Opinie o Livingston Poland Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Livingston Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Livingston Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Livingston Poland Sp. z o.o. w Bydgoszcz

W Livingston pracuję już od kilku miesięcy. Jestem niezwykle zadowolony z tej firmy. Rekrutacja przebiegła sprawnie, uzyskałem dosyć szybko odpowiedź zwrotną od osób rekrutujących. Ze wszystkich firm biurowych, w których pracowałem to Livingston ma niezwykle pozytywny onboarding - wszystko jest tłumaczone na spokojnie i nie czujesz się głupio gdy trzeba coś powtórzyć. Procesy są świetnie tłumaczone, przez co praca przebiega miło, a przy okazji masz możliwość przejścia powoli przez te procesy - bez konieczności stresowania się. Firma w dużym stopniu stawia na integrację współpracowników i osób z kierownictwa (I nie wygląda to jak memowa korpo-rodzina) - po prostu każdy z uśmiechem (powie / odpowie na "Cześć" / "Hej" i chwilę pogadacie mimo że często się totalnie nie znacie"). Możliwość pracy zdalnej, szeroki wachlarz benefitów, jak i benefity o których nie pisze się zazwyczaj w ogłoszeniu są dodatkowym plusem i motywacją do pracy w tej firmie. Cieszę się że tutaj trafiłem i liczę że zostanę tutaj znaaaacznie dłużej.

Kiki
@Nowy

Najpierw popracuj dluzej a potem wpadnij w zachwyt.Nic nie jest tak, jak wyglada na poczatku. Daj sobie czas na poznanie prawdy

Firma kogucik kpina

Tak powinna się nazywać ta firma. Ogłoszenie o pracę dali i szukają (usunięte przez administratora)za 3500 do 4 brutto. Weźcie się stuknijcie w glowe. Zakres wymagań to znajomość języka obcego i jeszcze kilka dość wysokich wymagań za śmieszne pieniądze. Co wy proponujeciie to kpina z ludzi. Sami sobie pracujcie za 3500 brutto. Lub nawet 4 . To jest na rękę poniżej 3 tysięcy za taki zakres obowiązków.smiechh

@Firma kogucik kpina

Z ciekawości zajrzałam. Nie do 4 tylko do 4500. Kilka dość wysokich wymagań: angielski komunikatywny, znajomość Exela, chcieć się uczyć. Praca hybrydowa albo zdalna. Firma podaje ile może płacić - źle. Nie podaje - na pewno (usunięte przez administratora) A może Ty płacisz lepiej? Przyjdę do ciebie do firmy podaj nazwę. Nie chcesz nie wysyłasz Cv, nie musisz pluć jadem. Czy się nie dostałeś za 3500 i boli?

Grzegorz
@Kandydatka

Angielski komunikatywny i excel to nie są wysokie wymagania. Ty byłaś na rekrutacji i rozmawiałaś o warunkach? Te 4500 zł brutto są na start? Ciekawy jestem co się dowiedziałaś?

corazmniej

Czy warto aplikować? Z tego co widzę to oferowane wynagordzenie jest coraz niższe.... Czy jest to praca na stałe?

Zalosnapropaganda

Połowa pozytywnych opinii to jakiś żart. Widać, ze pisany przez HR i kadra zarządzająca. Na każdy zły komentarz pojawia sie pozytywny. Glupkow mogą robić z siebie nie z ludzi. Praca mało rozwijająca i słabo płatna. Toksycznych ludzi na stanowiskach którzy utknęli i nie mogę się rozwijać tam pełno.

