Opinie o MyNetwork Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MyNetwork Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MyNetwork Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MyNetwork Polska Sp. z o.o. w Kraków

ffr Nowy wpis

Tak, zapewnia benefity, przede wszystkim multisport, prywatna opieka medyczna, angielski z native speakerem, możliwość pracy zdalnej lub z biura

Czy można liczyć w MyNetwork Polska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

tak

Bartosz
@zerrr

Są jeszcze inne benefity? Zbliżają się święta i będzie coś z socjalu? Np. paczki albo bony dla pracowników?

@Bartosz

Są różne formy benefitowe; ze stałych to opieka medyczna, multisport, lekcje j. angielskiego.

ffr Nowy wpis

tak, jest prywatna opieka medyczna

- Nowy wpis

Pracę w MyNetwork oceniam bardzo dobrze. Miła atmosfera i warunki pracy. Pracodawca daje pełną dowolność pod względem formy pracy - można pracować w pełni zdalnie, a także czasem się pokazać w biurze :)

Czy w firmie MyNetwork Polska Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

... Nowy wpis

Pracownicy mają swoje plany rozwoju i wszystko zależy od ustaleń z przełożonym.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MyNetwork Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Gutek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Gutek

Z częstotliwością prowadzonych rekrutacji bywa różnice, w zależności od zapotrzebowania. Wszystkie oferty pojawiają się na firmowym (usunięte przez administratora)

Jakub

Niektórzy piszą, że jest możliwość pracy na część etatu, a drudzy, że nie ma, to jak to w końcu jest? Opłaca się w ogóle podjąć pracę w MyNetwork wg. Was?

A
@Jakub

Jest możliwość pracy na część etatu - wiele zależy od stanowiska, ale można się porozumieć z przełożonym. Teraz firma pracuje w trybie zdalnym i elastyczność jest jeszcze większa na korzyść pracowników niż jak było to w biurze.

nika

@nika

to chyba 10 lat temu tyle dawali

K
@zerrr

Stawki są zdecydowanie większe niż 10 lat temu.

bezjaj

Firma jak firma, spoko sie pracowało, można się dogadać w wielu kwestiach z kierownictwem, pieniądze nie jak w korpo ale bez wstydu

Bartosz
@bezjaj

Bez wstydu to znaczy ile? Bo chciałbym wysłać CV ale mały research w sprawach finansowych by się przydał. Napiszesz ile można zarobić?

Morze Czerwone

Po okresie zastoju firma się odbija, nowa strona, nowe standardy, coraz więcej międzynarodowych projektów. Zarobki przyzwoite.

Czy jest możliwość w MyNetwork Polska Sp. z o.o. pracy na część etatu?

Mick

Nie ma

Tak, jest

Zeb71h

Tak, mozna

Już nawet nie 2 gwiazdki, tylko jedna. Widzę dużo pozytywnych zmian...

Per Turbacja

Bo teraz to chyba Mynetwork jest w odwrocie a zamiast tego na tapecie jest ten super nowoczesny startup H&M Deck, wiec pewnie juz sie tam nie inwestuje a tylko egzystuje na granicy zapomnienia i niebytu

Magik

Duże pozytywnych zmian, lepsze pieniądze, ciekawe projekty. Bardzo fajna atmosfera.

Patrycja

@Gutek Firma MyNetwork Polska prowadzi aktualnie rekrutację - widziałam ich oferty pracy na jednym z bardziej znanych portali z ogłoszeniami. Poszukują obecnie między innymi Project Managera, Sales Managera czy inżyniera elektronika. A jakie stanowisko Ciebie interesuje?

nika

3/6 Praca dobra dla osób, które mają inne źródło dochodu, a chcą mieć dodatkowo stałą wypłatę. Ja miałam inne źródła dochodu, więc dobrze mi się pracowało. Wiadomo, że w freelancingu zarabia się różnie, wiec takie stałe źródło dochodu się przyda. Słyszałam, że na etat dostaje się mniej niż 2 tysiące na start, także jako stałej pracy nie polecam, ale polecam jako dodatkową albo pierwszą prace.

Patrycja

@Maa ale często tak jest, że dużo osób nie wyraża swojej pozytywnej oceny, dlatego warto samemu pracować. Ty jesteś pracownikiem firmy MyNetwork Polska i potwierdzasz te dwie gwiazdki, czy swoją opinię wyklarowałeś na podstawie opinii na forum?

Maa

Te dwie gwiazdki na podstawie stu kilkudziesięciu ocen - to chyba wystarczająco wymowne, nie szukajcie tu pracy, po co się denerwować.

lmao

xD

Patrycja

Czy na forum są obecni pracownicy? Jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie? Ktoś ma podobne doświadczenia jak @Edek? Informacje te będą przydatne dla potencjalnych przyszłych pracowników.

Edek

To że ludzie się lubią nie tworzy jeszcze atmosfery w pracy. Kiedy tam pracowałem większość ludzi mówiła wyłącznie o zmianie roboty a nawet jeśli nie o zmianie to o ogólnej żenadzie firmowej codzienności. W ciągu roku zespół liczący kilkanaście osób prawie cały się wymienił, część szybko się orientuje gdzie trafiła a inni byli zwalniani bez szczególnej przyczyny. Byli ludzie słabi i lepsi ale generalnie w kierownictwie panuje przekonanie, a już na pewno project manager jest przekonany że każdy może robić szkolenia, wiec nikogo sie nie szanuje. W efekcie większość projektów leży, są fatalnie zrobione, ciągle przychodzą reklamacje od klientów a ludzie śmieją się z tego co robią i jakie są standardy w firmie. Zapytajcie kogokolwiek z firmy co znaczy w praktyce hasło MN Jakość.

Borys

Z tą firmą jest jak z ospą - trzeba przez nią przejść. Później jest lepiej bo jak wiadomo co nie zabije to Cię wzmocni. Są gorsze firmy i są lepsze. Na jakimś etapie życia i przez jakiś czas - ujdzie. Byleby się nie zasiedzieć bo raczej nie ma tu przyszłości.

Zostaw merytoryczną opinię o MyNetwork Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w MyNetwork Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MyNetwork Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MyNetwork Polska Sp. z o.o.?

MyNetwork Polska Sp. z o.o.