Opinie o Virtline Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Virtline Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Virtline Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Virtline Sp. z o.o. w Kraków

Pracowałem kilka lat. - miła atmosfera - elastyczne godziny pracy - można się bardzo dużo nauczyć - bonusy, multisport, medicover , itp. Polecam pracę w VIRTLINE !

janek
@Irek

miałem staż i było całkiem ok. polecam

PAWEŁ

Ja daję ocenę 4.

janek

Teresa Nowy wpis

na stronie widnieje teraz oferta dla przedstawiciela handlowego. Nie widzę niestety by były w niej jakkolwiek określone zarobki, a potrzebuje się wstępnie zorientować . mógłby ktoś przybliżyć tegoroczne widełki?

PAWEŁ

p.

raczej 3+

Robert
@Grzegorz

Firma godna polecenia, zgadzam się z oceną

Franko

@Franio

4,5

Maria
@Krzyś

@Krzyś Świetnie, że oceniacie tę firmę, ale liczyłam jednak na więcej szczegółów. Na jaką kwotę opiewają zarobki w Virtline Sp. z o.o.? Na jakie benefity pozapłacowe można liczyć w tej firmie? Będę bardzo wdzięczna jeśli mi odpowiesz.

janek Nowy wpis

Zen

Dobra lokalizacja . Pozdrawiam

@Zen

polecam

@Michał

ja uważam , że całkiem ok się w firmie pracuje

Irek
@Michał

Pracowałem 3 miesiące było całkiem Ok. Przerwałem prace z powodu przeprowadzki . Dziwne niektóre opinie ja uważam, ze praca naprawdę spoko . Ma swoje plus i minus jak w każdej firmie . Minus to faktycznie dużo obowiązków . Pozdrawiam Irek

janek Nowy wpis
@Irek

miałem staż i było całkiem ok. polecam

Irmina Nowy wpis

Cześć, tutaj są może okresy próbne? Ktoś coś pisał o przerwaniu swojej kariery po trzech miesiącach a jak była dostępna oferta dla Młodszego Administratora Systemów Informatycznych to w sumie w opisie podali cztery formy umowy i zastanawiam się czy to dowolność czy jednak narzucają te pierwsza?

Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. administracji i sprzedaży w firmie Virtline Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Dorota

Interesuje mnie stanowisko młodszego specjalisty ds informatycznych. Znalazłam ogłoszenie w sieci, niestety jest ono jeszcze z tamtego roku. Posiada ktoś wiedzę na temat zarobków co do tego stanowiska? Ile tak na początek MSC można się spodziewać wynagrodzenia? Czy oprócz karty Multisport znajdzie się coś jeszcze z benefitów? Może istnieje możliwość pracy zdalnej?

Adam W
@Dorota

Zarobki są bardzo dobre, jak się postarasz to nawet 15000 można zarobić na początek. benefity to: służbowe biurko, laptop ładowarka, telefon,

Julia
@Adam W

Wow, to niezła kwota. Ale to na rękę jest czy brutto? Poza takimi udogodnieniami biurowymi, czy macie tu dofinansowanie do karty multisport albo prywatną opiekę medyczną?

iiiiii
@Adam W

tiiiaa chyba jak przez cały miesiąc będziesz klepać nagdodziny i pracować po 16h dziennie to moze się uzbiera.. Nikt w helpdesku za wymianę zasilacza, dysku czy innego podzespołu w komputerze nie da ci 15k

Byłem na rozmowie, aby się tam dostać trzeba mieć bardzo dużą wiedzę. Bardzo dużo pytań z Linux , sieci , bezpieczeństwa. Generalnie jeśli nie znasz bardzo dobrze systemu Windows i Linux to raczej nie ma po co tam aplikować. Sama rozmowa w miłej przebiegała w miłej atmosferze, może kiedyś spróbuję jeszcze raz, bo już znam pytania :) Pozdrawiam

Artur
@Piotr

Potwierdzam są jeszcze pytania z vmware.

Justyna
@Artur

A ile trawa rekrutacja ? ja wybieram się tam na rozmowę, może ktoś pamięta jakie dokładnie były pytania z tego linuxa ? z sieci też są pytania ? w ogłoszeniu, że wymagana dobra znajomość sieci.

Janek
@Justyna

kilka pytań z sieci poza tym standardowe pytania, nic trudnego :)

Seba
@Janek

Rekrutacja trwa około godzinę i nie jest zbyt łatwo

x
@Seba

AD jeszcze

Robert
@Piotr

skąd pewność, że pytania się nie zmienią :P

qwer
@Piotr

No szkoda tylko, ze pytania mocno techniczne nakierowujące co możesz robić. A jak przyjdziesz to się okazuje, że to zwykły helpdesk. Jeździsz po firmach i naprawiasz kompuetry, wymieniasz wdyski. Nie ma nic wspólnego z tymi pytaniami.

Łukasz

Ja również daję ocenę mocne 4.

Fra.
@Łukasz

3,5 moja ocena

Łucja

Długo pracujesz? Możesz napisać coś więcej dlaczego akurat taka średnia ocena? Pisali wcześniej o atmosferze i lokalizacji, że na plus. A jak oceniasz zarobki? Są konkurencyjne?

