Opinie o Górnicze Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Górnicze Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Górnicze Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Górnicze Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z o.o. w Rybnik

Robol

A czemu na Borynii ktoś ma podwyżki stawek zasadniczych a ktoś nie? Czemu szef rejonu robi tak nie uczciwie to na cicho czyli daje tę podwyżki? Kiedy się skończy tę haniebne zjawisko w GPI? Czy ktoś coś powie na ten temat?

@Robol

każdy szef w każdej firmie ma takie prawo! Jak się wykażesz to Ciebie też nagroda nie ominie !Warunkiem jest duże zangażowanie w realizacę zadań oraz brak enek

Nowo przyjęty elektryk

Sztygar oddziałowy Jacek Lis na rejonie Borynia (przodek Komora klimatyzacji) jest niesamowity fachowiec swojej sprawy! Zawsze jest grzeczny i dokładny. Nie akceptuję leberow w robocie. Tak trzymać Panie Kierowniku!

Rafał

A dla czego nie prawda? Pan Lis jest dobry fachowiec i bardzo czujny człowiek. Co jest nie tak w tym przypadku?

Staszek

Dzień dobry. Jest mi ktoś w stanie powiedzieć ile może zarobić strzałowy z 15 letnim stażem?

Nie ma nic w tych wynagrodzeniach atrakcyjnego. 4000-4300 zł. netto będzie miał twój tata plus kartki po 65 zł. za dniówkę. Szału nie ma. Dodatkowo nie ma nic z socjalu. Soboty można dorobić jak się za chce. 100% płatne. Tyle…

Krzysiu

Witam! Pracuje za elektryka na Borynii i jest całkiem spoko. Kartki po 50 zł. za dniówkę. Dobra stawka miesięczna+premia za metry. Kierownik Botorek jest (usunięte przez administratora) fachowiec swojej sprawy. Fajny zespół bez leberow. Polecam tu pracę. Jednak nie polecam i odradzam pracę na innym rejonie w GPI czyli na Chwałowicach. Kierownik od TM na tym rejonie jest nie do zgody…Zachowuje się z ludźmi bez szacunku. Jak w wojsku. Zapraszam do naszego zespołu na Borynie! Tu je pewna stabilna praca na lata. Dobrze płacą. Pozdrawiam.

Emilia
@jarek

To niezła kwota w sumie się robi, masz racje. A oprócz tych dodatków firma daje jakieś podwyżki? Czy te 4,5 tyś podstawy to już takie stałe jest raczej? Co z nadgodzinami, jest możliwość ich wyrabiania?

123 Nowy wpis

Osoba Dozoru KWK Borynia nadal jest poszukiwana od początku miesiaca, ciekawi mnie czy nadal jest miejsce. Może ktoś wie jaki dokładnie tryb pracy jest? W ofercie opisali, że ważna jest dyspozycyjność bo praca jest w systemie zmianowym. No i nie wiem czy akurat byłbym dyspozycyjny tak jak oni chcą. Więc jakie godziny, dni pracy są, i czy jest jakakolwiek elastyczność w tym temacie?

Jasiek Nowy wpis

A BHP niech chyci się roboty i godo o problemach na dle z nami a nie biurze no Boryni przy kawie. Może wtedy bydom mniej wypadków.

Rydy

Gzug, wakat, nowy ekobud prześcignęły GPI i w wypłatach i w kartkach. A tak niedawno byliśmy najlepsiy. Gdzie te nasze przeoby wyplywaja ??

PREZES

Wolno mi i za swoje ! i nie Q 7 ślepy Zenku... A na swoją emeryturę pracowałem 44..lata i odkładałem oraz uczyłem się

Zenon
@PREZES

Za czarnego robiłeś te 44 lata? U siebie w siedzibie w gabinecie „pracowałeś” na doli i nawet nie wiesz że teraz twoje czarne niewolnicy no dole kopalni wszędzie piszą na biało że oni są „GPI - SMUTNI I GŁODNI”. Jak tobie takie słowa odpowiadają? Na ludziach oszczędzasz a biurowicze twoje na nasze pieniądze służbowe auta mają i wypłaty na pewno powyżej nas czarnych…Pomyśli o tym…

Robol

Się roboty chyc lepiej a nie głupoty wypisywać

jasiek
@Zenon

a jakie masz wykształcenie Zenku i jak długo pracujesz?W wolnym kraju zawsze możesz zmienić pracę .Są kopalnie i mnóstwo innych przedsiębiorstw. Weż swój los w swoje ręce i zwolnij sę a nie pluj jadem. Inne spółki pewnie biją się o Ciebie .Idz tam gdzie dają więcej i docenią Twoje kompetencje i zaangażowanie .Powodzenia Zenku ! Szczerze

