Assmann

Wrocław

Opinie o Assmann

rainyk

na PH u nich masz podstawę i do tego premię uzależnioną od sprzedaży, to NIE JEST mało.

gosc

Kiedy w końcu niemieckie bossy zorientują się że czas najwyższy wymienić dwóch super prokurentów!? Z całego serca życzę jak najszybszego bankructwa!

ja

odradzam,dwóch beznadziejnych prokurentów,bedziesz żałować!

hmmmm

Firma beznadziejna bez zadnej przyszlosci. Szefostwo to dwoch durni ktorzy nie wiedza jak zarzadzac ludzmi i firma. Wszyscy im wchodza na glowe a oni nie potrafia wyprowadzic firme na prosta. Szkoda czasu na ta firme....

Słaba płaca, żadnej umowy, praca na własnej działalności.... generalnie oferta niepoważna.

atmosfera mocno śrenia. swoboda, brak motywacji wsrod pracownikow,

Zostaw opinię o Assmann - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Assmann