Opinie o Livingston Poland Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Livingston Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Livingston Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Livingston Poland Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Niestety brak odpowiedzi po rozmowie kwalifikacyjnej. Domyślam się że jest ona negatywna ale fajnie jakby ktoś o tym informował...

Klarysa
@Kandydat

A pytałeś o feedback? Może było sporo kandydatów i zapomnieli z każdym się skontaktować...;/ Miałeś tylko jedną rozmowę czy kilka? Spoko gdybyś powiedział jakie pytania zadawali :)

B

Rekrutacja jak do NASA a zarobki jak w Biedronce... Poza tym brak informacji zwrotnej po odbytych rozmowach, co dobitnie świadczy o Pani rekruter i o firmie. Nie polecam.

@Gugi

To prawda. Nie mam podstaw do kłamstwa. Pytaj o co chcesz to szczerze odpowiem. To firma dobra na 1-2 lata nie więcej. Jeżeli nie masz czegoś innego to ta firma powinna być Twój ostatnim wyborem. Praktycznie brak szans na awans wyżej niż Trade Analyst. Pieniądze żałosne, jak na te wymagania. O wszystkim decydują z góry, nie masz nic do powiedzenia. Szkoda ludzi.

Dzień dobry, jestem zainteresowany państwa ogłoszeniem o pracę. Niestety bardzo nieufnie podchodzę do oferty bez podanych widełek płacowych. Przed złożeniem CV chciałem się zorientować na jakim poziomie są obecnie płace na początku kariery i później. Oczywiście mniej więcej.

Lii
@O.o

To zakezy do jakiego dzialu trafisz, nie ma regulaminu i jedni sa rozliczani co miesiac ile dni pracowali z biura na podstawie rozliczen z d… ( nie sa brane pod uwage dane czy mieli urlop, l4 czy jakis inny powod nieobecnosci) i musza sie tlumaczyc a inni mogą pracowac zupełnie bez problemu cały miesiąc z domu. Donosiciele dadzą znac szybko HR jesli pijesz kawe 5 min za długo lub nie ma Cie przy stanowisku wiecrj jiz 10 min i bedzie znowu rozmowa z HR Toksyczne środowisko

Dora Nowy wpis

To pewnie Analityk / Specjalista w Dziale Klasyfikacji Celnej czyli juniorskie stanowisko na bank ma minimalną krajową? No, ale przynajmniej są benefity, standardowe, lecz są. I kto mi życzliwy powie, od którego momentu zatrudnienia są, przy której z kolei umowie?

TA Nowy wpis
@Dora

Po okresie probnym, czyli druga umowa, podpisywana na rok.

Administrator Nowy wpis

Livingston Poland Sp. z o.o. właśnie rekrutuje w mieście Bydgoszcz. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Jak oceniacie szkolenia i treningi na stanowisku młodszego analityka handlowego, czy onboarding jest porządnie przeprowadzony. Podobno firma nie wypuści pracownika od razu na głęboką wodę, ale nie mam doświadczenia więc wolałbym się upewnić. Ciekawi mnie też kwestia ścieżki kariery i awansów, niby pisza o przejrzystości, może ktoś ostatnio z was awansował i da znać z czym to się wiązało i ile czasu mu to zajęło?

Młody wyga

Kwestia działu. Ja trafiłem na zespół z solidnym onboardingiem - każdy proces był powtarzany kilka razy + miałem czas na dokonanie notatek. Tej firmie można zarzucić trochę od kilku miesięcy, ale onboarding mają serio dobry

Młody jeleń
@Młody wyga

Tzn? Jeśli można wiedzieć, jakie są twoje zastrzeżenia co do pracy w tej firmie?

