Ellemak Elżbieta Makowska

Ellemak Elżbieta Makowska

Opinie o Ellemak Elżbieta Makowska

Donek

Szukam pracy jako agent nieruchomości i trafiłem gdzieś na ogłoszenie z Ellemaku. Widzę, że tutaj też się zamieścili z ofertą na agenta do Warszawy. I nie jestem niestety przekonany, bo nie widzę żadnych komentarzy pracowników. Może jednak ktoś napisałby czy warto podjąć współpracę z tą agencją czy lepiej odpuścić.

Zostaw opinię o Ellemak Elżbieta Makowska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ellemak Elżbieta Makowska