Opinie o Nexpertis Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Nexpertis Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nexpertis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nexpertis Sp. z o.o. w Warszawa

Kandydat Nowy wpis

Firma wydaje się bardzo profesjonalna, rozmowy bardzo miłe. Jednak w przypadku informacji zwrotnej nie mają odwagi powiedzieć ‚nie chcemy Cię’. Najpierw rozmawiają, zapewniają o szybkim wyniku, zapraszają na kolejny etap a potem cisza. Na prawdę zero poszanowania dla kandydata. Może i współpraca byłaby świetna ale etap rekrutacji po początkowym świetnym odezwie okazuje się ugięciem kontaktu. Człowiek siedzi jak na szpilkach i czeka na odzew, a zostaje potraktowany jak zło. W tym czasie można by szukać innej pracy, a tak zostaje się ba lodzie.

kandydat2 Nowy wpis
@Kandydat

Ja podobnie. Odpowiedź miałem dostać "w następnym tygodniu" - czekam do dzisiaj

D. Nowy wpis

Po uczestnictwie w rekrutacji mam złe odczucia. Nie warto się przygotowywać zwłaszcza jeśli chodzi o nabywanie wiedzy o firmie i czym się aktualnie zajmuje (mają to gdzieś). Pani S. Pomimo kilkukrotnych zapewnień nie raczy nawet oddzwonić ani odpisać z informacją o wyniku rekrutacji. (Skoro nikt się do mnie nie odezwał to wiem jaka byłaby odpowiedź), ale po co zapewnienia na każdym kroku o przekazaniu jakiejkolwiek informacji. Osoby, którym zależy na pracy u Was niestety muszą czekać w nieskończoność.

Mateusz Nowy wpis

Mam pozytywne doświadczenie z przebiegu procesu rekrutacyjnego do Nexpertisa. Pani z HR była doskonale poinformowana, rzeczowa, bardzo profesjonalna. Komunikowane terminy etapy procesu były dotrzymane. Oczekuję obecnie na ich finalną decyzję.

Konsultant ds. wdrożeń

Aplikowałam na stanowisko konsultanta ds. wdrożeń, na początku otrzymałam na maila do zrobienia dwa zadania. Odesłałam rozwiązania i po 5 dniach dostałam odpowiedź, również na maila, o planowanym zaproszeniu mnie na spotkanie rekrutacyjne i że o szczegółach zostanę poinformowana do poniedziałku, czyli w ciągu 2 dni roboczych (ponieważ wiadomość otrzymałam w środę). Niestety w tym czasie nie otrzymałam żadnych dodatkowych informacji - ani droga mailową, ani telefoniczną. Po tygodniu od ostatniej wiadomości - w czwartek ok. godziny 19, zadzwoniła Pani z HR, z którą umówiłam się na mającą trwać 1,5h rozmowę rekrutacyjną - zdalnie, zgodnie z informacją w ogłoszeniu. To, że kontaktują się ze mną tak późno usprawiedliwiła tym, że nie udało się do mnie wcześniej dodzwonić. Nie dostałam jednak żadnej wiadomości o próbie nawiązania ze mną kontaktu, a próby te miały trwać tydzień. Nie wspominając już o tym, że pozostaje jeszcze droga mailowa, a tam również nie dostałam żadnej wiadomości. Po umówieniu daty i godziny spotkania miałam jeszcze otrzymać maila z potwierdzeniem, który nie dotarł. Do dnia umówionej rozmowy wciąż nie dostałam żadnej wiadomości, żadnego linka do spotkania, zero kontaktu. Pół godziny po planowanym czasie spotkania, zadzwoniła do mnie Pani z HR, która chciała nagle przełożyć spotkanie, na które wg niej byliśmy "wstępnie" umówieni. Umówiliśmy się na konkretny dzień, na godzinę 16, a telefon otrzymałam o 16.30 z propozycją zmiany terminu na inny. Uważam, że nie jest to poważne traktowanie potencjalnego pracownika, jest to również brak szacunku dla jego czasu. Ponadto jest to zachowanie nieprofesjonalne i świadczące o braku kompetencji. Takie działanie zniechęciło mnie do dalszej współpracy, od przyszłego pracodawcy oczekuję większego profesjonalizmu.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Nexpertis Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Candidate

