśli masz więcej pytań skontaktuj się z naszą infolinią
    ReviewUserIcon
    Anna

    22.01.2020 12:55

    Inne

    Absolutnie nie polecam decydować się na takie "dodatkowe" bonusy przy podpisywaniu umowy. Ochrona ekranu brzmi górnolotnie, natomiast z prawdą ma nie wiele wspólnego. To jest standard firm, które oferują przedłużenie gwarancji, jak zawsze przy jakimkolwiek problemie wszyscy umywają ręce. Ale nie ukrywam, idea biznesu perfekcyjna- ściąganie pieniędzy a przy tym odrzucanie jak największej liczby zgłoszeń zawsze wyjdzie na plus. Polecam przeczytać umowę przed podpisaniem, prawdopodobna sytuacja, na którą umowa obowiązuje jest bardzo sprytnie wymyślona i na pewno nie dotyczy wszystkiego czego byście oczekiwali po takim ubezpieczeniu. Ah i niech was zastanowi fakt, że jest przede wszystkim formularz kontaktowy i mail, nikt nie ma czasu odbierać w takim wypadku tylu telefonów ze skargami.
    Company logo
    Bolttech Poland Sp. z o.o.

    23.01.2020 10:50

    Pracodawca

    Ogólne Warunki Ubezpieczenia i zakres elementów objętych ochroną jest ustalany zawsze z ubezpieczycielem i partnerem. Dokument ten otrzymują Państwo przed podpisaniem umowy.
    ReviewUserIcon
    git

    24.01.2020 08:12

    Inne

    u mnie ekran pękł, ale wyświetlacz nadal działał, słabo bo słabo, ale działał. Dotyk był czasami przenoszony w inne miejsce i szkło lekko raniło palce, ale jakby się uprzeć, to wyświetlacz działał, mimo to moj telefon został naprawiony 2 razy bez problemów żadnych
    ReviewUserIcon
    git

    24.01.2020 08:05

    Inne

    a ja nie wiem dlaczego wszyscy tak narzekają, ja zgłosiłam szkodę (stłuczony ekran) w tamtym roku w maju, sprawa została zamknięta w ciągu tygodnia o ile się nie mylę. Telefon wrócił z nowym ekranem, żadnych problemów. W tym roku ekran został ponownie stłuczony, szkoda zgłoszona 15 stycznia, 23 stycznia kurier przyniósł naprawiony telefon. Dodam, że warto przeczytać OWU, mój telefon uległ uszkodzeniu na skutek działania osoby trzeciej tj. przypadkowe wytrącenie telefonu podczas spaceru. Zadziwiła mnie pozytywnie także jedna rzecz, a mianowicie w mailu dostałam info, że zapłata u kuriera przy odebraniu urządzenia będzie wynosić 99zł, a gdy kurier przyszedł z telefonem zażądał 59zł, co mnie bardzo uradowało, bo 4 dyszki jeszcze zostały w kieszeni.
    ReviewUserIcon
    Dani

    22.01.2020 17:23

    Inne

    Witam. Wykupuje ubezpieczenie na zbity wyświetlacz daje do naprawy zbity wyświetlacz o dostaje ze muszę dopłacić za naprawę jak już co miesiąc za to płace dwa lata i ani razu nie korzystałem z ubezpieczenia. Jakoś tego nie rozumiem ???
    Company logo
    Bolttech Poland Sp. z o.o.

    23.01.2020 11:01

    Pracodawca

    Dopłata może być konieczna jeśli koszt naprawy przekracza limit dostępny w produkcie lub uszkodzeniu uległy elementy nie objęte ochroną. Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z infolinią.
    ReviewUserIcon
    szymek.wojtek

