Opinie o OPERARI

ER Operari

W związku z wpisami szkalującymi Operari kilka reguł zatrudnienia w naszej firmie , aby później nie było płaczu i wyżalania się na forum… Potencjalny pracowniku, tak jak szanujesz nas , tak i my szanujemy Ciebie, wzajemne dobre stosunki interpersonalne wszystkim nam usprawnią pracę . Nie zgłaszaj się do nas do pracy, nie wyjeżdżaj jeśli zamierzasz 1- Pić alkohol w pracy , w miejscu zakwaterowania i wszczynanie bijatyk pomiędzy sobą – to jest bez jakiegokolwiek zastanawiania się – dyscyplinarka w każdej firmie jest zakaz, jest i u nas 2- Dewastować i niszczyć mienie ci powierzone min mieszkanie, pokój hotelowy ect…. Firma musi potem za wszystko zapłacić ( za sprzątanie, pranie zabrudzonej pościeli – myślę tu o wymiocinach, tzw dwójce ect…- tym wystawiasz świadectwo nie tylko sobie, ale i nam wszystkim… dostajemy wymówienie wynajmu i reszta pracowników zostaje z godziny na godzinę na lodzie… ale cóż to niektórych obchodzą koledzy z pracy… 3- Bez uzgodnienia z firmą po prostu nie zjawić się w pracy, potem 0 jakiegokolwiek kontaktu, przypominam wiąże nas umowa, taka jaka wiąże naszą firmę podwykonawczą z inwestorem , brak Ciebie w pracy bez porozumienia z nami to jest otrzymanie kary finansowej od inwestora, kilkukrotnie wyższej o waszego wynagrodzenia na mc - jego nie interesuje, że miałeś nas gdzieś i nie powiedziałeś dlaczego nie będzie cię w pracy, otrzymujemy karę na już …. 4- Pracownicy biura Ania i Tomek – też mają swoje rodziny… nie zawsze mogą odebrać od was telefon , a jednak dzwonicie do 23.00 nieraz, a także w soboty, niedziele – dni wolne od pracy, zawsze są, nie odbiorą oddzwonią jednak szanujmy proszę ich czas… też mają swoje obowiązki domowe, Anna zawsze pomocna , często jest obiektem wyżalania się na forum , współczuję jest na tzw pierwszej linii frontu i to jej za całe zło świata się obrywa… trochę empatii proszę . Pracownicy biurowi też są pracownikami a nie cudotwórcami na już mamy kilka ekip na terenie UE, nie zawsze wszystko mogą załatwić na już… Jeśli natomiast chcesz jechać pracować możemy ci zaoferować pracę stabilną , ze zryczałtowaną podstawą, dietami, mieszkaniem za darmo, a także nadgodzinami , które otrzymasz w gotówce tygodniowo, wszystko zależy od każdego indywidualnie ile chcą pracować , wiadomo każdy jedzie aby zarobić , nie zostaniesz milionerem w ciągu roku, ale stawki nie są złe. Praca motywacyjna sam regulujesz ile zarobisz… Nie jesteśmy firmą najlepszą na świecie tzw wymarzoną, ale jeśli ktoś jest w porządku jedzie aby pracować , nie pić może zarobić na pewno ponad 10.000 netto/mc. Piszę to , gdyż wpisy szkalujące firmę osiągnęły zenitu, każdy myśli, że pojedzie, mieszkanie ma za darmo, co tam on nie płaci można robić co się chce… ciekawe czy co poniektórzy u siebie w domu wymiotują na łózko, lub co gorsze robią w spodnie… ciekawe czy załatwiają swoje potrzeby do zlewu, takich innych opisów mogę dać setki… wyobraźnia niektórych jest tak duża, że chyba napiszę książkę . Potem taki pan pracownik wraca sobie do domu, a co przecież nie będzie tam siedział do końca umowy przecież… i ups dziwi się, że wynagrodzenie jest mniejsze…. Ale cóż zawsze może nas obsmarować w necie , bo kto bogatemu zabroni… Szczerze mamy dość ciągłego odpisywania na te rewelacje broniące wyłącznie jednej strony – wpisującego- w większości wyssane z palca, nie pozwolimy na ciągłe szkalowanie naszej firmy. Każdy piszący nieprawdę , będzie miał sprawę o pomówienie art. 212 KK . Jak pisałam na początku szanujmy się nawzajem , a współpraca układa się dobrze , jak z ekipami, które pracują z nami od długiego czasu. Wiadomo , nie zawsze jest różowo , bo i inwestorzy są różni, ale po to pracujemy w jednym teamie, żeby się wspierać , a nie kłaść kłody pod nogi. W każdej firmie jest różnie, nie znam takiej, gdzie wszystko układa się wyśmienicie, jednak jak pisałam zawsze można znaleźć jakiś consensus, jeśli nie istnieja sądy i tam szybko można zweryfikować prawdę. Wpisami nieprawdziwymi zajął się już nasz prawnik . Dziękuję za poświęconą uwagę. ER

FachBud
@ER Operari 18.09.2018 14:01

Dziękuję pani wreszcie ktoś opisał jak jest. Myślą że pojadą i mogą narobić nam firmom smrodu i przejdzie im to płazem. Brawo. Ja tez tak działam karać za to bo nam nikt nic za darmo nie daje.. niech opłaca zus podatki i inne to co zostaje to szkoda gadać. ..ale cóż trzeba z czegoś żyć. Pozdrawiam panią. Adam Kalinowski firma Fach-Bud

Bedtpol
@ER Operari 18.09.2018 14:01

Brawo dla tej Pani. wreszcie ktoś powiedział głośno to z czym borykają się firmy budowlane. cała prawda o rynku budowlańców nic dodać nic ująć. dlaczego żaden z nich nie założy sam firmy skoro twierdzi że my mamy kokosy z ich pracy? życzę powodzenia. Bedtpol

