Opinie o VCP Sp. z o.o. w Poznań - przeźmierowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie VCP Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w VCP Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VCP Sp. z o.o. w Poznań - przeźmierowo

Najssss

Wy chyba (usunięte przez administratora) w pracy nie widzieliście xD Jak nic się nie robi to co się dziwisz. Mnie też w...nerwia teraz ta akcja z premiami i tajemniczymi klientami ale no trudno. Źle nie płacą

Jacek
@Najssss

Źle nie płacą powiadasz, to ile można realnie zarobić? I co to za akcja z premiami?

Zofia
@Najssss

A skąd masz info na temat tajemniczych klientów? Przecieki / sugerują czy masz szósty zmysł? 8) I generalnie to masz prawidłowe podejście, bo "hajs się musi zgadzać". ;)

Jak długo trwa proces awansu w VCP Sp. z o.o.?

Wieczność ;)

Ja:)

Jak oceniacie prace na produkcji jaka umowa ?

Krzysztof
@Ja:)

Pytałeś nie tak dawno o pracę na produkcji w firmie VCP, dlatego też z chęcią ustalę, czy firma ta zatrudnia wszystkie osoby chętne tam pracować? Będzie mi miło ustalić ten fakt i cieszyłbym się z tego, gdyby wątek ten w tym mi pomógł. Będziesz tak miły i mi pomożesz? Dziękuję.

zoro

jeśli pracodawca nie płaci w terminie wynagrodzenia lub stosuje inne metody aby uniknąć zapłaty za przepracowany okres to polecam poinformować inspekcje pracy i wnieść sprawę do sądu

Tak jest
@zoro

Dokładnie jeśli nie płaci w terminie wynagrodzenia , premia nie musi być wypłacana w dniu wypłaty ????

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy VCP Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Główny księgowy / Główna księgowa. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

Co tu się dzieje to jakieś nieporozumienie! Zamykanie sklepów, zwalnianie ludzi, obcinanie pensji. A przede wszystkim wszechobecny mobing. Musiałam się zwolnić bo dużej nie dałam rady

Legionista

Dla mnie ta firma to porażka. Nie chce używać mocniejszych słów pod adresem kierownika, który mnie rekrutował, ale bardzo delikatnie mówiąc minął się z prawdą. To co obiecywał a to co dostałem to jest totalna kpina! Czy ma ludzi za głupców, którzy będą robić za marne grosze pod taka presja z jego strony?! Nie mówię nawet o tym, że nie ma umowy o pracę, nie ma stałej pensji, a umowy zlecenia są rozwiązywane bez podania przyczyny. (usunięte przez administratora) i metr mułu! Nie polecam i nie czytajcie wpisów kierowników vel „zadowolonych Sprzedawców” bo to ściema!

Legionista
@Legionista

Dodam, że dowiedziałem się że nagrywają pracowników a później publikują w internecie

Zszokowany
@Legionista

Tak z tym nagrywaniem też słyszałem swoją drogą ciekawe dla czego nikt się za to nie zabrał przecież to normalnie kryminał.W VCP obiecują złote góry a jak się okazuje to praca z mobbingiem na zlecenie.

to prawda
@Zszokowany

Macie racje, ja też to wszystko słyszałem od pracowników co pracują, a Ci co się zwolnili to rozszarpali by tego poznańskiego biznesmena na strzępy, który potrafi tylko szczuć i obiecywać gruszki na wierzbie. Nie zdecydowałem się na tą super oferte pracy za 2500 brutto (w konkurencji jest tyle, ale netto) z uwagi na niezbyt przyjazną atmosfera, a czasy niewolnictwa skończyły się w latach 2000

Moją sprawę zgłosiłem do PiP Zobaczymy go dalej

Gosia

Dokładnie!

Wojtek

Nie polecam. Pracujesz starasz się, a jak wyjdzie większa premia to obcinają. Draństwo!

@Wojtek

Nawiązujesz do sytuacji w czasie kryzysu? Dla większości pracowników jest to zrozumiałe. Na moim punkcie przez COVID spadł drastycznie obrót i nie mam pretensji, że część premii została obcięta. Rozumiem szefostwo i bardzo szanuję, że w pierwszej kolejności myślą o nas. Wynagrodzenia trochę mniejsze, ale dostaliśmy na czas.

Gosia
@Niski

(usunięte przez administratora) W innych sklepach z e-papierosami podwyżki pensji. To bzdura że spadły obroty U mnie w sklepie na Pd obrót nawet lekko wzrósł. Więc dlaczego te obcięcia pensji?!

