Opinie o Ton Serwis Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Ton Serwis Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ton Serwis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ton Serwis Sp. z o.o. w Poznań

Adela

Moja kuzynka otrzymała kilka dni temu od tej firmy do podpisania umowę o pracę na 1/160 etatu i skierowanie na badania. Już w kwietniu gdy próbowała zarejestrować się w Urzędzie Pracy dowiedziała się że nie może, gdyż jest zatrudniona rzekomo od 01.01.2020. Problem w tym, że kuzynka NIE PODEJMOWAŁA ŻADNEJ PRACY w tej ani innej firmie. Czy ktoś miał podobne doświadczenia z tą firmą? Ktoś może ma jakiś kontakt telefoniczny do tej firmy? Firma mieści się w Poznaniu, a my jesteśmy ze Śląska...Będziemy wdzięczne za każdą pomoc.

Nati

Witam proszę o poradę co zrobiliście gdy otrzymaliście list z zusu wykupiłam ubezpieczenie a teraz zus przyslal mi list ze jestem zatrudniona w tej firmie proszę o poradę co mam zrobic

Andzia
Klient

Witam ja dziś też się dowiedziałam że jestem zatrudniona w tej firmie że koło od kwietnia tego roku gdzie ja żadnych dokumentów nie podpisywalam ani nic

Adela

Wiedzma
@Adela

Dzięń Dobry. Jestem w podobnej sytuacji :( Mam pytanie czy udało się Pani nawiązać kontakt z tą firmą ?

@Adela

Ja dzisiaj się dowiedziałam że jestem zatrudniona w tej firmie ani żadnego pisma ani nic nie podpisywałam

Korni
@Adela

witam, ja rowniez jestem ze slaska i dzis sie dowiedzialam o zatrudnieniu, czy zostala Pani poinfornowana co robic?

@Adela

A nie probowałyście Panie załatwić sobie ubezpieczenia NFZ ...z pewnej strony na gg?

@Justa

Może próbowała Pani załatwić sobie ubezpieczenia NFZ na pewnej stronie na fb ?

Marta
@Adela

Witam właśnie się dowiedziałam że też jestem pracownikiem tej firmy od stycznia tego roku .Chciałam się zarejestrować w urzędzie pracy i nie mogę przez tą firmę . Nie wiem jak rozwiązać ta sytuację .

@Beti

Ja próbowałam,i właśnie strona tej firmy mi się pokazała. Niestety

@Marta

Ja mam to samo i gościu nie odprowadza skladek do zus

@Adela

To jest (usunięte przez administratora) najgorsze jest to że nie odprowadza skladek do zus i spodziewajcie się tego przyjdzie do was list z zus.trzeba namierzyć dziada A tym bardziej że ja też nic nie podpisywalam. Jesteśmy w czarnej (usunięte przez administratora) .

Basia
@Justa

Witam. To były ubezpieczenia NFZ, na zasadzie pracy na 1/160 etatu, o czym nie poinformowali od razu, tylko to wychodziło przy rozwiązywaniu umowy ubezpieczenia zdrowotnego, składka 190 zł miesiecznie. A pitu nie wysłali! Komuś wysłali?

Karola
@Basia

Tez szukałam ubezp i myślałam ze to NFZ Kolor żółty , napisy Dopiero potem wyszło ze jestem niby zatrudniona Na ta jedna godz Ubezp mam bo ostatnio dzwoniłam Hmm co to dokładnie jest , rozwińcie temat

Zaniepokojona
@Beti

Dokladnie tak na Facebook była oferta ubezpieczenia i skorzystałam a teraz brak kontaktu z nimi

@Zaniepokojona

Hej dostałam dzisiaj list od Zus że jestem od roku zatrudniona w tej firmie. Korzystałam niby z tego ubezpieczenia i co dalej czy ktoś to wyjaśnił? Co teraz mam powiedzieć im w Zusie?

@Karola

Hej czy jak przestałaś płacić to nadal miałaś ubezpieczenie? Wyjaśniłaś już coś?

@Adela

Witam tez otrzymałam co z tym zrobiliście proszę o radę?