Oki
@Młody wyga

Ale byłeś jako młodszy analityk handlowy? Mnie ta oferta też interesuje właśnie. Mówisz, że wdrożenie solidne, a ile ogólnie trwa całość i czy zarobki podczas tego okresu są identyczne jak później czy rosną z czasem? Chciałabym wiedzieć, na co się nastawiać na początek

Giga Nowy wpis
@Oki

Zarobki są w okolicy minimalnej. Nie ma podwyżek adekwatnych do wzrostu pensji minimalnej, jest podwyżka roczna w jakimś procencie (po przepracowaniu pełnego roku- jak zatrudnisz się w tym roku nie załapiesz się na nią i tak). Pierwsza podwyżka po przedłużeniu drugiej umowy, czyli po roku i 3 miesięcy. Atmosfera bardzo przyjazna, szkolenia super. Niestety nie idzie to w parze z zarobkami o czym dużo osób tutaj pisze.

Lula

A ja nie wierze w te głupoty co tu wypisujecie. Miałam niedawno rozmowę i wypytałam o wszystko u zródła, w tej firmie. Jak ktoś mieszka w Bydgoszczy to musi jechać do biura raz albo dwa razy w tygodniu, można częściej ale można też brać pracę zdalną tzw. na okazję. Biuro jest ladne, wygląda na przyjemne. Podałam swoje oczekiwania finansowe i miałam kolejną rozmowe i czekam na decyzje. Pytałam o to co mnie interesowało i na wszystko mi odpowiedzieli. Mam nadzieję, że dostanę tę prace!!!

Toby
@Lula

Z ciekawości ile powiedziałaś, że chcesz zarabiać?

@Lula

Odpowiedzieli, ale jaką masz gwarancję, że mówili prawdę? :) mi też powiedzieli, że biuro 1-2 razy w tygodniu, a jak przyszło co do czego to jednak trzy i to będąc spoza Bydgoszczy i dojeżdżając 1,5 h w jedną stronę. O innych ustaleniach które się nie zgadzały z rzeczywistością nawet nie wspomnę. Wszystko co ludzie tu piszą to prawda i mogliby napisać duuużo więcej ciekawych rzeczy, tylko większość się boi.

P.
@Lula

"Oh my sweet summerchild" - jeśli satysfakcjonuje Cię minimalna +300 brutto to masz zagwarantowane miejsce. Może i biuro ładne, ale co po ładnym opakowaniu kiedy w papierku po cukierku może być przeterminowana lukrecja...

Analityk
@B

Cała firma przychodzi do biura raz albo dwa razy. Podobno jak ktoś się obija w domu i nie ma efektów to jest zapraszany do biura na czas poprawy wyników. Nie ma się co dziwić, jak ktoś od samego początku nawala albo widać, że przestał wykonywać zadania po okresie probnym. Potem my musimy za takich leserów nadganiać. Jest regulamin pracy hybrydowej i firma się go trzyma. Pracuję tu ponad rok i nie moge nic złego powiedzieć. Ludzie tu piszą głupoty, mają pretensje o wszystko a prawda jest taka, że chcieliby nic nie robić, mieć płacone i od razu awans po tygodniu. Duuużo ciekawsze jest dlaczego robisz dramę z dojazdów - nie wiesz gdzie się zatrudniasz i jaką masz odległość i czas? U mnie w teamie nikt sie niczego nie boi, gadamy sobie z supem o wszystkim i traktujemy się nawet bardziej jak znajomi niż jak w pracy. Tylko u mnie każdy robi swoje i nie ma obibokow.

Livingston Poland Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. importu i eksportu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Wiktoria

Czyli Junior Trade Analyst plasuje się w tej grupie z zaniżonymi płacami, o której ostatnio pisaliście... Szukają teraz trzech na raz i w sumie to ciekawa jestem, kiedy macie mieć te podwyżki i premię, oraz czy obejmie to nowozatrudnionych.

@Wiktoria

Nie. Jako osoba nowa nie dostaniesz ani premii ani podwyżki.

TA
@Mi

Na tę chwilę może dostaniesz z 500pln więcej niż najniższa krajowa. W lipcu jak będzie podwyżka NK będziesz bardzo blisko tego progu.

Zawiedzonh
@Wiktoria

Otrzymasz podwyżkę obowiązków za jakiś czas. Podwyżka jest niższa niż inflacja tam.

