Opinie o Klimer Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Klimer Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Klimer Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klimer Sp. z o.o. w Rybnik

były pracownik Nowy wpis

ile trzeba czekać na telefon od Jaśnie Pana S. by przekazał dokumentację dla obliczenia emerytury nawet tego nie potrafi załatwić z honorem tylko się ukrywa

Janosz Nowy wpis
@były pracownik

Witam ma ktoś nr z klimer chce wziąć świadectwo pracy

Jaka atmosfera jest między działami w Klimer Sp. z o.o.?

były pracownik Nowy wpis

Pan Prezes nie ma(usunięte przez administratora)bo jak się prosiło o dokumenty -od stycznia czekam na kontakt - to ma to gdzieś zgłosił upadłość ale nie podał że są wierzyciele długo poczeka na zamknięcie firmy

Uwaga na tą firmę!! Nie wypłacają wynagrodzeń, kartek, świadectwo pracy wysłane z błędami po terminie ustawowym, nie chcą go nawet sprostować ???? ekwiwalent za niewykorzystany urlop nie wypłacony.. zmieniają co chwilę siedzibie chyba bojąc się starych pracowników którzy mają jakieś roszczenia do nich.. Takie firmy nie mają prawa istnieć a jakos im się udaje pomimo tylu poszkodowanych pracowników. Nie dajcie się nabrać na ich obiecywanie nie wiadomo czego. Uciekające z tej firmy jak najszybciej będzie tylko gorzej. Chcą złożyć wniosek o upadłość.

Iwona

A skąd info o tym wniosku o upadłość? Gdzieś już to deklarowali?

@Iwona

Tak, pan prezes przy kontroli PIP'u

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Klimer Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

...

Rozpowszechnanie danych osobowych jest niezgodne z prawem, sprawa została zgłoszona. Bezrobotni ludzie mają za dużo czasu, zamiast zająć się szukaniem pracy, wypisują bzdury w internecie.

1978

Myślę że potencjalni przyszli pracownicy firmy Klimer Mysłowice powinni się dowiedzieć jak wygląda sprawa z wynagrodzeniem za uczciwą pracę. Moje informacje na temat firmy i pracy zarządu jak również sekretariatu nie są wyssane z palca. Są dowody w postaci smsów wysyłanych nie tylko do mojego męża, do innych pracowników również. Po czym wnosisz, że jestem osobą bezrobotną??? Bo pozwoliłam sobie na komentarz??? ????Miałam prawo wyrazić własną opinię. Niegdyś górnictwo było potęga na Śląsku, każdy szanował ludzi ciężko pracujących w tym zawodzie dziś niestety.... A szkoda pozdrawiam ciężko pracującą Panią.

@...

Mam pytanie odnośnie wypłat. Skoro ten (usunięte przez administratora) nie ma pieniędzy ani na wypłaty ani na kratki dla byłych pracowników i jeszcze obecnych. To co te panie tam robią?Pracują społecznie czy może mają jakieś inne umowy o pracę. Bo ja też jeszcze nie dostałem pieniędzy za marzec.

@pająk

Panie w sekretariacie bardzo ciężko pracują, nie wiem jaką mają umowę ale to chyba najmniej istotne. Parzenie kawy i picie tej że kawy to praca nie porównywalna z żadną inną. Mąż miał obiecany przelew za marzec 26.05 oczywiście nie ma. Obiecał mu go Pan, którego nazwisko jest bardzo adekwatne do jego zachowania i (usunięte przez administratora) którymi się trudni w firmie Klimer. Myślę że PIP, Skarbowka to bardzo dobre rozwiązania. Ja bym jeszcze dodała prokuraturę. Pozdrawiam

@1978

Poważnie ma Pani aż tak złe zdanie o nich? Chyba nigdzie nie zostało to zgłoszone? Czy przelew chociaż już normalnie doszedł?

@Iwona

Tak dokładnie pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak lekceważącą postawą zarządu i sekretariatu. Przelew w dalszym ciągu nie dotarł ale sprawa została zgłoszona wszędzie gdzie tylko można było. Mąż ma nową pracę ja również pracuje w Klinice Neurologii SM (wbrew opinii Pani Iwony Górskiej, która nazwała mnie osobą bezrobotą... Hmmm no cóż ta Pani najpierw mówi potem myśli jak to miało miejsce w Klimerze) Teraz nie liczymy już na ten przelew ale zrobimy wszystko aby osoby odpowiedzialne za ten stan rzeczy poniosły adekwatne konsekwencje.

