Ciężko jest w systemie 12/12 w PRJ Automatyka Sp. z o.o.?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy w firmie PRJ Automatyka Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Ciężko jest w systemie 12/12 w PRJ Automatyka Sp. z o.o.?

an
@Pytanie

Są dłużni mojej firmie dużo pieniędzy..jaki jest dziś ich adres??Komornik ich szuka

Magdalena Nowy wpis
@an

Nie wiedziałam, że z PRJ Automatyka można mieć aż taki problem. Ale tak czy inaczej - adres firmy można bez problemu znaleźć w Internecie - chyba że zmienili. @an, dasz znać, jak coś się wyjaśni? Albo jak odzyskasz pieniądze?

an Nowy wpis
@Magdalena

adresy w internecie zawsze są już nieaktualne

NICK Nowy wpis
@an

Zapytaj na GoWork firmy HG Solutions opisz sytuację tam teraz pracuje dużo ludzi z PRJ albo zapytaj ich na FB. Może się ktoś odezwie . Przez HG Solutions też ludzie potracili kasę ale oni jeszcze działają

ciekawy

Koledzy moglibyście napisać nad jakimi firmami "pieczę" sprawuje ten (usunięte przez administratora)? Pytam bo nie chciałbym trafić do pracy do jakiejś innej jego firmy. Z góry dzięki

@ciekawy

HG Solution Gdynia Czechosłowacka

J.

Może ktoś wie gdzie zakotwiczył się czy przyczaił P.R. Na Reja tam jeszcze urzęduje czy przeniósł gniazdo w inne miejsce, ktoś wie gdzie się zabarykadował ...czekamy na info jakieś konkretne Przyjdziemy na kawkę .....

Nick
@J.

Teraz się nazywają HG Solutions i Technologia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

membel5

ale czy całe PRJ (usunięte przez administratora) czy chodzi o jakiś poszczególny dział? Miałem pracować na produkcji rozdzielnic - czy tam tez nie płacą??

Nick
@membel5

Teraz większość jest w HG Solutions i Technologia

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 30-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat świeżej sytuacji w firmie PRJ AUTOMATYKA?

Armin

Wiecie czy ci co złożyli pozwy coś odzyskali od prezesów ?

Nemezis

Pozdrawiam wszystkich , którzy złożyli pozwy . Życzę szczęścia i nie poddawajcie się.

@Nemezis

Ktoś coś odzyskał? I co z naszymi prezesami?

Od ostatniej opinii związanej z PRJ AUTOMATYKA minęło już sporo czasu. Jak aktualnie wyglądają warunki pracy w tej firmie?

Kuba

Konkurencja robi sobie żarty?

b12

witam

rew

prj automatyka nie istnieje od lat.

M,
@rew

W wpisach KRS ta spółka zmieniła nazwę na ELAEN Sp. Z O.O. O jakich pozwach mowa? (usunięte przez administratora)

pozer

cześć, wiem, że już od dawna nikt nie odzywał się na tym forum , ale wierzę , że zainteresowane firmą PRJ Automatyka osoby nadal tutaj wchodzą. Czy moglibyście napisać przy odrobinie chęci jak wyglądają obecnie warunki pracy w tej firmie ? za wszelkie info będę bardzo wdzięczny, bo już mnie męczy łażenie po firmach

jonavan

i jeszcze jedno przysłowie się sprawdziło "zamienił stryjek siekierkę na kijek" dotyczy wszystkich dziedzin życia, niestety

W.

Na Reja nadal, tylko budynek inny, nie na prawo tylko na wprost od bramy, wejście z boku i pokoje na prawo, powodzenia ....

zieznajony

podobno dostali częściowo.....

Porytowany

Ma ktoś może informacje kiedy (usunięte przez administratora) ma zamiar się rozliczyć z ludźmi?Ci co zostali w firmie dostali jakąś kase?

Czesiek

Ale o przekrzywionej czapli piszesz?

pytanie

Ja nie wiem.Tak, chcę konkretów!

Mikołajek

Nicki - 2012-01-04 11:36:30 Aktualne hasło to: Przelewy Robimy Jeszcze później. Albo i za miesiąc? Albo i za dwa... Biedny ten nasz (usunięte przez administratora)ojejku ojejku, tu zawsze można poczytać coś fajnego i bardzo przydatnego. Wszystkie ciekawe wpisy usunięte, jednak prawda w oczy kole I tak wszyscy przeczytali a już w przygotowaniu są nowe, jeszcze bardziej interesujące

Zostaw merytoryczną opinię o PRJ Automatyka Sp. z o.o. - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PRJ Automatyka Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 57 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Reja 3
    80-404 Gdańsk
  • NIP: 9570752285 REGON: 191872810 KRS: 0000194308
PRJ Automatyka Sp. z o.o.