Opinie o Solumus S.A. w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Solumus S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Solumus S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solumus S.A. w Płock

Jeżeli chodzi o ofertę pracy dla kontrolera finansowego, to napisane jest, że praca stacjonarna. Przy dłuższej współpracy jest możliwość przynajmniej pracy hybrydowej? Z tego co jest napisane w wątku firma ceni sobie atmosferę pracy, jeżeli chodzi o kontrolerów to ludzie też jak najbardziej spoko?

Praca Nowy wpis

Praca hybrydowa jest możliwa. Atmosfera oparta na współpracy i komunikacji.

Sara Nowy wpis
@Praca

Cześć, też jestem ciekawa pracy takiego kontrolera. A codo pracy hybrydowej, to czy można wybrać sobie dni pracy z domu, czy to pracodawca narzuca, które są dni na home office?

Praca Nowy wpis
@Sara

Witaj, home office jest do ustalenia w ramach potrzeb i możliwości. Możliwy jest też wybór dni pracy z domu.

@JJ

Informacja do osób zainteresowanych pracą w Solumus: - pracujemy zarówno w stacjonarnie, hybrydowo jak i zdalnie - pracujemy w biurach w Warszawie, Płocku i w regionach Polski - pracujemy w branży hurtowego handlu paliwami, biopaliwami, produktami asfaltowymi, - pracujemy w oparciu o systemy informatyczne - pracujemy także na Excelu - korzystajac z wielu funkcji - pracujemy tworząc relacje, bo firma to ludzie - pracujemy, bo znamy się na tym co robimy

Na ich witrynie możliwość wysyłki CV w ramach rekrutacji spontanicznej, a w Internecie wygasła miesiąc temu oferta na specjalistę ds. obsługi handlowej. I tak, w ogłoszeniu mowa o karcie sportowej i prywatnej opiece medycznej, a w zakładce kariera dają do zrozumienia, że są szkolenia. Z jakich więc szkoleń można korzystać i na jakich zasadach, oraz jakie to pakiety, no i koszt dla pracownika, jeśli chodzi o wymienione wyżej benefity?

Przepraszam za brak obeznania, ale dopiero zaczynam w branży. Co dokładnie masz na myśli przez "szukanie wagoników"? Nie wiem czy masz uwagi do tego, że praca monotonna, czy do czegoś innego. Wulgaryzmy pojawiają się pomiędzy współpracownikami czy przełożonymi też? Nikt z szefostwa nie reaguje na to?

Jak wygląda sprawa grafiku w Solumus Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Solumus Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Dariusz Kłak

Jakie są warunki pracy na stanowisku handlowym w regionie, jaki samochód służbowy. Widzę, że jest jakiś nowy dyrektor handlowy po przejściach, który od nowa buduje zespół ? Czy firma dalej ma moc i konkuruje na rynku ? W zeszłym roku upadło Onico i chodzą plotki, ze niebawem inna firma importująca paliwo podzieli los Onico.

Klient
@Dariusz Kłak

Firma ma bardzo zła opinie w branży. Raczej nie ualyszy Pan nic dobrego. Proszę popytać innych klientów i kontrahentów. Slyszalem również o złym traktowaniu pracowników. W tym roku z firmy zwolnilo sie kilkanascie osob! Zle to wygląda z boku.

@Klient

Czyli co upadną niedługo ?, import jest nieopłacalny bo jest dużo paliwa krajowego z powodu lockdownu ?

Wojtek
@Ania

Na pewno duża podaż nie jest dobra dla nich. Dodatkowo Orlen utrzymuje takie ceny żeby import sie nie kalkulował. Więc aktualnie Solumus zjada swoje kapitały. Pytanie na ile im starczy. Pewnie sami nie wiedza bo znow zmieniali system (przepraszali klientów, że nic nie działa) a za 6 do 10 miesiecy jak wreszcie zacznie coś dzialac to może bedzie za pozno. Dlatego tam jest taka rotacja pracowników. Nikt nic nie wie. Sami studenci i Dzieci Orlenu co nie mają ani wiedzy ani pojecia jak pracować poza segmentem państwowym. na szczescie nie jest to Onico, wiec tylko nie zapłacą dostawcom za towar i podatków trochę,(usunięte przez administratora)

Rosół
@Wojtek

Nowy zespół handlowy nic nie zdziała, a dyrektor już dawno powinien zmienić branżę, hurt paliw to jest (usunięte przez administratora) jakich mało, wiedzy do tego nie potrzeba żadnej poza umiejętnością rozmawiania przez telefon i podawania cen na bazach.

