Opinie o Financial Benefits Sp. z o.o. w Janczewice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Financial Benefits Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Financial Benefits Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Financial Benefits Sp. z o.o. w Janczewice

Najlepsza Firma na swiecie Nowy wpis

Po latach z ciekawości wszedłem na opinie o mojej byłej firmie i jestem w szoku :D Co wy ludzie niedorobieni pisaliście. Przecież FB to najlepsza firma świata była. Kasa jak nigdzie indziej, bez doświadczenia. Polecił bym każdemu. Same dobre wspomnienia. Pozdrawiam stara ekipę ;)

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Financial Benefits Sp. z o.o.?

olaaa Nowy wpis

Awans? heh a to dobre . Ta firma już nie istnieje młody prezes nie wytrzymał presji ustawy i zwiną interes . Został tylko smród .

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Financial Benefits Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

miki Nowy wpis

Nie warto tam iść do pracy wyzysk i (usunięte przez administratora) . Firma od momentu powstania pandemii zawiesiła działalność . Co do etapów rekrutacji , śmieszne pytanie , biorą jak leci każdego z ulicy a gdy przestaje przynosić zysk zwalniają .Przychodzi taki pseudo dyrektor uśmiecha się i informuje z dnia na dzień .

Firma

Cieszą się bardzo złą opinią. W rankingu najgorsza Firma roku zajmują 1 miejsce. Są bezkonkurencyjni jeśli chodzi o czerpanie zysku z pracownika. Polecam

Doradca Klienta

Rozmowa w oddziale przy biurku, (usunięte przez administratora) palenie papierosów w trakcie rozmowy.

czy może Pani pracować w weekendy?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
ABC

Pomyłka Neutralny ja z Wami nie mam nic wspólnego tym bardziej w pracy. Znam opinię o Was z opowieści nie jednej osoby. Wstyd. Jak Wy możecie na siepie patrzeć rano w lustrze..Chamstwo arogancja zadzieranie nosa itd.

Neutralny

Jak czytam te opinie to jeden wniosek przychodzi mi do głowy. Firmie Financial Benefits powinno być wstyd, że zatrudniał takiego analfabete. Co zdanie to błąd ortograficzny. Miłosz ABC -wymienię bo pewnie nie wiesz o co chodzi; pisze się (usunięte przez administratora) a nie hamstwa, pisze się chaos a nie haos i dopóki a nie dopuki. Ludzie potrafią się kompromitować....

ABC

Dobra opinia? A to dobre. Klienci od Was uciekają o czymś to świadczy. Zamykacie oddziały po za jednym. Z czegoś trzeba utrzymać Kierowników jeszcze przez miesiąc albo dwa. Mniej hamstwa i traktowania ludzi jak śmieci a więcej pokory

Bogumił

Firma, która wypracowała sobie dobrą opinię jest po prostu wymagająca i pewnie dlatego niektórzy narzekają!

Miłosz

Atmosfera okropna, zero szacunku do pracownika. Zatrudnienie za najniższą krajową i na zlecenie. Zarabia się marne grosze. Nie warto się starać bo i tak Cię nie doceniają a wymagania jak w korpo. Jeden wielki haos. Jest pięknie dopuki mają z pracownika korzyść. Na koniec traktują Cię jak śmiecia z uśmiechem na ustach, jak gdyby nigdy nic dają wypowiedzenie. Odradzam. Ale to już było pisane niżej w opiniach więc się pewnie powtarzam.

szkoda komentować. Zatrudniają na dwa zlecenia lub zlecenie i umowę o pracę. Ludzie potem ponoszą wysokie konsekwencje ich zatrudnienia. Przyjeżdża jakiś podrzędny kierownik i zwalnia z dnia na dzień.

Jeremi

@Smutek i żal Gdyby tak było to firma z całą pewnością nie dostałaby opinii dobrego pracodawcy. Może warto zweryfikować swój pogląd?

Smutek i żal

Firma hoduje sobie konfindentow, kazdy na każdego donosi. Psie pieniądze i zero szacunku.

Czy Financial Benefits Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Kozak

Dają o pracę ale to nic nie znaczy

Piszczałka

Spokojnie już zwijają żagle. karma wraca:)

@Piszczałka

zgadza się , dziwię się że dopiero teraz zatakie działania firmy to do więzienia powinni wsadzać, o podejście do pracownika poniżej normy.

?
@Piszczałka

Tak się składa, że nie zwijają żagli. Firma dobrze prosperuje.

Nick znikł
@?

Zwija się firemka???? Skierniewice, Siedlce i Płock... Szkoda że dziewczyny dowiedziały się o fakcie, że nie mają pracy o 16.50 a biura były otwarte do 17. Porażka szef się uśmiecha, klepie Cię po ramieniu a na odchodne mówi byłbym zapomniał. Od jutra nie pracujesz

Przemysław
@Nick znikł

Czy informacja o zwolnieniach jest potwierdzona? Interesuje mnie, czy są to zwolnienia grupowe i w związku z tym firma płaci odprawy pracownikom. Liczę, że o tym napiszesz.