    20.01.2020 09:22

    Inne

    Witam Uważam z cała odpowiedzialnością, że firma DigitalCare jest firmą niewiarygodną i niekompetentną. Nie stosująca się do ustaleń zawartych w czasie przyjmowania zgłoszenia naprawy ubezpieczeniowej. Naprawę szybki wyświetlacza która zajmuje kilka godzin realizuje kilkanaście dni. Ponadto, urządzenie zastępcze wysyła po kilkunastu dnia i po kilku pismach monitujących. Nie odpowiadają nawet na e-maile reklamacyjne naprawę. Czytając opinie o firmie obawiam się, że aby usprawiedliwić karygodne opóźnienia terminów napraw, może dojść (tak jak tu czytałem) do dodatkowych uszkodzeń sprzętu w samym serwisie. W moim sprzęcie również doszło do jedynie uszkodzenia szybki wyświetlacza poza tym telefon działa prawidłowo co świadczą bilingi połączeń tuż przed odbiorem kuriera. Ponadto zapakowany został w oryginalne pudełko i opisany przez kuriera odpowiednio. Nie chciałbym się dowiedzieć teraz, że jeszcze coś nie działa i stąd ten długi czas naprawy. Jeśli tak się stanie, trzeba będzie zawiadomić o tym odpowiednie służby.
    Company logo
    Bolttech Poland Sp. z o.o.

    21.01.2020 11:56

    Pracodawca

    napisz do nas na adres [email protected] z podaniem numeru CLM. Zweryfikujemy wszelkie szczegóły i wrócimy z informacją.
    ReviewUserIcon
    Chojnice

    18.01.2020 15:28

    Inne

    Bałem się czytając opinie o tej firmie miałem wątpliwości co do wysyłki telefonu ale wszystko jak w najlepszym porządku telefon wysłany w środę dziś już kurjer był z telefonikiem p20 lite jak nowy polecam i już nie czytam tych negatywnych opinii bo nie warto wiem że ludzie różnie traktują telefony i jeśli walec po nich przejedzie to czego oczekiwać firma jak dla mnie na wielki plus dziękuję za naprawę ????
    ReviewUserIcon
    Hehehe

    15.01.2020 23:26

    Inne

    Żałosne podejście do klienta. W naprawie od ok miesiąca tj. 14.12.2019r Sony xperia xz premium Ciągle twierdzą, że brak części. Co dziwne raz są zamówione raz nie. Czy, ktoś z tu obecnych miał podobna sytuację? Czy komuś AZ tak przexiagala się naprawa?
    Company logo
    Bolttech Poland Sp. z o.o.

    16.01.2020 09:56

    Pracodawca

    Napisz do nas na adres [email protected] z podaniem numeru CLM. Wyjaśnimy tę sprawę niezwłocznie i wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.
    ReviewUserIcon
    Brak cierpliwosci

    15.01.2020 23:37

    Inne

    Ile można czekać na telefon od Was?! Telefon prsetrzymywany już od ponad miesiąca. Jak długo mogą być zamawiane do niego części?!
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.01.2020 17:49

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Paula

    14.01.2020 16:09

    Inne

    Prosze sobie zartow z ludzi nie robic. Od rozbitej szybki nie ma takich uszkodzen a po drugie telefon był uzywany godzine przed przyjazdem kuriera. To co przez droge i czas ktory lezal w serwisie doszlo do takich uszkodzen. Nikt nie jest najwny. To jest wyludzanie pieniadzy od ludzi. Jesli telefon po powrocie nie bedzie działał tak jak wcześniej bedziecie mieć problem bo zglosze to do prawie rzecznika oraz sądu
    ReviewUserIcon
    Paula

    14.01.2020 16:37

    Inne

    Prosze sobie zartow z ludzi nie robic. Od rozbitej szybki nie ma takich uszkodzen a po drugie telefon był uzywany godzine przed przyjazdem kuriera. To co przez droge i czas ktory lezal w serwisie doszlo do takich uszkodzen. Nikt nie jest najwny. Jak dojdzie telefon i po sprawdzeniu nie bedzie w takim stanie jak był lub nie bedzie działał zglosze sprawe do rzecznika oraz sądu. To jest wyludzanie pieniadzy od ludzi za naprawy ktore nie powinny byc. Jesli dalam urzadzenie na wymiane szybki powinno byc to zrobione i odeslane.

    Zostaw merytoryczną opinię o Bolttech Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.