Operari

Szkoda tylko że Pan uciekł i zrobił to co zrobił... czekamy na sprawę w sądzie a Pana wyliczenia są wprowadzające w błąd. Za to bd zadać odszkodowania za kłamstwa pisane na forum... do zobaczenia niebawem... przez Pana ucieczkę firma straciła kontrakt na 1 osobę .... co z wszystko okaże się w sądzie.... mamy zeznania pracowników pracujących z panem...

oszukany

Pisze pani do każdego "ucieczka, ucieczka", widać że traktujecie ludzi jak skazanych na obóz pracy. Dziwicie się że każdy kto ma "olej w głowie" zjeżdża do Polski , widząc że tylko nabija kabzę takim oszustom ? W ogłoszeniach gwarantujecie dobrowolne nadgodziny dodatkowo płatne, a później spychacie odpowiedzialność na Niemca, żenada, dobrze wiecie że nikt by nie pojechał do pracy tylko za te wasze 5 tys. zł. Żerujecie na ludziach. A co do zapisów o karach w umowie , to może pani sobie pewną część ciała podetrzeć taką umową która jest niezgodna z polskim prawem. Według prawa pracownik musi dostać wynagrodzeni, a ewentualne kary za szkody wyrządzone przez pracownika powinny być dochodzone w trybie osobnym. Nie jesteście komornikiem żeby zatrzymywać czyjeś wynagrodzenie. Ale po wyroku sądowym oddacie wszystko, łącznie z odsetkami. Oszukany i na pewno nie DawidK P.S. Zwracam się do wszystkich oszukanych: Zgłaszajcie sprawy do Państwowej Inspekcji Pracy, oraz do Prokuratury, to nic was nie kosztuje, a pomoże odzyskać kasę za swoją pracę, oraz na pewno ukróci działalność takich pasożytniczych firm, które zarabiają na ludzkiej krzywdzie.

@oszukany 15.07.2017 19:26

a jak inaczej pan nazwie nieobecność w pracy , niepoinformowanie pracodawcy, że pan nie będzie w pracy? ucieczką chyba nieprawda??? szkoda słów, jest regulamin, a za łamanie go jest kara, proszę sprawdzić sobie wyrok z sierpnia 2016 w sprawie identycznej jak wasze tu wypisywania w Sądzie Pracy Warszawa Żoliborz, zapraszam do lektury, kończąc to pana tzw wiedzę prawną oraz KP. skoro panu tak źle , proszę założyć własną działalność zatrudnić ludzi i życzę oby pan dostał takich samych lojalnych wobec pana jak pan sam jest do pracodawcy, aby pan im zapewnił diety, mieszkanie, które zdewastują , aby pan za to wszystko potem zapłacił , łącznie z karą jaką płaci firma wobec inwestora za niewykonaną na czas pracę oraz zjazd pracownika bez informowania kogokolwiek. płacenie za pusty pokój w hotelu po ucieczce bez informacji komukolwiek że chce pan zjechać , ( było panu źle trzeba było powiedzieć pan by zjechał a ktoś konkretny by przyjechał i nie miałby pan wtedy po co się użalać teraz ... ) wtedy zobaczymy jak pan będzie super , ukrywając się pod nikiem oszukany , nie mając nawet ciut odwagi się przedstawić, ale cóż nic innego spodziewać się nie mogę ... żegnam, a czas pokaże, proszę zgłaszać gdzie pan ma ochotę ale powtarzam jak już było pisane po uzyskaniu wyroków zostaną one opublikowane w całości... nie ma bezkarnego pisania bzdur bez pokrycia, aby tylko się wybielić , od tego są Sądy.

Kolejny-Oszukany
@oszukany 15.07.2017 19:26

Witam,ja rowniez zostalem oszukany,z tego co wiem to oszukanych zostalo wiecej osob,rowniez chce skierowac sprawe do sadu.Mozesz mi podac jakies namiary na siebie???

Pawel
@oszukany 15.07.2017 19:26

Dokładnie Ja też zostałem "uciekinierem", aby wywrzeć na mnie presję i żebym nie domagał się swojej pensji. W pełni się zgadzam z Pana opinią, bo miałem bardzo podobnie. Jeszcze z tymi Karami z regulaminu, który jest niezgodny z Kodeksem Pracy hahaha Faktycznie również złożę do Inspekcji Pracy skargę.

timo

przepraszam za bledy lecz problem mam z klawiatura a jeszcze jedno do wpisu wczesniejszego skoro wiekszosc to super fachowcy i nr 1 to czemu nie maja wlasnej firmy w polsce sa lepsi i gorsi szybsii wolniejsi lecz kazdy jedzie zarabiac bo skoro ja robie i widze ze o ten siedzi tam spi itd to co ja robie pracuje czy obserwuje oczywiscie pomijam tych co albo chleja nie robia i sa tylko statystami na budowie to i ja bym sie wkurwil na takiego pajaca mimo tego ze mnie tak szybko nie idzie (usunięte przez administratora) pozdrawiam

zdenio

no mogę być i anna , czytanie tez cie nie wychodzi czy napisałem ze to ty paliłeś fajki??? ani murowanie ani czytanie , taki fachman co go wyrzucają z roboty, żal.pl

