SKŁADY BUDOWLANE SAMWO SP. Z O.O.

Bydgoszcz

Opinie o SKŁADY BUDOWLANE SAMWO SP. Z O.O.

Klemens

A jakie zadania są na tych testach?

ciekawy

jade tam na rozmowe jaka umowa auto zarobki dzialnosc czy umowa o prace jaki test

Sam
@ciekawy 16.04.2017, 22:00

Czesc i byłes na rozmowie na jaki teren ciekawy

ew
użytkownik zarejestrowany

@grosspolen wiesz co teraz to oni juz zakonczyli ta rekrutacje chociaz ostania oferta jaka sie pojaiwła to byla jakos na poczatku czerwca ale najwidoczniej juz kogos do pracy po prostu sobie znalezli

grosspolen

Co to za wymagania na przedstawicieli handlowych? Testy kwalifikacyjne z "matematyki handlowej"!!?? Pierwsze słyszę że istnieje taka matematyka. O tego jest kalkulator lub program sprzedażowy w kompie.

Pracowałeś lub miałeś do czynienia z firmą Samwo Sp. z o.o. Składy Budowlane lub jej usługami? Podziel się swoimi przemyśleniami na temat firmy.

Zostaw opinię o SKŁADY BUDOWLANE SAMWO SP. Z O.O. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKŁADY BUDOWLANE SAMWO SP. Z O.O.