Livingston Poland Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. importu i eksportu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Zadowolona

Pracuję w firmie od prawie 4 lat i może nie jest idealnie (ale gdzie jest?) i nie mam zamiaru szukać pracy. Moja rekrutacja przebiegła bardzo sprawnie, ale to było kilka lat temu, więc nie mam argumentów na poniższe zarzuty. Od początku pandemii przeszliśmy na tryb zdalny i uważam, że firma bardzo sprawnie sobie z tym poradziła. Dziś pracownik ma możliwość pracy z domu, a jak ma ochotę, może wrócić do biura lub pracować w trybie hybrydowym. Nie wypowiem się jak wygląda to z nowo zatrudnionymi, ale nawet jeśli na początku wymagana jest praca z biura, to naprawdę jest to taki wielki problem? Kiedyś to była norma i ludzie jakoś żyli. Ze stanowiska Juniora udało mi się awansować na Seniora. Miałam również okazję uczestniczyć w kilku ciekawych szkoleniach, więc jeżeli się chce, to można naprawdę się tu rozwinąć. Firma daje takie możliwości. Atmosfera zależy od ludzi, którzy tworzą zespół. Ludzie są różni, ale duża część to fajne i chętne do pomocy osoby. Wiadomo, jak to w korpo, czasami załącza się mała rywalizacja (ale raczej zdrowa). Dużym plusem są wewnętrzne rekrutacje do innych zespołów. Czyli jeżeli w obecnym zespole nie do końca podoba Ci się praca, to jest możliwość przenieść się do innego zespołu i poznać inny kawałek działki. Minusem jest to, że nie każdy Supervisor jest przeszkolony do swojej roli. Ale z tego co wiem, to ma się wkrótce zmienić. Zarobki są akceptowalne, zwłaszcza jak na bydgoskie warunki. Wiadomo, że zawsze chciałoby się więcej. Podsumowując, jeżeli się zastanawiasz czy aplikować, uważam, że warto. Nawet jeśli jesteś z innej branży i myślisz, że nie dasz rady. Ja sama przyszłam z innej bajki i jestem tu do teraz.

Analityk

Pracuję w firmie od kilku lat. Proces rekrutacji mocno się pogorszył w ostatnim czasie... kandydaci nie dostają odpowiedzi zwrotnych w przypadku decyzji negatywnej. Często jeden kandydat jest rozpatrywany do różnych zespołów stąd kilka rozmów face to face. Jakas firma zewnetrzna zostala zatrudniona do pomocy, ale tylko psują opinie firmie. Język angielski wykorzystywany jest codziennie, w jednym zespole mniej w drugim więcej, ale większość pracowników mowi plynnie. W ostatnich 2 latach firma rozrosła się o 200osób stąd ciągle ogłoszenia, a wiele przed nami. Polecam pracę ze względu na atmosferę i zgrane zespoły. Z doświadczenia powiem, że pracownicy, którzy wykazują chęć do pracy, próbują usprawniać procesy, proponują nowe rozwiązania i mają pomysł na siebie są doceniani i szybko awansują( nie trzeba siedziec na nadgodzinach zeby awansowac). Pensje jak wszedzie, zaczynajac od najnizszego stanowiska nie ma co liczyc na kokosy, zreszta mowimy o stawkach bydgoskich. Ale kolejne awanse juz daja znaczace podwyzki. Benefity dosc slabe zwlaszcza w pandemii firma caly czas podtrzymuje sytuacje finansowa jako powod braku takowych dodatkow. Praca dla wiekszosci pracownikow zdalna w 100%, kto chce moze pracowac z biura lub hybrydowo. Nowi pracownicy musza stawić się w biurze pierwszego dnia na podpisanie dokumentow i szkolenia kadrowe i BHP. Pozniej w zaleznosci od zespolu - niektore wymagaja, aby pierwsze 2 tygodnie pracowac z biura ze względu na wymagające szkolenia o tematyce importowej (cały proces celny). Wiekszosc jednak szkoli pracownikow online. Pracownik dostaje laptop, monitor, klawiaturę, myszkę, etc. - lub firma wysyła ten sprzęt kurierem. Gdybym miał jeszcze raz szukac pracy to na pewno aplikowalbym tutaj, nie zaluje w ogole, a zaliczylem kilka roznych firm. Zresztą tutaj wiele osób pracuje po kilkanascie lat i widac ze nie planują zmian. Ogolnie polecam.