@Kandydat

Chodzi Ci o ofertę pracy na stanowisko specjalisty ds. klasyfikacji celnej, które teraz aktualnie wisi w internecie? Jeśli tak, to dołączam się do pytania o widełki. Ale poza tym, mam jeszcze inne. Chciałbym wiedzieć, jak wygląda praca hybrydowa w tej firmie? Ile dni pracuje się z domu? Można samemu o nich zadecydować? Plus na jakim poziomie konieczna jest znajomość angielskiego, skoro pracuje się w tym języku?

Mi

Na chwilę obecną podejrzewam, że 200-300 zł więcej niż najniższa krajowa. Pracuję jako TA i wszyscy prawie zarabiamy takie pieniądze. Podwyżki są w takim samym zakresie, czyli max 200 zł. Mówimy o kwotach brutto. Jeżeli chodzi o pracę zdalną to minimum 2 razy musisz być w biurze. Nie decydujesz w jakie dni tylko za Ciebie decydują. Nie ma z nic do powiedzenia.

@Mi

Czy to prawda odnośnie zarobków? Z całym szacunkiem ale ze względu na branże, miasto oraz wymagania, zarobki wydają się być dosyć zaniżone. Dziękuję za informację.

O.o
@Mi

@Mi jestem zaskoczona taką opinią. Zarobki są znacznie zaniżone, ale sytuacja nie jest aż tak dramatyczna, że jest to 200 zł więcej od najniższej krajowej. Podwyżki są co roku, tak samo jak premia, która w tym roku również jest planowana (nie wiem skąd wisi tutaj informacja, ze miałoby jej nie być). Ja miałam pełną dowolność, co do wyboru dni pracy z biura. I nie czuję, że nie mam nic do powiedzenia. Do końca sierpnia, musimy być w biurze tylko raz w tygodniu, co jest bardzo wygodne.

@O.o

Nie są zaniżone. Chyba, że pracujesz wyżej niż TA. Opowiadasz bajki i bzdury. Nie wiadomo w ogóle co to będzie za premia, może 500 zł brutto? I nie wiadomo kiedy i jakie będą podwyżki, a o ile będą to znowu po 200 zł brutto. Ściema z cukrem.

Lii
@O.o

Pytanie mam takie do ogłoszenia Sustainability Analyst - Customs . No jakiej zasadzie jest ustalone wynagrodzenie i mniej więcej w jakich przedziałach ono się mieści? Jeśli mam mniej doświadczenia to bardzo to wpłynie na jego wysokość? Tego się obawiam.

Huehue

Jak to na większość stanowisk pewnie. Minimalna +300/400 zł brutto jeśli się wykażesz

Kris

Jakie są widełki płacowe na mida i seniora jeśli junior dostaje max 3300 na rękę z tego co widzę? Czy podwyżki są znaczące? Czy raczej należy się spodziewać 200-300 zł netto podwyżki? Czy wzrost pensji minimalnej jest też brany pod uwagę? Na warunki Bydgoskie niestety nie jest to dużo na start. Proszę o feedback

Zawiedzony
@Kris

Szczerze? Pod pozorem podwyżki masz podniesienie podniesienie względem minimalnej :/

@Zawiedzony

Tylko podnoszą tak żeby z minimalną się zgadzało albo ciut więcej? A premie? Podwyższają kasę? Albo fajne dodatkowe benefity żeby zmotywować do pracy? Jest coś więcej?

Bibi

W tej chwili zarabiamy 100-200 zł więcej niż najniższa krajowa. 98% ludzi tak ma. Podwyżki będą dopiero w połowie roku. Najprawdopodobniej ok. 200 zł brutto. Premii chyba nie będzie. Benefity jak wszędzie, lux med itp. Bez szału.

Przytłaczające
@Bibi

Niestety w tej firmie za atmosferą nie idą zarobki. Tak jak wszyscy wspominają, okolice minimalnej. Przypuszczalnie gdy ludzie zaczną odchodzić ze względu na zarobki dopiero firma może się obudzić. To jest potwierdzona informacja z podwyżkami w połowie roku, jest realnie niska szansa na podniesienie jej w odniesieniu do podwyżki pensji minimalnej, co za tym idzie docelowo wszyscy będą na minimalnej za rok, skoro podwyżka 600 zł Brutto dla każdego jest nie do udźwignięcia przez firmę. Nie żyje się z benefitów, tylko z pensji, takie są przykre realia.

