Mapa Palety Sp. z o.o.
counter
1 14 41 5 1

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Mapa Palety Sp. z o.o.?

Odpowiedź.
@Pytanie

Zaraz umrę. Spróbuj po polsku. To analfabeci w każdym języku.

klay Nowy wpis
@Pytanie

obojętnie, tam nikt nie zna poprawnie nawet polskiego. Po angielsku nikt Cię nie odpyta, bo nikt go nie zna:)

Paleta88 Nowy wpis
Klient
@Pytanie

Witam chcialbym nawiazac wspolprace z Panem Merkel odnosnie zakupu palet i deski prosze o jakis kontakt

Hanna Nowy wpis
@Paleta88

Czy praca na produkcji w tym miejscu jest na akord, czy jest to wynagrodzenie zgodnie z wcześniejszą umową (jaka to umowa?)? Jestem zainteresowana również poznaniem Waszych opinii o możliwym wynagrodzeniu oraz socjalu. Jeśli wiecie coś o prowadzonych przez nich rekrutacjach, to dajcie proszę znać.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 124 dni.

Czy Mapa Palety Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Mirek z Wroclawia

Jestem Pracownikiem Pana Waldemara od 6 Miesiency , placi mi i kontrachentom w terminie , czemu go oczerniace , z tego co wiem to ci co tu poszom okradali go . wiencej nie mam do powiedzenia, dla mnie jest OK

@Mirek z Wroclawia

he he...jakimś dziwnym trafem wszystkie pozytywne opinie pisane są z tak "pięknymi" błędami... miesiency...piszom... mojom... lubiom... czyżby Pan Waldemar sam postanowił popisać o sobie komentarze....????!!! hehehheheheheh DOBREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!

Pracownica
@Mirek z Wroclawia

Haha może być, że sam napisał. Pamiętam, że jedynie w gadce polski miał opanowany, w piśmie totalny analfabetyzm! Karma wróci do niego. A ciekawe co u jego przydu*** Hajo i reszty?

Oluś nieudacznik
@Pracownica

Samo to, że ogłoszenie o prace miało zapis "obsługa klijenta" nie swiadczyło dobrze o Waldusiu. Co nie zmienia faktu, ze jego zezowaty podnóżek tez nie zauważył tego przez długi czas. Taka to z nich inteligencja.

xxx
@Oluś nieudacznik

Jak masz na tyle odwagi to podjedz do mnie zamiast pisać.Tylko tyle własnie masz odwagi

zed
@xxx

@xxx Jak się kończy merytoryka zaczyna sie argument siły. Jestem głupi to mu (usunięte przez administratora). Właśnie potwierdziłeś siłę swojego intelektu. Nie umiesz się obronić racjonalnymi argumentami? :)

Jola

@Pracownica a to właściciel tutaj jest niezbyt piśmienny? O co chodzi?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Xxx

Trzymajcie sie od tego ch....... jak najdalej. Gruba podła oszukańcza świnia, która jeszcze za wszystko zapłaci. Czekam na ten moment i mam nadzieję, że nie długo nadejdzie. Każdego sprawiedliwość kiedyś dopadnie, w dosłownym lub nie tego słowa znaczeniu.

Kasia

@mirek a na jakiej umowie pracujesz ?

klay

NIe zapomnijcie o olusiu :)

Josef

Damian jak możesz to podaj jakiś namiar do siebie.

Emilka

Witam, nie rozumiem czemu sie tu tak zle o firmie Mapa Palety pisze, ja pracuje tu i dostaje punktualnie mojom wyplate , i to nie zlom . Szef wyzuca tych co sie lubiom op... lub robic samoobsluge , a pozatym to jest ok

byly pracownik

ja tesz tak to widze , wszystko bylo Ok

bad boy
@Emilka

A pani Emilka umie pisać po polsku?:) Genialny wpis. Obrona złodzieja w stylu analfabety. Jedno warte drugiego:)

@Emilka

Pani Emilko... Pani doskonale rozumie te wszystkie złe opinie....!!! :):):):) Więc bardzo proszę sobie darować takie teksty... bo Pani swoje "przekręty" również ma na sumieniu....Ale jeżeli ktoś nie chce wierzyć w opinie pisane przez osoby postronne - bardzo proszę o kontakt z Prokuraturą bądź najprościej z Urzędem Skarbowym I ZUS... tam otrzymają Państwo rzetelną informację w tym zakresie!!!!