Ja bardzo polecam

Maria
@Paweł

Czy możesz podać argumenty, które sprawią, że Twój komentarz będzie bardziej wiarygodny? Co najbardziej podoba Ci się w miejscu pracy? Jaka atmosfera panuje między pracownikami? Tylko rzetelne komentarze mogą pomóc innym w decyzji o wyborze pracodawcy. Czy w Virtline są oferowane jakieś benefity pozapłacowe?

@Maria

Oczywiście, -multisport -medicover -imprezy integracyjne -szkolenia Przede wszystkim miłą atmosfera i możliwość pracy zdalnej . Polecam

Z.B.

Można się bardzo dużo nauczyć: - vmware -linux -sieci -AD

Seba

Potwierdzam

piotr

polecam spoko praca.

ja pracowałem 9 miesięcy byłem bardzo zadowolony z pracy. oczywiście mogły by być wysze zarobki :) i mniej pracy. Generalnie polecam.

zirytowany

NIE POLECAM. Na rozmowie powiedzą Ci wszystko to co chciałbyś usłyszeć. Co prawda pytania są teoretyczno techniczne, ale generalnie jest to praca w helpdesku, zapomnij o pracy z biura tylko sprzed komputera, a o home office nawet nie wspominam. Do klienta będziesz jeździł po 2/3 razy dziennie. Jak będzie wolne auto, to pojedziesz sobie autem, ale jak nie, to w upale będziesz musiał jechać tramwajem z przesiadkami.. wioząc ze sobą sprzęt zastępczy.. Kase za bilet oddają, ale co z tego.. Będziesz m.in. naprawiać jakieś stare komputery, które tak na prawdę nadają się na złom.. dokładać do nich ramu, wymieniać dyski, zasilacze, monotwać drukarki, albo podwieszać jakieś kable pod stołem gdzie kurzu nie brakuje.. To już lepiej się zatrudnij w jakimś koropo w helpdesku, bo te zadania będziesz zlecać właśnie im. W ogłoszeniu znajdziesz informację, że oferują umowie o pracę.. Zapomnij że taką dostaniesz.. Tylko UZ. O miejscu parkingowym przed biurem to możesz pomarzyć. Winda w biurze? Zapomnij.. są tylko schody na 4 piętro, co z tego, ze wracałeś tramwajem w upale i jesteś cały mokry i ledwo zipiesz.. Sprzęt do pracy też dostaniesz używany.. Będziesz nawet wynosić (usunięte przez administratora) z biura do jakiegoś kontenera.

Nie polecam. Nigdzie Was tak nie będą wykorzystywać jak tam.

byly-pracownik

Nie polecam, szkoda czasu.. W ogłoszeniu piszą, że będzie umowa o pracę, przychodzisz i sie okazuje, że możliwa jest tylko umowa zlecenie..

byly_pracownik

Jako pierwsza praca na max pół roku spoko, ale trzeba mieć dobrą psychikę przy (usunięte przez administratora)szefie który myśli że mu wszystko wolno. Tak Adaś, to o tobie. Firma (usunięte przez administratora) klientów, szef każe proponować klientom sprzęt którego wogole nie potrzebują, nalicza wysokie marże za sprzęt. Bierze każde zlecenie nawet takie którego nikt nie potrafi wykonać .Nikomu nie życzę pracy w tym (usunięte przez administratora)

maro
@byly_pracownik

Nie polecam nawet jako pierwszą pracę. W żadnej innej firmie IT nikt nie każe Wam wynosić (usunięte przez administratora)

nobo

Polecam trzymać się jak najdalej od tej firmy.

b_p
@nobo

Omijać szerokim łukiem koledzy.

p.

Praca ok. Jednak kilka minusów bym wymienił: - firma wymaga bardzo dużego doświadczenia i wiedzy od pracowników - często jest za dużo pracy - wynagrodzenie ok, ale mogło być wyższe - lokalizacja dla mnie kiepska Poza tym wszystko ok.

Franko
@p.

nie zgadzam się z tą opinią polecam.

DanielW
@Franko

Polecam również, naprawdę miła atmosfera.

Michalina

@ja a był jakiś test do rozwiązania?

Jeśli masz spora wiedzę możesz tam aplikować. Ja byłem na rozmowie i poległem na większości pytań, głownie pytania z Linuxa. Dodam, że jestem po studiach informatycznych

Rob.
@ja

Obecnie jest dużo pytań z Windows server i AD bez solidnego przygotowania nie ma po co się wybierać na rozmowę. pozdrawiam

czy teraz prowadzą rekrutacje? Jak to przebiega?

praca w virtline: -dużo bonusów -szybki rozwój -dużo pracy -elastyczne godziny pracy -miła atmosfera

Z.B.
@pracownik

Potwierdzam, przede wszystkim miła atmosfera.

RAFAŁ
@Z.B.

mnie cieszy multisport i medicover polecam

x
@RAFAŁ

wszystko ok

michal

polecam

Krzyś
@michal

również polecam pracę .

Zostaw merytoryczną opinię o Virtline Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Virtline Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Virtline Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Virtline Sp. z o.o.?

Virtline Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 218 ocen.
  • Aleksandra Fredry 2
    30-605 Kraków