Opinie o Mouzenidis Travel Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mouzenidis Travel Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Mouzenidis Travel Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mouzenidis Travel Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jak w Mouzenidis Travel Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Mateusz

unikać pracy u tego pseudo - pracowdawcy, standardy typowo greckie bez umowy bez badań byle jak a rodzina Vafidis próbuje wszystkich wyzyskać - zarówno polskich pracowników jak i swoją centralę w Grecji gdzie dostają pieniążki na prowadzenie biznesu w Polsce. dziwne że P Godlewski jako wielki kierownik Mouzenidis przeszedł na zwykłego przedstawiciela regionalnego do konkurencji; jest tam aż tak źle czy aż tak dobrze w konkurencji? bardzo nieładnie rodzina Vafidisów nie wróże oddziałowi sukcesu

Kik
@Mateusz

Wyzyskac? Hmmm moze Pan dac wiecej info na temat pracy w tej firmie....? Nie sa wiarygodni?

Mateusz
@Kik

Pracujesz do oporu także weekendy (usunięte przez administratora) Chcesz wolne? To nie dostaniesz bo jest sezon, bo mało ludzi itd. Połowę kasy pod stołem opóźnienia w wypłatach bo kurs był słaby więc trzeba zaczekać. Miałem telefon chwilę bo rodzinka musi mieć nowe iPhone ale ty masz starego złota sprzed 5lat. Zenada

Ola
@Mateusz

Czyli omijac ich? Bo z tego co slyszalam zarabia sie tam niezle... zastanawiajace jest tylko to ze jest tam taka duza rotacja a to dobrze nie swiadczy o firmie... byla tez tam regionalna (usunięte przez administratora)ktorej juz nie ma... nie wytrzymala nawet pol roku... sa jakies plusy tej roboty? Bede wdzieczna za odpowiedz i jeszcze troche szczegolow! Z gory dziękuję

Mateo
@Ola

Nieźle to pojęcie względne bo gdy pracujesz po 220godzin np jako regionalna a zarabiasz 3000zl masz gps i z tego połowę pod stołem to niech sobie szukają frajerów którzy będą im budować sieć sprzedaży robić salony firmowe webinary targi prowadzić study. W tym momencie Ryanair sun dawał osobom bez doświadczenia więcej. Absolutnie unikać dla mnie to typowi (usunięte przez administratora)

Mateo
@Mateo

Ponadto jak słusznie zauważyłaś jest spora rotacja osób: było kilka twarzy którzy nawet nie zdarzyło wypłaty pierwszej dostać i już odchodzili. Myślę że sama centrala firmy nie wie co się tu w Polsce odpiernicza. Godlewski i rezner odeszli więc mieli powody. Obydwaj byli kierownikami więc sama sobie odpowiedz na to pytanie. Dla mnie powinni się zwinąć z Polski w 2020

@Ola

Jestem tu już długo i nie widzę żadnych problemów - wręcz przeciwnie - ale widzę że Vafidisowie komuś podpadli bo tyle heitów - ale żaden z nich nie jest prawdą - musisz sama spróbować. Piszesz o regionalnej - chyba wiem o której - to nie złe ziółko z niej :)) Jakie szczegóły cię interesują ?

Jagoda
@izabela

co prawda to na forach z opiniami klientów ale mouzenidis chyba to im podpadł bo jest sporo negatywnych komentarzy o jakiś anulacji wylotów; czy nieprofesjonalnym podejściu z wysyłaniem pism wystarczy sprawdzić najnowsze wpisy gdzie natrafiłam szukając opinii o tym biurze.

Michał Nowy wpis
@Mateo

Prawie ustrzeliles bo zawineli się rok później 2021 :) podobno nie oni ci źli Grecy ich wykończyli. Niestety jak ktoś nie ma pojęcia o turystyce to się za nią nie bierze

Klient1 Nowy wpis

Niestety KATEGORYCZNIE odradzam to biuro. Po przylocie na lotnisko w Heraklionie część turystów została poinformowana przez Panią Rezydent o zmianie hotelu. Pani poinformowała nas, że i tak nie mamy wyjścia. Oczywiście wszystkie plany legły w gruzach bo hotel był oddalony od poprzedniego o jakieś 60km. Podobno nasze miejsca wykupili za większe kwoty turyści z Wielkiej Brytanii.

