Opinie o Algor Spółka z Ograniczoną Odpowiedzalnością w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Algor Spółka z Ograniczoną Odpowiedzalnością. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Algor Spółka z Ograniczoną Odpowiedzalnością na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Algor Spółka z Ograniczoną Odpowiedzalnością w Gdańsk

Hanna

Bardzo fajna firma w ktorej moglam zdobyc doświadczenie, kompetentni ludzie super atmosfera. Robia sporo na rynku trójmiejskim. Bardzo polecam.

i
@Hanna

(usunięte przez administratora)kazdej hurtowni długi trzeba czekać za materiałem aż księżniczka co Gówno wie zapłaci haha o ile Wioletta będzie miała taką chęć wykazać bo przecież jak będę miała ochotę to zapłacę

Olga
@i

Jak to jest, że masz tak rozbieżne opinie z innymi?

Ss Nowy wpis
@Olga

Pracowałem dla nich jako podwykonawca i nigdy nie miałem zapłacone w terminie przyjeżdżałem na budowę ustalając dzień wcześniej z kierownikiem z algoru mój przyjazd a na budowie okazywało się że hurtownia nie dostarczy mi materiału bo algor nie ma zapłaconych faktur także byly wycieczki po 100 km w jedna stronę a pracowników tez trzeba opłacić

Dom Nowy wpis
@Ss

to dziwne bo ja pracuję z nimi od 8 lat i zawsze płacili nigdy z niczym nie było problemu gdyby tak było to dzisiaj nadal by nie wykonywali na prawde dużych robót, pewnie już nie robicie dla nich i was boli

Hurtownie Nowy wpis

Firma nie płaci za materiał, kanały oto, w każdej hurtowni poblokowana nie polecam naprawdę tragedia

Wiola.bezdzi Nowy wpis

Jeśli ktoś lubi być oszukiwany i oczekiwać na swoje zarobione pieniądze to polecam tą firmę i panią Wiolę która przeciąga wypłatę wynagrodzenia jak długo tylko się da ale na wycieczki lubi wyskakiwać co chwilę telefonu także nie potrafi odbierać wraz z kierownikami chyba nie wiedzą że można tego dokonać klikając na zieloną słuchawkę na szczęście jak mówią karma wraca

rafal

Zwykla firma jakich setki w budownictwie. Niegdyś wlascicielki tej firmy pracowaly az do liwkidacj w firmie Bogmar klimatyzacja chłodnictwo wentylacja ogrzewanie z Gdanska. Dla branzytsow tam nalezy sie kirowac o opinie wsrod bylych pracownikow. Nie maja tez wyksztalcenia kierunkowego instalacyjnego w tym czym chca sie zajmowac i brylowac wg PKD. Dodatkowo zalecam rejestracje rozmow i spotkan przy ewentualnych ustaleniach słownych.

Olga
@rafal

Skoro nie mają wykształcenia kierunkowego, o którym wspominasz, to jakie tak naprawdę mają?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Algor Spółka z Ograniczoną Odpowiedzalnością? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czy w Algor Spółka z Ograniczoną Odpowiedzalnością zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Al

nie nie są

Zadowolony

Szybko i konkretnie . Pełna satysfakcja Pozdr.

mgr

Firma rzetelna , terminowa. Warto podejmowac wspolprace. Moje sugestie dla Algor Spółka z Ograniczoną Odpowiedzalnością: Oby tak dalej Lubię atmosferę w Algor Spółka z Ograniczoną Odpowiedzalnością za: Prezes firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Algor Spółka z Ograniczoną Odpowiedzalnością - Gdańsk

• Jak się pracuje w Algor Spółka z Ograniczoną Odpowiedzalnością?

Zobacz opinie na temat firmy Algor Spółka z Ograniczoną Odpowiedzalnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Algor Spółka z Ograniczoną Odpowiedzalnością?

Algor Spółka z Ograniczoną Odpowiedzalnością
  • Al. Gen. Józefa Hallera 140