Opinie o Irex-Trans Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Irex-Trans Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Irex-Trans Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Irex-Trans Sp. z o.o. w Bydgoszcz

J.

Cześć, czy ktoś z Was jest zatrudniony np. na jazdy tylko w weekendy i w wybrane dni, na umowę zlecenie? Jeżeli tak, to opłaca się finansowo? Jak wygląda z elastycznością grafiku? Można śmiało ułożyć według innej pracy, czy mocno narzucają dni i godziny?

Klik

Omijać szerokim łukiem bo tam będziecie pseudo dyrektorem własnej jednoosobowej działalności gospodarczej chcesz jeździć zrób sam prawko i idź do państwowej pracy na umowę o pracę tam za 180godz zarobisz a tu za te godziny cieniutko a z tych składek emerytura socjalna może jakieś 600zl

Fedex

Fajnie by było jak by dawali umowy o pracę a tu tylko promowane działalności samozatrudnienie na zlecenie i 20 kartek do podpisania pozdro dla tych na dzialanosciach za wszystko odpowiadać tylko wy a emerytury z tych małych zusow nie będziecie miec więc na stare lata do MOPS

On

Duzo kierowcow ktorzy uczyli sie jezdzic w Irexie przeszli do MZK narzekaja i wysmiewaja byla firme.A jak juz MZK ich nie potrzebuje to co robia??wracaja do Irexa...W maju beda kolejni niepotrzebni juz w MZK

Irex-Trans Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Sprzątanie biura od 31.05 - Wrocław okolice Kwiska. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Hamtrans

Irex przyja teraz kierowcy ktory juz tam robil Piotrka Poczetego a on koz£òw tak obsmarowal w internecie ze glowa boli i dyrektora Ciolczyka tez ja sznuje moja prace a teraz tego globa musze dziennie ogladac

kuba

stan techniczny pojazdów wiele do życzenia

Jaro

Witam widziałem ogłoszenie ze można u nich zrobić prawo jazdy za darmo. Opłaca się czy niezbyt?

@Jaro

Lepiej zrób sobie sam. Jak zrobisz przez firmę to podpisujesz lojalke na 2 lata i tanczysz jak ci grają. A chodzą słuchy że ma być na 3 lata i żadna podwyżka cię nie dotyczy.

Jaro
@M

Ok dzięki za odpowiedź. Ajak zrobię sam to warto tutaj się starać o pracę czy lepiej do mzk?

@Jaro

Zdecydowanie do MZK bo w irex Trans to na własnej działalności i sam sobie ZUS opłacasz i nie masz czegoś takiego urlop. jest taka różnica że w MZK zarobisz w 170 godzin tyle ile w irex trans musiałbyś jeździć 210 godzin czyli cały roboczy tydzień więcej

Pani kierowca
@M

A czy robiąc sobie prawo jazdy na kat. D w Irex trans trzeba być bezrobotnym czy można pracować w dotychczasowej firmie i w między czasie robić prawko a po ukończeniu go z wynikiem pozytywnym przejść do Irexu?

Łoś

Ludzie ja rozmawiałem z kilkoma znajomymi Ukraińcami jak im powiedziałem jaka jest stawka w irex trans, o tym że nie ma żadnych dyżurek w których można załatwić potrzebę fizjologiczną, zjeść posiłek umyć ręce i pokazałem mu listę kar które i za co firma nakłada to powiedział do mnie " TY DIEBIL"

Ryś
@Łoś

Zach Co są Kary?

Jak długo czekaliście na odzew z Irex-Trans Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

janosik

DAJ se spokoj z ta porazka ktora smie sie nazywac firma transportu pasazerskiego .

M

Jak chcesz bardzo pracować jako kierowcaw tej firmie to się sam do nich odezwij, bo im to trochę schodzi.

@janosik

A co ci się nie podoba w tej firmie?

Kamil

Nie jesteście zbyt zadowoleni z pracy w firmie. Może są jakieś szanse na podwyżki? Chciałbym tu pracować ale?

Leszek
@Kamil

Pisałeś jakiś czas temu. Czy zdecydowałeś się na zatrudnienie? Jeśli tak, napisz o swoich pierwszych dniach w pracy i warunkach jakie Ci zaproponowano.

Finałowy

Co za władzę ma ten administrator aby usuwać co nie pasuje. A jeżeli ludzie piszą prawdę totrzeba poważnej kontroli w tej niby firmie

To ile można w tej firmie zarobić?

marek

dodalbym jeszcze do tego ze nie dbaja o podstawe swojego dochodu czyli o tabor ktory jest w oplakanym stanie a i przez to nie szanuja pasazerow

Metallica

1. Nie szanują swoich pracowników! 2. Nie inwestują w ludzi! (usunięte przez administratora) 4. Nie zapewniają godziwego wynagrodzenia! 5. Nie mówią prawdy! 6. Nie dbają o pozytywną atmosferę w pracy! 7. Nie potrafią umotywować!

