Opinie o VCP Sp. z o.o. w Poznań - przeźmierowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie VCP Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w VCP Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VCP Sp. z o.o. w Poznań - przeźmierowo

KMWTW

Wyjątkowo nie polecam sam nie wiem dlaczego tyle czasu tam spędziłem , zarobki to jakaś kpina jak na wymiar obowiązków i wszystko za co jest się odpowiedzialnym, kierownik punktu który nie wyrabia progu rentowności może i do końca życia siedzieć na umowie zlecenie na co nie ma zupełnie wpływu , kierownicy regionalni traktują was jak upośledzone dzieci zero zaufania ciągłe niezapowiedziane wizyty,pociąganie do odpowiedzialności za błędy zmienników, rankingowe ocenianie sklepów, jak w przedszkolu które tylko demotywuje i sprawia że czujesz się gorszy mimo że nie możesz z tym faktem zbyt wiele zrobić,ogólnie bardzo stresująca atmosfera nagabywanie o nienawiść do konkurencji no i jeszcze afera podsłuchowa. Jeżeli kusi was stanowisko kierownika nie dajcie się zwieść idźcie sobie do kiosku posprzedawać gazetki zarobicie tyle samo a stresu dużo mniej.

XD
@KMWTW

co dziwnego w niezapowiedzianyc kontrolach czy rankingach sprzedazy? pracuje w malej miejscowosci i moj sklep jest rentowny. jak sie chceto sie da! kierownik pomocny. wynagrodzenie zadowalajace. wtf?!?!?! ludzie ogarnijcie sie

Nie zadowolony

Nie polecam, gorszego pracodawcę trudno znaleźć

potwierdzający
@Nie zadowolony

potwierdzam, wypłata płacona z kasy z dużymi opóźnieniami a człowiek jak sie upomnieć to zaraz "a w sklepie porządek? a zrobione zamówienia, a posprzątane?" ja zagezgnowałem

Podsłuchiwanie pracowników

Chciałem poruszyć jedna kwestie, bo niestety nie uzyskałem wcześniej odpowiedzi. Czy któryś z byłych lub obecnych pracowników byłby na tyle odważny aby złożyć ze mną pozew zbiorczy o nagrywanie dźwięku przez kamery w sklepach bez pozwolenia pracowników, podsłuchiwanie ich i wykorzystywanie tego potem jako szantaż? Wiem, ze na grupach pracowniczych był poruszony ten temat ale nikt nie miał odwagi dołączyć do mnie. Pokrywam większość kosztów, zależy mi tylko ja wsparciu i pomocy osobom, które były potraktowane tak jak ja.

@Podsłuchiwanie pracowników

Uważaj bo ten cencik z Poznania obróci kota ogonem ale jestem za

Nie pracownik
@Podsłuchiwanie pracowników

A od kiedy monitoring pracowników i miejsc prowadzenia działalności gospodarczej jest zakazany? Jak idziesz do Biedry, Żabki, galeri handlowej to też będziesz pozwy składał bo Cię nagrali?

@Nie pracownik

nie można nagrywać dzwięku bez zgody pracownika, obraz tak.

Aga

Dokładnie

Ten Gruby

!!!OKROPNA FIRMA!!! Nie dość, że wypłaty są przelewane na czas to jeszcze zarabiam na tyle dobrze, że stać mnie na spokojne życie. Jak tak może być?? Dodatkowo okropną osobą w tej firmie jest sam szef... No jak on może być tak miły dla pracownika który daje z siebie bardzo dużo? I na dodatek pomaga z każdym większym problemem!!! Ciężko się pogodzić z tym! Wiadomość dla tych co mają kołek w (usunięte przez administratora) Daj z siebie tyle ile sam byś oczekiwał od swojego pracownika a będzie Ci dobrze. Proste? Proste :D Jeśli uważacie, że to jest ciężka praca to pójdźcie do McDonald's gdzie latacie 24/7, liżecie każdemu (usunięte przez administratora) a i tak ledwo zarabiacie 2k miesięcznie... i to z łaską. Wtedy na pewno zrozumiecie, że wasze anonimowe żale nie mają żadnego sensu.

Marian
@Ten Gruby

Wojtek, nie denerwuj się. Jak można Cię niedoceniać! To, że kogoś skrzyczysz, ukarzesz finansowo( ale niedużo, w granicach rozsądku) od razu się skarżą. Jak można! A że w kasie nie utargowali i nie mieli na wypłatę, to Twoja wina?! No właśnie. W głowach im się poprzewracało. Jedyny zgryz, jak dla mnie, to że nagrywasz pracowników z głosem i puszczasz to na internatach. Ale to mały pikuś. Ważne, że Ty i Twoja kadrowa jest zadowolona.