@Emilka

Pani Emilko pisze Pani że pracuje Pani dalej w Mapa palety i jest wszystko ok... i szef ok itd... no przecież Mapa Palety nie jest już Pana Waldemara tylko Pana ZAHRYCHUK VOLODYMYRA, któy posiada 100% udziałów... ... więc właśnie Pani potwierdziła jaki to wszystko jest jeden wielki przekręt... zmiany personalne w celu uniknięcia odpowiedzialności...

Halina

Firma poszukuje pracownika fizycznego do sortowania palet, w ogłoszeniu jest napisane że proponują stabilne zatrudnienie i dają możliwość wybrania umowy, zlecenie lub umowy o pracę. Czy ktoś napisze, ile firma płaci na umowie zlecenie za godzinę? Bo ta umowa bardziej by mnie interesowała.

Witold

@Gość Zastanawiam się czy takie oskarżenia są przemyślane bo oczernianie firmy bez podstaw to jest karane. Dla mnie praca w firmie jest ok, polecam.

klay
@Witold

bez podstaw? wszyscy pracownicy mają grube podstawy poparte licznymi dowodami i wyrokami sądów nawet. Zastanów się co polecasz :)

@Witold

Zgadza się - oczernianie firmy bez podstaw jest karane - ale każda jedna osoba która wydaje tu negatywna opinię o Panu Waldemarze ma twarde dowody na oszustwa i krętactwa na których swoją działalność opiera w/w firma. OSZUŚCI OSZUŚCI I JESZCZE RAZ OSZUŚCI!!!

@Witold

Witold alias Emilka alias Witek alias... kto tam wie.Napiszę wprost. Panie Waldemarze, odpowiedz Pan w swojej przepięknej polszczyźnie jaki jest plan. Może Pan nas wszystkich spłaci? Czy może już Pan szuka następnego (usunięte przez administratora)? Optuje za drugim i aż czekam z niecierpliwością na procesy. I aż się dziwię że prokuratura i inne służby na to pozwalają. (usunięte przez administratora)

@Gość

No to jest w tym wszystkim najgorsze że upłynęło już sporo czasu i nic... wyroki sądu są ale pieniędzy jak nie było tak nie ma... ludzie może jakiś zbiorowy wniosek do prokuratury przeciwko temu oszustowi??? Niby pojedyncze sprawy się toczą ale to wszystko w tak wolnym tempie... może gdybyśmy się zebrali razem szybciej byśmy odzyskali swoje ciężko zarobione pieniądze...

Użytkownicy czekają na odpowiedź 597 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Mapa Palety Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Mapa Palety Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@Pytanie

Proszę omijać ta firmę szerokim łukiem. Na początku pięknie ładnie... a po kilku miesiącach się zaczyna... :/:/:/ jeżeli nie wierzy Pan/ Pani w negatywne opinie poniżej proszę dla własnego dobra o kontakt z ZUS lub US. Zaległości tej spółki oraz spółek powiazanych mnożą się z miesiąca na miesiąc! Poza tym właściciel bez skrupułów wykorzystuje i (usunięte przez administratora) innych! Nie polecam!!!!

Alan

@emilka a czy są premie w tej pracy?

Oluś
@Alan

tak, są i to jakie, nie płaci ZUSu i ostatniego wynagrodzenia ( lub 3 ostatnich wynagrodzeń)

Gość

Z DALA OD TYCH LUDZI!!!!!!!!!!!!!!! Potwierdzam wszystkie wcześniejsze opinie!!!! Nic się nie zmieniło oprócz tego że zgłasza się coraz więcej osób (byłych pracowników) oraz firm współpracujących(usunięte przez administratora) Mapa palety, Mapa Group, Mapa Services, Maxx Logistic ... wszystko jeden wielki przekręt!!!!! (usunięte przez administratora) Ostrzegam wszystkie potencjalne osoby które chciałby rozpocząć współprace z którąś z wymienionych spółek... !!! Proszę nie wierzyć w "chwilowy brak pieniędzy" albo teksty typu "czekam na przelew" - są to celowe działania na których (usunięte przez administratora) się dorabia!!!!!