OPERARI

A JEDNAK TO PRAWDA, ZA KŁAMLIWY WPIS OD PANA JA RÓWNIEZ Z CHĘCIĄ PODZIELĘ SIĘ WSPOMNIENIAMI Z PANA PRACY Z PIERWSZEJ KONTRAHENT MIAŁ PANA DOŚĆ TZW " PRACY PRZESTANKOWEJ " POPROSIŁ O ZMIANĘ CZŁOWIEKA ( NIE BĘDĘ TU WSPOMINAC O RELACJI PANA Z POZOSTAŁYMI PRACOWNIKAMI , PRACUJĄCYMI DO DZIŚ I KŁAMASTWA NA TEMAT INNYCH PROSZĘ ZACHOWAĆ DLA SIEBIE, BO PATRZĄC Z PERSPEKTYWY NIKT NIE CHCIAŁ Z PANEM PRACOWAĆ ) PRZENIOSŁAM PANA DO INNEJ EKIPY, TAM PO 2-3 DNIACH KONTRAHENT DOSŁOWNIE WYRZUCIŁ PANA Z BUDOWY ( SAM PAN TO PISAŁ W SMS ) NA MOJE ZAPYTANIE DLACZEGO TAK POSTĄPIŁ Z NASZYM PRACOWNIKIEM , NIE MIAŁAM MOŻLIWOŚCI DALSZEJ OBRONY, GDYZ WYSŁAŁ FILMIK I ZDJĘCIA PANA Z POWIEDZMY "PRACY " TAKŻE Z CHĘCIĄ SPOTKAMY SIĘ Z PANEM W SĄDZIE - CO NIEBAWEM NASTĄPI ZA SZKALOWANIE OPINII FIRMY ORAZ WULGARYZMÓW PRZESYŁANYCH MAILOWO. JEDNOCZEŚNIE JA RÓWNIEŻ ZAPRASZAM Z CHĘCIĄ MAILOWO KAŻDEMU OPISZĘ PANA ZACHOWANIE , MOGĘ NAWET DOŁACZYĆ ZDJĘCIA I NAGRANIE … DOBRZE PAN WIE, ŻE POWINIEN PAN OTRZYMAĆ ZWOLNIENIE DYSCYPLINARNE, A JEDNAK POSZLIŚMY PANU NA USTĘPSTWA TERAZ WIDZĘ , NIEPOTRZEBNIE. CZŁOWIEK UCZY SIĘ CAŁE ŻYCIE . Art. 212. Zniesławienie Dz.U.2017.0.2204 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

timo
@OPERARI 22.05.2018 12:10

witam jestem nowy na tej przepychance slow mam pytanko jak tam jest naprawde pracowalem na budowach jedna moge podac elb tunel pod elba chamburg malowalem konstrukcje stalowe bylo tam wiele polskich kolegow karzdy fachowiec w swojej dziedzinie ale kazdy byl pomocny drugiemu jesli ktos nie umialza dobrze czegos albo robil tylko nie wiedzial jak ulatwic sobie prace to pomagalismy sobie brygady 6 osobowe odrazu amryki nie zbudowali ja sie zgodze ze ktoj kto zna sie na robocie np szpachlowanie to powinien zarabiac wiecej ale jesli ma pomocnika i widzi ze daje gosc rade powinien mu pomuc w jakis sposob np dobre slowodo majstra a niestety my mamy tak a niech (usunięte przez administratora) robi a jak nie umi to niech spada ja jak malowalem mialem pomocnika ktory mi pomagal a wieie jaki jest dobry fachowiectaki ktory zrobic robote i przekaze swoje doswiadczenie uczac innych jesli nauczy a uczacy chce pracowac to po jakims czasie taka ekipa jest niezawodna bo oskarrzanie sie i slowne przepychanki to w preczkolu sa i powinny byc prosze o jakies info na temat tej firmy i czy ludzie sa ok czy po prostu maja w (usunięte przez administratora) innych moj e mail elcia 1801@gmail.com pozdrawiam wszystkich z forum i nie ma co sie spinac szkoda zdrowia i nerwow nie ma ludzi perfekcyjnych a ja wychodze z zalozenia ze zawsze wina jest po obydwuch stonach nie tylko po jednaj pozdrawiamwszystkich

pracuś

no to Rysiu R pojechałeś teraz szkoda tylko, że nie dopisałeś jak po wyrzuceniu cie z budowy wszedł szef niemiecki i sprawdził twoje partactwa, dlaczego tez nie napisałeś , że Operari dostało za twoje prace karę 7.000 € po twoim wyjeździe i ty człowieczku masz czelnośc wypisywać tu te oszczerstwa wstyd to mało powiedziane... i ty gnido masz czelność pisać tu o P Ani czy szefowej , na szczęście byłem też i widziałem co się działo i z chęcią piszę się na zeznania, firma może na mnie liczyć jeśli sprawa się odbędzie . takiej (usunięte przez administratora) jak ty dawno nie spotkałem aż brzydzę się nazwać cie po imieniu

Pracuś

I znów zmieniłem płeć hahahaha... żal mi ciebie mała wszo

Pracuś

Hahaha Emilio... no tak... slabo...rysiu z pamięcią słabo....wiecej nie pisze a w sądzie i my będziemy żal mi Cię mordo

ekipa

ooo gruboooo hahahhahahaaha dobre dalej dalej rysio pysio rzuć coś jeszcze :) ona na pewno się ucieszy

Ekipa z Niemiec

Rysik rozmysl czy jak Ci tam teraz najlepsze szefową poinformowana będziesz lżejszy o 7.000 eu hahaha i nawet Ziobro Ci nie pomoże na to są paragrafy i tak pisałem a ty się dałeś wpuścić co nerwy biorą że prawda wyszła na jaw..dobre ... spotkamy się na pewno bo szefową podała sprawę tam gdzie twoje miejsce nawet Niemiec napisał opinię o Tb bo nam mówił tu marna istoto ludzka o ile nie obrażam ludzi....trzymaj się ramy. Już niedlugo w realu ponownie się widzimy

ekipa

ty dalej nie wiesz z kim piszesz.... brnij brnij dalej …. :)

Pracuś

Hahaha login rysio to rysio ty nawet nie wiesz do kogo piszesz no operat Operari bo dalej tu pracujemy oszołomie

Pracuś

A to teraz jestem Emilia pomyśl z kim piszesz głombie....

przeciw anonymus

rysiek ty to już gorzej upokorzyć się nie możesz.. hahahahahhahahahaha z moich info wynika , że niedługo podążysz do prokuratury i również ci nie zapłacą za paliwo lub transport .

anty rysio

znowu cie poniosło??? zmniejsz dawki rysiu bo to nie jest śmieszne i pamiętaj my bd świadkami wszyscy już uzgodniliśmy, aaaaaa i ciekawe czy za transport do prokuratury ci zapłacą , chyba nnie, bo słyszeliśmy że niedługo tam podjedziesz my tez niestety jesteś załosny mały robaczek co walczy z całym złym swiatem… hahahahaha prawda jest jedna wiesz jaka i żałosne twoje ubliżanie nam wszystkim tylko cie pogrąża , spotkam się na pewno z tobą , załosny jesteś ale to już było widać po 1 dniu pracy z toba a w ostatnim rzucając robotę i maszerując do mieszkania pokazałeś na co cie stać, my też mamy dużo do powiedzenia w tej sprawie - dalej pracujący ci źli koledzy z budowy....