Domi
@Analityk

Czy będzie prowadzona w niedalekiej przyszłości rekrutacja na stanowisko Analityka?

Analityk
@Domi

wydaje mi sie ze caly czas rozne zespoly prowadza rekrutacje. Wyslij CV bo zawsze patrza na te ktore juz sa w systemie zanim wystawia zupelnie nowa oferte.

X D
@Analityk

Pracuję w firmie od kilku lat - człowiek się wykazuje przez cały ten czas, ale bez lizania (usunięte przez administratora) komuś wyżej, to może sobie pomarzyć o awansie. Nowi ludzie zaczynają pracę i dostają awans po tym jak wszystkiego nauczyła ich osoba z niższą pozycją? Podwyżki po takim czasie również powinny być znacznie większe, biorąc pod uwagę staż oraz inflację. Praca niby zdalna a ciągle straszą powrotami do biura. Kadry wydają się na początku miłe, ale jednak są fałszywe i są odpowiedzialne za ogrom niedociągnięć.

trolololo
@X D

jak masz problem to nie możesz iść do szefa i zapytać o co kaman? myślisz że jak napiszesz na gołworku to co się stanie? Zabiorom awans tamtemu i oddadza dla ciebie? hahhaaa xD dobre. Nic dziwnego ze wybrali innego bo nie miał z tobom trudno. Coś nie gra idziesz do szefa, muwisz co i jak i tyle proste. Kródka rozmowa po mesku. A jak nie to nie i wiadomo. Morzesz sobie pisać apel do gołworka i dalej marzyć o awansie powodzenia. Jaaki żal xD xD jak tak sprawy załatfiasz to sie nie dziwie ze masz comasz. Gołwork prawdziwe opinie hahahahaa sami prezesi tu piszom prawde jak jest hahhhaa znawcy biznesu. Takie macie rozkminy to gdzie wasze miljony na koncie hahaha lepsze niż Dlaczego ja.

rozmowa kwalifikacyjna to żart, strata czasu

Aga D

Proces rekrutacji jak najbardziej na plus. Świetna atmosfera w biurze. Kadra bardzo miła - począwszy od recepcji aż po wyższy szczebel. Niestety nie udało mi się zdobyć pracy jednak sama rozmowa o pracę była dla mnie bardzo pozytywnym doświadczeniem. Pierwszy etap odbył się zdalnie - już tutaj można było stwierdzić iż oferta pracy jest naprawdę ciekawa. Drugi etap - rozmowa w biurze, która odbyła się w przemiłej atmosferze. Bardzo polecam - warto spróbować.

Jak wyglada praca jako Analityk?

@Zainteresowany

Pracuję jako analityk od roku. Jestem bardzo zadowolona. Praca jest wymagająca, ale zarobki adekwatne. Plus dużo benefitów. Ludzie w firmie życzliwi i pomocni. Także polecam :).

@Masza

Dzięki za odpowiedz. Pracujesz na 3 zmiany, czy inny tryb? Jak tam wyglada kontakt w języku angielskim? Dużo się używa? Calle? Prezentacje?

@Zainteresowany

Pracuję na jedną zmianę. 8-16. Angielskiego używam dość sporo, ale raczej w komunikacji pisemnej niż mówionej.

Edyta
@Masza

A na jakie te benefity można liczyć? :D

@Edyta

Lux med - pakiet VIP, polecam. Sama korzystam i jest różnica. Multisport. Ubezpieczenie - praktycznie za darmo. Pakiet pomocowy dla pracowników. PPE. No jest tego sporo. Dla każdego coś dobrego :).

@Masza

I to wszystko za damo czy trzeba coś dopłacać?

Lolla
@Masza

Zarobki adekwatne dla kogo? Jestes z Polski Masza? Na polskie warunki mozna podyskutowac.

