PRJ AUTOMATYKA

witam

Kupię dług Prj Automatyka Gdańsk ul. Reja 3 proszę o oferty

Kupię dług Prj Automatyka Gdańsk ul. Reja 3 proszę o oferty

rew

prj automatyka nie istnieje od lat.

pozer

cześć, wiem, że już od dawna nikt nie odzywał się na tym forum , ale wierzę , że zainteresowane firmą PRJ Automatyka osoby nadal tutaj wchodzą. Czy moglibyście napisać przy odrobinie chęci jak wyglądają obecnie warunki pracy w tej firmie ? za wszelkie info będę bardzo wdzięczny, bo już mnie męczy łażenie po firmach

Nemezis

Pozdrawiam wszystkich , którzy złożyli pozwy . Życzę szczęścia i nie poddawajcie się.

Cubus

Omijamy szerokim łukiem wszystkie spółki z przedrostkiem \"PRJ\" a ponadto system elektryka elektro i inne pochodne, zoo, cywilne, komandytowe itp itd. Tak jak napisane było udziały powkładane z jednej skarpety do drugiej, z pustego w próżne, z dziurawego do pustego i tak w kółeczko bez żadnego ładu i składu i celu. Tylko dla kamuflażu, Sami już chyba się zamotali o co w tym wszystkim chodzi i jaki jest tego cel, ale za to skutek wręcz porażający swoją miernotą.Sami \"prezesi\" samozwańczy a pracowników jakoś ni ma, śmiech na sali i obciachowo! PROJECT247 SPÓŁKA Z O O, NAVI-KAR SPÓŁKA Z OO, WL PROJECT Sp zoo 3SPORTS & EVENTS Sp zoo DELTA247 SP

ciekawy

Koledzy moglibyście napisać nad jakimi firmami "pieczę" sprawuje ten (usunięte przez administratora)? Pytam bo nie chciałbym trafić do pracy do jakiejś innej jego firmy. Z góry dzięki

jonavan

i jeszcze jedno przysłowie się sprawdziło "zamienił stryjek siekierkę na kijek" dotyczy wszystkich dziedzin życia, niestety

ja

co się dziwisz co się smucisz z wiochy jesteś to na wiochę szybko wrócisz wg przysłowia, a miało być tak pięknie a wyszło jak zwykle To było do przewidzenia

Adam

ALE WIOCHA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W.

daj chłopie na tacę jutro że Cię uchronił przed wyzyskiem, praca za gratis Biały murzyn to mało powiedziane Masz szczęście...

membel5

ale czy całe PRJ to jeden wielki chłam czy chodzi o jakiś poszczególny dział? Miałem pracować na produkcji rozdzielnic - czy tam tez nie płacą??

W.

Na Reja nadal, tylko budynek inny, nie na prawo tylko na wprost od bramy, wejście z boku i pokoje na prawo, powodzenia ....

J.

Może ktoś wie gdzie zakotwiczył się czy przyczaił P.R. Na Reja tam jeszcze urzęduje czy przeniósł gniazdo w inne miejsce, ktoś wie gdzie się zabarykadował ...czekamy na info jakieś konkretne Przyjdziemy na kawkę .....

ktoś

Podobno robi różnicę, podobno nikt nic nie dostał NADAL i podobno już nikt nigdy nic więcej nie dostanie Kasa która miała być już jest wirtualna i tylko w urojonych farmazonach i bezgranicznych fantazjach może się komuś wydawać że będzie kiedyś i że nadal jest po prostu DOBRZE Myślcie trochę jak dotąd nie zapłacił to nawet takiego zamiaru nie miał i nie będzie miał a ludziom tylko wmawiał i wciskał ciemnotę. Dawno naszą kasę powkładał w swoje skarpety i swoje nowe interesy a teraz pawiana świruje jaki to bidny i nieszczęśliwy że tak się stało Poszukajcie sami w internecie i bez trudu znajdziecie jakie to firmy za nasze pieniążki raczył pootwierać, oczywiście nie pod swoim nazwiskiem bo wszędzie jest spalony Szukajcie a znajdziecie i nie łudźcie się więcej ....

zieznajony

podobno dostali częściowo.....

Porytowany

Ma ktoś może informacje kiedy (usunięte przez administratora) ma zamiar się rozliczyć z ludźmi?Ci co zostali w firmie dostali jakąś kase?