O co chodzi z tą platformą Achievers? Na stronie szukałam informacji o zarobkach i takie coś mi się pokazało, to jakiś program? Ciekawa w sumie jestem, bo pierwszy raz słyszę o czymś takim, reszta rzeczy jest mi dosyć znana z innych firm.

Sonia
@B

Dlaczego przyrównałeś/aś tak rekrutację? Po pierwsze, o jakie stanowisko chodzi? Z ilu etapów ta rekrutacja się składa? I na czym polega każdy z nich? To ile zarabia się w Biedronce? Bo nie orientuję się w takich kwestiach. Jesteś w stanie podać mi jakieś widełki? ;p

Biedronka
@Sonia

W Biedronce na kasie można wyciągnąć do 5400 zł brutto. Czy stawki są porównywalne oczywiście nie uwzględniając wszelkich benefitów?

Trade Analyst
@Biedronka

Nie są zaczynasz od najnozszej sredniej krajowej i podwyzka o 2% co rok Ponadto brak szacunku dla ludzi beak informacji brak komunikacji. Pracownicy są mierzeni dostają po głowie a wyniki ktore ma przed sobą manager są nieprawdziwe. Hr niewiele wie Praca zdalna jest zabroniona pomimo ze przysluguje 24 dni w ciągu roku W momencie jak nie dział system/ komputery dyrektor zmusił pracownikow do wykorzystania urlopuPomimo pokazania ze nie jest to zgodne z prawem Dopiero kontrola sprawiła ze jednak faktycznie są takie przepisy jak gotowsc do pracy

@Trade Analyst

to w końcu od najniższej krajowej czy od średniej krajowej? no bo chyba nie ma czegoś takiego jak najniższa średnia krajowa :) najlepiej gdybyś podał widełki płacowe, to by mi to rozjaśniło sporo :) a poza tymi podwyżkami jest może u nich system premiowy? czyli teraz po kontroli można spokojnie pójść na pracę zdalną, czy jednak krzywo wtedy patrzą na pracownika?

Trade

Wybacz, jako junior na tą chwilę zarabiałbyś 3400 brutto. 2 razy obowiazkowo do biura, walka a miejsca parkingowe Podwyzka na trade z juniora to ok 400 zl brutto System premiowy jest raz do roku ok 70% twojego Wynagrodzenia. Ale co roku slyszysz Oj nie wiadomo czy za rok coś bedzie. Podwyżka tak jak pisałem ok 2% wychodzi niby z oceny, ale supervisorzy a własciwie teraz team leaderzy mają wyznaczone ile mogą przyznac exceeding czyli 4% podwyżki

@Trade

2 razy w tygodniu do biura tak? Jakieś stanowiska typowo zdalne tutaj są ( gdzie nie trzeba się w biurze pokazywać)? Ta podwyżka też raz do roku czy częściej?

Bibi

Obowiązkowo 2 razy musisz bycyw biurze. Premia jest raz w roku na wiosnę. Żałosne pieniądze. Podwyżki są jeszcze gorsze. 100-200 zł. Każdy ma dość, ale siedzi bo zawsze możesz trafić gorzej. Ogólnie polecam tylko dla swiezakow. Posiedzisz rok i uciekaj najdalej jak możesz.

@Bibi

A to pracownik może zadecydować, w które te dwa dni będzie obecny w biurze? Czy ma odgórnie narzucone? Podasz w takim razie widełki, ile można tu zarobić? Bo nie wiem, co to dla Ciebie oznacza "żałosne pieniądze"... Pytam, bo myślę nad tą firmą i nad zatrudnieniem w niej.

Bibi

Za miesiąc to prawie wszyscy będziemy zarabiać najniższą krajową lub 100-200 zł więcej. Nie, nie możesz sobie wybrać. Masz narzucone z góry. Tak jak mówię, rok dwa i spadaj jak najdalej.