Anrzej
@Zenon

mineły czasy CZARNEGO....luda Zenku .W tej branży lepiej już było. Za Gierka i komuny.A górnikom najlepiej płacą w .....AUSTRALII

Wiesiek
@Zenon

Ty zenek tobie przecież wypłatę płaci ZUS a nie gpi bo ty durch na L4 siedzisz . t o do kogo pretensje ?

jasiek
@Rydy

no peewnie do gzug i innych ....tam może szukaj . Szukajcie a znajdziecie.......

Marek Nowy wpis
@Zenon

pomoc dołowa Zenku to praca ,jak każda inna Zenku ale mało płatna.Może czas się uczyć i podnieś swoje kwalifikacje Zenku . Nauka to potęgi klucz Zenku to stara prawda . I zeby nie było ja szanuję każdą pracę i każdego człowieka W naszym kraju każdy może zostać piekarzem,stolarzem a nawet ministrem lub też magistrem Jak tylko się chce ....Ty się w tej firmie marnujesz Zenku... Dobrze że mineły czasy gdy mówiło się -nie MATURA lecz chęć szczera zrobią z Ciebie oficera ...drogi Zenku. Dzisiaj niestety same chęci nie poparte odpowiednim dyplomem nie wystarczą . Pwodzenia na nowej drodze drogi Zenku !

Asia Nowy wpis
@Zenon

a w handlu brakuje 300 tysięcy ludzi-lidl,biedronka ,stokrotka,żabka -do wyboru do koloru Posidzisz 12 godzin na kasie to zrozumiesz co to jest ciężka praca.A ty ile godzin pracujesz na zmianie? Może trzy a może cztery bo nie 7,5 jak masz w umowie

Sztygar górniczy jakie dokładnie ma mieć wykształcenie? Chciałbym wiedzieć jakie kierunki dopuszczają, bo w ogłoszeniu opublikowanym na które się natknąłem to jednak było mocno ogólnikowo napisane. Niestety. Proszę o pomoc.

Elektryk

Wypisałem podanie - Panie od zatrudnienia miłe i pomocne. Później zadzwonili, że zapraszają na rozmowę z naczelnym - też w porządku. Miałem dokumenty z poprzedniego miejsca pracy i ukończone kursy, więc już konkretnie rozmawialiśmy co i jak z warunkami pracy i wynagrodzeniem. Warunki ok, więc się zdecydowałem. Później badania, szkolenie i praca - jestem zadowolony.

Doświadczenie zawodowe, kursy, moje oczekiwania

logo firmy KIEROWCA KAT C
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Staszek

byku
@Staszek

Jak dobrze idą metry i zależnie jaką dają ci stawkę to tak średnio około 6000 zł netto

boryniok

8-10 tys brutto jak bedzie dobrze i to jest mało prawdopodobne ,ogólmie to tu bajki piszą.

boryniok

te 8 to chyba z sobotami stawka 5000 to ile ci premii dają 50% reszta to jakieś dajazdówki za strzelanie i inne kretyńskie dodatki które mogą zawsze zabrać , żeby mieć 8000 netto to musiał byś mieć koło 11000 brutto co w tej firmie jest mało możliwe bez sobót no chyba że należysz do elity kierownika

Bolek
@boryniok

Ostatnio podwyżka stawek strzałowym była chyba do 4,7k ale to też na ????…

@Bolek

Jedni dostali 5000 jakiś czas temu i tak to w tej firmie wygląda że dawają różnie że możesz mieć mniejsze kwalifikacje a dostaniesz więcej

@boryniok

To w sumie od czego zależy ile kto zarabia, skoro niekoniecznie od kwalifikacji? Może staż pracy w firmie biorą pod uwagę? A jak tutaj w ogóle z osobami bez doświadczenia? Zatrudniają takich?

boryniok

biorą prawie wszystkich chętnych a zarobek zależy od stawki jaką ci dają i kierownika

Gornik
@boryniok

5000 za prace na döle? Porazka to a nie firma.