@Marian

W tym momencie zmieszany jestem gdyż nigdy nikt mnie nazwał Wojtkiem... Mikołaj to moje prawdziwe imię a Boguś to przezwisko więc ten tego... Nie trafiłeś/aś kolego/koleżanko/*płeć inna*

@Ten Gruby

czasy mcdonald za 2000 dawno się skończyły zarobli tam są podobne jak w VCP z tą różnicą, że nie trzeba zbierać wypłaty z utargu

@odpowiedź

Cóż... rok 2017/2018 to na pewno nie jest rok 2000 więc śmiało mogę stwierdzić jak jest. Tak czy siak nie mam co dalej się wypowiadać gdyż dyskusja przez internet jest na tyle dojrzała co bitwa na poduszki. Swoje zdanie wyraziłem i tyle... koniec kropka :)

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy VCP Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Główny księgowy / Główna księgowa. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Jacek i nie anonim

Pracuję więcej niż 1,5 roku , i średnia zarobków na rękę , moich zarobków jest wyższa niż chwalone biedronka i lidl , jestem doradcą klienta nie podawaczem towaru z półki , czasowość wypłat oceniam na 11 w skali 10 punktowej, byłem nawet zaskoczony bo standardem w kraju jest przeciąganie wypłat, prowadzę sklep i dbam o niego a to skutkuje obrotami co daje wynik na pasku płac , nie jestem z pierwszej łapanki , nie zależy mi na przychylność szefostwa , moje obroty mówią same za siebie , a co stresu , to on zawsze będzie , to od Was zależy jak go wykorzystacie , słyszysz , że dostajesz za przykład dobry sklep to weź się do pracy i zacznij od siebie może robisz błąd i zamiast przyciągać klientów to ich odstraszasz , dla mnie klient jest najważniejszy nawet jakbym się z nim nie do końca zgadzał , pomyślcie o tym zanim zaczniecie tu pisać głupoty,po za tym to nie jest firma charytatywna , firma ma zarabiać i dać zarobić , ale jeżeli uważasz inaczej to twoja sprawa , miłego dnia

@Jacek i nie anonim

same kłamstwa wypisane wyżej przez PRowca albo Pana Wojtka. Nigdy takich płac w tej firmie nie było i nie będzie. Wklej link do paska z wypłaty i zobaczymy.

rozbawiony
@odpowiedź

Mózgu... ale tu nie da się wrzucić załącznika. Może napisz do Jacka na priv, to Ci udostępni...

również rozbawiony do łez
@rozbawiony

Pasek płacowy to dla Ciebie wypisane godziny i kwota jaką dostałeś bo takie dostaliśmy jak poprosilem ostatnio o to

@odpowiedź

pisz na priv szmaciarzu bo jak mnie znasz to wiesz że nie ściemniam ,

@odpowiedź

No właśnie takie matoły tam pracują proszę państwa cudowny przyklad

Bartosz - Kraków

Wszystkie oszczerstwa są Moim zdaniem wyssane z palca. Wypłata zawsze dochodzi na czas. System premiowania jest znany wśród pracowników i tak naprawdę sami dbamy o to ile zarobimy. Zarówno Wojtek jak i Rafał byli u mnie z wizytą - są to zwykli normalni ludzie, którzy zwrócili mi uwagę na Moje błędy. Mimo kilku moich uchybień i tak mogliśmy normalnie porozmawiać i pożartować. Szczęśliwie trafiłem na zaje******* kierownika regionalnego który pomógł mi ogarnąć to wszystko i na dany moment nikt nie ma do mnie zastrzeżeń. VCP to najlepsze firma do jakiej mogłem trafić i mam nadzieję, że zostanę tu jeszcze długo :)

@Bartosz - Kraków

Chyba masz Jarka :D A takiego kierownika ze świecą szukać

Bartosz - Kraków
@Krzysiek

Tak, Jarek jest moim kierownikiem i faktycznie o lepszego ciężko w każdej innej firmie :D