Marzanna

Firma smutna jak nazwa ulicy na której się znajduje, brak kultury jest wszechobecny szczegulnie wśród kadry zarządzającej, a autobusy są w opłakanym stanie, pozostawiającym wiele do rzyczenia gdyby wiedział o tym pasażer na pewno nie jeździłby tymi wehikułami! Według pani dyrektor norma godzin w miesiącu to jest 200. Dopiero powyżej tej magicznej sumy są płacone nadgodziny, dlatego kierowcy jeżdżą po 240,280 godzin co jest patologiczne. Dużą część z zarobionych pieniędzy kierowca musi oddać w karach, fikcyjnych bądź wymyślonych na poczekaniu. Nie wolno brać wolnego, nie wolno chorować, liczą się tylko wyrabiane kilometry, jak widać za wszelką cenę, kosztem eksploatacji kierowców i braku poszanowania dla pasażerów,

marek
@Marzanna

w samo sedno ta opinia nic dodac nic ujac Jakies media powinny zajac sie tym dziadtransem

@Marzanna

O jakich ty piszesz nadgodzinach powyżej 200 godzin?nadgodziny powinny być płatne 50% więcej lub 100% więcej a ty za każdą kolejną godzinę powyżej 200 godzin miesięcznie masz zaledwie stawkę wyższą o 19% to jakie to są nadgodziny płatne???? Za niedzielę i wszelkie święta też nie ma wyższej stawki to jest żenujące!co ty piszesz o jakimś chorobowym czy wolnym? jak chcesz mieć wolne to musisz to jest twój obowiązek według firmy zapewnić zastępczego kierowcę który w ten dzień będzie za ciebie jeździł! A jak nie znajdziesz zastępcy no to zostaniesz ukarany finansowo! A w ogóle śmieszne jest to samozatrudnienie bo praca w tej firmie ma ewidentne znamiona pracy na umowę o pracę! Weź się jeden z drugim zastanów za ile ty pracujesz tak naprawdę miesięcznie przelicz sobie stawkę godzinową razy 168 godzin odjąć 1300 zł zus-u to się okaże że pracujesz tutaj za 2160 zł netto bo jeszcze musisz bo nie masz wyjścia im dokładać do ich składki OC i AC!!!! To nie to czy chcesz czy nie chcesz po prostu ci zabierają z wypłaty!!!! Ktoś tam słusznie napisał że do tej firmy powinna wejść NIK !!!!

@Marzanna

A właściwie nie NIK tylko prokurator, a ITD to powinno być codziennie w tej firmiei sprawdzać stan autobusów bo nie rzadko się zdarza że Dyspozytor każe kierowcy wyjeżdżać z zaledwie 3% klocków hamulcowychi z oponami po wewnętrznych stronach bliźniaczych kół z których wystają druty w ogóle te opony to są najprawdopodobniej jakieś nalewane lub w jakiś inny sposób regenerowane. Pasażernie przesadzaj jak powiem że ryzykuje czasem swoje zdrowie i życie wsiadając do tych autobusów! Myślę że niebawem zawita do tej firmy program uwaga TVN!!!!!!

@Władek

Przy każdych drzwiach wejściowych powinna być informacja "drodzy pasażerowie wsiadacie na własne ryzyko"jeszcze powinni się pod tym podpisać że wiedzą że ryzykują zdrowie i życie tak jak idziesz na operację do szpitala też musisz podpisać zgodę i odpowiedzialność że podejmujesz ryzyko operacji.

Uwolnieni

Powiem krotko wszyscy narzekaja a pracuja po 300 co niekiedy godzin a pi katach sieja opinie jacy oni pokrzywdzeni????Ludzie to wy decydujecie kiedy gdzie ile i za ile pracujecie zawod kierowcy jest teraz na wage zlota nie zapomnijcie o tym i przemyslcie co robicie ze swoim zyciem

@Uwolnieni

Uwolnieni nie ruszajcie mnie nie piszcie takich bzdurmoże i kierowców brakuje ale to nie ty decydujesz ile będziesz zarabiać w tym zawodzie pewnie poszliście do MZK jak większość z irex Transciekawe czy tacy mądrzy będziecie jeżeli z MZK was zwolnią gdzie pójdziecie do PKSu??zobaczymy czy wtedy będziecie tacy mądrzy zostanie pewnie produkcja albo za świecie grono bezrobotnych albo podkulić ogon i wrócicie do pani Marzeny także jeszcze raz nie rozśmieszaj cię mnie takimi bzdurami tekstami!!!!!

Tomasz
@Uwolnieni

Uwolnieni sami pracowaliście w kdd a teraz tacy mądrzy kierowcy są na wagę złota sami decydujecie gdzie ile i za ile pracuje . Masz w Bydgoszczy tylko trzy możliwości mzk, Kdd i PKS rzeczywiście ogromny wybór ofert i przeogromne możliwości zarobku więc przestańcie pisać takie farmazony!!!! Już się zapomniało jak było w Kdd??? Albert ma rację jak ci nie wyjdzie w mzk to zasilisz grono bezrobotnych albo pójdziesz na produkcję albo wrócisz do Kdd takie są twoje wielkie możliwości w zawodzie na wagę złota jeden z drugim uwolnieni.

Alina

Dużo by opowiadać o tej firmie. Kto tam nie jezdzil niewie nic. Ale do gazety duzo fajnych informacji ode mnie by sie pewnie przydało.