Helmut

trochę smutne są te informacje. A może mi ktoś podpowie jak firma pracuje aktualnie i czy warto starać się o pracę?

Ola
@Helmut

Przepraszam nie wierzę co czytam. Czy Pan nie czytał komentarzy?

ABCD

(usunięte przez administratora) Mapa Palety, jestem byłym pracownikiem. Proszę unikajcie tego człowieka jak ognia! Niech was nie zmylą oferowane przez niego duże zarobki! Teraz może działać pod innymi nazwiskami, żony lub znajomych. Informacje o nim są w KRS łatwo dostępne. Wierzę, że karma wraca.. Pozdrawiam wszystkim pokrzywdzonych!

lukasz

Witam, jestem bylym pracownikiem Firmy Mapa Palety. Prace zaproponowal mi kolega który już tam pracowal. Prace podjalem od zaraz na Niemieckim magazynie w Wildek z tego co wiem był to już drugi magazyn w Niemczech. Wozilismy palety po Niemieckich firmach. Palety były przywozone z Polski przez spedycje. Ale niebawem nastapila przeprowadzka do Polski znowu firma opuszcza magazyn i cala siedzibę . Mój szef Waldemar M. miał w tym czasie kilka spolek w Polsce jak i w Niemczech np. Mapa Palety/ Mapa Palety Grup / Mapa Palety serwis/ Max Logistik i pewnie jakies inne. Niedon kolo Sieradza był nasza nowa siedziba nowy magazyn biura i dalej Palety tylko tym razem z Polski sami woziliśmy do Niemiec. Praca idze pelna para coraz więcej pracy zamowien. Nowi wspólnicy w Polsce itd. Prawa reka szefa był Waldemar P. Wlasciciel firmy Tores Trans kora zajmowala się transportem spedycja. Co się okazało Tores Trans nikomu nie zaplacil za transport palet ,faktury nigdy nie zostały zapłacone. W firmie zaczely się problemy z wyplacalnoscia brak wyplat problemy z paletami wszyscy winni tylko nie pan (usunięte przez administratora) Niedon tez musieliśmy opuscic znowu przeprowadzka do miejsciwosci Stepin kolo Olesnicy. Co się okazało wszystkie magazyny były wynajmowane wszystkie nie zapłacone te w Niemczech i te w Polsce wszędzie dlugi. (usunięte przez administratora) nie ma zadnego bylego pracownika zadnego magazynu z którym by się rozliczyl. Skarbowka zablokowala wyplate watu pracownicy bez pieniędzy nie zapłacone palety i akcesoria. Wszystkie spolki zamknięte zadluzone a pan M zaginal w akcji, zmienil nr tel. i cisza. Zdecydowanie nie polecam pracy dla pana Waldemara M. Jest mi winien dwie wyplaty. Ale nikt nie jest bezkarny i mam nnadziej że dopadnie go sprawiedliwość .

qwerty

W końcu ktoś odważył się napisać prawdę. Niewiarygodne, że dopiero teraz. Należy dodać jeszcze zaległości w opłacaniu składek pracowniczych w ZUS'ie. Profesjonalizm prowadzenia biznesu przez waldzia powala. Nie umiałby nawet szambiarką pokierować. Wielki przedsiębiorca co nikomu nie płaci :D haha autorytet w świecie wielkiego biznesu:D:D A przylep siedzi przy nim bo gdzie indziej by sie nadał? Ogłoszenia o pracę, nie potrafią bez błędów napisać :) Pasują do siebie jak stuk i puk. Firma zwinie się jak tylko przyjdzie przelew ze skarbówki. Tyle, że raczej to się stanie nieprędko. do tego trzeba mieć trochę rozumu....

RobRoy

Firma, która KAŻDEMU z byłych pracowników jest dłużna pieniądze. Firma, która ma długi u kontrahentów. Firma, w której NIKT (oprócz chłopaka szefa) nie przepracował więcej niż pół roku i której NIKT nie wspomina dobrze. Brak jakiejkolwiek wizji i planu. Ciągłe zmiany kluczowych relacji, siedziby, podwykonawców i pracowników. I to nie raz na 2-3 miesiące. Kilka razy w miesiącu to norma. Cała grupa Mapa to jeden i ten sam temat. Omijać z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Mapa Palety Sp. z o.o. - Wrocław

Mapa Palety Sp. z o.o.