Jak wygląda ścieżka awansu w VCP Sp. z o.o.?

Jakiego awansu ?!

Pojawienie się pandemii - w pierwszej kolejności zamrożone pieniądze na wypłaty dla pracowników, bo nie wiadomo co będzie dalej. Szacunek! Więc bzdurą są negatywne opinie o wypłatach czy nieterminowości. Jak w każdej firmie, jeśli pracujesz i robisz to co masz robić, nikt Ci nic nie mówi. Pracę masz mieć zrobioną, bo za to dostajesz pensję Wszędzie są plusy i minusy Czasem brakuje tylko kontaktu szef - pracownicy, pracownicy - szef, luźne podejście i piszę tutaj o pracownikach na każdym szczeblu. Ja polecam

Niski

Przecież nie mamy zamrożonych wynagrodzeń, tylko szef obciął część premii. Ale za to całkowicie obciął kary za spóźnienia i inne błędy. Więc w sumie dużo nie straciliśmy.

@Niski

Nie zamroził nam wypłat, a zostały zamrożone ( zabezpieczone ) pieniądze na poczet wypłat ;)

Niski

Faktycznie. Źle zinterpretowałem twój wpis.

Max

Niestety nie mogę pisać z imienia i nazwiska, bo Wojtek jest bardzo mściwy i pamiętliwy. Niestety większość sytuacji tutaj opisanych jest prawdziwa. Może trochę górę biorą emocje, ale tak jest. Też musiałem zbierać wypłatę z utargi, też miałem ogromną presję ze strony kierownika. Nie szanują pracowników. Jest grupa klakierów Wojtka, która ma lepiej płacone i Oni zapewne tutaj piszą na spółkę z Wojtkiem. Zreszta maja takie same zadania, aby pisać o konkurencji w sieci. Nikt z „ normalnych” pracowników nie napisze nic dobrego o tej firmie. Zreszta zobaczcie w jakim stylu to piszą. I kto uwierzy, ze dobrze traktują podwładnych. Dla mnie próba „wyprostowania” wpisów jest co najmniej żenująca. A już zwalanie na konkurencje, że to ona pisze... zostawię bez komentarza. Wojtek może przejedź się po sklepach i posłuchaj co mówią o pracy u Ciebie, a nie słuchaj klakierów albo tego niezrównoważonego i nienawistnego człowieczka z Łodzi. Wojtek to jak jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle?! Dlaczego ludzie się zwalniają? Ciężko skompletować Ci załogę, a sklepy są zamykane, bo nie chcą u Ciebie pracować? Proszę Cię zmierz się z tym, przestań być bufonem, zmień klakierów i może wtedy będą ludzie mieli do Ciebie szacunek. Ale, nie Ty wykonasz pare telefonie z poleceniem Pisać na gowork! Boże jakie to żałosne

Boguś
@Max

W sumie, po czasie przyznaje, racja :(

Racja
@Max

Cała prawda o firmie. Mobing i wyzysk. Zwalnianie, zamykanie sklepów itp Źle się dzieje w firmie..

nie mam
@Racja

Nikt mnie nie mobinguje i nie wyzyskuje. W swojej opinii odniosłem się do zamykania sklepów. Wojtek zamknął wszyskie sklepy nierentowne. Co w tym dziwnego, że szef nie chce dokładać do interesu?

@Max

Cała prawda o tej firmie

nie mam

Uwielbiam tutaj wchodzić i czytać żale osób niezadowolonych z pracy w VCP. W mojej ocenie niezadowoleni są tylko Ci którym pracować się nie chce. Osoby które dają coś od siebie są doceniane i odpowiednio wynagradzane. Sam należę do tych osób. Pisanie, że w firmie źle się dzieję jest śmieszne. Wojtek na grupie pisał, że zamyka sklepy nierentowne bo to nie czas na utrzymywanie takich sklepów przez inne lepsze sklepy. Osobiście polecam pracę w tym miejscu i nie jestem Wojtkiem. Bo pewnie zaraz posypią się odpowiedzi, że pisał to Wojtek xD. Nie podpisuje się z imienia i nazwiska, bo nie chce plusować opinią w tym żenującym portalu. Wolę być doceniany za swoją pracę za którą mam płacone. P.S. Jak Ci się nie che pracować, to uciekaj do żabki czy biedronki. Tam Twoje miejsce.

@nie mam

Haha Nie żartuj Jeśli myślisz, że za te marne grosze będą Cię chwalić na tym portalu to jesteś w dużym błędzie. A jeszcze teraz zabierasz premie..

