Opinie o Drops Print Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Drops Print Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Drops Print Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drops Print Sp. z o.o. w Warszawa

Ja pracowałam w firmie do niedawna. Odeszłam sama z powodu zmiany miejsca zamieszkania. Stwierdzam, iż ktoś bardzo nie lubi Drops Print bo wg mnie pisze nieprawdę. W czasie mojej pracy nigdy nie miałam opóźnień odnośnie pensji czy premii. Rozliczono się ze mną w 100%. Kiedyś miałam też awaryjną sytuację, gdy musiałam jechać po dziecko na kolonie (kilkaset km) a moi szefowie nie wzięli ode mnie nawet pieniędzy za paliwo. Mając dziecko bierze się niespodziewane dni wolne i pamiętam, że z tym nigdy nie było problemu. Ktoś niżej pisze o zmianie nazw firm ale to też nieprawda, to co pisze Weronika-zmiana nazwy firmy nie zwalnia od odpowiedzialności za opłatę ZUS czy podatków.

@Marta

No to przecież tak napisałam o tym ZUSie. ;p No Twoja opinia wygląda od razu lepiej niż jego. Ale teraz mnie ta wypłata męczy, bo ktoś tu kręci, twierdzisz, że on wkręca z tym, że tej ostatniej nie otrzymał?

@Weronika

@Weronika, ja opisałam, jak było u mnie, nie znam tej opisującej osoby (bo się ukrywa) i nie znam takich praktyk o jakich On pisze, zresztą zauważ, iż krytyczne opinie pojawiają się anonimowo. Zabawne jest też, jak anonimowi krytykujący, krytykują anonimowych chwalących, za to że są anonimowi, przecież to jest już śmieszne same w sobie. Autor tego wpisu podaje inf o powiązaniu z inną spółką na P.. Ja weszłam sobie na stronę ogólnodostępną spółek zarejestrowanych i owszem widzę powiązanie Drops Print ale ze spółką na EL-… już po tym wiarygodność opisującego w moich oczach spada do zera. U mnie wszystko zostało rozliczone w 100% i będę to powtarzać zawsze pod swoim imieniem. Mało tego w czasie pandemii gdzie handlowcy siedzieli domu bo nasze pkt były pozamykane dostawaliśmy 100% pensji. Ja pracowałam na pełnej umowie na czas nieokreślony. Co do Ciebie to nie „męcz” się, nie obserwuj tej firmy, nie widzę ich ogłoszeń o pracę a jeśli byłoby to po prostu nie składaj tam swojego CV. Ja już nie będę uczestniczyć w dyskusji bo szkoda mi urlopu????.

Krzysztof

Ja nie pracowałem w firmie a uczestniczyłem w rekrutacji i przez poniższe opinie straciłem możliwość pracy. Mianowicie gdy przeczytałem opinie sam zrezygnowałem z chęci pracy ale osoba rekrutująca zadała mi pytanie dlaczego, gdy powiedziałem, iż naczytałem się w internecie bardzo szybko i merytorycznie zostało mi wszystko „wybite z głowy”. Mogę powiedzieć, iż firma która niby jest powiązana (ona mnie rekrutowała i jak się okazało nie ma nic wspólnego z powyższą) zaoferowała mi umowę o prace na 3 mies a potem umowę na czas nieokreślony, podst. pensja to średnio-rynkowa kwota. Omówiono ze mną też plik premiowy i cały system premiowania. Więc nieprawdą jest, iż jest to ukrywane. Co do powiązań firm. Tak jak Pisze Marta za Weroniką-jeśli firma X ma zobowiązania wobec Kowalskiego to wszystkie osoby z tej firmy będą brane do odpowiedzialności nawet jak pojawią się w firmie Y. Sprawdzam sobie w KRS dane tych firm i widzę innych prezesów oraz inne adresy (Warszawa i Kraków)-jak widać ktoś napisał nieprawdę, iż są to te same osoby.

