Opinie o Drops Print Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Drops Print Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Drops Print Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drops Print Sp. z o.o. w Warszawa

po rozmowie

Wrażenia co do rozmowy pozytywne. Jasno powiedziane co i jak. Nie udało się ale mam nadzieje że będzie jeszcze kiedyś szansa. Pytania raczej takie typowe dla handlowca. Co do samej umowy to pierwsza trzy miesiące próbna o pracę, potem na czas nieokreślony.

Arek

Rekrutowałem raz w tamtym roku. Nie udało się ale tam sporo osób się zgłosiło. Sama rozmowa była bardzo profesjonalna i fachowa. Widać że szukają konkretnych ludzi na handlowców. Teraz już popracowałem trochę i myślę że CV będzie mocniejsze. Myślę, że spróbuję swoich szans drugi raz.

lewy

Będę rekrutować jeśli będzie taka możliwość. Parę late temu myślałem żeby startować ale jeszcze byłem na umowie w innej firmie. Teraz jestem w innej i mam dżentelmeńską umowę z szefem że jak będę chciał mogę rekrutować do nich. Trochę popytałem i te warunki co tam są naprawdę fajne i do tego można się rozwinąć.

omii

Jak ktoś szuka miejsca gdzie będzie się miało pewną kasę to dobry wybór. Atmosfera w pracy jest naprawdę ok. Zdarza się że ludzie nie dają sobie rady, ale to nie każdy w tej branży się odnajdzie. Ogólnie jest ok!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Drops Print Sp. z o.o..
Zainteresowana

Do osób które w ostatnim czasie były na rozmowie kwalifikacyjnej macie dokładny i aktualny adres firmy Drops Print Sp. Z o.o. ewentualnie e-mail bądź numer telefonu do firmy?

Wojtaas

Warunki wydają się ciekawe. Z tego co się dowiedziałem to te 5-6 tysięcy można zarobić. Co do samej umowy to ziomek który tam pracował mówił mi że najpierw 3 miechy a potem na czas nieokreślony. Oczywiście umowa o pracę. Myślę że opcja warta rozważenia.

Seven

Prawda jest taka że każdemu się nie dogodzi. Mi ogólnie praca pasowała. Z racji wyprowadzki musiałem zrezygnować ale jeśli ktoś się zdecyduje to nie będzie żałować. Ekipa naprawdę fajna.

Hunter

Normalna firma. Nie ma też cukierkować bo kto pracuje lub pracował to wie jak jest. Warunki są korzystne dla obu stron i pracodawcy i pracownika. Płacą na czas i zgodnie z tym co jest w umowie. Płacą od 80% realizacji planu i ile więcej wyrobisz tyle Twoje. Do tego są premie za nowych klientów.

Moro
@Hunter

Racja. Górnego limitu jeśli chodzi o premie nie ma. Wypracujesz 500% dostajesz. Płacą dobrze i nie ma z tym problemów. Jakichś opóźnień czy coś nie było.

Moro

Jak ktoś szuka pracy jako handlowiec to ja ogólnie mogę polecić. Warunki fajne bo to co w umowie to dostajesz. Jeśli chodzi o kasę to jest 3000 netto plus premia zależna od wyników. Ten układ moim zdaniem jest w porządku. Płacą od 80% realizacji planu i górnej granicy nie ma i jak zrobisz 250% to też normalnie płacą premie za te 170% ponad plan.

Weronika

A te osoby to dlaczego tutaj opinii wystawić nie mogą?

Były

Z firmą współpracowało mi się dobrze. Jakiś większych zastrzeżeń nie mam jeśli chodzi o pracę. Średnio na miesiąc koło 6 tysięcy spokojnie można było zarobić. Jeśli ktoś chce rozwijać się w handlu to naprawdę jest dobre miejsce. Zarówno dla świeżaka jak i doświadczonego handlowca.

Łuki

Próbowałem na stanowisko handlowca w tamtym roku. Rekrutacja moim zdaniem ok. Normalne pytania, bez jakichś głupot. Pełna profeska. Zachowali się ok, bo mimo że wybrali kogoś innego to powiedzieli że wcale nie jest tak że drzwi do firmy mam zamknięte. Teraz myślę żeby coś zmienić także może się uda.

Dziku

Umowa o pracę jest na najpierw 3 miesiące a potem na czas nieokreślony. Z tego co wiem, to nikt innej umowy nie ma. Godziwe warunki pracy. Wszystko co potrzeba do pracy jest. Premie w porządku. Jak ktoś szuka dobrze płatnej pracy gdzie może się rozwijać to na pewno będzie zadowolony.

Weronika
@Dziku

Czyli studentów nie zatrudniają?

lemon

Warunki dla handlowca moim zdaniem spoko. Trzy tysie na rękę plus premia to dobre warunki. Premie zależne od obrotu – normalka dla handlowca. Nie ma sufitu jeśli chodzi o płace wiec co wypracujesz to Twoje a warto wyłapać nowych klientów bo procent od ich zamówień jest jako premia. Na spokojnie 6 tys. można zarobić.

Sevo

Nigdy do niczego nie mogłem się przyczepić. Kasę płacili na czas. Zgodnie z tym co miałem w umowie. Atmosfera w pracy też dobra bo nie było jakichś niedomówień. Wszystko co potrzebne do pracy zapewniali. Poszedłem na swoje bo pojawiła się taka możliwość, ale gdyby nie to pewnie dalej bym pracował.

Peteros

Ogólnie warunki spoko. Pracowałem jako handlowiec i dobrze wspominam ten czas. Jeśli chodzi o kase to poniżej 6-7 tys. na rękę nie schodziłem. Pracy sporo, ale jak się człowiek by spiął to myślę że spokojnie i 10 wyciągnie. Wszystko zależy od chęci. Sporo się nauczyłem i zdobyłem masę doświadczenia, które teraz procentuje.

Myślę że będę startował jak skończy mi się umowa w obecnej firmie bo mam do końca tego miesiąca. Kumpel tam pracował i ogólnie polecał jeśli chodzi o atmosferę i kasę. To dwie kluczowe sprawy które biorę pod uwagę bo w obecnej pracy i z jednym i z drugim cienko. Zrobię rozeznanie jeszcze, a jak będę po rozmowie dam znać. Pozdro!

Kasteros

Startowałem na handlowca, ale się nie udało. Mam nadzieję, że przy kolejnej próbie się uda. Co do samej rozmowy było profesjonalnie. Warunki 3k netto plus premia zależna od obrotu. Myślę że warunki jak najbardziej fair.

OK

Pracuję w tej firmie kawał czasu i oceniam pozytywnie. Jak ktoś chce pracować to na pewno stratny nie będzie. Jak są jakieś problemy to wszystko się szybko wyjaśnia. Wiadomo każdy może mieć różne wymagania, ale myślę ze przy rozmowie już wyczujesz co i jak. Co do samej pracy jest ok.

HK

Ja również aplikowałam na stanowisko handlowca i otrzymałam pakiet sensownych świadczeń czyli umowa na 3mce a później na czas nieokreślony oraz wszystkie potrzebne narzędzia. Jednak jak dla kobiety był to dla mnie zbyt rozległy teren do działania i nie mogłabym pozwolić sobie na częste wyjazdy.

Zofia
@HK

To po jakim terenie byś jeździła?

Zostaw merytoryczną opinię o Drops Print Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Drops Print Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drops Print Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drops Print Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drops Print Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Wapienna 2B
    04-691 Warszawa