Lolla
@Lolla

Prosze o usuniecie, bo nie chce, zeby to zostalo zle odebrane przez Masze

kandydat

Brak profesjonalizmu ze strony Pani rekruterki która jest szefową jakiegoś tam działu w tej firmie nazwisko na M., nawet się nie pofatygowała żeby napisać chociaż mejla ze się człowiek nie zakwalifikował. Niby zdalna praca, a tak naprawdę najpierw szkolenie stacjonarne w Bydgoszczy, a potem pewnie też praca stacjonarna czyli kłamstwo w ogłoszeniu o pracy zdalnej.

Criam
@kandydat

Brak potwierdzonych informacji

Krystyna
@Criam

A skąd takie stwierdzenie, pracujesz tam? Jeżeli tak to proszę podziel się swoją opinią na temat rekrutacji, bo zamierzam aplikować na stanowisko analityka, lub może będzie wolne miejsce w innym zespole. Było kilka wpisów, że rozmowa wymagająca więc wolę się przygotować. Dzięki.

arle
@kandydat

W moim zespole pracują osoby z innych miast i owszem, pracują tylko zdalnie. Nikt się nie będzie z drugiego końca PL przeprowadzał, nielogiczne. Za delegacje (czyt. początkowe szkolenie, imprezy pracownicze itp - dojazd, zakwaterowanie) płaci firma. My na miejscu również możemy pracować hybrydowo, nikt nikogo nie zmusza do przyjścia do biura więc niepotwierdzone spekulacje lepiej zachować dla siebie.

@arle

ano ale jeśli chodzi o szkolenie to musieli chyba raz podjechać po prostu i tyle? bo nie jestem pewna ale to chyba w tym ma problem właśnie. a ten tryb pracy to na umowie nie jest gdzieś wpisany przypadkiem czy coś? jakie są na niej warunki?

rekrutowana

Panie, ktore prowadziły rozmowę rekrutacyjną wzięte chyba z przypadku. Widać ich znudzenie i niechęć. Doskonale to rozumiem ale same decyduja sie na prowadzenie godzinnej rozmowy. Pytania niemerytoryczne. Najslabsza rozmowa na jakiej bylam. Jestem zniesmaczona.

Szarim
@rekrutowana

Ciekawa opinia. Jakieś przykłady?

@rekrutowana

Na jakie stanowisko to rekrutacja? Jakie niby niemerytoryczne pytania padały?

@rekrutowana

Serio? Też miałam dwie panie. Rozmowa na temat i bardzo profesjonalna, nawet dostałam krótkie zadanie rekrutacyjne. Atmosfera była bardzo przyjazna ale pytania były wymagające. Nie widziałam ani znudzenia ani niechęci. Brałam udział w różych rozmowach ale w tej firmie zdecydowanie na plus. I sam fakt, że mogłam zobaczyć biuro to też plus, większość rozmów jest na teamsach i tak naprawdę nie masz pojęcia gdzie później trafiasz.

@Kandydatka

Cóż.. Może wcześniej panie miały jakiś zły dzień, na to wychodzi :D A jakie zadanie dostałaś? Dowiem się czegoś w końcu od was? :D

@Wiktoria

Może rozmawiałyśmy z innymi paniami. Miałam weryfikację angielskiego a jako zadanie dostałam przykładowy opis procesu i miałam wskazać najważniejsze moim zdaniem elementy, ale to było bardziej na myślenie niż na wiedzę, więc spoko.

@Kandydatka

I udało Ci się zrobić dobrze to zadanie, czy coś potem wymyslały?

Odrzut-owiec
@rekrutowana

Zatrudniono ciebie czy nie?

@Kandydatka

A ile miałaś czasu na zrobienie tego zadania?

Pola

Plus za feedback po rekrutacji, a był negatywny. Przynajmniej wiadomo, że nie trzeba dłużej czekać.

