PRJ AUTOMATYKA

Gdańsk

Opinie o PRJ AUTOMATYKA

Od ostatniej opinii związanej z PRJ AUTOMATYKA minęło już sporo czasu. Jak aktualnie wyglądają warunki pracy w tej firmie?

Kuba

Konkurencja robi sobie żarty?

b12

witam

rew

prj automatyka nie istnieje od lat.

pozer

cześć, wiem, że już od dawna nikt nie odzywał się na tym forum , ale wierzę , że zainteresowane firmą PRJ Automatyka osoby nadal tutaj wchodzą. Czy moglibyście napisać przy odrobinie chęci jak wyglądają obecnie warunki pracy w tej firmie ? za wszelkie info będę bardzo wdzięczny, bo już mnie męczy łażenie po firmach

Nemezis

Pozdrawiam wszystkich , którzy złożyli pozwy . Życzę szczęścia i nie poddawajcie się.

ciekawy

Koledzy moglibyście napisać nad jakimi firmami "pieczę" sprawuje ten (usunięte przez administratora)? Pytam bo nie chciałbym trafić do pracy do jakiejś innej jego firmy. Z góry dzięki

jonavan

i jeszcze jedno przysłowie się sprawdziło "zamienił stryjek siekierkę na kijek" dotyczy wszystkich dziedzin życia, niestety

membel5

ale czy całe PRJ (usunięte przez administratora) czy chodzi o jakiś poszczególny dział? Miałem pracować na produkcji rozdzielnic - czy tam tez nie płacą??

W.

Na Reja nadal, tylko budynek inny, nie na prawo tylko na wprost od bramy, wejście z boku i pokoje na prawo, powodzenia ....

J.

Może ktoś wie gdzie zakotwiczył się czy przyczaił P.R. Na Reja tam jeszcze urzęduje czy przeniósł gniazdo w inne miejsce, ktoś wie gdzie się zabarykadował ...czekamy na info jakieś konkretne Przyjdziemy na kawkę .....

zieznajony

podobno dostali częściowo.....

Porytowany

Ma ktoś może informacje kiedy (usunięte przez administratora) ma zamiar się rozliczyć z ludźmi?Ci co zostali w firmie dostali jakąś kase?

Czesiek

Ale o przekrzywionej czapli piszesz?

pytanie

Ja nie wiem.Tak, chcę konkretów!

Mikołajek

Nicki - 2012-01-04 11:36:30 Aktualne hasło to: Przelewy Robimy Jeszcze później. Albo i za miesiąc? Albo i za dwa... Biedny ten nasz ( usunięte przez administratora )ojejku ojejku, tu zawsze można poczytać coś fajnego i bardzo przydatnego. Wszystkie ciekawe wpisy usunięte, jednak prawda w oczy kole I tak wszyscy przeczytali a już w przygotowaniu są nowe, jeszcze bardziej interesujące

Bezpłatny

Aj tam, aj tam! Wypłata za listopad będzie w lutym bądź w marcu, ale za to przynajmniej wreszcie mamy gwoździ na warsztacie!

Nicki

Nicki

Przelewy Robimy Jutro. Hasło nadal aktualne.

ja

firmy nie polecam chociaż nadal w niej pracuje (dopóki nie znajdę innej ) :) wszystko co pisali poprzednicy to smutna prawda kiedyś było dużo lepiej :( na kasę nadal trzeba czekać dziś dziesiąty a tu nic ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o PRJ AUTOMATYKA - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRJ AUTOMATYKA