OPERARI

WITAM NINIEJSZYM ODPOWIADAM NA WYSSANE Z PALCA BZDURY, PANA O PSEUDO "PRZESTROGA, ANONYMOUS, BYŁY " JEDNOCZEŚNIE INFORMUJĄC, ŻE SPRAWA ZOSTAŁA ZGŁOSZONA I JAK TYLKO OTRZYMAMY IP KOMPUTERA I DANE PANA/PANÓW „PRAWDOMÓWNEGO/YCH” BĘDZIEMY WYSTĘPOWAC W SĄDZIE O ODSZKODOWANIE ZA POMÓWIENIA I UJAWNIENIE NAZWISKA/NAZWISK ZGODNIE Z ART 212 KK ORAZ USTAWIE DLA CHCĄCYCH WYJECHAĆ DO PRACY ZA POŚREDNICTWEM OPERARI: 1- porównaj ofertę z internetu z umową (ja tego nie zrobiłem)zobaczysz wielką różnicę- Nie podpisuj. OFERTA W INTERNECIE JEST IDENTYCZNA Z UMOWA I WARUNKAMI , WYJĄTKI STANOWIĄ OSOBY, KTÓ®E PODAJĄC SIĘ ZA FACHOWCÓW , NA MIEJSCU OKAZUJĄ SIĘ POMOCNIKAMI I RZECZ JASNA MUSIMY ZMIENIĆ STAWKI, GDYZ FACHOWIEC NIE BD PRACOWAŁ ZA IDENTYCZNE PIENIĄDZE Z POMOCNIKIEM 2-wszelkie obiecane pieniądze po za umową - SĄ NIE REALNE- nie wierz w żadne obietnice po za tymi co są na umowie- czyli +- cztery tysiące złoty na miesiąc Netto. Tak że każdy dobry fachowiec zarobi tyle w polsce, bez kosztów dojazdu , podwyższonego wyżywienia. , bo wtedy na czysto wyjdziesz max 3 tys złoty. To jest stawka dla inwalidy nie fachowca . Nie wierzysz podpisz umowę jedź tam i sam się przekonasz WSZELKIE OBIECANE PIENIĄDZE PRACOWNICY OTRZYMUJĄ ZGODNIE Z UMOWA NA KTÓREJ JEST WSPOMNIANE PRZEZ PANA 4000 PLN NETTO JAKO PODSTAWA, PLUS DIETY I NADGODZINY ( W GRANICACH 14-18€ NETTO ZA KAŻDĄ NADGODZINĘ W ZALEŻNOŚCI OD STANOWISKA.) KTÓRE WYPŁACANE SĄ ZAZWYCZAJ TYGODNIOWO W GOTÓWCE P>S jak będziesz jechał weź zabezpiecz sobie pieniądze na powrót abyś auta na sznurku po autostradzie nie ciągnął, bo to karane. WIEKSZOŚĆ PRACODAWCÓW NIE PŁACI ZA DOJAZDY Z DOMU DO PRACY, MY NATOMIAST ZAPEWNIAMY TRANSPORT LUB EKWIWALENT ZA UZYWANIE WŁASNEGO AUTA. JEŚLI WRACAŁ PAN DO POLSKI, KTÓRE SIĘ ZEPSUŁO I ŻĄDA PAN ZA TO PIENIEDZY , TO PRZEPRASZAM, ALE ŻADEN PRACODAWCA NIE WYPŁACA PRACOWNIKOWI PIENIĘDZY JEŚLI MA ZEPSUTY SAMOCHÓD I MUSI NAPRAWIĆ. SAMA BYM TAK CHCIAŁA , ZAPEWNE I WIĘKSZOŚĆ NASZYCH PRACOWNIKÓW pozdrawiam wszystkich naiwnych, ja też do nich się zaliczam NASI PRACOWNICY, OCZYWIŚCIE CI RZETELNI, KTÓRZY PRACUJĄ LUB ZAKOŃCZYLI PRACĘ NIE SĄ NAIWNIAKAMI I PROSZĘ ABY PAN NIE OBRAŻAŁ NIKOGO. WIDZĘ WIELKA POTRZEBĘ U PANA DOGRYZIENIA KOMUŚ, WIDAĆ ZOSTAŁ PAN ZWOLNIONY LUB COŚ PRZESKROBAŁ. DLA MNIE CZŁOWIEK, KTÓRY SIEDZĄC W DOMOWYM ZACISZU PISZE OSZUSTWA NA TEMAT INNYCH NIE PODPISUJĄC SIĘ NAWET JEST JAK TU KTOŚ WCZEŚNIEJ UJĄŁ TCHÓRZEM I OSOBA NIEUCZCIWĄ . Z TAKIMI LUDŹMI DALSZA MOJA POLEMIKA TO JAK WALENIE GŁOWA W MUR… ZAPEWNE DROGI „ODWAŻNY CZŁOWIEKU ZZA MONITORA „ NIEBAWEM SPOTKAMY SIĘ W MNIEJ MIŁYCH OKOLICZNOŚCIACH. ŻEGNAM OPERARI E.R.

Operari

Zapraszam spotkamy się w sądzie. Niebawem. Za pomówienia i oświadczam że na dom dziecka wypłaci Pan równowartość kilku swoich wynagrodzeń. Pisanie oszczerstw a teraz pomówienie że pisze z kilku komputerów będzie ukarane zgodnie z prawem. Jeśli został Pan zwolniony widać był z Pana super pracownik.