@Alina

To dlaczego nie pójdziesz do expressu bydgoskiego????

@Alina

Ja i myślę że wielu Bydgoszcz ale chcielibyśmy się dowiedzieć więcej o tej firmie o warunkach pracy o tym czy warto tam pracować i tak dalej porozmawiaj z jakimś redaktorem myślę że chętnie napiszą artykuł

@Alina

Znam panią redaktor z expresu bydgoskiego z którą kiedyś rozmawiałem i powiedziała że bardzo chętnie napisze artykuł więc jak masz jakieś ciekawe informacje to podziel się nimi z Bydgoszczanami.

@Albert

Niezła myśl. Musze sie z kimś skontaktować.

Elowy
@Alina

Na co czekasz, podziel się swoją wiedzą z gazetami. Czekam z niecierpliwością. Czekam też co na to wszystko powie nasz (usunięte przez administratora)

@Elowy

Pan Rafał tam u nich siedzi bo rodzina ma znajomości jak i on w zdmikp. Dlatego go trzymają . A nakjlepsi pozostali zaraz po nim to pan Daniel wielki kierownik hahaha oraz pan kierownik góru warsztatu Karol. Taki z niego kierownik jak z koziej (usunięte przez administratora) trąbka

hanna.walenczykowska@polskapress.pl

Elowy
@Alina

Zapewne chodzi ci o byłego pracownika Zdmikp pana (usunięte przez administratora) No tym bardziej o wszystkim, najlepiej z gazety, powinie n dowiedzieć się (usunięte przez administratora), nasz prezydent. Także wal śmiało do gazety!

@Alina

Skontaktowałas się już z Panią Eakenczykowską z expressu bydgoskiego?

@Alina

Kiedy idziesz do gazety? Daj znać pójdę z tobą tez mam sporo do opowiedzenia bo to jak tu jest traktowany kierowca i jak tu jest to woła o pomstę do nieba!!!!!!! To jest skandal!!!!!!!!

@Albert

Odezwoj sie do mnie mnie na maila. Aleksandra.dna@onet.pl. czekam

Praca kierowcy jest ciężka i odpowiedzialna i każdy kto się na nią decyduje niech weźmie to pod uwagę.Jesli chodzi o firmę Irex trans wszystko co dotyczy w zawartej umowie jest uczciwie opisane i wyjaśnione. Przez cztery lata kiedy tu pracuję wyplacane zgodnie z tym co się należy i zawsze na czas.Jako kierowca polecam tę formę szczególnie dla ludzie którzy chcą godnie zarabiać i swe życie mieć stabilne pozdrawiam.

Daro
@Tomek

Czy jest praca na etat czy samozatrudnienie?

Agresywny Wojtek
@Daro

Samozatrudnienie

@Tomek

Praca kierowcy odpowiedzialna i ciezka jest. Ale za to firma irex to porażka. (usunięte przez administratora) Kombinatorzy. (usunięte przez administratora)

@Tomek

Godnie zarabiać???! Czy ty się dobrze czujesz 17,50 zł brutto na godzinę na własnej działalności od tego trzeba odliczyć ZUS i podatek to według ciebie jest godne zarobek??!! Weź najlepiej jeździj za miskę ryżu!!!!

@Tomek

myślę że nawet obywatele Ukrainy nie chcieliby pracować za 17 50 brutto wyśmiali by taką stawkę a ty to mówisz że to jest zgodne zarobek ty jesteś jakiś chory czy to z tobą jest nie tak????

@Tomek

Myślę że firma klepie cię po ramieniu i mówi esteś świetnym pracownikiem a za plecami tak naprawdę mają z ciebie niezłą polewkę że mają Jelenia który jeździ po 250 godzin. Weź się sklonuj jest potrzeba więcej takich jak ty w tej firmie!!!!!

Gosia
@Albert

Temu (usunięte przez administratora)to pewnie dali z 20 zł żeby napisał pochlebną opinie na temat firmy.

Brątowąs

(usunięte przez administratora).to tyle o Irex Trans.Dzisiaj tj.11.03.2019 uległ spaleniu kolejny Solbus tej (usunięte przez administratora) firmy.Pewnie serwis wozu miesiące nie widział....

Dino

Witam słyszałem ostatnio że Irex dofinansowuje prawko wie ktos cos wiecek na ten temat.

Agresywny Wojtek
@Dino

A ja słyszałem ostatnio że pewien gabinet stomatologiczny reklamuje białe banany. Po co się pytasz na portalu na forum zamiast zapytać u źródła bezpośrednio!!

Edward
@Dino

Skąd masz informację o tym, że rzekomo firma Irex-Trans dofinansowuje ukończenie kursu prawa jazdy dla zatrudnionych pracowników? Czy chodzi o kursy na samochody ciężarowe? Na chwilę obecną nie bardzo wiem, jak to wygląda, dlatego proszę o sprecyzowanie wypowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Irex-Trans Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Irex-Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Irex-Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Irex-Trans Sp. z o.o.?

Irex-Trans Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Mokra 3
    85-834 Bydgoszcz