Krzysiek

Chyba konkurencja sobie wykupiła osoby do wystawiania opinii. Pracuje kilka miesięcy i pierwszy raz słyszę żeby ktoś na mnie presję wywierał,w kilku sieciówkach pracowałem i żadna spożywka czy handel detaliczny nie oferuje takiego wynagrodzenia.Kierownik regionalny jest w porządku,wiadomo coś napsocisz dostaniesz reprymendę ale i też pochwalić potrafi.Z tego co zauważyłem panuje miła atmosfera co mnie pozytywnie zszokowało.Są kary finansowe ale nikt tu nie wspomina że nagrody też są.Minimalne użycie komórek mózgowych i nikt na ciebie złego słowa nie powie.Niewiem na jakich psychotropach ktoś w tej firmie pracował że miał wypłatę nie na czas.Jak dla mnie ciężko znaleźć tak wporządku pracodawcę oraz regionalnych którzy mają realne podejście do różnych problemów. Aż czekam na lawinę tych że powiedzą że guzik prawda w tym co piszę ;)

Śmiech na sali
@Krzysiek

Powiedz swojemu cudownemu szefowi że VCP staje się powoli korpo zaraz zobaczymy jak długo zostaniesz w tej firmie a dla upewnienia się zapytaj się na wspaniałej grupie wodza...

@Śmiech na sali

Przecież Wojtek sam nazywa VCP korporacją. Więc do czego pijesz?

;/
@...

Do ostatniego zwolnienia pracownika jak to już ktoś napisał z DS

@;/

Nie znam sytuacji. Uświadom mnie

@Śmiech na sali

No cóż firma się rozrasta,wiadomo.Pracowałem choćby w ESW więc gorzej nie będzie.Niech sie robi korpo-póki szefostwo i moi przełożeni będą tacy jak teraz to mi to rybka ;)

...

Przeskroluj dobrze ekipę na FB :)

Patryk, również nie anonim.

Biorąc pod uwagę obowiązki jakie posiada osoba odpowiedzialna za sklep, to poniższe płaczliwe wpisy są żenujące. Jak nie umiesz zadbać o podstawowe rzeczy no to przykro mi. Logiczne, że wypłata jest adekwatna do wykonywanej pracy. Skończyły się czasy "czy się stoi czy się leży". Pomijam ludzkie podejście - bądź człowiekiem, zostaniesz potraktowany jak człowiek. Sam nie raz popełniam błędy ale rzecz w tym, żeby się do nich przyznać albo je po prostu naprawić. Nie mogę narzekać na pracodawcę, nie zostałem w jakikolwiek sposób pokrzywdzony. Robisz swoją robotę jesteś doceniany. Taka jest prawda. Rozumiem, że niektórzy na siłę szukają dziury w całym. Poniżej pisane kłamstwa mają na celu czarny PR, nic więcej. Pozdrawiam z nad morza.

Marcin Łdz

Wszystkie powyższe negatywne komentarze są wyssane jak nie z palca to z innej części męskiego ciała. Firma i system wynagrodzeń są, jasne, klarowne i przejrzyste. Nigdy nie zdarzyło się żebym miał opóźnione bądź nie wypłacone wynagrodzenie, premie wyliczane są w jasny dla wszystkich sposób, atmosfera jest bardzo spoko, nikt mnie nie ciśnie o nic, może dla tego, że wykonuje sumiennie swoje obowiązki, które zawarte są w umowie o pracę i za które pobieram wynagrodzenie. Miałem także przyjemność poznać większość osób pracujących na kierowniczych stanowiskach, włącznie z Wojtkiem, i są to normalni, rzeczowi ludzie, prowadzący normalną, przyjazną pracownikowi firmę. A małoletnim, niezadowolonym pseudo-pracownikom polecam szkołę życia, ona uczy najlepiej, a jak nie, to wakaty na mopie w magazynie w Biedrze są zawsze.

Ehh...
@Marcin Łdz

Jak nie ma się swojego zdania i trochę odwagi żeby się wypowiedzieć to właśnie tak się pisze ... szkoda że jeszcze nie zauważyłeś tego