Adam

My jak najbardziej będziemy świadkami. Pani E. Proszę bez wahania podać nas do sprawy nikt nie będzie nas obrażał że jestem naiwny

@Operari 26.05.2018 07:12

Proszę nas podać ma świadków nie będzie mnie jakiś lump obrażać wzywając od naiwnych. Do tej pory nie podał kontaktu

@Adam 26.05.2018 07:19

DZIĘKUJĘ. TYMI KLAMLIWYMI WPISAMI NA PRAWDĘ NIE ZROBI NAM ZŁEJ OPINII WYŁĄCZNIE DAJE ŚWIADECTWO O SOBIE. WSZYSTKO BĘDZIE MIAŁO FINAŁ W SĄDZIE. OCZYWIŚCIE SKORZYSTAM Z PANÓW POMOCY. TJ OSTATNI WPIS OPERARI ZGODNIE Z ZALECENIEM ADWOKATA CZEKAM AŻ POWPISUJE TU DALSZE KŁAMSTWA NA TEMA NASZ I PRACOWNIKÓW. PANÓW PROSZĘ JUŻ O NIE PISANIE NIE ZNIŻANIE SIĘ DO POZIOMU BEŁKOTU. TO NIC NIE DA. TAKIE CZASY ZE KAŻDY PISZE CO CHCE A POTEM DZIWI SIĘ Z KONSEKWENCJI. JUŻ KILKU SIĘ ZDZIWIŁO. POZDRAWIAM.

obcy

potwierdzam

Adam Wojnarowski

nie wierzę podpisz się kolego to uwierzę wszystkie warunki podają przed wyjazdem podstawa 4000zgadza się a nadgodziny po 17 na rękę to pikuś ?? nam wychodzi z nadgodzinami wiele więcej niż zarobię tu na miejscu, za mieszkanie nie płacę , diety mam , nie wiem gdzie ty pracowałeś ale widzę wałek bo nie podpisałeś się ... czyli kłamstwo aż smierdzi z daleka... Adam plus Robert i Czarek - glazurnicy

Adam Wojnarowski
@obcy 23.05.2018 21:55

obcy, nol i psi kkkk......sssss ale lipa tensam hahahahaha jazda wymysl coś lepszego psi dzyndzlu

Adam

Ciebie synku pogielo moze ciebie i wysmial bo taki zas fachman ty myślisz że ja za 10 euro bym pracował. Rzeczywiście krety z Cb. Szkoda strzelić języka z człowiekiem bez zasad i tchórzem co chowa się za Nickiem bo boi się wyjść z ukrycia lepiej pieprzyć głupoty kłamać jako anonimowy. DLA MNIE KAŻDY CO SIĘ NIE PODPISZĘ JEST OSZUSTEM. JAKBY MNIE TU ODZUKALI PIDZAC PRAWDZIWĄ OPINIĘ NIE MUSIAŁ BYM SIĘ CHOWAĆ ZA WYMYSLONYM NICKIEM. TAKA PRAWDA A TERAZ SORRY GŁUPCZE PRACA NA NAS CZEKA...

Adam

Podaj nr tel zadzwonię od razu ja i chłopaki którzy mają po 17.50 euro netto i trzymam Cię za słowo nie musi być przez megafony może być tu gdzie oszukujesz ludzi robisz z firmy a tym samym z nas kretynów ublizasz naszej pracy i ludziom tu pracującym.czekam na twój nr tel i imię wystarczy. Zadzwonię na pewno i nie tylko ja ale i chłopaki z Wuppertal. Nie mam po co kłamać bo jakby było źle to powiedziałbym jest źle spakował rzeczy i pojechał do innej roboty. Kto naiwny Ci uwierzy ja przed wyjazdem też czytałem opinie ale Niemcy to nie koniec świata i zaryzykowalem. I tak mija kolejny miesiąc.. także koleś kto ma trochę oleju we łbie sam sprawdzi wiarygodność oferty a nie złośliwe wymyślanie aby tylko dowalic firmie a tym samym nam ludziom tu pracującym. Zgorzknialy były pracownik o ile pracownik... czekam na twój numer chyba że stchorzysz...

Michu

Jak najbardziej polecam współpracę z Operari. Pracujemy obecnie w Wuppertal. Michał Jaworski i brygada

Janusz

Nazywma się Janusz K… ( dla chętnych mogę podac imeil odp na pytania jakby co) Byłem pracownikiem tej firmy kilkukrotnie, pierwszy raz pojechałe do francji było w porządku kwatera czysta ok, potem byłem w niemieczech, tam z kwaterą było ciu gorzej bo w 3 spaliśmy w jednym pokoju ale jedziemy do pracy a nie na wypoczynek , podstawowe wymogi były spełnione ludzie w ekipie w miare, ostatnio pojechałem do niemiec znowu , pensjonat ok , ale ludzie ch… warci okradl nas współpracownik lipa totalna i co , zostaliśmy bez niczego pomogła nam pani A z biura , szefowa wypłaciła za złodzieja ukradzioną kase i tak jak widze co wy tu wypisujecie to splunąć na was szkoda śliny, opisujecie jak to źle , a sami nie byliście w porządku, ja z czystym sumieniem firme moge polecic , załózcie sami firmy, i zycze wszystkim super pracowników, te pijackie mordy każdego dnia opuchniete , ten niby utrzymany porządek na kwaterze , ale wymagać kazdy potrafi. Wróciliśmy bo koniec roboty i jak dadzą mi inną ofertę jade U niemca ukradli narzędzia a reszta przez to tylko musiała sie wstydzić ze polaczki to (usunięte przez administratora) powiem tak sami sracie we własne gniazdo to potem nie dziwić się , że zostajecie z niczym, bez pracy i z niewypłacona całą pensją. Możecie sobie pisać co chcecie bo zaraz te złośliwości pewnie sie ukażą ale ja mam to w (usunięte przez administratora) jestem w porządku i tego wymagam od pracodawcy jak on nie będzie w porzadku jest prawo mozna ich pozwać . dziwne że nie ma tu osoby, któ®a sie podpisze i będzie brac odpowiedzialnośc za wpis. Ja polecam firmę góry złota nie zarobisz ale masz co miesiąc wypłate a diety i nadgodziny bierzesz do łapy co tydzień , jak komu nie pasuje niech szuka innego zajęcia a nie użala sie nad światem. Z czystym sumoeniem polecam ja i mój kolega Janusz K i Andrzej ze Śląska