@Iwona

Poszedł pozew zbiorowy od większości byłych pracowników którzy zostali okradzeni z pieniędzy przez tego (usunięte przez administratora)

@1978

Proszę nie szkalować pani Iwony bo była takim samym pracownikiem jak pani mąż i wykonywała polecenia zarządu,wszystkie swoje niezadowolenia proszę kierować do osób zarządzających a nie ich pracowników.Dziękuje i nie pozdrawiam.

pająk

Nikt nie szkaluje Pani Iwony.Ona jest tyle samo warta co ten (usunięte przez administratora) prezes.Klamie patrząc człowiekowi prosto w oczy. Wynagrodzenie dostaje co miesiąc A reszta ludzi nie. Za maj znowu nie było przelewów. Na niczym oprócz parzenia kawy się nie zna. Ile razy tam pojechałem z jakim kolwiek pytaniem to nigdy nie uzyskałem żadnej innej odpowiedzi oprócz słów cytuję (ja niewiem).Gdyby nie ta Pani Grażyna to Pani Iwona była by bezradna jak dziecko. Wlazi prezesowi do (usunięte przez administratora) bez mydła.

Były
@pająk

Gdzie został złożony pozew ? Czy można się jeszcze tam dopisać w jakiś sposób ?

@Były

Ściągnij z Internetu formularz skargi na pracodawcę. Wypełnij i wyślij pocztą elektroniczną bo do pozwu już nie można się podpiąć.Chyba że indywidualnie.Taka skargę złożyła wieksza liczba pracowników.Skargę składa się pocztą elektroniczną do pipu w Katowicach. Do 30 dni dostaniesz odpowiedź.

@Były

Tak elektronicznie do pipu na ich stronie jest formularz pośpiesz się bo (usunięte przez administratora) dostaniesz

@pająk

Co do pań to mam inne zdanie,z tego co wiem obie już tam nie pracują bo również nie zostały wypłacone im pensje.Co do firmy,pracowałem tam 2 miesiące i po miesiącu już widziałem że ta firma tonie, zwolniłem się zaraz po otrzymaniu wypłaty,reszta załogi chyba ślepa była.

@pająk

Czy można się jeszcze dopisać do tego pozwu grupowego czy już jest za późno ?

Bolo

Firma Klimer szukamy idiotów do pracy za darmo zarobki do dupy ale jak się narobisz to ci będzie obiad smakowal

Barbara
@Bolo

Jak za darmo? To ile dostajecie?

Arek

Forma Klimat poszukuje pracowników. Zapomniała tylko napisać że wszystko mają podane na tacy. Firma Uniwersalna wygrywa przetargu i posyła im roboty. Obi nic nie masz robić,! Jeden (usunięte przez administratora) posyła robotę a oni pracowników werbuja obiecują cudne zrobi, transport itp. A potem g..... Za wynagrodzeń nie płacą zresztą nic nie płacą. Ludzi za nic nie mają. Sorry mają za tania siłę robocza czyli za świnie. Im ma myć dobrze. Wyplatki spływają. A ty zwykły robili zdechnie z głodu niech cię sąd dopadnie. Bo przecież nikim jesteś! Mybmamy firmę i władzę a ty s......, nic ci nie zapłacimy w (usunięte przez administratora) cię mamy. Na twoje miejscevtysiace (usunięte przez administratora) mamy. Nie ty to ktoś inny. Nie liczą się z nikim. Patrzą tylko swojej (usunięte przez administratora) Przez całe życie im było dobrze. A wvtej firmie zwykły człowiek im zdaniem nie ma prawa do wegetacji.

Ryzy

Dyrekcja firmy pilnie poszukuje pracowników! Prawie wszyscy starzy już odeszli. A dyrekcja poszukuje ludzi którzy zapewnia im wynagrodzenie. Bo przecież z czegoś muszą żyć. A zwykły pracownik może z głodu umierać. Bo jeżeli ktoś liczy na wynagrodzenie to po prostu jest zwykłym frajerem! Uniwersal im roboty zapewnia a oni siedzą i nic nie robią bo nie umie, albo w dupie to mają. Jadą zawsze była i będzie a frajerów na świecie niebrakuje. Jeżeli pracy szukacie to zglaszajcie się. Oni muszą z czegosc żyć a wy możecie zdechnąć. Bo oni tylko frajerów szukają. Na nic niego nie można liczyć. Z nikim i z niczym się nie liczą. Zero wynagrodzeń!!!! Obiecanki i nic więcej. Ludzi za nic nie mają. Liczą się tylko oni. Oni mają wszystko a pracownik nic!!!!

Bolo

Ha ha Klimer firma krzak popiera pod uniwersal pralnia pieniędzy dziady

Viking

Firma pilnie poszukuje pracowników. Nowych Gosi, (usunięte przez administratora) i kretynów. Obiecuję złote góry. A w rzeczywistości zero ZUS i wypłaty. A PIP siedzi im na plecach. Bo są niewyplacalni. Szkoda tylko że kierownictwo i dyrekcja kokosy zgarniaja. Jeśli nie masz swojego rozumu i odruchu samoobrony to zgłoś się.

Jak się załapać

Cześć. Może mi ktoś napisać jak się dostać do waszej firmy? Z kim się trzeba kontaktować?