Nikolas
@Przemysław

Jakie odprawy?? Hahaha dobre, powiem tak urlopy zaległe są nir rozliczone a co dopiero odprawy zapomnij

k.

Swoją przygodę w FB zaczęłam jakiś czas temu, przychodząc na rozmowę z rocznym doświadczeniem w finansach. Praca jak każda inna, jeżeli się do niej przykładasz, to nikt nie ma do Ciebie pretensji, ale to chyba oczywiste, że jeżeli nie ma wyników sprzedaży to nikt Cię po ramieniu nie poklepie i nie powie że jest dobrze, to chyba normalne, chociaż polegając na moim doświadczeniu w FB, za każdym razem jak coś nie szło to było kogo się poradzić i poprosić o pomoc. Każdy pracodawca chce żeby pracownik dawał z siebie 100% i zarabiał dla niego jak najwięcej. Pisząc że praca za najniższą krajową.... no ośmieszacie się, bo wszyscy przy podpisaniu umowy znają warunki pracy i zasady wynagrodzenia, chyba że ktoś coś przed wami zataił, nie dostaliście umowy do przeczytania ? Chyba jesteśmy dorośli i potrafimy się odezwać, lub zrezygnować z podejmowania takiej pracy ? Negatywne komentarze od większości osób, które nie przykładając się do pracy liczą na wynik i ekstra pensję, za co ? Za to że przegadacie cały dzień przez telefon, czy za to że będziecie oglądać filmy, bo i takie przypadki tych "pseudo kierowników" się trafiały, a później zgrzytanie zębami bo zły prezes mnie zwolnił, no chyba miał powód.

Q
@k.

Karolina nie musisz pisać pozytywnych komentarzy ...Czemu odeszłaś w takim razie jak tak opisujesz wspaniałe ? Prawda jest jedna ze kro był wie ze najniższa płaca , zabieranie 76/35 procent :2 kierownika czyli nie kierownik miał najgorzej . Co ulubienica Andrzeja jesteś nadal ? jesteś taka sama cwaniara jak cały ten m.c jedna liga .

k.
@Q

Pudło, to nie Karolina. Piszę jako obecny pracownik firmy, nie ulubieniec szefa, dyrektora czy Andrzeja, zwykły podrzędny doradca klienta, pomimo "zabierania pieniędzy przez dyrektora/ nierównych podziałów wynagrodzenia/najniższej krajowej"- na te warunki jak pisałam ZGADZACIE SIĘ WSZYSCY PRZY PODPISANIU UMOWY I ZNACIE JE DOSKONALE( chyba że jesteście debilami i nie potraficie słuchać i czytać) może zarobić tu swoją przyzwoitą kasę, przy niedużym wysiłku. W swojej opinii nie ukrywam, że są wady w firmie i w pracy- jak wszędzie.

Karolina S.
@Q

Tak nie pracuje . Ale nie rozstałam się paląc mosty( do dziś po pożegnaniu mam wspaniałe wspomnienia ( ci co byli wiedza ) . Cwanira ? Lepiej być cwanym niż niedorobionym ... ulubienica ? Tak do dziś ????użytkowniku( k) chce Ci się przepychać jak dziecko w przedszkolu?

Blu

Firma godna polecenia, wykwalifikowani pracownicy. Młody zespół. Polecam .

Dawid

Wiecie może coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki?

Ali

Robisz tzw. dobrą robotę wiadomo że wszyscy zadowoleni jak w kazdej pracy. Nie ma co narzekać, mogę z czystym sumieniem przyznać że lubię tą pracę i polecam kazdemu kto chce naprawdę pracować na 100% .

fff

Koledzy i koleżanki polecam mniej samozachwytu a więcej pokory ;)

Pepe

W firmie pracuje sie dobrze o ile kasa na koncie prezesa sie zgadza ale nie ma sie co czepiać. Gorsze te szkolenia z podrabiania dokumentów bankowych na ktore kto "glupszy" i lasy na $$ sie zlapal i wyladowal z wyrokiem ;) Trzeba pamiętać o zlotej zadadzie - umiesz liczyc licz na sobie.... firma za kazdym razem wyparla sie na pracownika za moich czasow. Br(usunięte przez administratora) Co do reszty zalogi uwazam ze zastrzeżeń miec nie mozna - fajni ludzie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Financial Benefits Sp. z o.o. - Janczewice

• Jak się pracuje w Financial Benefits Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Financial Benefits Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Financial Benefits Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Financial Benefits Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Financial Benefits Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Jedności 68
    05-506 Janczewice

Financial Benefits Sp. z o.o.