Opinie o Art Abażur M.K. Kromczyńscy L. Zielińska sp.j. w Sady pod poznaniem

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Art Abażur M.K. Kromczyńscy L. Zielińska sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Art Abażur M.K. Kromczyńscy L. Zielińska sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Art Abażur M.K. Kromczyńscy L. Zielińska sp.j. w Sady pod poznaniem

Cześć, widziałem te zeszłoroczne informacje dotyczące zmian. możecie więc opisać sytuacje osób początkujących na produkcji? w ostatniej ofercie było napisane, że na spokojnie przyuczają. Wtedy ruszy się od tej dolnej stawki 4 800 zł czy może coś więcej skapnie?

Lidia Nowy wpis

Witam, widziałam na forum opinię sprzed paru miesięcy, że Panie są bardzo skupione na swojej pracy. Było to nawiązanie do biura? Jeśli tak to jakie są w nim dostępne miejsca pracy? Kiedyś widziałam jedno ogłoszenie dla specjalisty do spraw eksportu, jednak było dość dawne. Czy wciąż istnieje możliwość na zatrudnienie się w tym zakresie? Jeśli tak to jaki jest zakres aktualnych obowiązków i w jaki sposób mogą być one ewentualnie wynagradzane?

X Nowy wpis
@Lidia

Aktualnie zmienił się skład zarządu na lepsze. Myślę że kogoś szukają na eksport. Najlepiej spróbować, odezwać się bezpośrednio.

Kamil kolega

Cześć, szukam pracy, znajomy znajomego Szymon, nie wiem czy nadal pracuje tam?? Mówił ze spoko, zatrudniają teraz?

@Kamil kolega

No ja aktualnie ofert to nie widziałam na necie a wcześniej z tego co tu pisali to dochodziło do zwolnień, więc raczej nie? No chyba, że ktoś mnie poprawi?

madmax

żadko kiedy ktoś tu podaje prawdziwe imię ;PPP

Sz
@madmax

I równie rzadko używa słownika ortograficznego.

Kkk
@Sz

Jakie są warunki pracy? Zatrudniają teraz?

Pracownik Nowy wpis
@Kkk

Na ślusarni miły pan (poznasz, zobaczysz), kierownik do rany przyłóż (niezapomniane chwile). Panie bardzo skupione na pracy że aż lamówka się trzyma (klient to podstawa). Spokój jak w niedzielę ;-)

Hubb

Hej, czy pracuje jeszcze ekipa z zeszłego roku na magazynie? Kiedyś tu pracowałem i jestem ciekaw

@Hubb

A jest co pakować ?

Helena
@Hubb

Kiedyś, czyli kiedy i czemu już nie pracujesz, jeśli to nie sekret? Napisz, jakie masz doświadczenia z tą firmą, fajnie byłoby się dowiedzieć, jakie są warunki i perspektywy.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Art Abażur M.K. Kromczyńscy L. Zielińska sp.j.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Szef zwolnił ostatnio 2 pracowników, wczesniej zwolniono 3 osoby.

A wiadomo jaki powód?

$

Lidia

Ale, że w budżecie braki? To ile aktualnie osób jest tu zatrudnionych, szykują się dalsze cięcia?

@Lidia

Lidia może przedzwoń do kierownika produkcji zadaj mu interesujące cię pytania, jak nie masz kontaktu do niego to na stronie internetowej znajdziesz ogólnodostępne informacje. Lidia planujesz się zatrudnić ? Chcesz rozpocząć karierę w firmie ?

Lidia

No teraz to już nie wiem. Próbujesz mnie w jakiś sposób teraz zniechęcić lub zaatakować takimi pytaniami?

Mala

Szef na początku jest miły aż do po zygania a później (usunięte przez administratora) najlepiej płacił by najniższą a ty żebyś się z tego cieszyła i jeszcze zapierdzielała ja wół i tak wciąż jest za mało. Oczywiście na początku mówi że zapłaci po okresie próbnym 3tyś.+ ale to tylko jego gatka max 2200-2300 bo powie że teraz nie ma pieniędzy żeby więcej dać i zapewnia że jak się poprawi sytuacja firmy to da więcej ale to niegdy nie nastąpi. Jedyną zaletą tej firmy to miła atmosfera na produkcji. Szef ma za duże wyobrażenie o sobie i o firmie zachowuje się tak jakby to była wyjątkowa praca i to ty się powinnaś cieszyć że tu pracujesz bo przecież ta firma znana jest na całym świecie ???? nie polecam tej firmy szkoda zachodu.

Zainter
@Mala

Pracownika jakiego działu jest ta opinia?

Lena

Może znajdzie się osoba mająca aktualne informacje o firmie i ewentualnej pracy w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Art Abażur M.K. Kromczyńscy L. Zielińska sp.j. - Sady pod poznaniem

• Jak się pracuje w Art Abażur M.K. Kromczyńscy L. Zielińska sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Art Abażur M.K. Kromczyńscy L. Zielińska sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Art Abażur M.K. Kromczyńscy L. Zielińska sp.j.
  • Rolna 4B
    62-080 Sady pod poznaniem
  • NIP: 7810002543 REGON: 630520536 KRS: 0000306385

Art Abażur M.K. Kromczyńscy L. Zielińska sp.j.