@Czarna

Witam co pani zrobila mam ten sam problem

Ewel
@Nati

Hej również dostałam to pismo

@Ewel

Hej ubezpieczalas tez sie tez przez internet?

@Nati

Tak! Najlepiej skontaktuj się z ZUS z ta Joanna co prowadzi ta sprawę. prokuratura zajmuje się ta sprawa już i jest to (usunięte przez administratora)

@Ewela

Dzwonilam mam wysłać to oświadczenie czy mowila ci cos więcej bo mnie tak zoladek boli z tego wszystkiego ze nie miałam głowy co i jak . Co za (usunięte przez administratora) chodza po tym swiecie????

Klient

Ok dzięki tylko kase czlowiek stracił i nerwów nic więcej.

Ola
@Ewela

Dwa lata temu szukałam ubezpieczenia, i przypadkiem na internecie znalazłam NFZ , było to w FB jakoś tak się trafiło z przekierowania z głównej strony google Wyglądało jak oficjalna ich strona aż się ucieszyłam napisałam zaraz ktoś mi odpisał , szybko sprawnie i po trzech dniach kazali mi sprawdzić u rodzinnego czy jestem ubezpieczona i patrzę że jestem , więc dla mnie było oczywiste że jestem w NFZ W tym czasie zawalił mi się świat, oboje rodzicow i dziadków odeszlo a do tego piorun uderzył w mój dom ,więc fala nieszczęść i psychika mi siadła Z ubez miałam niby spokój ,nie interesowałam się , dla mnie było.oczywiste place to mam Z jakimś czasem wyszło że niby jestem w NFZ tylko jest to pod firma coś takiego i punkty zbiera by się promować za to jest trochę taniej Potem że pracuje na tą jedną godzinę, i też w tej pod firmie , nawet raz dali mi rozliczenie pit , i teraz dostałam list z ZUS tak jak wy że niby ktoś nie odprowadza za mnie składek zadzwoniłam.,zapytałam i mi poslali rozliczenie bym im odesłała że mieli zmiany w biurze i ktoś niedopatrzył, więc tak zrobiłam a i miałam dopisać że pracuje tak jak było z czasem mówione na tą jedną godzinę Teraz weszłam by sprawdzić tą firmę czytam wasze komentarze, aż mi się w brzuchu wszystko przelewa, nie wiem co myśleć ,kto to jest co to jest , siedze w szoku

@Ola

Woow wspolczuje. Ja nie miałam żadnych informacji bym miała być zatrudniona na 1h czy cokolwiek… do dzis również nie dostałam żadnych wyjaśnień z ich strony w sprawie tego pisma z ZUS. Zobaczymy jak to się rozwinie.

@Ola

Tak samo szukalam ubezpieczenia i mi to wyskoczylo tez kazali sprawdzić u lekarza czy jestem na zielono bylo ok więc myslalam ze wszystko gra az tu pismo zusu mnie powaliło dzis otrzymałam kolejny list z ZUS ze toczy się postępowanie tej firmy . (usunięte przez administratora)

@Nati

Tez dzis dostałam to pismo. Ja myślałam nad prywatnym w lux med w UNIQA

Ola
@Nati

A z kim.sie pani kontaktowała Nie wiem co myśleć już Jeden wielki przekret to teraz wiem A byłam też w psychicznym dołku żeby myśleć logicznie , teraz coś mi zaczęło nie pasować z tym wszystkim, a jak weszłam na te stronę to zawału dostałam , co tu ludzie piszą , masakra jakaś ,

@Beti

Tak to było ubezpieczenie NFZ wcześniej. Teraz brak kontaktu z nimi. I nie wiem co robić,czy dalej płacić te 190 zł miesięcznie? Nie mogę podjąć pracy bo opiekuję się chorą matką,to ubezpieczenie ratowało mi życie,twraz nie wiem co dalej bo jak znowu przyjdą papiery z ZUS to będę w czarnej (usunięte przez administratora)

@Basia

Ja mam pit od nich

@Beti

Pani z zusu mi powiedziała że to (usunięte przez administratora) I mam przestać placic.

