Opinie o PTP Serwis Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PTP Serwis Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PTP Serwis Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PTP Serwis Sp. z o.o. w Warszawa

Comodo

Beznadziejna firma pismo pokazało prawde. Słyszałem od znajmej co pracowala ze (usunięte przez administratora)klientów a teraz jestem pewien. Ciekawie ile ludzi (usunięte przez administratora)i co będzie z pracownikami co podają się za przedstawicieli Polskiego Towarzystwa Pozyczkowego. Znajkma uciekła. Na Internecie kwalifikują to wszystko jako przestępstwo. Wstyd się przyznać że tacy ludzie przychodzili do mojego domu. Tersz ich nie wpuszcze i tyle. Z drugiej strony może warto powiadomić (usunięte przez administratora)często w dużych firmach takie szychy nic nie wiedzą.

Adela
@Comodo

Już jakiś czas temu pisałam że postanowiłam nie płacić ani jednym ani drugim. Sprawę zgłosiłam na Policję i mieli się tym zająć. Ile czasu im to zajmie tego ja nie wiem. Ale to już nie zależy ode mnie. Czekam na rozwój sytuacji i ewentualnie na postanowienie sądu. A ich walka pomiędzy sobą (usunięte przez administratora)mnie obchodzi.

admirał
@Adela

Ja tez tak chciałam zrobić, ale finalnie ściągnęła mnie windykacja. Dług przejął poręczyciel i jemu nie mogłam się tłumaczyć w żaden sposób. MIAŁ PAPIER ŻE PORĘCZYŁ - SPŁACIŁ ZA MNIE I TERAZ DOCHODZI SWOJEGO. CZEKANIE TO NIE JEST ROZWIĄZANIE. Sprawdź czy nie masz podpisanej umowy o poręczenie pożyczki.

admirał
@Adela

@admirał

Ale zamieszanie z tą firmą ja myślałem, że wszystko jest dobrze a słyszę że wymuszają wpłaty. Jaki papier mieli? Piszesz że ściągnęła windykacja i nadal płacisz to chyba nabili cie w butelkę zgłoś do federacji konsumentów

Lucyna Toruń

Dzień dobry. Otrzymałam list i mam również pewien kłopot wpłacałam chyba też do tego wielkiego agresywnego Pana i gdzie te wpłaty? Teraz widzę różnicę, nigdzie nie ma nazwy firmy pożyczkowej na paragonie wpłaty tylko ptp serwis ale na umowie pożyczki jest Polskie Towarzystwo Pożyczkowe. Jakbym niedostała listu nigdy bym nie wykryła tych machlojek. Dzwoniłam na podany telefonu w liście i pani potwierdziła mi że jest brak wpłat od października, powiedziała też na moje szczęście, że mogę spłacić całe zadłużenie w trzech ratach. Bardzo się wystraszyłam i dlatego piszę aby osoby z Torunia miały wiedze i mogły też spłacić bez kosztów ale nie do tego wulgarnego człowieka.

Fiskus
@Lucyna Toruń

A kto kiedy dostał paragon na wpłatę ??? Chyba że robiłaś zakupy w sklepie obok??? i coś ci się p. o. j. e. b. a.ł.o.

Jacek z Torunia.
@Fiskus

Fiskus durniu - rozgarnięty człowiek, wie że Lucyna ma na myśli dokument wpłaty KP.... czep się tramwaja....

Z TORUNIA

Dziś dostałam list, że Polskie Towarzystwo Pożyczkowe ostrzega przed wpłatami do PTP Serwis - bo oni nie przekazują zebranych pieniędzy do nich ... co robić? Do tego doradca M.G. powiedział mi że to już inna firma teraz działa bo PTP już nie istnieje... mam dwie pożyczki zatem ....?

"A po nocy przychodzi dzień, A po burzy spokój..."

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie PTP Serwis Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
jadzia

jaka masakra nie mają identyfikatorów, komu wpłacać? Czy ta firma to Polskie Towarzystwo Pożyczkowe ?

Jagna
@jadzia

Nie, to nie jest Polskie Towarzystwo Pożyczkowe to całkiem inna firma.

