Opinie o Financial Benefits Sp. z o.o. w Janczewice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Financial Benefits Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Financial Benefits Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Financial Benefits Sp. z o.o. w Janczewice

Byly p

Pokasowane komentarze PRACA ZA NAJNIZSZA KRAJOWA WYMAGANIA JAK W KORPORACJI PLUS POBIERAJA OPLATY NIELEGALNE SA POZYCZKI UDZIELONE DLA KLIENTOW N .TO JEST ZABRONIONE WYCIAGAJAA LUDZI Z JNNYCH FIRM PoNiej zwalniaja .DYREKTOR A SIEDZI I PISZE SAM KOMENTARZE POZYTYWNE . Kto pracował wie jak jest obecni pracownicy to ulubiency prezesa albo dyrektora . Firma się sypie zamknęli Łódź Piotrków i teraz Radom . Zaraz kolejne pozamykają . Powinna się wziąć państwowa inspekcja pracg za dokumenty w firmie pracowników . Nie rozliczają urlopów resztę pieniędzy przelewają na konto

Szok

Byli pracownicy którzy nie pracowali tak jak powinni, trzymając się zasady " 8godzin posiedzę i do domu" mają Najwięcej do napisania. Zanim ocenisz kogoś zacznij od siebie.

Q

FIRMA SAMA WYSTAWIA SOBIE POZYTYWNE KOMENTARZe . KTO PRACOWAŁ WIE JAK JEST . Najniższa KRAJOWA PLUS DODATKI Z dodatków płaca 35% minus podatek i to dzielone kest na pseudo kierownika i pracownika . Prezesi udający nowobogackich na kredytach i pupilki prezesow lub dwie ulubienice pseudodyrektora . Wielka rotacja w firmie nikt nie chce przyjść tu do pracy . Firma się sypie zamykają oddziały a tak mieli się rozwijać . Państwowa Inspekcja pracy powinna wziąć się za firemke za bałagan . Jeśli chcesz być niewolnikiem i prosić się o dzień wolny i zarabiać psie pieniądze nie polecam .

Jest ok

Jeśli będziesz dobrze pracować wyrabiać założony plan to nie napuszesz nic złego o firmie , wiadomo zarabiac każdy chce więcej ale zamias tylko oczsekiwac i marudzic weź się do pracy.

Doradca Klienta

Rozmowa w oddziale przy biurku, (usunięte przez administratora) palenie papierosów w trakcie rozmowy.

czy może Pani pracować w weekendy?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Zadowolony pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie. Prezes zwodzi pracowników obiecując ,,gruszki na wierzbie'' a pracuje się za najniżeszą krajową, ze sprzedanych pozabankowych płacą śmieszne 35 % i jeszcze od tego odejmują podatek. Przyjazna rodzinna atmostera? No błagam, to już jest przesada. Pracując w tej firmie nie usłyszy się słowa pochwały nawet jeżeli ,, sprzedaż" dobrze idzie. Wręcz przeciwnie zrobią z Ciebie ,,mało wartościowego pracowenika''. W sumie o czym dużo mówić, rotacja mówi sama za siebie... Moje sugestie dla Financial Benefits Sp. z o.o.: Zacznijcie szanować pracowników.

SUPER

Świetny młody zespół. Doskonała rodzinna atmosfera .Pracownicy bardzo życzliwi .Polecam na 100%

SUPER

Zadowolony

Nie zgadzam się z poniższą opinią. Sama pracuje w tej firmie od 3 lat, z mały epizodem. Jakiś czas temu złożyłam wymówienie, poszłam do konkurencji, gdzie naobiecywano mi wiele rzeczy. Wcale nie było tam tak kolorowo. Wróciłam do Financial po kilku miesiącach i uważam, że w tej firmie jest o wiele lepiej niż w innych. Jeśli ktoś zamiast pracować, obija się to nic dziwnego, że jest taka osoba zwalniana. Polecam prace w tej firmie :)

Mw
@Zadowolony

Ustawka przez pracownika firmy 100% go work powinno wychwycić takie komentarze widać na oko ze pozytywne komentarze pochodzą od pracowników firmy trrazniejszych

Zadowolony
@Mw

To pracownik teraźniejszy nie ma prawa być zadowolony z firmy? Tak samo wszystkie negatywne komentarze pochodzą od 1 osoby, która zapewne została zwolniona i się mści na firmie.

Emilia
@Zadowolony

Wspominasz o swoim zadowoleniu z zatrudnienia w firmie Financial Benefits, mogłabyś napisać, co odpowiada Ci najbardziej? Czy wyjaśnisz kwestię umów? Wcześniej przewijała się informacja, że zawierana jest umowa o pracę oraz umowa zlecenie, czy aktualne tak jest? Napisz proszę, czy pracodawca wymaga wcześniejszego doświadczenia zawodowego w branży finansowej.

Uhk

ROTACJA W FIRMIE MOWI SAMA ZA SIEBIE JAK JEST RZECZYWISCIE. Balagan w firmie jak Pisze Ktos wyzej to swieta racja . Dziewczyna zajmująca się umowami w firmie zupełnie nie wie o co Chodzi Firmie przydała by się Państwowa Inspekcja Pracy naslana

Pw

Zarobki śmieszne płaca z Prowizji 35% i odejmują podatki Ściagają ludzi z banków i innych insynuacji i później ich zwalniają jak plan nie idzie .obiecuja gruszki na wierzbie a sa niesłowni. Zatrudniają na najniższa krajowa reszta kasy wypłaca z drugiej umowy zlecenie żeby uniknąć większych płatności umowe dostałem po 2 miesiącach swojej pracy po czym Jak plan nie szedł mnie zwolnili. Jest dużo takich osób . Unikać tej firmy tego prezesa i kliki wzwjemnej adoracji Moje sugestie dla Financial Benefits Sp. z o.o.: Zacznijcie szanować ludzi śmieszna firemka Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie okradać pracowników i nie zwalaniac bez podstawie

Olek

Bardzo niepokojące piszecie informacje. Miałem zamiar aplikować ale teraz się zastanawiam.

?
@Olek

Na jakie stanowisko chciałeś aplikować?

ndrzej
@?

Prezes zarządu

Czesio

(usunięte przez administratora) pod każdym względem już mają sprawy karne

nie polecam , 0 jakichkolwiek standardów. szok!

Anka

A ja już miałam umówione spotkanie z nimi , dobrze że takie forum jest.Dzięki

Max

Jadą po pracownikach równo, zarobki też kiepskie a jak przyjdzie co do czego to zwalniają......odradzam

pracowałam 2 tygodnie

Masakra! ludzie masakra, Niczego tam nie ma, mała firemka, wyzysk, mobbing, (usunięte przez administratora) do kwadratu.!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Financial Benefits Sp. z o.o. - Janczewice

• Jak się pracuje w Financial Benefits Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Financial Benefits Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Financial Benefits Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Financial Benefits Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Financial Benefits Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Jedności 68
    05-506 Janczewice

Financial Benefits Sp. z o.o.