Opinie o Górnicze Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Górnicze Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Górnicze Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Górnicze Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z o.o. w Rybnik

jajco

Bo na razie nie mają podpisanych robót wiec nie ma przyjęć

wiesiek
@jajco

prezes na karczmie mówił że mają podpisane kontrakty na przeszło trzy lata-chwałowice i boryniaiza prawie 100 baniek więc nie fulej robota jest i będzie

@wiesiek

No to ciekawe czemu z Chwałowic musieli iść na Rydy zamiast zostać i robić ta masno robota a prezes powie to co chcecie usłyszeć a niekoniecznie trzymie się to faktów

wojciech
@jajco

z Chwałoeic my zeszli bo geologia była gorsza niż w kontrakcie i prezes dał kopalnia do Sądu a na Rydułtowach dobra robota na której idzie zrobić metry i zarobić. nie pisz jajco gupot bo nie idzie

@wojciech

ino o tej geologi ci co tam robili to wiedzieli już dawno i wiedzieli że będą z tym problemy nikt tego nie chciał to gpi to wzięło choć nie bardzo mieli kim to robić a teraz zdziwieni że nie te warunki trzeba było się spytać tych co przedtem tam robili wiec ty nie pisz gupot jak tam żeś nie robił

Patrick

Witaj wszystkich. Ile zarobi st. elektryk z 10 letnim stażem w przodku? Czy są dodatki do stawki z premią tzw. Barbórka, 13-ka, 14-ka, węgiel? Jak z tym wygląda sprawa w firmie GPI? Dziękuję.

Damian

witam czy przyjmują bez doświadczenie , jak tak to jaka stawka ?

jasiu
@Damian

bez doświadczenia nie przyjmują

Daniel

A wypłata co miesiąc mniej. Za Listopad zaś nas mają gdzieś(. Metrów mamy dużo zrobione a co z tego? Nie rzetelna firma(. Nie szanują pracowników(. Odradzam do współpracy(. I nie trzeba tu pisać za obiboków i leberow. Nie ma sensu. Po prostu firma nie chce uczciwie płacić a górnicy nie są chętni do uczciwości w pracę. Nie polecam. Słabe zarobki. słaby social. Nie ma ani Barbórkowej nagrody, ani 13-ki i t. p.

jasiu
@Daniel

musu nie ma -bzdury piszesz ,kasa dobra ,socjal też a nagrody nie dostali ci z naganami i bumelkowicze!

Elektryk

Wypisałem podanie - Panie od zatrudnienia miłe i pomocne. Później zadzwonili, że zapraszają na rozmowę z naczelnym - też w porządku. Miałem dokumenty z poprzedniego miejsca pracy i ukończone kursy, więc już konkretnie rozmawialiśmy co i jak z warunkami pracy i wynagrodzeniem. Warunki ok, więc się zdecydowałem. Później badania, szkolenie i praca - jestem zadowolony.

Doświadczenie zawodowe, kursy, moje oczekiwania

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ragnar

Witam, jak wyglądają u was zarobki ślusarzy, mam 6 letnie doświadczenie i zastanawiam się czy warto się tym zainteresować.

Staszek

Dziękuję wszystkim za poprzednie odpowiedzi, chciałbym jeszcze tylko dopytać czy w GPI jest (jeżeli tak to mniej więcej w jakiej wysokości) barbórka i 14-stka. Za wszystkie informacje z góry dziękuję. Wszystkim górniczego szczęścia życzę, i tylu wyjazdów co zjazdów.

wojtek

nie godej była nagroda- a ile z socjalu dostałeś w tym roku?

vcx
@wojtek

to sie pochwal ile ci tego dali i kiedy dali jakąś nagrodę to jest firma co nic nie daje rok temu dali paczki 3 dni przed świętami z łaski

Gornik

Szukaja 150 gornikow. W Czechach mom oferta 450 zt. dniowka. Ta firma GPI w stanie dac tyle?(he-he).

arek
@Gornik

spoko plus socjal , plus,bony po 60 za każdy zjazd plus dojazdówka,plus dodatek strzałowego i nocny itp

Jaser

Witam wszystkich! Czy zatrudnia firma GPI obcokrajowców? Jestem z Palestyny. Chciałbym zaciąć karierę górnika od zera. Dziękuje bardzo za odpowiedz.

Henry

Tak. Słaba kasa(((. I z premiami kombinują kierownicy rejonów(((. Nie na korzyść pracownika(((.

Ewald

poniedziałek wolny-super i jeszcze premię barbórkową dali .Jak sie darzy to się darzy! Sześć Boże.

Oszulik

A ja jestem zadowolony z pracy w GPI. Dostałem kolejną podwyżkę stawki jako starszy elektryk i jest git. Kwota wynosi 4500 zł. Rejon Borynia. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

Dominika

Właśnie widziałam że chętnie wezmą emerytowanych elektryków na kopalnie a mój tata by sobie dorobił ale zastanawiam się czy warto ? Czy jest jakieś inne traktowanie dla osób starszych? Wiadomo już nie te lata..