Justyna

Rozmawimy w domu co zrobić ciągłymi smsami mało brakowało a bez sprwdzenia wpłacili byśmy pieniądze ale na szczęście koleżanka sprwdziła kto chce od nas wyłudzić piniądze. Telefon wyłączony. Ma ktoś pomysł co zrobić z tymi wyłudzeniami ? Jak ta firma na to wpadła i dziwne że nikt z tym nic nie robi.

Zibi

Od kliku dni telenowela wyłudzenia pieniędzy trawa mamy już tego dosyć, smsy nadal przychodzą z nr konta tej firmy (każdy może sprawdzić ), dlaczego w państwie prawa tak poważne przestępstwa nadal są możliwe. Jest wskazany przestępca, ofiara i są dowody co jeszcze musi zaistnieć. Oburzające ale na forum piszecie, że nie tylko wyłudzają od ludzi pieniądze ale i nie płaci pracownikom, urzędom obowiązkowych składek a pewnie to nie wszystko. Podobnież takich firm już nie ma.

syska

Firma dno... nie dostałam wynagrodzenia... nie otrzymałam ekwiwalentu za urlop a kiedy zaczęłam się dopominać Szanowny Prezes napisał ze dopiero jak będzie wyrok z sądu możemy rozmawiać... zastrasza,kłamie... mógłby bajki pisać Moje sugestie dla PTP Serwis Sp. z o.o.: Zacznijcie mówić prawdę! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Niech płaci pracownikom!

Ostrowiec

Ode mnie pracownik PTP Serwis odebrał wpłatę w biurze w Ostrowcu Św. tytułem spłaty pożyczek. Podpisał się K.Dziok - nie dał mi pokwitowania jak zwykle otrzymywałam tylko kartkę papieru z oświadczeniem. Teraz czytam, że to Prezes Firmy. O co chodzi Prezes zbiera należności i nie przekazuje ich dalej gdzie powinien? - Polskie Towarzystwo poinformowało mnie nie nie mają wpłaty ode mnie.. Co odwala ten Prezes ? Ja idę chyba na policję - mam oświadczenie więc niech go zmuszą do zwrotu mojej kasy.

zatruty

Tracicie czas na ta firmę już nic nie działa, starszy pracowników wymyślonymi wezwaniami do zapłaty a z policji prokuratury robi sobie żarty. Piszecie o etyce zawodowej, lepiej się zastanówcie ile na was nazbierali i kiedy to wykorzystają. Spróbujcie odebrać straszak zakaz konkurencji to poznacie z kim macie do czynienia. Pewna praca za darmo do emerytury.

Damian

Gdzie te pieniądze z ZUS zostały wydane może na prywatne długi swoje i rodziny. Jak by był uczciwy to by nie dotknął składek pracownika, który dla niego orał. Bardziej świadomych juz zwolnił a resztę ciekawskich zwolni. Teraz dobry wujek bo ktoś na długi musi pracować. ZUS to początek słyszeliśmy teraz ze myśli jak premie zabrać bo na rachunki brakuje. Ja się boję tych dziwnych pomysłów

@Damian

Nieplacone Zusy kwalifikuje się jako kradzież a okradanie pracowników i dorabianie się na ich krzywdzie to najgorszy dno i brak etyki zawodowej. Kto jest prezesem takiej padaki.

MM

Jako pracownik uzyskałam informację w ZUS odnośnie zaległości w opłacaniu moich składek . Jeśli inni maja podobnie proszę o info. Zaległości wobec ZUS mogą być tak gigantyczne, że chyba PTP Serwis Sp. Z o.o. to BANKRUT?

MM
@MM

No tak ja k to bankrut ma w swoim zwyczaju szuka pieniędzy gdzie popadnie dlatego nie dostałam ekwiwalentu za urlop. No to wszystko składa się w całość . Omijajcie te firmę z daleka. Nie polecam.

