counter
Janusz Nowy wpis

Mam mieszane uczucia po lekturze opinii. Nie każda firma musi być wielka żeby osiągać sukcesy w pracy.

Tom28 Nowy wpis

Poszedłem na rozmowę o pracę w dziale technicznym. Pytałem trochę i cieszą sie dobrą opinią rzetelnej firmy IT. Rozmowa ok chociaż wiecej mowili o sobie niż pytali, w dziale technicznym pracuje około 10 osób w handlowym 8. Nie do końca profil firmy mi odpowiada nie robią stron www.

KAM Nowy wpis
@Tom28

Chyba dałeś się nabrać. Z liczbą pracowników przesadzili, podali Ci ilość osób x2.

KAM Nowy wpis

Strata czasu, przy obecnym popycie na pracowników lepiej poszukać ciekawszej firmy.

C.V.

Firma przedstawia się jako wielki integrator, a tak naprawdę zatrudniają 3-5 osób, połowa z nich to pewnie pracownicy na kontraktach. Twierdzą że się bardzo rozwijają, w ogłoszeniach podają że są na rynku od 2006r. Jak na 12 lat, taka ilość ludzi to słaby wynik.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

B

Na rozmowie po 20 minutach dopiero oznajmiono mi, że preferowaną lub też poszukiwaną osobą byłaby ta która zechce być samozatrudnioną. I właściwie, że to bardziej korzystne dla mnie. W ofercie pracy nie wspomniano NIC na temat DG. Od kiedy słowo "elastyczna forma współpracy" jest synonimem DG? Strata czasu. Moja.

Zostaw merytoryczną opinię o Plc Doradztwo Informatyczne - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.