Robert Nowy wpis

Może nie jest idealnie ,ale nie każdy ma powód, żeby narzekać na prace w firmie bo ja jestem zadowolony i polecam firmę.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Mouzenidis Travel Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Z rainbow

RPA to , że zatrudniłes się do poprawy wizerunku tej firmy nie oznacza, że masz prawo do robienia z ludzi głupich. Ciemny lud nie kupuje Twojego żenującego wpisu, gdybyśmy byli zadowoleni jak Ty to uwierz , ale nie szukalibyśmy miejsca żeby napisać , a u mnie wszystko super… Zatem próbuj zmienić firmę , a nie pisz bzdur że mouzenidis to dobra firma. Rotacja jest czymś złym w każdej firmie praca ponad miarę na zasadach niezgodnych z kodeksem pracy i łamanie przepisów prawa pracy to dla Greków jak chleb rano na śniadanie.

Skw

Pracowałam dla Mouzenidis Travel jako rezydentka/pilot przez dwa sezony. Co prawda moim głównym szefem była Grecka strona firmy, jednak również z polskim biurem byłam w stałym kontakcie. Za kwestie finansowe oraz warunki pracy odpowiadała Grecja, jednak polskie biuro staralo się słuchać moich uwag i pomagać w razie potrzeby. Współpraca z polskim Mouzenidis Travel była dla mnie zdecydowanie pozytywnym doświadczeniem. Firma ta wciąż się rozwija i trzymam za nią kciuki????

@Skw

Hahahaha słuchać czego? Uwaga na miejscu? Że brakuje ludzi do pracy i że pracują sami Ukraińcy bo nikt za takie pieniądze nie będzie siedział?

Roman
@Dupulos pospolitos

Uważasz, że wynagrodzenie nie jest wysokie. Czy są jakieś dodatki, które mogłyby to zrekompensować? Mam na myśli premie, ekstra płatne nadgodziny lub pakiet socjalny.

@Roman

dodatki takie jak więcej pracy:)w ramach umowy targi wyjazdy na 8 dni za które nie dostajesz kieszonkowego a powinnaś dietę. Pakiety medyczne jakieś karty bilety zapomnij :) premia ja osobiście nie słyszałem

Kamila
@Dupulos pospolitos

Rozumiem, że nie jesteś zadowolony, ale znam osoby, dla których możliwość podróżowania w ramach obowiązków i uczestnictwa w targach jest na tyle dużą atrakcją, że godzą się na brak diet. Pytanie brzmi raczej: na jakim poziomie utrzymuje się pensja pracownika Mouzenidis? Podpowiesz? Bo jeśli najniższej krajowej, to oczywiście nie ma z czego finansować wyjazdu na study tour, ani targi.

@Kamila

Czasy gdzie atrakcją są targi chyba się skończyły 15 lat temu: siedzenie za darmo 8-22 może być atrakcją na rynku ukraińskim czy rosyjskim ale raczej na rynku warszawskim skąd pochodzę to nie jest. Dietę regulują przepisy a nie widzi mi się kierownika

Wiecie czy Mouzenidis Travel Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Firma lipa

Regionalni tak dzięki temu mają możliwość sprawdzania np podsłuchu otoczenia jeśli nic się nie zmieniło i wierzyc tylko w info ale od dość pewnej osoby