@Czarna

Też chętnie się dowiem co dalej zrobić z tym fantem

@Nati

A jak przestaniesz płacić to skąd ubezpieczenie będziesz miała?

@Ola

Kurde teraz nie wiadomo co z tym dalej robić?Płacić czy nie??Nawet nie ma z kim się skontaktować. A jak znowu przyjdzie pismo z ZUS to co im odpowiedzieć?Skąd mieć ubezpieczenie,jak nadal widnieje u nich jako pracownik?

@Zaniepokojona

I co teraz robić?

Km2021
Klient

Dzień dobry, ja również dostałam dzisiaj pismo z ZUSu o rzekomym zatrudnieniu w tej firmie. Nic nigdy nie podpisywałam. Żadnej umowy. Płaciłam tylko miesięczne ubezpieczenie w kwocie 190zł. Dzwoniłam do ZUSu, Pani która prowadzi sprawę poinformowała mnie, że sprawa jest w toku i musiałam e-mailowo wysłać oświadczenie, w którym napisałam, ze nigdy nie byłam zatrudniona w tej firmie. Od stycznia widnieje jako pracownik w tej firmie... województwo mazowieckie.

@Km2021

Ja też dostałam pismo z ZUS,we wrześniu skontaktowałam się z nimi,wysłali mi papiery ze składkami i powiedzieli żeby wysłać do ZUS Tak też zrobiłam . Martwię się bo nie wiem co dalej robić,czy płacić te 190 zł na to ubezpieczenie czy nie

Megi
@Nati

Jestem w podobnej sytuacji po ponad roku czasu przyszło mi pismo z Zusu Poznań ,że ponoć zawarłam z nimi umowę o pracę,w pierwszej kolejnosci udalam się na komisariat,tam kazali zadzonic do Zusu Ew odesłać pismo zwrotne z prośbą o odesłanie kopii umowy z nimi zawartej ,bo skoro zgłosili do Zusu to musieli mieć jakąś umowę . Dalej zobaczymy jak się to potoczy ,zamierzam złożyć zawiadomienie o popelniemiu oszustwa a jak to nie pomoże to sprawa cywilna w sądzie .

Ewel
@Megi

A pisałaś do nich na fb? Mi niby zgłosili przyjęcie o rezygnacje / wypowiedzenie. Mieli na maila wysłać inf.w sprawie tego pisma z ZUS ale do tej pory cisza.

Megi
@Ewel

Tak,pisałam, po kilkunastu godzinach odpisali,że jutro będą się ze mną kontaktować .Ale w jakim celu skoro dla mnie to jasne (usunięte przez administratora) .

@Megi

To samo mi odpisali ale do tej pory cisza

@Ewela

Musicie napisać w odpowiedzii do zusu że nie macie z tą pirmą nic wspólnego musicie opisać że płaciliście za ubezpieczenie ale nie mieliście pojęcia że ta firma was zatrudnii bo nie macie żadnych papierów

@Czarna

Czy ktoś z was jest z Poznania?

@Czarna

Tak dzwoniłam do ZUS i tam pani wszystko powiedziała co i jak. No ja niestety nie jestem z Poznania.

@Ewela

A co ci konkretnie powiedziała ta babka z Zus?

@Megi

Ja zadzwoniłam do zusu kazali napisać oświadczenie i opisać wszystko nie mam z ta firma kontaktu wogole meila z którego mi pisali nie działa już fb wszystko pousuwane nie mogę nic znalesc nie wiem już nic . (usunięte przez administratora)

@Nati

Ja musiałam to zgłosić na Policję i do dziś si ę wszystko toczy, oczywiście po zgłoszeniu po paru msc magicznym cudem pojawia się gościu w twoich drzwiach aby się "dogadać"

@@Lala

Ja pisałam na fb do nich odpisali mi ze moje zgłoszenie została przyjęte z rezygnacji itp. A w internecie od 18.09.2021 są już w rejestrze dług… i nie tylko.

@Ewela

Hej a jak ich znalazlas na fb bo ja pisalam meble i na fb szukalam z tego co pisali do mnie ale nic nie mam wszystko usunięte maja meil tez nie został wysłany?