Krzysztof

Ja nie pracowałem w firmie a uczestniczyłem w rekrutacji i przez poniższe opinie straciłem możliwość pracy. Mianowicie gdy przeczytałem opinie sam zrezygnowałem z chęci pracy ale osoba rekrutująca zadała mi pytanie dlaczego, gdy powiedziałem, iż naczytałem się w internecie bardzo szybko i merytorycznie zostało mi wszystko „wybite z głowy”. Mogę powiedzieć, iż firma która niby jest powiązana (ona mnie rekrutowała i jak się okazało nie ma nic wspólnego z powyższą) zaoferowała mi umowę o prace na 3 mies a potem umowę na czas nieokreślony, Podst. pensja to średnio-rynkowa kwota. Omówiono ze mną też plik premiowy i cały system premiowania. Więc nieprawdą jest, iż jest to ukrywane. Co do powiązań firm. Tak jak Pisze Marta za Weroniką-jeśli firma X ma zobowiązania wobec Kowalskiego to wszystkie osoby z tej firmy będą brane do odpowiedzialności nawet jak pojawią się w firmie Y. Sprawdzam sobie w KRS dane tych firm i widzę innych prezesów oraz inne adresy (Warszawa i Kraków)-jak widać ktoś napisał nieprawdę, iż są to te same osoby.

to dziwne że tyle ludzi pisze publicznie o problemach z wypłatami a firma sobie nic z tym nie robi. Ty dalej tam pracujesz?

On
@Marta

Nie, nie pracuje juz tam. Nie dostalem ostaniej wyplaty w ogole, zaleglego urlopu, ani nie oplacili skladek ZUS za ostatnie 2 miesiace pracy.

@On

Co Ty mówisz z tym ZUSem... :( No i jak to teraz rozwiązać? Jakkolwiek się da wyegzekwować czy w plecy już na zawsze będziesz? :/

Weronika

No ale chyba zmiana nazwy nie zwalnia ich z obowiązku zapłaty przecież?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Drops Print Sp. z o.o..
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy można liczyć w Drops Print Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Były

Najpierw zapytaj się czy można liczyć na terminową i w ogóle na wypłatę. O opiece zapomnij.

Paulina
@Były

Rozumiem, że są nieterminowe, ale czy miałeś sytuację, że wcale nie dostałeś wypłaty za jakiś miesiąc?

Były
@Paulina

Wcale, to nie było takiej sytuacji. Tylko zależy na jaka kwotę jest podpisana umowa. Myślę, że na całość nie ma takiej możliwość bo większość ma półetatu lub najniższą krajową.

Karol
@Były

to co trzeba zrobić, by dostać tam umowę o pracę na cały etat?

@Były

dzięki za info... bo mnie właśnie interesuje ćwierć etatu :D jest w ogóle taka możliwość u was?

Kazimierz

Co do godzin pracy to pisaliście kilka lat temu że ph pracował od 6:00 do 22:00 - tak było codziennie? Jak obecnie wygląda praca na tym stanowisku? Ile godzin w tygodniu obecnie się pracuje?

Haps

Żenujący hejt na temat jednej osoby. Pracuję w firmie kilkanaście lat i mam zupełnie inne zdanie. Kto ma jakiekolwiek problemy może liczyć na wsparcie i pomoc zarządu. Każdy kto chce pracować i się rozwijać znajdzie tu dla siebie miejsce w fajnej atmosferze! Niestety nie wszyscy potrafią w kulturalny sposób pogodzić się z faktem że po prostu nie sprawdzili się w tym miejscu.

były
@Haps

Przez kogo człowieku jestes postawiony ???? :-)

TR
@Haps

Haps?. Co to za nick?. Wstydzisz się siebie? Jak to możliwe, że pracujesz kilkanaście lat w tej firmie i nigdy się nie spotkaliśmy. Bo ja tam pracowałem od samego początku. Jeśli masz trochę honoru to nie pisz takich bzdur. Jeśli Twój szef LN byłby w porządku to większość osób, które odeszły na pewno by tam dalej pracowały.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Drops Print Sp. z o.o.?

Odpowiedź

Nie doczekasz się bo wcześniej uciekniesz :)

Tomasz
@Odpowiedź

Mam przez to rozumieć, że firma Drops Print nie preferuje zatrudniania osób na stałą umowę? Tak brzmi aktualnie Twój wpis, dlatego ja właśnie mam zamiar go dokładnie sprecyzować i dowiedzieć się, co faktycznie miałeś na myśli. Zrób to proszę specjalnie dla mnie i odpowiedz.

gigi

@Kasia to jaka jest stawka na PH?

Jak ktoś ma ochotę pracować jako PH od 6 rano do 22 za (usunięte przez administratora)to z całego serca polecam.

Niko70

Jaką podstawę dają na PH i jakie auto służbowe?

