Opinie o Energa Invest Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Energa Invest Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Energa Invest Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energa Invest Sp. z o.o. w Gdańsk

Aleksander Nowy wpis

W tej firmie można się bardo dużo nauczyć. Projektanci mają bardzo dużą wiedzę praktyczną z zakresu elektroenergetyki. Dobra atmosfera.

Justyna Nowy wpis

Widzę, że generalnie firma jest polecana. Zwracacie uwagę natomiast na bardzo niską pensję. Jak aktualnie teraz to wygląda? Na jakie wynagrodzenie można liczyć na start?

Piotr Nowy wpis
@Justyna

Nie wiem jak w Energa inwest ale w Energa oświetlenie propozycje dostałem 4000 netto + Premie. Zapewniano mnie że premie kwartalne, świateczne (dwie, boże narodzenie i wielkanoc) i na dzień elektryka są takie że śmiało można +1000 zł średnio miesiecznie w skali roku doliczyć, Ale myśle że takie premie to dopiero przy minimum 2 latach pracy były by możliwe, jak wogóle.

Łukasz J.

Pracę w ENERGA Invest oceniam bardzo dobrze. Ceniłem sobie pracę w zespole jak i świetny kontakt z przełożonymi. Dobra atmosfera, podejście do pracy, chęć rozwiązywania problemów i nie tylko własnych zadań, ale i całego zespołu. Bardzo dobrze pracowało mi się również z innym działami. W zespołach są osoby doświadczone oraz młode, zdobywające doświadczenie, co jest dobrym rozwiązaniem. Jeśli ktoś rozważa zatrudnienie, to zdecydowanie polecam. Należy zwrócić przy tym uwagę, że pracy jest bardzo dużo, i to nie tylko w dziale w którym pracowałem. Firma zapewnia wiele form dodatkowej opieki zdrowotnej, multisport, ubezpieczenia na życie oraz program emerytalny. Wprowadzony jest elastyczny czas pracy. Moim zdaniem jest to spółka, która posiada najlepiej wykwalifikowany zespół pracowników w grupie ENERGA, co zdecydowanie jest zasługą przełożonych. To co mogłoby się zmienić to wprowadzenie nadgodzin dla tematów, które wymagają większego nakładu czasowego oraz możliwość wyboru do dwóch dni pracy z domu. Podsumowując, jest to najlepsza firma w jakiej pracowałem.

Mariusz
@Łukasz J.

Witam, rozważam tę firmę aby zaaplikować w niej swoje CV, czy mógłbyś mi więcej powiedzieć czy tych obowiązków jest tak samo bardzo dużo na każdym dziale ? I coś więcej o wypracowaniu wszystkich obowiązków poza nadgodzinami ? Dziękuję.

Kandydat Nowy wpis
@Łukasz J.

Wysłałem CV i czekam na odpowiedź. Podpowiesz ile można zarobić na takim stanowisku? Nie mam dużego doświadczenia.

Helena

Całkiem przypadkiem usłyszałam, że w chwili obecnej firma Energa Invest prowadzi rekrutacja. Można ubiegać się o dwa stanowiska - Projektanta i Asystenta Projektanta: http://energainvest.pl/kariera/ I w związku z tym chciałabym Was trochę podpytać, jak właściwie przebiega tam rekrutacja? Będę wdzięczna za pomoc.

Firma Energa Invest Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Projektant linii elektroenergetycznych WN. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Marzena

Szkoda, że nikt nic aktualnego nie pisze o tej firmie, bo słyszałam, że poszukują teraz asystenta projektanta. Z tym, że nie jest to potwierdzone info, jeszcze się nie kontaktowałam z tym pracodawcą. A jeśli ktoś coś wie, to może dacie znać, jak tutaj z atmosferą, pracą i ogólnie jak się pracuje?

Były asystent

Na początek kariery nieźle. Dużo można się nauczyć. Na początek proponują 2400 na rękę i okres 3 miesięcy próby po których "będzie negocjacja" . Na standardy trojmiejskie bardzo niska płaca. Po 3 mięsiacach żadnej negocjacji nie ma tylko słyszy się że to "uczciwa pensja"potem przez prawie kolejne pół roku to samo. Atmosfera świetna, zakres obowiązków ciekawy.

Bronisław
@Były asystent

Czy Energa Invest oferowało jakieś bony świąteczne lub okazyjne premie pieniężne? Jak oceniasz ich pakiet socjalny?

Zostaw merytoryczną opinię o Energa Invest Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Energa Invest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Energa Invest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Energa Invest Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Al. Grunwaldzka 472
    80-309 Gdańsk