Gugi
@Bibi

Niestety to jest problem w wielu firmach chociaż i tak nie powinno to tak wyglądać. Jako potencjalny kandydat niestety nie czuje się zachęcony widząc takie opinie. Mam nadzieję że to się zmieni ponieważ minimalna jak nazwa wskazuje można dostać wszędzie więc jak na tak dużą zagraniczną korporacje w większym mieście to wygląda wręcz żenująco. Zakładając oczywiście że to prawda co jest wyżej napisane. Pozdrawiam

@Gugi

Przedwczoraj opublikowali ofertę Młodszy Analityk Handlowy. Właściwie o benefitach wszystko wiem, ale chętnie przeczytałabym, jak się pracuje w tym obszarze celnym/ łańcucha dostaw? Jacy są ludzie, czy dostaje się wsparcie na starcie? ;) Pensje godne?

Firma średnia ale ludzie wspaniali! Pracowałem LLC ponad rok, ogólnie rzecz biorąc bardzo dobrze będę wspominał ten czas. Niestety ciężko jest z podwyżkami, wiec musiałem poszukać wyższej pensji gdzie indziej. Atmosfera panująca w zespołach bardzo na plus. Większość to młodzi ludzie z dobrym poczuciem humoru. Polecam przede wszystkim COE! Jeśli chodzi o angielski wystarczy na poziomie komunikatywnym.

Tom

Cześć. Napisałeś, że firma średnia. Możesz napisać, czego dokładnie zabrakło, abyś ocenił ją jako świetną? Napisałeś, że ciężko jest z podwyżkami a zdradzisz chociaż, ile wynosi podstawa wynagrodzenia? Jeszcze chętnie się dowiem o ten angielski. Czy na niższe stanowiska można znać go trochę słabiej, a już w trakcie pracy uczyć się go i poszerzać jego umiejętność?

Dominika

Znajdę tutaj osobę, która odbywała praktykę w firmie? :) Chodzi mi o dział w dziale obsługi celnej. Mega plus za to, że to płatna praktyka, a wiadomo, przeważnie tak nie jest. Co sądzicie? Warto zaaplikować? Dostał ktoś później normalnie etat?

Agata

Poczytałam oferty Specjalista ds klasyfikacji celnej i Młodszy Analityk Danych, plus opis ogólny benefitów i wsparcia oraz szkolenia. Wszystko wygląda nader zachęcająco, ale tutaj cyk! Czytam, że analityk (?) zarabia 3300 zł netto. Czy to by była ta łyżka dziegciu w beczce miodu? Bo @Ana za ten wpis została zgaszona, ale gasząca nie odniosła się do kwoty zarobków. Czy ktoś z Was może to zrobic?

Ono
@Agata

Zgadza się oferta finansowa na poziomie ,,biedronki,, a wymagania wykształcenia technicznego oraz język angielski Przebyłem całą rekrutację i dostałem śmieszną ofertę płacowa. Po próbie negocjacji informacja że nie możemy i już pod uwagę zatrudnienia nie bierzemy bo chciałeś więcej. Szkoda czasu...

Pracuje tu prawie 2 lata, premia jest jedna w wysokości ok. 80% pensji miesięcznej, benefity ok, szczególnie pakiet medyczny z luxmedu

Zainteresowana

A jak jest z podwyżkami? Czy to co dostanie na początku ma być zadowalające na dłuższy czas? Czy jeśli są jakieś podwyżki to w jakiej wysokości? Tutaj niestety nie ma żadnych szczegółów, a to dosyć istotne zanim się zdecyduje przyjąć ofertę.

Co oznacza ze premia jest jedna? Raz w roku czy co miesiac jest taki dodatek prawie w wysokości wypłaty? Bo jak ta druga opcja to nie jest źle. Do pakietu medycznego można dołączyć rodzinę?