TRAN
@Klient

Raczej źle oceniam osoby zarządzające, które uciekły z tej firmy, brak dobrych rozwiązań, zbudowali (usunięte przez administratora), a później zbuntowali ludzi i uciekli obwiniając wszystkich dookoła tylko nie siebie. A w końcu to ich rolą było kreowanie zespołu,atmosfery, rozwiązań itp itd Firma to LUDZIE!

Miodek
@TRAN

Ja widzę osoby zarządzające, co nie radziły sobie z atmosferą i rozwiązaniami wspomnianymi przez Ciebie dalej w firmie. Dalej sobie nie radzą bo kolejne osoby odchodzą. Kolejne odejścia to kwestia czasu. Na szczęście zawsze znajdzie sie taki co zatrudni sie bez sprawdzania opinii o pracodawcy bo potrzebuje pieniedzy za wszelką cenę.

Marzena

Widzę, że rok temu była dość gorąca atmosfera jeśli chodzi o sytuację firmy na rynku - piszecie że sporo pracowników się pozwalniało. Odbili się jakoś już teraz? Jak wyglądają nastroje wśród pracowników? Dalej są takie mało optymistyczne przewidywania co do losu firmy czy już można liczyć na dłuższą, spokojną pracę bez widma, że firma upadnie?

@Marzena

Tak pracownik mierny ale wierny nie majacy kregoslupa i wykonujacy idiotyczne polecenia ma szanse w tej firmie. Zarzad miotajacy sie i nie mowiacy sobie nawzajem prawdy o sytuacji w danym dziale to szczyt braku umiejetnosci biznesowych. juz niedlugo nowy prezes zmierzy sie z tym wszystkim bo aktualni nie daja sobie rady z sytuacja wewnetrzna i zewnetrzna. Polecac prace tam mozna ludziom ktorzy chca potem wiedziec jak moze byc zle i jak sie slizgac i kasowac co udalo sie wynegocjowac na poczatku.

Emilia

Czyli za dużo nic się nie zmieniło :/ Ciekawe, czy ten nowy prezes daje radę. Może odbija firmę od dna i warunki pracy są tam lepsze?

Łucja

Cześć, napiszcie mi proszę jak wygląda sytuacja z pracą w Solumus? Jakich warunków zatrudnienia można się spodziewać w firmie? Poniżej przeczytałam trochę niepokojące komentarze ale były one z 2020 roku. Dlatego chciałabym się dowiedzieć, jak jest teraz?

Robert
@Łucja

Nic się nie zmieniło. Dalej zwolnienia. Mierne płace, duże wymagania, brak szacunku do człowieka i do jego pracy. Nowe osoby się pojawiają i znikają. Jezeli ktoś chce się rozwijać to niestety nie ten adres.

ULALA
@Robert

Zmieniło się bardzo dużo i zmienia, jeżeli ktoś chce pracować, a nie przychodzić hobbystycznie do pracy to ma i dobrą atmosferę i szansę rozwoju, a źle jest tym, którzy miernie wykonują swoją pracę i nie nie chce im się zaangażować ...

Powiedzcie proszę jakich zarobków można spodziewać się jako sp. obsługi klienta. Mam dwie oferty do wyboru i muszę to wiedzieć . Czy wynagrodzenie 3 tys netto jest realne?

Zostaw merytoryczną opinię o Solumus S.A. - Płock

• Jak się pracuje w Solumus S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Solumus S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solumus S.A.?

Solumus S.A.
  • Otolińska 27C