Irek1
@Janusz 12.04.2018 16:44

Witam mam pytanko do pana wybieram sie do pracy wlasnie do tej firmy czy oni sa wyplacalni szukam kogos kto to potwierdzi a wiepan jak jest ruznie tu piszą lub prosze o tel lub esemesa 500586062 pozdrawiam i dziękuję

Janusz
@Irek1 22.04.2018 18:24

u nas nie było problemu, nadgodziny tygodniówo, pozatym wypłacili nam to co okradł nas kolega z pokoju, dla mnie w porządku ludziom nigdy nie dogodzi a kij ma dwa konce zawsze , z naszom ekipom też był (usunięte przez administratora) a potem to on tu też pisał , każdy musi sam zobaczyć Niemcy w końcu to nie koniec świata, u nas wszystko było na czas , dobre mieszkanie internet

Sławek z ekipy w Stuttgart
@Janusz 12.04.2018 16:44

i ja również polecam tą firmę , pracowałem 4 mce zjechałem teraz na mc urlopu, komunia itd., nigdy nie było problemu z płatnością, przelewy na czas , tygodniowo nadgodziny do ręki na czas, mieszkanie nie mam zastrzezeń, dodatkowo pani Ania bardzo pomocna w załatwieniu spraw bieżących, nie pozwolę pisać głupot bo widzę że tu niezłe ziółka pracowały i piszą aby się odegrać. ja polecam jak najbardziej prace w tej firmie.

pogromca bandy piusa

czytam to tylko dlatego , że jest na górze najświeższych opinii od razu uprzedzam nie łaczy mnie nic z pracownikami piszącymi tu opinie ani firmą ludzie co z wami się dzieje , kilka słów do szefow firmy - po co tu panswo piszecie kiedyś to noga , d..pa, brama i tak się załatwiało delikwenta działającego na niekorzyść firmy, za dobrze mają i w d..ch się poprzewracało a teraz do piszących, - moim zdaniem zwykłe cioty, piszą, płaczą może jeszcze tyłek podetrzeć? co? jak firma winna idzie się do sądu a nie tchórze wypisują a boją się podpisać, człowiek piszący prawde pokazuje twarz tak jest honorowo, ale widzę że lepiej oczerniać siedząc za ekranem w domowym zaciszu i dowalić ... ale czy zawsze samemu się było w porządku?? to przyznać mogą tylko honorowi ludzie... (usunięte przez administratora) nigdy tego nie zrobią i jeszcze będą chcieli utopić innych w łyzce wody , włos się jeży na głowie , nie ma już prawdziwych mężczyzn tylko wypłakujące się troki od kaleson na forach internetowych i jeszcze jedno jak takiś fachowiec to po co się tu wypłakujesz znajdziesz inną lepszą robotę... ale jak pisałem co tu się spodziewać po mięczakach ... to forum w ogóle dziwne skoro nikt nie sprawdza czy piszący tutaj piszą prawdę , pomyślcie o tym administratorzy portalu... warte przemyślenia,

Operari

po co te kłamstwa??? robi to panu radość? proszę się podpisać i wtedy będzie wiadomo co i jak ... wynagrodzenie- podstawa na najniższą krajową al. o dodatkach nie raczył pan wspomnieć, mieszkanie na nasz koszt, służbowe auto ( nie wszędzie ) i dojazdy na nasz koszt, nadgodziny na rękę tygodniówki... mało??? trzeba było panie S... bo chyba pan złamał zakaz nieprawdaż ? zresztą skoro pana oszukano sa sądy zapraszam ... ja nie mam nic do ukrycia , tylko szkoda, że pisze pan bzdury nawet się nie przedstawiając. oczywiście za to szkalowanie nie zostanie pan bez sprawy sądowej i odszkodowania jak pana kolega... żegnam, właściciel firmy Emilia R.

Operai

jeszcze ja tu dopiszę... bo mnie krew zalewa , Panu S. stawka uległa zmianie tylko szkoda, że pan nie napisał dlaczego, mieliście mieć po 14€ /h netto ale na miejscu okazało się, że pan jest tylko pomocnikiem nie fachowcem, sam pan zgodził się na ,mniejsze stawki chcąc się przyuczyć , ja wyprosiłam u klienta abyście zostali , a firma straciła na kontrakcie więc proszę mi tu nie wypisywać głupot, jak ktoś kłamie że jest fachowcem a potem się okazuje coś innego ... ciekawe, który z fachowców w danym zawodzie zgodziłby się pracować z panem za taką samą stawkę? stawki osób , które konkretnie piszą i mówią co potrafią , czego nie NIGDY nie ulagają zmianie A ( a to zapomniał pan już, że pobrał kasę w gotówce na miejscu) zapraszam do biura mam pana potwierdzenie odbioru.. ludzie opamiętajcie się ...