Zainteresowana

Wszystko wygląda super tylko jedna kwestia mnie interesuje. Jak wyglądają zarobki po przepracowaniu 3 miesięcy roku itd. Czy zarobki wskazane w ogłoszeniu są tylko w okresie próbnym? Czy jak wzrasta minimalna zarobki też są podnoszone? Czy są premię kwartalne lub roczne, nie chodzi o benefity.

@Zainteresowana

Podwyżki są po ocenach rocznych i przy zmianie stanowiska z juniora/mida wyzej, premia jedna w ciągu roku, mniej więcej „trzynastka”

Klarysa

Ola

Czy są jakieś premie na święta?

Livingston
@Ola

Witam. Program dodatkowych świadczeń płacowych/benefitów omawiany jest podczas procesu zatrudnienia. Serdecznie zachęcamy do składania aplikacji, aby poznać szczegóły. Pozdrawiamy, zespół Livingston

Ola
@Livingston

Ale to proste pytanie jest... Albo jest albo nie ma.

Konrada
@Ola

Tu jest bieda jeśli chodzi o benefity . Nie licz nawet na płatne nadgodziny. Max oszczędzania i płacenia jak najmniej

Livingston
@Konrada

Witam, nadgodziny zlecone i zaakceptowane przez kierownika mogą być odpłatne lub do odbioru w postaci dnia wolnnego, zgodnie z polskim ustawodawstwem. Pozdrawiamy, Zespół Livingston

@livingston
@Livingston

Tyle że w praktyce nikt ich nie płaci, w moim zespole przełożony zawsze kazał odbierać wolne

Grzegorz
@@livingston

Szkoda. Myślałem że można sobie w ten sposób dorobić. No ale wolne to też na plus. Często trzeba zostawać po godzinach? W razie co są obowiązkowe?

Ana

Nie polecam. Płacakiepska w porywach zarobisz 3300netto.Oglaszaja dane stanowisko, potem na umowie jest inne stanowisko a w praktyce wychodzi jeszcze co innego.Systemy często nie działają, raz siedzisz i się nudzisz a za chwilę jak masz co robić to by chcieli żeby było na wczoraj. Ogólnie często coś się nie zgadza i jest nerowka albo coś zmieniają. Nie ma dobrych szkoleń masz się domyślać o co w tym wszystkim chodzi. Warunki pracy też słabe bo siedzisz w wielkim pomieszczeniu z innymi.

@Ana

Tak i latają nietoperze i w ogóle jest strasznie. Ludzie się do siebie uśmiechają w tych wielkich pomieszczeniach i kawę razem piją, same okropieństwa. Fuuj. Dobrze, że ty już nie musisz. A tak serio to chyba widzialas jakie jest biuro? Czy tak w ciemno się zatrudniłaś? Można pracować w domu, nie ma przymusu pracy z biura. A w biurze sa salki i można caly dzień przesiedziec samemu jak nie chcesz towarzystwa. Ja teź pracuję w tej firmie, na KAŻDE moje pytanie dostaje odpowiedz od szefa albo od koleżanek. Czasem coś nie działa, jak mialam prace w innych firmach to tez czasem nie działalo, normalne. To prawda, że ogólnie często coś się nie zgadza - bo to jest właśnie nasze zadanie żeby to wyłapać i naprawić. Na tym też polega praca analityka. Sorry nie kupuje tego kitu, takie wylewanie żali po tym jak coś nie poszlo. Ja polecam, mi tu dobrze.

Ana

Nie, nie znałam biura bo rekrutacja była zdalna. Po drugie przełożony oczekiwał pracy z biura przynajmniej częściowo. Po trzecie jak osoby dużo rozmawiały i mi to przeszkadzało to się przesiadłam ale nie na długo bo przełożonemu się nie podobało że siedzę w innej części tej dużej przestrzeni. Tak więc niech każdy mówi za siebie. Ty masz takie doświadczenie a ja takie. I nie zgadzały się nie dane które miałam wyłapywać tylko w ogóle to na czym miałam zacząć pracę więc wiem co mówię.

Grzegorz
@Ana

Pracowałaś hybrydowo? Możesz powiedzieć ile czasu wymagali w biurze a ile mogłaś pracować zdalnie? Jak w biurze to w jakich godzinach?