Dolnyslask

Siemano cześć, ostatnio zwolniłem się z tej firmy ze względów poczytalności Pana Wojciecha. Po sytuacjach, które miały miejsce w tym miejscu pracy nie namyślałem się dłużej niż 2 minuty. Widzę w tych komentarzach jak to ludzie bronią tego całego vcp jaki to szefu jest dobry, a ja jestem posłuszny w tym cale padole kłamstw oszczerstw i pewnego w swoim rodzaju mobbingu. Ja mam na myśli inne osoby co jeszcze tam pracują i nie zdjęły klapek z oczu. Po sytuacji gdzie został zwolniony pracownik przez to że napisał posta na grupie że coś mu się podoba i można to fajnie zrobić to szanowny szef go zwolnił a każdy kto dał mu like pod postem pozbawił premii która stanowi 1/2 wypłaty. Sytuacje takie miały miejsce przynajmniej raz na miesiąc spokojnie. Jakieś śmieszne teksty że nam z pensji potrąci za inwentaryzacje jeśli wypadnie na minusie. Nie było to żadne niewolnictwo lecz jedno wielkie przerośnięte ego Pana Wojciecha niczym dynie na światowy dzień zbiorów największych warzyw w Ameryce. Wieczne obiecywanki cacanki że tak tak to będzie ... Na pewne zapotrzebowanie w sklepie jak dodatkowe meble bądź durne rolki z kasy czy inne pierdoły należało się prosić i przypominać średnio 3 razy dziennie przez 3.miesiace rekord to pół roku. Szczerze cieszę się że poszedłem do innej pracy bo tam mnie chociaż przywitano jak pracownika a nie jak śmiecia który ma robić wszystko żeby ojciec dyrektor był zadowolony. UTARG JEST ZA MALY TRAGEDIA ...szkoda że ludzie nie chcą przychodzić bo tę samą ofertę a nawet znacznie lepsza mają już na wysepkach w galerii. Sugestywnymi uwagami klientów i pracowników podciera sobie cztery litery bo tylko on wie lepiej i on jest najmądrzejszy.

Ktoś

Nie polecam. Duży stres, ciągle narzekania kierownika na wyniki. Dawanie za przykład najlepszego sklepu, co jest niemożliwe do osiągnięcia. Ogólnie nie polecam. Na razie jeszcze tu pracuję ale jestem już umówiony na rozmowy o prace od przyszłego tygodnia. I nie jestem odosobniony w tych działaniach ;)

moj wspolpracownik powiedzial mi o tym portalu i o opiniach jakie sa wystawione na temat naszej firmy. pracuje w vcp pare miesiecy i jestem bardzo zadowolony z pracy i wynagrodzenia. jak sie chce to mozna zarobic nawet okolo 3500-4000zl jako sprzedawca. ale trzeba chciec pracowac a nie tylko podawac towar klientowi.

NiePanWłaściciel
@brak

HaHa. Chyba pracownik. Panie Wojtku, proszę się nie ośmieszać. 4 tyś? HaHA i ozusowane? Większość co znałem to zarabiała 2,5-2,7.pln

@brak

To nie prawda co teraz napisałeś. Pracowałem blisko 11 miesięcy i nigdy nie zarobiłem więcej niż 2600zł z "premiami" Generalnie tyle co mówisz jest obiecywane na rozmowie kwalifikacyjnej i tylko wtedy mowa o takich kwotach. 3500-4000 to nawet nie ma brutto (bo być może to masz na myśli), bo umowa na niską stawkę i premia "widzi mi się" Pana (usunięte przez administratora) (pomyśl skąd taki pseudonim). Wystarczy iść do kilku sklepów i zapytać jakie zarobki, a potem iść na rozmowę rekrutacyjną i posłuchać obietnic. Prawda jest taka, że w tej branży nie zarabia się wiele i praca sprzedawcy nie jest tak dobrze opłacana, więc stawki 3500-4000 to może zarabia handlowiec z drobrymi wynikami. Plusem jest to, że w pracy mało co się pracuje bo jest mało Klientów i faktycznie tylko podaje się towar, bo Klienci to dzieciaki i nie ma z kim nawet pogadać.

@były pracownik

nie wiem jakie obroty kreciliscie, ale z moich obliczen musialo byc to ponizej 50tys. slabiutko. nie dziwie sie zostaliscie wyrzuceni ;) mi na rozmowie kwalifikacyjnej przedstawione system premiowy i na jaki obrot liczy moj kierownik

Były

Już pomijam to że kasa na czas raz była, a raz nie i wieczne obiecanki pana Wojtka. Ale nagrywanie z głosem tego co dzieje się na sklepie jest wyjatkowo słabe, nie mozna przeprowadzić prywatnej rozmowy. Klient wchodzący do sklepu też nie ma o tym zielonego pojęcia.Takimi sprawami powinna się zająć inspekcja pracy albo policja.

