PRJ AUTOMATYKA

Gdańsk

PRJ AUTOMATYKA

Opinie o PRJ AUTOMATYKA

ciekawy

Koledzy moglibyście napisać nad jakimi firmami "pieczę" sprawuje ten (usunięte przez administratora)? Pytam bo nie chciałbym trafić do pracy do jakiejś innej jego firmy. Z góry dzięki

@ciekawy 05.05.2012 23:31

HG Solution Gdynia Czechosłowacka

J.

Może ktoś wie gdzie zakotwiczył się czy przyczaił P.R. Na Reja tam jeszcze urzęduje czy przeniósł gniazdo w inne miejsce, ktoś wie gdzie się zabarykadował ...czekamy na info jakieś konkretne Przyjdziemy na kawkę .....

Nick
@J. 05.03.2012 20:30

Teraz się nazywają HG Solutions i Technologia

membel5

ale czy całe PRJ (usunięte przez administratora) czy chodzi o jakiś poszczególny dział? Miałem pracować na produkcji rozdzielnic - czy tam tez nie płacą??

Nick
@membel5 22.03.2012 18:12

Teraz większość jest w HG Solutions i Technologia

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 30-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat świeżej sytuacji w firmie PRJ AUTOMATYKA?

Armin

Wiecie czy ci co złożyli pozwy coś odzyskali od prezesów ?

Nemezis

Pozdrawiam wszystkich , którzy złożyli pozwy . Życzę szczęścia i nie poddawajcie się.

@Nemezis 12.06.2012 22:30

Ktoś coś odzyskał? I co z naszymi prezesami?

Od ostatniej opinii związanej z PRJ AUTOMATYKA minęło już sporo czasu. Jak aktualnie wyglądają warunki pracy w tej firmie?

Kuba

Konkurencja robi sobie żarty?

b12

witam

rew

prj automatyka nie istnieje od lat.

pozer

cześć, wiem, że już od dawna nikt nie odzywał się na tym forum , ale wierzę , że zainteresowane firmą PRJ Automatyka osoby nadal tutaj wchodzą. Czy moglibyście napisać przy odrobinie chęci jak wyglądają obecnie warunki pracy w tej firmie ? za wszelkie info będę bardzo wdzięczny, bo już mnie męczy łażenie po firmach

jonavan

i jeszcze jedno przysłowie się sprawdziło "zamienił stryjek siekierkę na kijek" dotyczy wszystkich dziedzin życia, niestety

W.

Na Reja nadal, tylko budynek inny, nie na prawo tylko na wprost od bramy, wejście z boku i pokoje na prawo, powodzenia ....

zieznajony

podobno dostali częściowo.....

Porytowany

Ma ktoś może informacje kiedy (usunięte przez administratora) ma zamiar się rozliczyć z ludźmi?Ci co zostali w firmie dostali jakąś kase?

Czesiek

Ale o przekrzywionej czapli piszesz?

pytanie

Ja nie wiem.Tak, chcę konkretów!

Mikołajek

Nicki - 2012-01-04 11:36:30 Aktualne hasło to: Przelewy Robimy Jeszcze później. Albo i za miesiąc? Albo i za dwa... Biedny ten nasz ( usunięte przez administratora )ojejku ojejku, tu zawsze można poczytać coś fajnego i bardzo przydatnego. Wszystkie ciekawe wpisy usunięte, jednak prawda w oczy kole I tak wszyscy przeczytali a już w przygotowaniu są nowe, jeszcze bardziej interesujące

Bezpłatny

Aj tam, aj tam! Wypłata za listopad będzie w lutym bądź w marcu, ale za to przynajmniej wreszcie mamy gwoździ na warsztacie!

Nicki

Nicki

Przelewy Robimy Jutro. Hasło nadal aktualne.

ja

firmy nie polecam chociaż nadal w niej pracuje (dopóki nie znajdę innej ) :) wszystko co pisali poprzednicy to smutna prawda kiedyś było dużo lepiej :( na kasę nadal trzeba czekać dziś dziesiąty a tu nic ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o PRJ AUTOMATYKA - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRJ AUTOMATYKA