Urszula
@Jak się załapać

Słyszałeś że się opłaca iść do nich? Żadnych ogłoszeń jak na razie i mój stary tak samo chce się dowiedzieć, co i jak. Dlatego tu zaglądam ;)

byly
@Jak się załapać

czesc chcesz sie zalapac do tej zlidziejskiej firmy hmmm. nie polecam. chyba ze chcesz by co miesiac cie okradali z wyplat.malo tego czekasz na lartki bo nikt nie jest w stanie ci powiedziec kiedy beda i kiedy bedzie druga transza wyplaty. zero organizacji dozor niema pojecia o robocie. brak ubezpieczenia pzu. moja opinoa to -10

@byly

Słabo. :/ Ale w jaki konkretnie sposób tutaj robią ludzi na wypłatach? Bo ciekawa jestem sposobu lub argumentu

@Jak się załapać

(usunięte przez administratora) jakich mało. Hatlapa w porównaniu do prezesa klimera to zloty chłop nawet on nie robił takich przekrętów z pieniędzmi i kartkami jakie robią w firmie klimer. Odradzam.

Aż tak? Rozwiniesz to szerzej? :o

@Iwona

Bardzo chętnie rozwinę ten temat. W piątek firma Universal wyplacila pracownikom filmy klimer zaległości których narobila firma klimer. Ale tylko tym który pracują. A tych którzy robili i odeszli nawet nie było na liście tak jak i tych którzy są na L-4 . Więc my jesteśmy od macochy. Hatlpa jaki jest taki jest. Ale jak się zwolnilem w grudniu ubiegłego roku to w lutym wypłacił mi wszystko. Tym co są na L-4 rzuca po 200 zloty. A ci którzy odeszli nie dostają niczego. Jak nie będzie pieniędzy do końca tygodnia .To sprawa oprze się o PIP.może to go czegoś nauczy

@pająk

Czyli Tobie po prostu jakimś cudem się udało i w 100% rozliczony jesteś? Czyli teraz działasz jedynie w interesie kolegów? No ciekawa jestem czy to zgłosicie w końcu

@Jak się załapać

Chłopie na co ty się chcesz załapać chyba na syfa pogięło cię chcesz za darmo (usunięte przez administratora) moje gratulacje

Bolo

Pan mundek pije sobie wódeczkę piwko corona obiecuję ludziom cudowne zarobki atmosfera jak w niebie a tu jeb (usunięte przez administratora)cię bez mydła tylko skończony (usunięte przez administratora) może się tam zatrudnic

Arek.

Gorąco polecam. Praca miła i przyjemna. Nie ma szans na przemęczenie się. Oprócz wczesnego wstawania i dojazdu do pracy, nikt się z pracowników nie przemeczy, bo kierownictwo dba o swoich ludzi i materiału zapewnić nie umie. Zarobkami nie trzeba się przejmować. Bo nic nie płacą. Gorąca polecam szczególnie tym którym się nudzi . Nigdzie chyba tak nie ma jak w klimerze. Jedno co wam zapewnia to zawał.

Bolo

(usunięte przez administratora) alkoholiki za maj nie dostałem ani złotówki wypłaty ale pip już poinformowany ludzie omijajcie to (usunięte przez administratora) szerokim lukiem

Janusz

Jakich zarobków można się po nich spodziewać? I jak to działa od środka, organizacja, podejście do człowieka, koledzy w pracy? Czy warto się u nich pytać o robotę?

Kortezz
@Janusz

A dej ty se chopie spokój

Jak jest z pakietem medycznym w Klimer Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Kortezz

Jaki pakiet medyczny coś takiego tu nie istnieje opłacają tylko co muszą i nic pa za tym

Sztygar

Firma okrada pracowników, trzeba mieć nie lada odwagę by tam pracować.

@Sztygar

Odwagę? Według Ciebie trzeba mieć odwagę, żeby chcieć dać się (usunięte przez administratora) Ale to tak wgl., rozumiem, że wciąż są tu te dziwne problemy z wypłatami. Skąd one tak właściwie się biorą?

Dołowy

Jest ktoś w stanie udzielić info na temat tej firmy? W internecie nie moge nic znaleźć.

Ewelina
@Dołowy

A jakich informacji potrzebujesz i do czego? Sprawdziłam w necie i bez problemu znajdziesz podstawowe informacje :)

Górnik
@Dołowy

To jest to samo co Vakat, nie polecam

Chomik
@Górnik

A czy Czorne i Biołe to to samo......?

@Górnik

A czemu nie? Warunki zatrudnienia czy coś innego? A może ktoś jeszcze coś napisze czemu warto lub czemu nie? Dla osoby, która szuka pracy są to bardzo ważne informacje :).

Zostaw merytoryczną opinię o Klimer Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Klimer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Klimer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

Klimer Sp. z o.o.
  • Ks. Siwca 4