GZN - Grupa Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o.

Opinie o GZN - Grupa Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o.

cvbnm

sądze że to chodzi tylko i wyłacznie o to @sx że firma jest stabilna, nie ma dużej rotacji, pewnie ludzie chętnie tam pracują, w sensie lubią ją wykonywać, więc też firma nie ma powodów żeby szukać nowych ludzi do pracy. Moim zdaniem to dobry znak.

Co sądzisz o firmie GZN - Grupa Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o.? Masz jakieś aktualne newsy na jej temat? Zapraszamy do komentowania.

Zostaw opinię o GZN - Grupa Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GZN - Grupa Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o.