Chłopaki z Lintera na taśmie za pełny miesiąc z kartkami mają 10 netto

A czy na stanowisku elektryka pod ziemią również dobrze płacą? Na stronie kopalni jest informacja, że poszukują emerytowanych pracowników kopalń na to stanowisko. Mój tato chętnie by się tutaj przyjął, tylko jest ciekawy, na jaki zarobek - tak mniej więcej - mógłby liczyć, zwłaszcza, że w ofercie można przeczytać, że oferowane jest atrakcyjne wynagrodzenie.

jacek

prawdopodobnie bedą zamykać kopalnie bo węgla jest za dużo

ergo

czytaj ze zrozumieniem pisze że większość ,na chwałowicach jest tylko warsztat jak na razie a na rydach jeden przodek z marnym postępem a reszta na boryni

Sebastian

Nie ukrywamy że pijemy na dole ale nie tak często jak się wydaje. Tu nie ma żaden problem. Dozor też spożywa białą i nic z tego. Nie przeszkadza to w wykonywaniu pracy. Nic się nie stało Panowie. Po woli idzie robota. Szczęść Boże!

Sebastian

Nie ma żadnych prowokacji. Cała prawda. Nie ma co ukrywać. Tak jest w każdej firmie górniczej. (usunięte przez administratora) się nie skończyła. Nie widzę w tym globalnej problemy. Pozdrawiam serdecznie.

Kacper

Prezes zarządu GPI zrobił ludziom laskę kolejną. Podniósł flapsy do 65 zł. za dniówkę. Jakie on jest uczciwy. Nie wiem co robić z tymi podwyżkami nawet. Łopaty nie mam takiej żeby pieniądze w tej firmie zbierać. A podatków na emeryturę z tych flapsow jest zero. Stawki zasadnicze zostali na poziomie 2022 roku faktycznie. Podwyżki robią na rejonach tylko wyjątkowo swoim ludziom. Jakoś tak jest na dzień dzisiejszy w GPI. Żenada.

Iwona
@Kacper

A ile było wcześniej? Bo wiesz, jak się nie zna różnicy, to człowiek nie wie, czy sprawiedliwie narzekasz, czy przesadzasz ;)

Józek

Witam Ponownie. Takie pytanko: ile może zarobić tak realnie strzałowy z 2-ma sobotami? Dzięki I pozdrawiam

No ja, chyba z 4-ma sobotami i to brutto. A tak to 6-6,5 tys. na pewno z 2 sobotami. Pozdrawiam.

adam

nie fulej -dwie roboty na boryni do koća 25 roku, i jedna w przetargu, robota na rydułtowach i dwie w przetargu,robota na chwałowicach itd teraz podpisano aneks z wyższymi cenami -oto prawda ty pseudofanie

@Tomek

Czyli soboty są dodatkowe? Czy w niektóre trzeba się pojawić? Na jakie wynagrodzenie można liczyć tego dnia? Płacą coś więcej?

alek

zgodnie z kodeksem -100% więcej

sąsiad zalał nam mieszkanie a nie byliśmy ubezpieczeni . Mąż który pracuje w GPI na kwk Borynia napisał podanie i już nazajutrz otrzymał 2000 zł na remont.Dziękujemy Na tą spółkę można liczyć !

Cześć, wyjaśnijcie mi jedną rzecz odnośnie pracy sztygara. Bo tam w ogłoszeniu napisali, że prawo jazdy jest mile widziane, choć nie konieczne, to jak mam to będę mieć jakieś dodatkowe obowiązki, których normalnie bym nie miał? Wyjazdy jakieś? Nie rozumiem

Boryniok

Ile idzie na dzień dzisiejszy zarobić u Was w przodku na boryni miesiąc z dwoma weekend plus kartki ? Bo chcą mnie przyjąć i się zastanawiam bo obiecują że 6 tys plus kartki zarobię i czy macie premie świąteczne proszę o odpowiedz

Henry
@Boryniok

Nie ma tu żadnych premii świątecznych. Socjal jest bardzo słaby. I z weekendem lub jak masz dwa to wyżej niż 5K nie zarobisz za czarne. W żadnym przypadku. Obiecuję GPI ładnie ale na praktyce będziesz miał co innego. I do tego z premiami kombinuję jak mu się zachce kierownik rejonu. Odradzam ogólnie do pracy. Są lepsze warunki pracy i oferty innych firm. Pozdrawiam.

Daniel

No właśnie bo Polakom trzeba uczciwie płacić za ciężka pracę a Ukrainiec za (usunięte przez administratora) będzie pracować…Dużo ich teraz zatrudniają…

jakotako

No pewnie wszyscy polecą do gpi tak dobrze idzie tam zarobić.