NICk

Zapłać za bo ciągle energetyka się dobija juz wstyd ciągle kłamać

Małgorzata

KIEDY SIĘ ZBIERAMY ŻEBY JECHAĆ DO DZIOKA PO SWOJE PENSJE I ZALEGŁE SKŁADKI ZUS?? KOLEŚ JAK NAS ZOBACZY TO SIĘ OBSRA ZE STRACHU. A DZIOK SZUKAJĄ CIĘ RÓWNIEŻ INNE OSOBY : NP PANOWIE KTÓRYM WISISZ SPORĄ KASĘ MYŚLĘ ŻE Z NIMI SIĘ WYBIERZEMY DO CIEBIE !!!!!! To ja Pani Małgorzata P.

Oszukana

Ta firma mnie oszukała. Wpłaciłam im na pożyczkę, a oni nie przekazali pieniędzy i nawet nie poinformowali Polskiego Towarzystwa Pożyczkowego o mojej wpłacie. Moja pożyczka widnieje nadal jako nie spłacona. Nie dajcie się oszukać. Ja zgłosiłam sprawę na policje. Babka która ode mnie przyjęła pieniądze będzie się tłumaczyć. Wystawiła pokwitowanie a nawet nie wiadomo która firmę reprezentuje, dlatego ją podałam na policję. Gdyby przekazali moją wpłatę do PTP nie było by tematu a teraz muszę płacić podwójnie. OSTRZEGAM - FIRMA NIE UCZCIWA.

Ela
@Oszukana

Jutro mam termin spłaty proszę powiedzieć co mam zrobić

Pani Małgorzata
@Ela

Najlepiej wpłać w biurze Polskiego Towarzystw Pożyczkowego, uważaj na tego oszusta Krzysztofa Dzioka i ludzi z nim współpracujących !!!!!!!!! Przede wszystkim nie wpłacaj na konto jakie podano w sms, jest to konto pośredniaka z którym firma zakończyła współprace i on nie może żądać od Ciebie żadnych pieniędzy. Co jeszcze możesz zrobić idź na policję i zgłoś próbę wyłudzenia pieniędzy przez osoby które nie są uprawnione do pobierania pieniędzy. Jeśli masz wątpliwości zadzwoń do centrali Polskiego Towarzystwa Pożyczkowego.

@Ela

Elu - prosta odpowiedź. Zerknij na umowę pożyczki i zobacz kto jest strona tej umowy pożyczki i tej Spółce wpłać pieniądze.

awokado

znajomy pyta jak uciec z tej firmy bez zwolnienia dyscyplinarnego i sprawy w sądzie ? z kim można porozmawiać w zaufaniu ?

@awokado

Nie wiem czy komuś się to udało..... raczej odejścia z tej spółki bez art.52 obecnie nie możliwe.

Były współpracownik

Znajomi mnie pytają czy znam Prezes tej firmy, słysząc co wyprawia i jaki jest bezwzględny udaję ze NIGDY nie poznslem takiego cymbala i kręta. Mam wrażenie, że robi to celowo i się leczy na.... Miałem o nim inne wyobrażenie.

NICk

Kolejnych kilka prób wyłudzenia w dniu dzisiejszym pieniędzy od klientów przez PTP Serwis, jak można bez sumienia naciągnąć biednego człowieka. Teraz klienci będą mieli zadłużenie i problemy ze spłatą pożyczki. Jak się nazywa taka działalność, która w sposób zorganizowany wyłudza pieniądze. Dziwie się tym pracownikom,iż nawet nie sami nie sprawdzą w co się pchają.

NICK

Czytaj ze zrozumieniem...napisałeś kiedyś do swojej grupy pracowników mądrych inaczej - cytuję: "Jeśli chcą kogoś straszyć sankcjami, to niech zaczną ode mnie." ZACZYNAMY, ale od działania.......a nie straszenia.

Doradca PTP właściwego PTP

Człowieku czy Ty myślisz, że w swoim portfelu klienta byli tylko biedni emeryci i renciści? Byli i są dalej ludzie po prawie, studiach itd. Ludzie którzy mają kredyty we frankach szwajcarskich i czasem wspierali się pożyczką krótkoterminową. Takie osoby widząc takiego smsa dobrze wiedzą co z nim zrobić i gdzie się udać. Co za bezmózgowie...

Zostaw merytoryczną opinię o PTP Serwis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w PTP Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PTP Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PTP Serwis Sp. z o.o.?

PTP Serwis Sp. z o.o.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 125 lok. 127