Wojtek

Oddaj moje pieniądze! Nie można tak robić!

Niski

Ale jaja. Tutaj piszą sami "niezadowoleni" czytaj nieroby którzy myślą że za nic nie robienie należą się pochwały i kasa. Dopiero wczoraj mój współpracownik pokazał mi ten portal. Osobiście w firmie nie pracuje zbyt długo ale nigdy nikt nie czepiał się mojej pracy. Może dlatego że wykonuje swoje obowiązki poprawnie? hmm

Niestety

(usunięte przez administratora). Kierownik nie dotrzymuje słowa. Źle się dzieje w tej firmie. Daję jej góra kilka miesięcy.

Tak, dużo jest studentów w firmie. Na weekendy lub na parę dni w tygodniu. Fajnie można się dogadać.

Olek

Nie polecam. Pracowałem tam. Odradzam.

Ola

A powiedzcie studenci też tutaj znajdą zatrudnienie?

Czy jest możliwość w VCP Sp. z o.o. pracy na część etatu?

to normalne

to akurat normalne, dostajesz umowe o 1/4 albo 1/8 a pracujesz na cały etat

Daniel

Cześć. Pracuje w tej firmie od niedawna,ale nie miałem żadnych problemów z szefostwem. Jak potrzebuje pomocy to jest szybko udzielana. Nie ma żadnej presji,bo każdy wie,że zarobki w dużej mierze zależą od tego ile my damy od siebie. Mój kierownik regionalny dba o każdy sklep,który ma pod sobą i jeśli trzeba to służy pomocą.

Sylwia Kadry VCP

Poproszę o merytoryczne wypowiedzi. 1. Mobbing - proszę o zgłoszenie na kadry@, tylko z prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Pomogę osobiście mobbingowanemu zgłosić sprawę do PIP i SP. 2. Kto nie otrzymał wypłaty w terminie? - czekam do jutra na mail kadry@ 3. Przypominam, że pomawianie i wygładzanie opinii mających na celu podważenie autoryretu przełożonego stanowi podstawę do dyscyplinarnego zwolnienia wraz z wpisem do świadectwa pracy. 4. Teraz do Was "POKOLENIE Z", cytując za Wikipedią: -W ciągu życia zmienią pracę nawet 17 razy, -W pracy będą mieć trudności z kontaktem bezpośrednim, -Mają wysokie wymagania, -Mają słabą lojalność, -Bardzo późno się usamodzielniają.

Aga
@Sylwia Kadry VCP

Czytając wypowiedz kadrowca, zaczynam wierzyć, że jest ciężko w tej firmie ;) (usunięte przez administratora)

...
@Sylwia Kadry VCP

Jakbym chciał to bym sobie sam poszedł do pipu a nie przez jakąś Panią kadrowa

Poznaniak
@Sylwia Kadry VCP

Dowiedz się lepiej czym jest pasek płacowy bo te pierdoły co wysyłasz są nic nie warte i nie wynosi się z tego żadnych informacji które już się wie

Nie pokolenie Z
@Poznaniak

Marto/Grzegorzu pasek płacowy jest przy umowach o pracę. Przy umowach zlecenie są rachunki i dobrą wolą kadrowej jest rozpisanie wynagrodzenia od a do z...

Marta/Grzegorz
@Nie pokolenie Z

Bardzo nam miło, że zostaliśmy wmieszani w jakąś g**no burze,przynajmniej możemy poczytac wiele ciekawych rzeczy. Jednak byłoby o wiele milej nie rzucać tu imionami. Bo tak się składa, że jako osoby dorosłe i szanujące czas swój i innych, nie wypowiadamy się wgl na ten temat. Choć mamy swoje zdanie. Również co do paskow płacowych. Tabletka z godzinami nie jest rachunkiem wystawianym zleceniodawcy. Ale na przyszłość proponuje nie oczerniać osób, które nie mają z sytuacją nic wspólnego. Tylko zastanowić się czy nie było ich więcej. Pozdrawiam, i na przyszłość zycze bardziej przemyślanych wypowiedzi ;)

Marta/Grzegorz
@Marta/Grzegorz

Zleceniobiorcy.** Mój błąd.

Zszokowany
@Sylwia Kadry VCP

Pisze Pani proszę o maila pomogę itp. A później patrz punkt 3. :))))) Dobre Dobre :))))

Zostaw merytoryczną opinię o VCP Sp. z o.o. - Poznań - przeźmierowo

• Jak się pracuje w VCP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VCP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VCP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VCP Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Rynkowa 73B lok. 32
    62-081 Poznań - przeźmierowo