Kandydatka

Witam Jestem po rozmowie z drop print. Pan bardzo miły i rzeczowy zaproponowali dobra podstawę i auto, umowa o prace, komputer, tel. Niestety nie zdecydowałam sie ze wzg. Na obszar pracy. Kilka województw ( 4-5) dla 1 osoby to za dużo tym bardziej przy takich produktach jak akcesoria gsm. Nie opłaca sie całe zycie w aucie :-) lepiej zostać z rodzinką nawd na etacie 8-16. Proponuję zawęzić obszary i dac więcej ph na rejon.

Over

Uwaga!!!Ostrzegam nie podpisywać żadnej umowy o pracę na stanowisko PH.Tak jak napisał DR jest to kraina miodem i mlekiem płynąca wszystko wygląda profesjonalnie a po podpisaniu umowy "czar pryska".

DR

Brałem udział w rekrutacji na szefa logistyki i magazynu. Zanim pojechałem na spotkanie odbyłem dwie rozmowy telefoniczne. Z właścicielem oraz szefem dz. handlowego. Jadąc na spotkanie byłem pewien obaw czy dobrze robię, patrząc na poniższe wpisy. Po raz kolejny okazało się, że ludzie taki portal wykorzystują bo są rozżaleni. Moja rozmowa była rzeczowa i mocno sprecyzowana. Panowie wiedzieli jakiej osoby szukają i wiedzieli w jaką str. ma iść ich firma. Szef dz. handlowego mimo, że jak sam powiedział nie zna się na magazynach to miał wiedzę na temat dostępnych systemów, nowinek, itp. Panowie nakreślili wizję rozwoju firmy i magazynu ale nie uznali to za świętość. Plany rozwoju miały być precyzowane wraz z wybraną osobą na ten wakat. Zaskoczyło mnie to bo pokazuje, że są to ludzie otwarci a nie wszechwiedzący. Na plus zaliczam też inf, o kolejnych etapach rekrutacji. Niestety nie doszło do podpisania umowy. Była to moja decyzja bowiem wybrałem inną ofertę, która jest blisko zamieszkania.

ten co wie

(usunięte przez administratora)Ogólnie nie polecam, a handlowcom to zawsze współczułem bo pracowali ponad normę a i tak było zawsze źle i mało. (usunięte przez administratora)

Witam wszystkich, bardzo dziękuję za informację o firmie, również miałem aplikować na stanowisko PH, ale po wpisach na forum odpuszczam. (usunięte przez administratora)

oleksy

Wysłałem CV dam znać jak się odezwą.(usunięte przez administratora)

NIEWOLNIK ;(

Witam wszystkich (usunięte przez administratora) i również naiwnych ws. ogłoszenia o prace tejże firmy """Drops Print Sp. z o. o. ;(((""" Byłem osobiście nie tak dawno na rozmowie rekrutacyjnej z "szefem" tejże (usunięte przez administratora)uczciwej firmy! """Wszystkie słowa w ogłoszeniu dot. pracy, oferty o prace, etc. to czysta ... fikcja ... bajka""" Ostrzegam, szkoda czasu i kosztów na dojazd ... aż aż aż do SULEJÓWKA!!! (usunięte przez administratora) najchętniej byłyby zadowolony jakby każdy zatrudniony przez niego przedstawiciel handlowy, czyli jako defacto pracownik dopłacał do tejże jego firmy ... pracował za 2100 zł i to BRUTTO po 16 godzin dziennie!!!! ... ach, również jeździł by swoim prywatnym samochodem kupując za swoje pieniądze paliwo, koszmar, horror, masakra ;((( !!! ZDECYDOWANIE KAŻDEMU Z OSOBNA "NIE POLECAM" ... KAŻDEMU KTO SZUKA TAKIEJ PRACY ... BĄDŹ PODOBNEJ ;((( KOSZMARRRRRRRR ... NIEWOLNIK ;(((

szkalnka mleka

Szkoda czasu na aplikowanie i dojazd do Sulejówka na rozmowę kwalifikacyjną.Obecnie Drops Print prowadzi rekrutację Przedstawicieli Handlowych na 16 regionów.Firma zajmuję się produkcją i sprzedażą akcesorii gsm Oferują 5-8tys co ich z miejsca dyskwalifikuje jako uczciwego pracodawcę bo już w ogłoszeniu jest (usunięte przez administratora). Doświadczony PH czytając takie ogłoszenie padnie ze śmiechu!!

dropsik

Też miałem aplikować na PH ale odpuszczam.Mam rodzinę i nie wyobrażam sobie pracować po 16h dziennie.Jakaś masakra!

Zostaw merytoryczną opinię o Drops Print Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Drops Print Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drops Print Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drops Print Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drops Print Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Wapienna 2B
    04-691 Warszawa