Opinie o Trachitekt Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Trachitekt Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Trachitekt Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trachitekt Sp. z o.o. w Warszawa

W Imieniu Spedytorów firmy. Firma TRACHITEKT = Firma ENPIRE i odwrotnie. Wszyscy przewoźnicy oraz pracownicy firmy byli oszukiwani przez obie te powiązane spółki. Były przyjazdy pana ŁW do Wwa i zapewnienia, że przejścoie na Trachitekt jest ok i że jest gruby plan poprawy i że wychodzimy na prostą. Pan ŁW obiecywał, że zacznie być dostępny i przyjeżdzać chociaz na 2 dni w miesiącu. Miały być telefony do przewoźników wykonywane przez samego ŁW i obietnice spłat. Żaden z nas nie znał sytuacji finansowej firmy. Wszystko było ukrywane. Pracownikom były mydlone oczy takimi rzeczami nowe auta dla kierowników itp. Dodatkowo w grydniu jeden z pracowników odkrył że od sierpnia 2023 roku nie mieliśmy opłaconych składek ZUS i są zaległości w wysokości 90% !! Od wtedy zaczęła się fala zwolnień i upadku firmy. Nie polecam mocno. ŁW po kilkunastu latach zawinął się z pieniędzmi i nie wypłącił na chwile obecną podwykonawcą już ponad 3 miliony złotych. To samo inne oddziały i oczywiście centrala. Uciekać, unikać, nie współpracować.

Uwaga na te firmy!!! Zostały w niej jeszcze osoby, które nie mają kręgosłupa moralnego. Kilku spedytorów, którzy w tym momencie świadomie (usunięte przez administratora) podwykonawców. Osoby co ciągle rekrutują i (usunięte przez administratora) potencjalnych pracowników. Są jeszcze boty AI ale One w przeciwieństwie do ludzi powoli zaczynają się buntować.

hejka :)

Hejka, dwie sprawy , piszę tutaj bo HR nie odpowiada. 1. jako były pracownik wiem że trzeba się przypominać o płatność w tej firmie dlatego przypominam o wypłaceniu prowizji dla spedytorów za styczeń, proponuje z góry wypłącić 100% bo wydaje nam się że następnej wypłaty nie będzie. Nasze dzieci oraz rodziny pytają, więc pytam też was :) 2. Byli kontrahenci z którymi współpracowaliśmy pytają o możliwość zagrania w tenisa z szefem, póki co nic nie podałam adresu bo to poufne informację ale pytam czy mogę bo mnie dopytują mocno. Można podawać?

dżizes Nowy wpis

a taki religjny był, i do kościoła poszedł ...

smutne Nowy wpis

Szanowni, jako były pracownik muszę coś napisać. To nie jest prawdą co tu piszą, że Łukasz chciał kogoś oszukać. Nie chciał. Byłam pracownikiem "administracyjnym". Problemy były inne. Nie wiem jakie. Nie wiem skąd wynikały. Jednak ostatnie kilka lat to ratowanie statku i dziesiątki prób naprawy. Wylewa się na firmę i pracowników dużo chejtu. Wszyscy próbowali to naprawić. Co zawiodło, nie wiem. Wiem jedynie, że Łukasz nikogo nie chciał oszukać i ciężko pracował codziennie aby to postawić na nogi. Jedyne czym się zajmował to pracą. Wielu ludzi go zawiodło ale to już prywatne sprawy.

xd Nowy wpis

Naprawde uwazasz, ze doslownie kazdy wpis 'obrazajacy' Twoim zdaniem tą firmę jest wpisem niejakiego Pawła? Tez pracowałam w tej firmie i potwierdzam, dno dno i jeszcze raz dno. I wcale nie byłam kiepskim pracownikiem. I tak, od dawna bylo wiadomo ze firma E=T, takze cos jeszcze masz do powiedzenia? Wszystkim, ktorym zalegaja z platnosciami zycze powodzenia i trzymam kciuki za wygrane sprawy w Sądach!

podwykonawca Nowy wpis
@xd

działałaś zgodnie z sumieniem? jak tak... to poproszę o moje 27 tyś zł.!!! spedytorzy wiedzieli o wszystkim !! UWAŻAJCIE NA ICH NAZWISKA!

upadek enpire
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Jako były pracownik powiem tak... To wszystko miałoby sens gdyby ŁW cokolwiek robił... ŁW widziałam raz... Pracownicy gadali na managerów tak jak ich kierownicy... Podobno ŁW decydował z wakacji. Firma przestała płacić podwykonawcą. Nie wypłacają wynagrodzeń dla pracowników i straszą tych co chcą odejść i samemu działać w branży. Dlaczego? Bo okłamywali mnie i podwykonawców. Gdzie te marże miesięczne? Sama centrala z tego co wiem potrafiła wygenerować marże na poziomie miliona złotych miesiecznie. A gdzie inne oddziały? Gdzie te pieniądze ŁW? Gdzie moja wypłata za styczeń?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Trachitekt Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Spedytor Międzynarodowy powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Było minęło

Firma unika wypłacania należności pracownikom i nie opłaca nadal ZALEGŁEGO ZUSU

hejka :)

Spedycja

Obiecywał gruszki na wierzbie i robił spotkania z pracownikami na których mówił że firma z tego wyjdzie i że jest dobry plan. Do firmy przychodził chyba tylko po kasę, bo wcale go nie było i te obietnice dla pracowników były takie jak dla przewoźników. Żaden pracownik nie wiedział jaka jest prawda i jak źle jest póki nie wypłynęły informacje w internecie, wtedy się wszyscy zwolnili z centrali. Uważajcie!

Bogdan

Moim zdaniem Uważam że jeżeli pracownik wiedział o tym że firma jest w słabej kondycji finansowej i nie zamierza uregulować swoich zobowiązań to taka osoba wprowadzała ludzi w błąd. Jednoznacznie jednak cieżko stwierdzić kto z pracowników wiedział a kto nie.

Długi do końca życia

Nowa spółka od ENPIRE Nie radzę współpracować ! Poprzez nieuregulowane faktury można mieć spore problemy do końca życia !

NIE ZAPŁACONE FAKTURY

UWAGA TO JEST NOWA FIRMA PANA ŁUKASZ = ENPIRE !!!! NIE PŁACI PODWYKONAWCĄ !!! UNIKAĆ UNIKAĆ UNIKAĆ UNIKAĆ

Poszkodowany jeden z wielu

Spółka wydmuszka, Po Enpire Łukasz Wojciechowski założył spółkę zoo, nie wypłacając milionów podwykonawcom. Pracownicy przeniesieni z dnia na dzień do nowej spółki Wojciechowskiego. Jeśli nie chcesz mieć problemów unikaj jak ognia.

nie polecam, firma budowana na pokrzywdzonych przez enpire łukasz wojciechowski przewoźnikach, pracownicy bez sumienia zmienili barwy w pogoni za pieniądzem - wróci to do każdego...

Trachitekt Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Spedytor w Warszawa. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Witajcie. Chcę zapytać o ocenę w kwestii szczegółów pracy w firmie. Czy można zatrudnić się na 1/2 etatu? Czy spotkanie rekrutacyjne jest kilkuetapowe? Czy kierownictwo stara się budować przyjazną atmosferę w firmie? Podziękowania za wskazówki.

Zostaw merytoryczną opinię o Trachitekt Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Trachitekt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trachitekt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trachitekt Sp. z o.o.?

Trachitekt Sp. z o.o.
  • 3 Maja 22