Janusz B

następny... podpisz się będzie wiadomo komu nie wypłaciła, blef na blefie

anonymus

"myślom" hahahahaha ja myślem że kłamiesz , bo jak nie podpisałbyś się kolego hahahaha ale jazda współczuję firmie takich myślicieli, pracowałem z różnymi ale takie barachło... szkoda strzępić jęzora

Operar

Jakoś ostatnio mało wpisów na tym forum… cisza… Nie dziwne - osoba , która wpisywała szkalujące opinie właśnie otrzymała wyrok prawomocny. Panie …… skoro potrafił pan tak umiejętnie lawirować wpisując złe opinie , dlaczego pan teraz nie wstawi kopii wyroku sadowego i apelacyjnego??? Nam robic tego nie wolno, ale Pan? Proszę równie dobrze pamiętać o warunkach wyroku, wpłata zasądzonej panu grzywny dla nas na Hospicjum Dziecięce w Otwocku, 3 reklamy w gazecie stołecznej i ogólnopolskiej z przeprosinami oraz pismo do administratora tego forum odnośnie skasowania szkalujących wpisów o złej firmie Operari…. Skoro narobiło się smrodu trzeba teraz oczyścić powietrze… ma pan terminy , a nasza firma skrzętnie będzie ich pilnować . Dodatkowo proszę pamiętać również o zasądzonej od pana drugiej grzywnie i zwrocie kosztów za kradzież narzędzi kontrahenta… a także sprostowania na tym forum pana wpisów odnośnie zjazdu do Pl i nagłej pana niby choroby ect ect… w przyrodzie nic nie ginie…. Jak już kiedyś pisałam mamy jeszcze 2 takich delikwentów z niecierpliwością czekamy na sprawy . jesteśmy dorosłymi ludźmi i każdy odpowiada za swoje postępowania… pozdrawiam czytających. Anka

Niemiec

Pracownik, który walczy ze swoim pracodawcą o wypłatę zaległego wynagrodzenia, ma prawo do rozwiązania umowy z nim bez zachowania terminu wypowiedzenia, a zatem w trybie natychmiastowym. To dlatego, że opóźnienie w wypłacie wynagrodzenia albo w ogóle niewypłacanie pensji stanowią, według przepisów, ciężkie naruszenie podstawowych obowiązków pracodawcy – jest to wykroczenie przeciw prawom pracownika. Składając wypowiedzenie, pracownik musi podać przyczynę rozwiązania umowy, czyli to, że nie dostaje pensji. mie ma cos ie bac

Anna

Panie Januszu sprawa jest w sądzie zobaczymy, proszę wpierw oddać narzędzia, które wam się przykleiły, a my musieliśmy za nie zapłacić , sąd rozstrzygnie...

@Niemiec 19.12.2017 12:43

witam, niech ten pracownik wpierw rozliczy się z narzędzi, które zabrał jadąc niby na 2 dni urlopu na wesele, potem raptem się rozchorował ect, ect.... proszę nie wypowiadać się i nie nakręcać nie znając sprawy , która de facto jest w sądzie, dodatkowo pracownik nie przekazał zadnego wypowiedzenia, a nie stawił się w pracy i nie oddał Niemcom narzędzi, wartych wg ich wyliczeń na ponad 2.000 € , to jak pan to nazwie??? wcześniejsze wypłaty wszyscy otrzymywali w terminie, teraz rzeczywiście jest wstrzymana do dnia oddania narzędzi.. nie mówię już o tym w jakim swietle stawia to firmę i Polaków za granicą .. a potem się wszyscy oburzają, dlaczego nas mają za złodziei...

izka
@Niemiec 19.12.2017 12:43

mój mąż z nimi wygrał tylko występowali jako(usunięte przez administratora)

Berty
@izka 02.02.2018 21:38

Ciekawe kiedy firma się tak nazywała...

Feliks

Czy dowiem się coś więcej o agencji? Chciałbym z nimi pracować.

@Feliks 14.12.2017 16:34

Proszę pisać a zbierzemy dużo więcej ludzi oszukanych czekam na więcej info

@Feliks 14.12.2017 16:34

Feliks nie polecam jak chcesz dobrze i spokojnie żyć to nie z tą firmom wydatki pięknie a realu jak więzienie

PiP
@Feliks 14.12.2017 16:34

Nie polecam.sa inne dobre firmy tylko nie Ta!!!!!

@Feliks 14.12.2017 16:34

to nie jest agencja proszę pana , tylko firma usług budowlanych....

@Niemiec 15.12.2017 16:57

szkoda tylko, że pan się nie podpisał imieniem i nazwiskiem, bo dla mnie takie pisanie to zwykła ściema i napędzanie hejtu, proszę jeśli pan czuł się jak w więzieniu poproszę się podpisać , a nie chować się za ekranem komputera i wtedy wielki bohater, jest PIP , są sądy... nic prostrzego, nie będę się wiecej odnosić do wypowiedzi tchórza , który chowa się za nikiem Feliks...

@Anna 19.12.2017 14:48

chowa się za Nickiem @Niemiec - pomyłka we wcześniejszym wpisie

Jilcia
@Anna 19.12.2017 14:48

Dzień dobry Pani Anno. Jestem partnerką jednego z Pani pracowników i to co tu czytam to nie wiem śmiać się czy plakac. Mój mąż pracował z tymi panami mieszkał z nimi w hotelu i szczerze mówiąc to był koszmar. Picie non stop brak higieny osobistej przemilczeć. Najbardziej denerwuje mnie ta gównoburza robiona tu na forum oczerniajaca was a sami to niby aniołki. Otóż nie Pani Aniu mąż porobil nagrania panów pod wpływem alkoholu ma też nagrania jak i co mówili Pani kontrahentów jak oczerniali waszą firmę jak podgadywali Niemców aby bezpośrednio u nich pracować. Powiem szczerze ma z więcej w delegację nie pojedzie wolę aby za mniejsze stawki pracował tu na miejscu bo to co ludzie wyprawiają na wyjazdach w głowie się nie mieści. W razie problemów proszę o kontakt dam pani te nagrania z wyjazdu. Jeszcze jedno każdy jadąc chwali się że jest fachowcem nieprawda większość uczy się na miejscu to też mam nagrane jak Niemiec kilka razy robił poprawki i był zły. Także jakby coś moje dane ma Pani w kwestionariusz i mojego partnera. Jolanta Ż.

@Jilcia 21.12.2017 07:04

Ciekawe o jakich ludzi ci kobietko chodzi haha nie byłaś więc na co się wpie....