2000 zł dodatkowo- oprócz wynagrodzenia ,premii bonów po 60 zł za każdy zjazd i dojazdówki i- na start dla każdego NOWEGO po przepracowaniu pełnego miesiąca na kwk Chwałowice to SUPER oferta GPI ! Zauważyłem że ludzie walą drzwiami i oknami .Dla pracowników firm około górniczych 15oo zł więcej od pierwszego dnia pracy niż w poprzedniej spółce !!! To się nazywa OFERTA!

arni
@Adam

oooo no to super oferta bo na kopalnijak trza czekac to se w gpi mozna ten miesiac porobic ekstra kase dostac i pozniej nara a baba sie bedzie cieszyc bo bedzie na ferie

Jacek

głupoty piszesz -stawka jest stała ,premia 11% od przerobu,stałe dodatki==im więcej zrobisz więcej zarabiasz

Dziedobry, ztego co uslyszalem to planuje się zwalniać mechanicy i elektrycy oraz paru gurników, zwalnia się kierownik górniczy zwalnia się nad.sztygar mechaniczny bardzo dobry fachowiec , prezes nawet nie reaguje woli być otoczony tak zwanymi zbutwialmi słupami, i jeszcze biorą za to chais i to grubo .

Rafał

A elektryków oraz ślusarze niestety tam nie ma(((. Odchodzą i nie ma komu zastąpić(((. Dokładnie tak jest na Borynii. A prezes tylko na kasę swoją pogląda a kto będzie robił u niego to mu obojętnie. Jakoś tak w GPI jest. Fachowców brak(((.

Mieczysław
@Rafał

Odchodzą najsłabsi -taki był plan i ok.

Olcia

A z jakich powodów tak duże zwolnienia, chodzi o kasę? Jak przyjmą na te miejsca nowi ludzie to zostaną odpowiednio wyszkoleni żeby wszystko tak samo ogarniali?

Roger
@Mieczysław

A dla czego tak sądzisz o fachowcach? Znasz coś konkretnego za kogoś?

Ksz

Jak z przyjęciami? Długo się czeka po złożeniu podania?

Panowie, co to jest za praca: średni dozór branży górniczej, elektrycznej i mechanicznej? Mam wykształcenie mechaniczne i nie wiem z czym to zjeść, a w ogłoszeniu z PUP w Rybniku nie ma żadnych szczegółów. To praca dołowa? Pensja 8,5 tysiąca brutto wskazywałaby, że pewnie tak.

Seba

Warto iść do gpi? Jak wypłaty, kartki itd????

Nowo przyjęty elektryk

Sztygar oddziałowy Jacek Lis na rejonie Borynia (przodek Komora klimatyzacji) jest niesamowity fachowiec swojej sprawy! Zawsze jest grzeczny i dokładny. Nie akceptuję leberow w robocie. Tak trzymać Panie Kierowniku!

Adam elektryk
@Nowo przyjęty elektryk

Tak. Zgadzam się. Bardzo go szanuję. Polecam do współpracy. Tak trzymać, Panie Kierowniku!

Daga
@Nowo przyjęty elektryk

Super, że doceniacie, ale nie wiem czy pan sztygar się ucieszy, że łamiesz jego prawa RODO :3 Ale z innej beczki, jak się jest dopiero zaczynającym robotę w branży, to można właśnie liczyć na wdrożenie i pomoc sztygara?

Rafał

A dla czego nie prawda? Pan Lis jest dobry fachowiec i bardzo czujny człowiek. Co jest nie tak w tym przypadku?

Kajo1212344

Mają jakieś benefity? Barbórka jest?

Chciałbym pracować

Witam, jak z pracą w GPI dla 23-latka, bez doświadczenia, w trakcie kończenia kursu na górnika? Jak z wynagrodzeniem i nastawieniem do młodych?

Gorol
@Chciałbym pracować

Może 4K będzie z bonami na początek. Chociaż wątpię…

jola

a premia 2koła i jeszcze 1300 kartki to co ? Umiesz liczyć?

fan gpi
@jola

kartki to nie wypłata a taką premię jako młody to zobaczy w nocy jak mu się przyśni, jako młody to dostanie stawkę jak dobrze pójdzie 3600 brutto plus premia dodatki więc może 5500 jak zasłuży a nasi piszą głupoty żeby załapać jakichkolwiek ludzi, obiecają wszystko żeby tylko się przyjął

Zostaw merytoryczną opinię o Górnicze Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Górnicze Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Górnicze Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 180.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Górnicze Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 129, z czego 76 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Górnicze Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Górnicze Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Górnicze Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 198 ocen.

Górnicze Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z o.o.