Grzegorz
@jakotako

Chciałbym wrócić do pracy w GPI jako elektryk ale nie chcą mi przyjąć z powrotem(. Robota była robiona na czas. Wszystko było dobrze. Prawie bez N-ów. Nie wiem czemu mi zwolnili z GPI. Rejon Borynia. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

andrzej

a u nas na Borynii zwolnili już sześciu -szybko idzie

Ser
@Daniel

No to samo co w Deutschland . Niemiec nie chce pracowac za 15 euro/h netto, a wy (usunięte przez administratora).za 10.

Wieszjako
@jakotako

No właśnie. Tak lecą aż odchodzą co chwilę. Bo kierownicy w GPI się nie nadają docenić pracownika za dobrą uczciwą pracę w zespole górniczym(. Tak to jest w tej firmie i zawsze było. Odradzam do współpracy z GPI(.

ewa
@Daniel

skoro Polacy pracują w Czechach to ukraincy mogą w polskich kopalniach

Robert

co sie dzieje zaczęli przchodzić z innych firm-podobno dają im za to 2-5 tys za samo przejście i legalne stawki z zusem i zapłaconymi podatkami -nic pod stołem ani do koperty -legalne umowy na czas nieokreślony itd. ,noto emerytury będą wyższe.

@Robert

żebyś się tą emeryturą nie zaskoczył nawet jak im dają to potem mu to z nawiązką potrącą a że nie przychodzą to nic dziwnego są w końcu jeszcze firmy gorsze od naszej

Andrzej-boryniok
@boryniok

No właśnie. Chociaż ja myślałem że gorzej niż GPI firmy już na Śląsku nie ma. Bo na Borynii co miesiąc wypłata mniej. A zysku z naszych metrów firma ma sporo. Wypłata za grudzień była okropna. Naprawdę. Nie pozdrawiam prezesa GPI.

OLO
@Andrzej-boryniok

a ile to zysku ma z was spółka ?Ja słyszałem że straty

Jakub Kowalski

Zastanawiam się o przyjęciu do GPI jako górnik-cieśla. Czy może ktoś podpowie coś na temat Barbórki, 13-ki, 14-ki, węgla i innych podobnych benefitów? Czy są w GPI? Flapsy po ile teraz macie? Dziękuję bardzo. Pozdrawiam. Jakub.

Tosia

Widzę, że firma poszukuje emerytowanych pracowników kopalń na stanowisko górnika strzałowego . Mój dziadek byłby chętny . Czytam , że firma proponuje atrakcyjne wynagrodzenie . W takim razie , ile taka osoba mogłaby tu zarobić ? Poza tym , za co konkretnie można otrzymać wspomnianą w ogłoszeniu premię ? I w jakiej wysokości ? Dajcie znać .

Elektromonter

Witam, myślę o rozpoczęciu pracy w gpi. Na jakie zarobki plus minus mogę liczyć oraz po ile flapsy? Z góry dziękuję i miłego wieczoru

Karol
@Elektromonter

Nie polecam pracy jako elektromonter w GPI. Za mało płacą. Za słaby socjal.

Przyjąłbym się na tego sztygara z oferty jakby wzięli, ale powie ktoś, jak tam z tymi zmianami jest w ogóle? Patrze i patrzę, ale no nie podali godzin dokładnych w tej ofercie, którą wstawili, także muszę Was spytać. Bo nie każde mi pasuje plus nie lubię tych ciągłych zmian, co tydzień inna czy jak to wygląda?

jawiem

zmiany to co tydzień inna a godziny zależne od rejonu i roboty przeważnie to 5-12 ,12-19,30 , 17,30-1 , 23-6,30 lub w trybie 3 zmianowym 5-12 , 14-21,30 , 21,30- 5 tak w ogólnym zarysie

@Robol

Ukrainiec Wadim

Witam wszystkich! Czy firma GPI dopłaca uchodźcom-górnikom za mieszkanie? Chociażbym częściowo. Bo za przepisami polskimi nam uchodźcam należy dopłata 40+ na dzień. Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Polak mariusz
@Ukrainiec Wadim

a jakaś firma dopłaca Polskim górnikom za mieszkania?

@Ukrainiec Wadim

Za przyjście do roboty też dają i dopłaty do czynszu ...

@Ukrainiec Wadim

Za przyjście do pracy też dają i dopłatę do czynszu ..

Lubusz

Kawę mają wszyscy chętni przed zjazdem na dół i wyjazdem a do tego jeszcze zapiekanki świeże…I to wszystko za darmo!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Górnicze Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Górnicze Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Górnicze Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 181.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Górnicze Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 76 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Górnicze Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Górnicze Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Górnicze Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 198 ocen.

Górnicze Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z o.o.