@Nati

Ja ich miałam z fb Insmednet

@Nati

Witam też otrzymałam list z ZUS,skontaktowałam się z tym numerem telefonu który był podany i Pan powiedział,że wyślą papiery które trzeba wysłać do ZUS. Tak też zrobiłam i póki co cisza

Melanie
Klient

Ja jestem w nie za ciekawej sytuacji,gdyż opiekuje się niepełnosprawna matką i pobieram świadczenie pielęgnacyjne przy czym nie mogę podejmować zatrudnienia i dzięki temu przekrętowi zostałam bez środków do życia ????

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nati
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.
Klient

Czy ktoś z was po tym piśmie być w urzędzie rejestrować się jako bezrobotny? Czy byly jakies problemy proszę o info.

Jakie godziny pracy obowiązują w Ton Serwis Sp. z o.o.?

Zaniepokojona
@Pytanie

Starań się od miesięcy skontaktować z Tą firmą i bez skutku nr które od nich otrzymałam nie istnieją odpowiedzi mailowej brak messenger nie istnieje już zero a chcialam zgłosić zmianę danych teraz jestem w kropce bo nawet nie mam możliwości rozwiązania umowy....

Andzia

@Andzia

Z Facebook oferta była żeby się ubezpieczyć? I nie płacić zaległych i dodatkowych opłat?

@Anna

Mam ta sama sytuację byłam dzisiaj w urzędzie pracy nie mogę się zarejestrować bo niby jestem tam zatrudniona A to nie prawda na szczęście nie placilam im A ale w zusie widnieje że nie odprowadza skladek tylko że nie ma podpisanej umowy to nie wiem

@Andzia

Widzę że jest nas więcej trzeba coś z tym zrobić

@Justa

Witam, również mam ten sam problem i działam już w tym kierunku, jeśli jest nas więcej to fajnie by było ogarnąć to grupą bo 1 osoba może być za mało niestety... Firma z Poznania a większość (usunięte przez administratora)osób ze Śląska...

@Lalka
@@Lala

Ja jestem z pomorza,zgłosiłem już to do Zusu bo ja nie podpisywalam żadnej umowy chce po prostu żeby mnie wyjestrowali nic więcej. Gdyż nic im nie placilam tylko dałam nabrać się na te niby ubezpieczenie.

@@Lalka

Ja tak samo dałam się nabrać :/ byłam w Zusie i ZUS powiedział że nie mogą nic z tym zrobić i żeby zgłosić to odpowiednim służbą :/

@Lalka
@@Lala

No tak nie do końca ja musiałam napisać takie pismo i będą to sprawdzać tym bardziej że ta firma jest w krajowym rejestrze dłużników . I jak widać oszukala dużo ludzi i być może dalej to robią. A niby jakim służbą?

@@Lalka

Powiedzieli mi że to jest (usunięte przez administratora) i wykorzystanie danych bez naszej wiedzy i że takie rzeczy zgłasza się na policję... :/

@@Lala

No nie wiem co policja miałaby tu zrobić

@@Justa

Zgodnie z art. 107 : Kto przetwarza dane osobowe, choć ich przetwarzanie nie jest dopuszczalne albo do ich przetwarzania nie jest uprawniony, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch. Więc skoro nikt z osób poszkodowanych nie wiedział i nie podpisywał żadnych umów to jest wykorzystanie danych osobowych bez zgody... A jest duża ilość osób którzy w ten sposób zostali (usunięte przez administratora) myślę że policja w takim przypadku zareaguje

@@Lala

Być może tak jak mówisz ja chcę tylko żeby mnie wyrejestrowali nic więcej

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Ton Serwis Sp. z o.o.?

Anna

Że niby pracuje dla jakiejś firmy i nie zarabiam a mam podać nr konta bankowego?!(usunięte przez administratora) Jeszcze z adwokatem się skontaktuje i zobaczymy co z tymi 190zł co ponad rok płacę

Wiecie jak się pracuje w firmie Ton Serwis Sp. z o.o. w miejscowości Poznań? Macie może jakieś nowe sprawozdania odnośnie pracy u nich lub odnośnie ofert pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Ton Serwis Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ton Serwis Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.