Opinie o Grupa Od Sp. z o.o. w Przeworsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa Od Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Od Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Od Sp. z o.o. w Przeworsk

Mati Nowy wpis

Praca super i mega sympatyczna atmosfera – zespół młodych pozytywnie nastawionych ludzi do pracy Az chce się z takimi ludźmi pracować – ale w z życiu bywa tak ze trzeba zmieniać miejsce zamieszkania i szukać czegoś innego – życie pozdrawiam Was i Prezesa

Jaka jest kultura pracy w Grupa Od Sp. z o.o.?

paweł Nowy wpis

polecam - miła przyjemna praca

PP

Proszę uważać na tą firmę. (usunięte przez administratora)

tolaizula
@PP

Dlaczego co z tą firmą jest nie tak

mati
@tolaizula

Ja osobiście polecam - wszystko ok

Beata
@PP

Absolutnie nie polecam zakupów w tej firmie. W przypadku mojej sytuacji pomimo wcześniejszej zapłaty za towar musiałam przez 2 miesiące prowadzić wojnę mailową w zakresie wiedzy gdzie znajduje się moja przesyłka. Pracownik tej firmy po otrzymaniu informacji od firmy przewozowej, że paczka została przeze mnie osobiście odebrana, pomimo mojego kategorycznego sprzeciwu uznał, że to jest mój problem i dał wiarę, iż rzeczywiście firma kurierska dostarczyła towar. Dopiero po moich kolejnych mailach, iż chciałabym zobaczyć potwierdzenie z moim podpisem, że paczka została przeze mnie odebrana, firma złożyła reklamację. Na marginesie złożenie pierwszej reklamacji nic nie dało bo firma kurierska stwierdziła, że towar dostarczyła pod wskazany adres już. Pracownik Grupa OD stwierdził, żebym pochodziła sobie po całym bloku, czyli po sąsiadach i poszukała, może tam znajdę moje fotele :))) Po jakiś 3 tygodniach, kiedy po raz kolejny upomniałam się o swoje, pracownik odpowiedział że firma kurierska ma kolejny miesiąc na reklamację :)) a moje pieniążki dalej tkwiły na koncie firmy a ja zostałam bez towaru. W rezultacie tego zwróciłam się do prawnika z prośbą o zajęcie się sprawą, wraz ze zgłoszenie sprawy do odpowiednich organów ścigania, bo sprawa jest jak dla mnie grubymi nićmi szyta. Jakież było moje zdziwienie gdy po dwóch dniach otrzymałam maila z firmy, że moja paczka się jednak odnalazła, rzekomo w firmie kurierskiej :))) Aktualnie oczekuje na dostarczenie towaru. No zobaczymy, czy tym razem się uda.

Pracownik Grupa OD Nowy wpis
@Beata

Pani Beato, Sytuacja również była dla nas niekomfortowa, zwłaszcza że zależy nam na pełnej satysfakcji klienta. Całym winowajcą w tej sytuacji jest firma kurierska, która pomimo statusu że przesyłka jest doręczona nie doręczyła do Pani zamówionych foteli. Niezwłocznie po otrzymaniu od Pani informacji, że fotele nie zostały doręczone przeanalizowaliśmy sytuację i zgłosiliśmy do firmy kurierskiej. Niestety, nie otrzymaliśmy od nich odpowiedzi gdzie są fotele, zasugerowali nam aby złożyć reklamację, na której rozpatrzenie mają czas 30 dni. Po 30 dniach otrzymaliśmy odpowiedź, która również nie rozwiązywała naszego problemu, dlatego złożyliśmy drugą reklamację. Niestety, firma kurierska jest dużą organizacją, działają według ich wewnętrznych procedur, do których możemy mieć pewne pretensje. Ostatecznie okazało się, że fotele znalazły się na magazynie firmy kurierskiej i powinny być już u Pani. Z naszej strony wystosowaliśmy przeprosiny oraz udzieliliśmy duży rabat na kolejny zakup. Proszę postawić się na naszym miejscu - od firmy kurierskiej posiadaliśmy informację że fotele są doręczone, zaś klient twierdzi że nie otrzymał przesyłki. Musieliśmy mieć oficjalną odpowiedź od firmy kurierskiej z informacją, co dokładnie wydarzyło się w przypadku tego zamówienia. Cały proces trwał długo, lecz tak jak wspomniałem - było to spowodowane przez wewnętrzne procedury firmy kurierskiej.

Firma Grupa Od Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Ryszard

Świetna firma rewelacyjna obsługa. Nic dodać nic ująć. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Od Sp. z o.o. - Przeworsk

• Jak się pracuje w Grupa Od Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Od Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Grupa Od Sp. z o.o.
  • Marii Konopnickiej 15