Opinie o Kabarpol7 Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kabarpol7 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kabarpol7 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kabarpol7 Sp. z o.o. w Gdańsk

Marcela Nowy wpis

Dzień dobry. asystent projektanta instalacji fotowoltaicznych jest teraz poszukiwany. Wstępnie zamierzam aplikować. przekraczam już to minimum roczne doświadczenie, ciekawa mimo wszystko jestem przebiegu rozmowy. Czy ktoś na niej był i mógłby ją opisać?

qwerty Nowy wpis

Opinie o tej firmie wpiszcie kabar pod kabarpol jest mało więcej znajdziecie pod nazwą kabar, zachęcam miłej lektury dla nowych pracowników.;

Co to za zapytanie o wypłacalność? Czemu miałaby nie występować? tez widziałem właśnie parę ofert na necie, jedna Pani o nich tez pisała, nie wiem czy to te same, bo to parę miesięcy temu było. fakt faktem to rotacje czy firma się rozwija? Pytając was wprost, jakie zarobki będą przewidywane dla kierownika robot od kolejnego roku? wtedy bym aplikował (Gdańsk)

Gosia ... Nowy wpis

Czy tos z pracowników może mi powiedzieć na temat tej firmy? Atmosfera i czy pracodawca jest wypłacalny?

Firma Kabarpol7 Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. technicznych w dziale OZE. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Hanna

W ostatnim czasie jeden z klientów polecał firmę, co z pracownikami? Na stronie jest kilka ofert pracy. Jedna z nich skierowana została do asystenta kosztorysanta, instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych. Macie zdanie w kontekście pracy na tym stanowisku? Po jakim czasie można spodziewać się awansu? Jakie warunki zatrudnienia z niego wynikają? Szukam obecnie pracy w Gdańsku, dlatego przeglądam okolicę. Jaka atmosfera panuje na Leszczynowej?

Klient

Super firma, polecam

Agnieszka

Paru pracowników dobrze oceniło firmę Kabarpol7, ale to były jednak starsze wpisy. Ja bym bardzo była zainteresowana aktualnościami od pracowników na temat tego, czy warto tam iść do pracy. Jak teraz wygląda atmosfera w firmie, jest w porządku? Powiedzcie, jak się aktualnie tam pracuje.

SGT

Rzetelny kontrahent, nasza kilkuletnia współpraca jest jak najbardziej na plus.

Benek

Firma jest bardzo dobrze oceniana w internecie. Kto pracuje wie, że fajnie tu jest więc polecam!

Jak wygląda ścieżka awansu w Kabarpol7 Sp. z o.o.?

Darek

Super atmosfera, ciekawa praca. Dużo godzin pracy, ale praca bez spiny. Największa bolączka jak pracowałem to była wypłacalność firmy. Pensje opóźnione. Jako nowy pracownik przez 3 miesiące nie dostałem żadnej pensji zgodnie z umową. Kierownik robót wykłada własną kasę na mieszkania, materiały i paliwo. Oczywiście najniższa krajowa :) Na koniec po 3 miesięcznym okresie próbnym problem z odzyskaniem kasy za niewykorzystany urlop.

Podwykonawca

Moja współpraca przebiegła profesojonalnie

Zadowolony

Super firma

Leszek

Idealnych firm nie ma i zawsze znajdzie się coś co przeszkadza. Generalnie jest dobrze i tyle w temacie.

Żenada

Mamy 2018 rok, a ktoś nadal proponuje najniższą krajową na papierze, a reszta pod stołem. Praca jako inżynier w delegacji (powrót co 2 tygodnie). Żenada.

gość
@Żenada

A działają? Gdzie prowadzą budowy i roboty?

Elektroinstalator
@Żenada

Żenada to jest to co wypisujesz, miałem okazje współpracować z ta firma i nie było żadnych problemów. Wszystko na czas i profesjonalne podejście.

Konrad

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Kabar

Uwaga niepłacą

Zostaw merytoryczną opinię o Kabarpol7 Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Kabarpol7 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kabarpol7 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kabarpol7 Sp. z o.o.
  • Wołkowyska 13 lok. 4