Olga
@Pola

ile dni czekales na odpowiedz? czy feedback zawieral jakies informacje nad czym masz popracowac czy tylko podziekowanie za rozmowe?

Zdziwiony

Na prawdę taka placa jak w ogłoszeniu-Na młodszego specjalistę ds. Handlu międzynarodowego?

Vibiej

Cześć, Widać nowe oferty pracy na stanowisku Analityka. Jak wyglada proces rekrutacji w pandemii Covid? Po jakim czasie można spodziewać się odpowiedzi na aplikacje - zakładając, że pracodawca jest zainteresowany?

Witam

Brak odpowiedzi po rozmowie rekrutacyjnej. Jedynie po pol roku mail z informacją o usunięciu moich danych z bazy. Serio?

Niki
@Witam

U mni tak samo zadnej odpowiedzi i dziś mnie wywali z bazy danych. Fajne traktowanie ludzi, to nie za dobrze swiadczy o firmie.

@Niki

Spójrzcie a to pozytywnie, przynajmniej nie kiszą waszych danych, zero spamów na mailu i jakiś dziwnych smsów z promocjami. ;) No i w dodatku serio szkoda tracić czas jeśli faktycznie tak traktują bez szacunku, nie sądzicie?

Agatka

Słabe zarobki, słaba organizacja pracy. Plusem praca zdalna.

@Agatka

Hej, mogłabyś napisać coś więcej o słabej organizacji pracy?

Rekrutowany

Brak jakichkolwiek informacji o statusie rekrutacji.

Rekrut

Podtrzymuję poprzednią wypowiedź, miała być odpowiedź oficjalna, spotkanie z dyrektorem, kierownikiem, wyglądali na poważnych ludzi. Jakże można się mylić. Zmarnowany czas, absolutnie nie polecam.

d

Czy istnieje możliwość pracy zdalenej, nawet po pandemi?

Izabela
@d

Hej, pytałeś/aś o możliwość pracy zdalnej. Do tej pory nikt Ci tutaj nie odpowiedział. Czy dowiedziałeś/aś się czegoś np. bezpośrednio od firmy na ten temat? Czy jest szansa na pracę w takiej formie także w przyszłości?

JohnC
@Izabela

Są takie plany wewnątrz firmy i większość pracowników jest jak najbardziej za więc sądzę że taka będzie przyszłość - full home office lub 4 dni home office, 1 dzień - biuro

Popo
@d

Moze czesciowo zdalna w systemie rotacyjnym, ale to czas pokaze. Jest rozbudowane, nowoczesne biuro, w ktorym na pewno bedzie sie chcialo miec pracownikow.

@d

Póki co, wszyscy, którzy chcą pracują zdalnie. Do biura można wrócić, ale nie trzeba.

@d

Witam, firma umożliwia pracę z biura, pracę zdalną, jak również opcję hybrydową, zgodnie z preferencjami pracownika. Pozdrawiamy, Zespół Livingston

Ola

Czy są jakieś premie i dodatki na święta?

@Ola

Witam. Program dodatkowych świadczeń płacowych/benefitów omawiany jest podczas procesu zatrudnienia. Serdecznie zachęcamy do składania aplikacji, aby poznać szczegóły. Pozdrawiamy, zespół Livingston

Haha

Nie ma

Franciszek
@Haha

A w tym roku jest szansa że się to zmieni? Ciekawe czy w ogóle był temat...

@Ola

Witam, zapraszamy na stronę Pracuj.pl gdzie wyszczególnione są świadczenia dodatkowe i benefity : https://pracodawcy.pracuj.pl/livingston-poland-sp-z-o-o,15642/benefity. Pozdrawiamy Zespół Livingston

Zostaw merytoryczną opinię o Livingston Poland Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Livingston Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Livingston Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Livingston Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Livingston Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Kraszewskiego 1
    85-240 Bydgoszcz
  • NIP: 9671300165 REGON: 340517286 KRS: 0000319594

Livingston Poland Sp. z o.o.