Zadowolona

Pracuję w firmie od prawie 4 lat i może nie jest idealnie (ale gdzie jest?) i nie mam zamiaru szukać pracy. Moja rekrutacja przebiegła bardzo sprawnie, ale to było kilka lat temu, więc nie mam argumentów na poniższe zarzuty. Od początku pandemii przeszliśmy na tryb zdalny i uważam, że firma bardzo sprawnie sobie z tym poradziła. Dziś pracownik ma możliwość pracy z domu, a jak ma ochotę, może wrócić do biura lub pracować w trybie hybrydowym. Nie wypowiem się jak wygląda to z nowo zatrudnionymi, ale nawet jeśli na początku wymagana jest praca z biura, to naprawdę jest to taki wielki problem? Kiedyś to była norma i ludzie jakoś żyli. Ze stanowiska Juniora udało mi się awansować na Seniora. Miałam również okazję uczestniczyć w kilku ciekawych szkoleniach, więc jeżeli się chce, to można naprawdę się tu rozwinąć. Firma daje takie możliwości. Atmosfera zależy od ludzi, którzy tworzą zespół. Ludzie są różni, ale duża część to fajne i chętne do pomocy osoby. Wiadomo, jak to w korpo, czasami załącza się mała rywalizacja (ale raczej zdrowa). Dużym plusem są wewnętrzne rekrutacje do innych zespołów. Czyli jeżeli w obecnym zespole nie do końca podoba Ci się praca, to jest możliwość przenieść się do innego zespołu i poznać inny kawałek działki. Minusem jest to, że nie każdy Supervisor jest przeszkolony do swojej roli. Ale z tego co wiem, to ma się wkrótce zmienić. Zarobki są akceptowalne, zwłaszcza jak na bydgoskie warunki. Wiadomo, że zawsze chciałoby się więcej. Podsumowując, jeżeli się zastanawiasz czy aplikować, uważam, że warto. Nawet jeśli jesteś z innej branży i myślisz, że nie dasz rady. Ja sama przyszłam z innej bajki i jestem tu do teraz.

corazmniej
@Zadowolona

jak z wynagrodzeniem, widełki oferowane w ogłoszeniu są prawdziwe?

Lope
@Zadowolona

A jakie sa widelki na stanowisku seniora. Poprosze chocby orientacyjnie

W Livingston pracuję już od kilku miesięcy. Jestem niezwykle zadowolony z tej firmy. Rekrutacja przebiegła sprawnie, uzyskałem dosyć szybko odpowiedź zwrotną od osób rekrutujących. Ze wszystkich firm biurowych, w których pracowałem to Livingston ma niezwykle pozytywny onboarding - wszystko jest tłumaczone na spokojnie i nie czujesz się głupio gdy trzeba coś powtórzyć. Procesy są świetnie tłumaczone, przez co praca przebiega miło, a przy okazji masz możliwość przejścia powoli przez te procesy - bez konieczności stresowania się. Firma w dużym stopniu stawia na integrację współpracowników i osób z kierownictwa (I nie wygląda to jak memowa korpo-rodzina) - po prostu każdy z uśmiechem (powie / odpowie na "Cześć" / "Hej" i chwilę pogadacie mimo że często się totalnie nie znacie"). Możliwość pracy zdalnej, szeroki wachlarz benefitów, jak i benefity o których nie pisze się zazwyczaj w ogłoszeniu są dodatkowym plusem i motywacją do pracy w tej firmie. Cieszę się że tutaj trafiłem i liczę że zostanę tutaj znaaaacznie dłużej.

Kiki
@Nowy

Najpierw popracuj dluzej a potem wpadnij w zachwyt.Nic nie jest tak, jak wyglada na poczatku. Daj sobie czas na poznanie prawdy

Zostaw merytoryczną opinię o Livingston Poland Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Livingston Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Livingston Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Livingston Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Livingston Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Kraszewskiego 1
    85-240 Bydgoszcz
  • NIP: 9671300165 REGON: 340517286 KRS: 0000319594

Livingston Poland Sp. z o.o.