NiePanWłaściciel

Widzę, ze właściciel zaczął dodawać opinie. Niech nie pisze bzdur, że pieniądze wypłacane są terminowo. Bo jak nie ma w kasie to trzeba ''uzbierać'' na wypłatę. I jak jest tak fajnie, to dlaczego ludzie się lawinowo zwalniają? Pracowałem może krótko, ale mam na utrzymaniu rodzinę a płace oraz warunki pracy to może faktycznie dla 20 latków na utrzymaniu rodziców. Nikt zdrowo myślący nie podejmie pracy w tej firmie. Atmosfera FATALNA. Proszę nie zakłamywać rzeczywistości.

@NiePanWłaściciel

zgadzam się z Pana wypowiedzią w 99% dodam tylko, że nagrywany jest dzwięk i podsłuchuje się pracowników.

Zadowolony pracownik

Pracuje w VCP od ponad roku i czytając te opinie, nie wiem czy się śmiać czy płakać. Zbyt duże wymagania? Niewolnictwo? Wystarczy wykonywać swoje obowiązki tj. porządek na sklepie, poukładany towar na półkach, zgodność w kasie i towarze. Nie zauważyłem, aby Szef miał jakieś dodatkowe wymagania. "Trzeba prosić się o premie"??? Przecież premie zawsze są ujęte w wynagrodzeniu, a wynagrodzenia zawsze są wypłacane w terminie. Dodatkowo Pan Wojtek umieszcza informację kto i za co dostał premię. W mojej ocenie, opinie są wystawione przez dzieciaki (19-22lata), którym zwyczajnie nie chce się robić, a rodzice nie nauczyli ich sprzątać... Niestety firma w dużej mierze jest oparta na niedojrzałej emocjonalnie i nie nauczonej pracy młodzieży. Taka branża.

Kla

Może nie pracowałem tam długo, jednak na tyle, aby wyrobić sobie niezbyt pochlebne zdanie. Właściciel chyba nie wie, ze czasy niewolnictwa się już skończyły. Na rynku ma zła opinie. Otwiera sklepy, a nikt nie chce w nich pracować i stoją puste. Odradzam.

Eric

Osobiście nie polecam pracy w VCP Częste opóźnienia w wypłatach premii, o premie trzeba się prosić i przypominać. Nie wspomnę o wszechwiedzącym właścicielu, który obiecuje gruszki na wierzbie. Praca i płaca niczym nie odbiega od wysepek z epapierosami. Nie wspomnę już o dziwnej polityce wewnętrznej firmy. NIE POLECAM ps nie toleruje oszustwa, osoba to czytająca na pewno wie o co chodzi

Sprzedawca

Niestety, muszę wystawić negatywną opinie. Zbyt duże wymagania, ciągła presja i niezgodności w rozliczaniu premii są na porządku dziennym. Jeszcze tu pracuje, ale rozglądam się za pracą, bo powinno szanować się pracownika, a ja naprawdę dużo daję od siebie. I potwierdzam, że właściciela Wojtka nazywamy Cyganem.

Heszki

Pracodawca owej firmy niestety minął się trochę z powołaniem bo zamiast sprawować kontrolę nad firmą usiłuje wywrzeć na pracownikach presję psychiczną w formie pan -> niewolnik pracy. Jeżeli ktoś lubi codzienne zjebki i ciągłe marudzenie że coś jest nie tak a to wszystko jest przyprawione wykwintną wisienką na torcie w postaci zastraszania "karami finansowymi" to proszę bardzo. Niestety ale Pan Wojciech nie może pochwalić się w Poznaniu opinią pozytywną jako przedsiębiorca/pracodawca a jak ktoś już szefa zaczyna nazywać Cyganem to powinno dać to nieco do myślenia czy warto się tam zatrudniać... Wcale nie lepiej jest ze strony jego ukochanego "menago" od siedmiu boleści, który to jest szeroki w gębie w smsach albo na facebooku ale osobiście już brakuje mu argumentów na dane tematy, najbardziej śmieszne jest to że facet nie potrafi nawet się wysłowić czasami po polsku nie wspominając już o języku obcym (opinie klientów na google mówią wiele), firma żenada bo poza zniesławieniem niczego człowiek tam nie uzyska, a no może jedynie dowie się ze strony włodarza firmy: "jak zniszczyć e-dym". Dziecinada nie firma w której ubzdurano sobie że się jest marką premium... Szkoda że tylko oni tak myślą...

Zostaw merytoryczną opinię o VCP Sp. z o.o. - Poznań - przeźmierowo

• Jak się pracuje w VCP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VCP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VCP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VCP Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Rynkowa 73B lok. 32
    62-081 Poznań - przeźmierowo