Krakowska Firma Informatyczna

Kraków

Opinie o Krakowska Firma Informatyczna

Student

Rozmowa rekrutacyjna: -administrator- zestaw kilkunastu pytań, dosyć konkretnych i szczegółowych (Windows/Linux, bardziej średnio-zaawansowany niż podstawy) + z podstaw programowania (css, php). Mimo wcześniejszej rozmowy telefonicznej, gdzie jasno powiedziałem, że nie mam żadnych podstaw oraz doświadczenia w środowisku Linux (w CV uwzględniłem jedynie Windowsa), zostałem na rozmowę zaproszony i odpytywany między innymi z LINUXA... (gdzie 40% pytań było właśnie z Linuxa). Na etapie przeglądania CV kandydatura powinna zostać. Główne zastrzeżenie do rozmowy- firma powinna prowadzić wstępną selekcję wśród kandydatów telefonicznie. Pytania z rozmowy, równie dobrze mogły by zostać zadane przez telefon, bez zbędnego naciągania kandydata na koszty związane z dojazdem. Firma dla osób z zaawansowaną wiedzą i doświadczeniem. Osoby z podstawową wiedzą raczej nie mają czego w niej szukać.

Przemyslaw

Witam, od roku korzystam usług informatycznych VIRTLINE jestem bardzo zadowolony. Polecam www.virtline.com

Zostaw opinię o Krakowska Firma Informatyczna - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krakowska Firma Informatyczna