rpa

Witam. Miałam okazję pracować w tej firmie i mogę się podzielić swoją opinią oraz ustosunkować do poniższych wypowiedzi. To, ze ludzie tu krótko pracują wynika z tego, ze Mouzenidis zatrudnia świetnie wykwalifikowanych pracowników, ludzi z doświadczeniem, a Ci wiadomo, nie mają problemów ze znalezieniem nowych stanowisk pracy, czasem dla lepszych pieniędzy, czasem do zdobycia nowego doświadczenia, U mnie była to ta druga opcja. Co do warunków pracy. Wywiązują się w 100 procentach z podjętych zobowiązań, Czyli każdy otrzymuje to, co sobie wynegocjował przy zawarciu umowy przy zatrudnieniu. Uważam, że jeśli ktoś godzi się na prace za niższe pieniądze, jakie oczekuje to raczej jest sam sobie winien. Opóźnienia w wypłacie 1 dzień, jeśli to weekend myślę, że zdarzają się we wszystkich firmach. Nie podobają mi się uwagi innych na temat rodziny Vafidis i liczenia ich pieniędzy, niech każdy próbuje założyć swoją firmę, a potem niech liczy swoje pieniądze lub jeśli ma gest podzieli się na równo ze swoimi pracownikami. Miałam kiedyś mały biznes to wiem jak to jest... Plusy- mila atmosfera pracy, typu no stres. Szefowie są wyrozumiali i kulturalni, pełni twórczej inicjatywy, a pracownicy zawsze pomocni i doskonali w tym, co robią. Nie ma pracy po godzinach/ Była to pierwsza praca w mojej karierze gdzie o godz. 18 zamykałam drzwi, w innych firmach zawsze siedziało się dłużej po godzinach. Praca ciekawa w firmie, która cały czas się rozwija zatem duże pole do popisu.

Mat
@rpa

widzę że jesteś specem bo jak wynika z twojej wypowiedzi im wieksza rotacja w firmie tym lepiej to o niej świadczy bo pracują tam zawodowcy którzy "nie mają problemów ze znalezieniem nowych stanowisk pracy" widać że opinia napisana przez właścicieli bo nie wiem co ma umowa np z pracami ponad czas pracy "dla idei" np podczas tragów czy wielodniowe wyjazdy info tour gdzie musisz mieć kieszonkowe nie wspominając o dietach bo to w tej firmie słowo obce. podobnie jak rezydenci głownie Ukraińcy bo Polacy za pare euro nie będa pracowali że nawet ich brakowało praca na targach od rana do wieczora także. inna sprawa podwyżek czy premii - zapomnij że np dostaniesz coś dodatkowo mimo że były inne warunki . mieszasz też prowadzenie SWOJEGo rodzinnego biznesu z pracą dla oddziału gdzie ten twój rzekomy właściciel dostaje na to kasę z grecji.

@Mat

Ja nadal pracuję w tej firmie i nie zamierzam zmieniać a to co opisane zostało powyżej całkowicie się nie zgadza - też jeżdżę na Study i tak oczywiście byłam na targach ale to normalne w wielu różnych profesjach - po to są organizowane targi. To samo dotyczy i innych firm turystycznych bo nie byliśmy sami na tych targach - więc i inni byli - płaczu nie słyszałam. Ale taka jest natura ludzka - najłatwiej się kogoś oczernia a samemu nie wiele działa. Ja tu dla idei nie pracuję ale dla pieniędzy oraz dla spokoju jaki tu znalazłam.

Aga
@izabela

Acha:) raz Pani wpisuje że sa jedyną firma gdzie o 18:00 "trzaska się drzwiami" po czym podaje Pani że są targi wyjazdy study odprawy na lotnisku i to normalne. Rozumiem że dostała Pani za to dodatkowe pieniądze? Bo jak widziałam warunki to słowa o tym nie było a za ich propozycje nawet mieszkania się nie wynajmie w Warszawie. Firma jest już kilka lat i poza może pierwszym rokiem nie widać by coś się w niej dzialo poza olbrzymią rotacja pracowników

Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w firmie Mouzenidis Travel Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Jeśli jesteś obecnym pracownikiem to daj nam koniecznie znać!

izabela

Witam - jestem zaskoczona pracuję tu od lat i nic takiego nie miało miejsca - wręcz przeciwnie. Czyżbyście szukali sensacji - jeszcze nigdy nie pracowałam ponad 165 godzin :) i nie otrzymuje pensji tak niskiej jak jest tu opisana - takie fora powinny służyć do pisania prawdy a nie oszukiwania - a świat turystyczny jest mały

Zostaw merytoryczną opinię o Mouzenidis Travel Sp. z o.o. - Warszawa

Mouzenidis Travel Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Laskonogiego 9
    02-496 Warszawa

Mouzenidis Travel Sp. z o.o.