Brałam udział w rekrutacji na stanowisko KAM. Proces wieloetapowy, z zadaniami do wykonania - widziałam w tym sens i zasadność. Dzięki takiemu procesowi obie strony mają szanse się poznać. Wszystko w bardzo miłej atmosferze z bardzo konstruktywnym feedback'iem. Pracy nie dostałam, byli lepsi :-) Proces był świetnym doświadczeniem. Życzę Zespołowi Nexpertis wielu sukcesów !

Bardzo rzadko wypowiadam się na tego typu portalach, ale niektóre komentarze są bardzo krzywdzące, a uważam, że Nexpertis zasługuje na sprawiedliwą ocenę. Pracuję w tej firmie od kilku miesięcy i to jest najlepsza firma, z którą współpracowałam. Szefowie są pozytywnymi ludźmi z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Rekrutacja była przeprowadzona na najwyższym poziomie. Składała się z kilku etapów, po których za każdym razem otrzymywałam konstruktywny feedback. Od pierwszego dnia pracy mam duże wsparcie całej załogi co już zaprocentowało wynikami. Wszyscy są bardzo mili i pomocni. Ja akurat reprezentuje dział handlowy i widzę, że produkty i usługi, które oferujemy są na najwyższym poziomie. Przykładem na to jest fakt, że często klienci polecają nas swoim zaprzyjaźnionym firmom. A to jest wg. mnie najlepsza rekomendacja. Śmiało polecam współpracę z Nexpertis i cieszę się, że jestem częścią tego Teamu. *Jest to szczera, osobista opinia, za którą nie otrzymałam korzyści majątkowych ;) Jeśli ktoś miałby jakieś pytania to zapraszam do kontaktu.

Jakie godziny pracy obowiązują w Nexpertis Sp. z o.o.?

OrliLee

Rozmowa kwalifikacyjna na wysokim poziomie. Pani z HR kulturalna, miła, rzeczowa. Przy okazji rozmowy tej można dużo dowiedzieć się o sobie. Traktuję ten angaż poważnie, ale jak się nie uda to i tak będę zadowolony ze spotkania, bo otrzymałem kawał istotnej wiedzy i informacji kierunkowych o moim rozwoju zawodowym.

Bardzo miła rozmowa rekrutacyjna. Niestety nie dostałem pracy w tej firmie ale zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Rekrutacja była jak najbardziej profesjonalna, otrzymałem obiecane informacje zwrotne. Nie wykluczam że będę podejmował kolejne próby podjęcia tam pracy. Pozdrawiam Andrzej

Rozmowy, wykonane zadania rekrutacyjne, obietnice poinformowania o wyniku rekrutacji. Potem olewanie maili, telefonów, bo w momencie wybrania innego kandydata zostajesz dla nich śmieciem. Gówniany hr.

Starający się o pracę
@Marek

Niestety potwierdzam...

Starający się o pracę

Miła rozmowa kwalifikacyjna(robiąca nadzieję na kolejny etap), z obietnicą o przekazaniu feedbacku (niezależnie od wyniku)... Niestety jego brak ostatecznie pokazał jaki jest rzeczywisty szacunek do kandydatów.

Artur

Coś mało opinii w tym wątku, a chciałbym dowiedzieć się jaka jest obecnie sytuacja związana z zatrudnieniem w Nexpertis. Z czego wynika brak oceny tego miejsca pracy? Warto współpracować z tą firmą?

Tomasz

Czy firma zatrudnia teraz pracowników ?

Zostaw merytoryczną opinię o Nexpertis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nexpertis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nexpertis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nexpertis Sp. z o.o.?

Nexpertis Sp. z o.o.

Nexpertis Sp. z o.o.