Czesiek

Ale o przekrzywionej czapli piszesz?

B.

(usunięte przez administratora) już są nowe widoki, na przyszłość zakładanie nowych firemek pod nie swoim nazwiskiem i interesik się kręci znowu. Zamiast uczciwa praca, to ślizganie się na cudzym grzbiecie i żerowanie na pracownikach, a może tak do roboty w końcu się wziąć i na swój chlebek zarabiać rączkami a nie ciągłym kombinowaniem. Kiedy będzie kasa !!!!!

Adam

Eeee na Reja to już nie ma po co iść tam jest pozamiatane, lokal musieli opuścić w popłochu, lepiej udać się na Litewską tam jest zarejestrowana kolejna spółeczka - przykrywka z taka samą działalnością i działająca na takich samych zasadach, tylko figurant inny, marionetka w ciemnych interesach. Ciekawe kto się jeszcze nabierze....

Ktoś

BINGO !!!! I STAŁA SIĘ JASNOŚĆ Wszystko jasne Może mały wiec przy horyzoncie ?

PL957-07-52-285

W Borkowie stoi kia 3 Sports koło stokrotki

Nie wiem. Nie to nie...

Felek

Bardzo zimno, w przeciwnym kierunku podpowiedź(usunięte przez administratora)

Oliwa?

Strzelaj, ciepło zimno

pytanie

Ja nie wiem.Tak, chcę konkretów!

Leon

Ale bez jaj jakie najserdeczniejsze życzenia.....to chyba żart a nie to gumka zmazała, albo wstyd przed sąsiadami, rodziną, znajomymi hehe dobre

Felek

Przecież to wiedzą wszyscy, chcesz konkretów???

pytanie

Czy wie ktoś może gdzie mieszka Prezes?

poszkodowany

Ja to bym kije i kamienie wziął i poszedł na Reja. Sąd tu nic nie pomoże. Tyle tylko że panowie Możnowładcy deko więcej się zadłużą. To kropla w ich morzu.A czym jeździli tym jeździć będą i luksus w ich domach zostanie ten sam.Kosztem ludzi,którzy flaki prują ,żeby chleb kupić.Prawo w Polsce... ech.. P.S. Panie Administratorze,jeśli PRJ obiecał Panu pieniądze za usuwanie negatywnych wpisów,to niech się Pan nie zdziwi,jeśli ich owych pieniędzy Pan nie ujrzy...

Kuleżka

Ale nie wolno usuwać wpisów pracowników którzy nie dostali kasy za pracę i chcą ten fakt ujawnić na portalu, jak już się zagląda na takie portale to należy chociaż godnie przyjąć krytykę pracowników a nie z ukrycia usuwać nasze opinie. Poza tym trzeba rzetelnie płacić za zobowiązania a nie kryć się teraz pod płaszczykiem zmazywania swoich niekompetencji na portalu dla pracowników, wstyd ! Chociaż już dawno do nie ma Opinia i tak już poszła w \\\"świat\\\" i niestety to co widać nie da się ukryć, a to co chce się ukryć to i tak wyłazi, taka prawda

Mikołajek

Nicki - 2012-01-04 11:36:30 Aktualne hasło to: Przelewy Robimy Jeszcze później. Albo i za miesiąc? Albo i za dwa... Biedny ten nasz ( usunięte przez administratora )ojejku ojejku, tu zawsze można poczytać coś fajnego i bardzo przydatnego. Wszystkie ciekawe wpisy usunięte, jednak prawda w oczy kole I tak wszyscy przeczytali a już w przygotowaniu są nowe, jeszcze bardziej interesujące

Bezpłatny

Aj tam, aj tam! Wypłata za listopad będzie w lutym bądź w marcu, ale za to przynajmniej wreszcie mamy gwoździ na warsztacie!

Nicki

Nicki

Przelewy Robimy Jutro. Hasło nadal aktualne.

ja

firmy nie polecam chociaż nadal w niej pracuje (dopóki nie znajdę innej ) :) wszystko co pisali poprzednicy to smutna prawda kiedyś było dużo lepiej :( na kasę nadal trzeba czekać dziś dziesiąty a tu nic ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o PRJ AUTOMATYKA - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRJ AUTOMATYKA