Julcia
@Niemiec 04.01.2018 20:41

dobrze wiesz człowieku o jakich mi chodzi mam kilka nagrań .. zapewne ucieszą one firmę jakich (usunięte przez administratora) biorą na wyjazdy co kąsają karmiącą ręke zobaczą będą wiedzieć kto to jest... miło nie będzie...

Gienek
@Julcia 05.01.2018 17:41

Oj dziewczynka co ty wiesz o zabijaniu czasu szkoda zze nie wiesz o kogo chodzi

niemiec
@Feliks 14.12.2017 16:34

to jest agencja nic wiecej

Julcia
@Gienek 11.01.2018 23:33

żaden Gienek z moim męzem nie był więc widocznie tchórz, bo tylko tchórze się chowają za fałszywymi nikami, oszukał cie ktoś miej tą odwagę podpisac się , a ja mam dowody w postaci nagrań więc skończ tchórzu pisać , taki jesteś mądry jak w Niemczech, gdzie robiłeś co robiłeś? zobaczymy jak będzie jak nagranie puszczę w biurze firmy i w sądzie, gdzie masz sprawy, nie oczekuję mądrej odp od ciebie wiec zaprzestań pisania bzdur.

Niemiec

Dokładnie szukam takich ludzi jak wy zostaliście oszukani na priv

Anna

domniemam pan Paweł Piekut i Piotr Krawczyk, wasze wynagrodzenia wyszły , rzeczywiście z opóźnieniem, gdyż czekaliśmy na protokół z Niemiec, szkoda tylko, że nie opisaliście, jak nie zapłacono nam za waszą pracę za 2 tygodnie , gdyż wg wykazu prac, które mieliście wykonać wykonano 20 % , a od nas stawki otrzymaliście całe, więc widać kto jest na tym stratny, jeśli pan ma inne zdanie, proszę są sądy z chęcią się spotkamy i przekażemy protokół , Niemcy mieli dość obijania się i dlatego nakazali nam was natychmiast zabrać do Pl, czyż nie tak było??? ale cóż lepiej siedzieć przed komputerem, oczerniać firmę , bo panu się należy, należy i otrzymał pan wraz z odsetkami za 8 dni zwłoki... szkoda słów... jeśli pan ma inne zdanie są sądy z chęcią się spotkamy..

Adas

Felix jak najdalej od tej firmy się trzymaj.

@Adas 18.12.2017 10:41

Dokładnie prawnika już załatwiłem wszyscy chorzy niby tak się tłumacza

Anka

witam Panie Krzysztofie i Adrianie wynagrodzenie, które podawaliśmy , zresztą jak PRAWIE każda firma, która się rozlicza z PL jest MIESIĘCZNE, a ile chciałby Pan zarobić za 10 dni pracy? całą miesięczną stawkę? trzeba umieć liczyć 1100€ /mc panowie pracowaliście 9 dni dokładnie ( bo 1 dnia nie byliście w pracy jednego z was bolał brzuch , to i drugi nie poszedł został w domu ... nie wiem po co nawiasem mówiąc...nie moja sprawa ) więc 1100€ : 2 ( bo tylko 2 tygodnie pracy ) tj 550€ , z czego 100€ otrzymaliście w gotówce sam pan potwierdził =450€ - nieobecność za jeden dzień? umiecie liczyć , + nadgodziny, które pan otrzymał w gotówce, więc proszę nie pisać nieprawdy, bo za każde takie oszczerstwa podam panów do sądu.... wszystko jest udokumentowane ( nawiasem mówiąc proszę dopytać też niemieckiego patrona, bo twierdził że przysłaliśmy mu pseudofachowców i nie zapłacił nam do dziś za waszą pracę - co też mamy udokumentowane - a wy pieniądze za 9 dni pracy otrzymaliście . i proszę nas nie wyzywać od oszustów, bo to nie my mamy komornika i nie my prosiliśmy o przelewy na inne konto... TAKŻE PROSZĘ PISAĆ PRAWDĘ BO NA WSZYSTKO MAM DOKUMENTY I KORESPONDENCJĘ MAIL.

Anna

zamiast 2016 może wdarł się błąd w tytule przelewu 2014 , księgowa to też człowiek.... nie myli się tylko ten, co nic nie robi...

Anna

zawsze podawane są stawki miesięcznego wynagradzania, jak większość firm a teraz lekcja matematyki panie Krzysztofie i Adrianie 1100 € /mc to połowa mca 550€ czyli 10 dni roboczych, w gotówce wzięliście po 100€ = 450€ pomniejszając o jeden dzień nieobecności ( gdzie jeden z was miał bóle brzucha, to i drugi został w domu, nie poszedł do pracy, nie wiem dlaczego... ) dodatkowo dostawaliście za nadgodziny w gotówce po 10€, przejazdu i mieszkanie w pensjonacie na koszt firmy, wszystko jest udokumentowane i pan nas nazywa oszustem? w czwartek padał deszcz pracowaliście tylko 2h , zapłacono wam za cały dzień... szkoda słów, proszę się wstrzymać od kłamliwych komentarzy, gdyż kilku panów ma już sprawę karną... a jeśli pan już kłamie na całego to panie Z. nie nas szuka komornik i to nie my daliśmy inne konto aby nie zajął na wynagrodzenia, najpierw samemu trzeba być w porządku, bo wynagrodzenie otrzymaliście przed czasem, pomimo, że Niemiec nam za was nie zapłacił, twierdząc że przysłaliśmy pseudofachowców, posiadam na to dokumentację ... dodatkowo posiadam też korespondencję mailową z panem ,gdzie jest napisana stawka 1100€ netto/mc plus nadgodziny, mieszkanie i transport na miejscu.... także proszę się zastanowić i jeśli pan już pisze, pisać prawdę.... bez znajomości jęz niemieckiego koksów pan nie zarobi , takie stawki są dla osób z komunikatywną znajomością jęz. obcych.... taj ja napisałam na wstępie następny kłamliwy wpis zostanie zgłoszony i wtedy już nie tylko komornika będzie pan miał na głowie...

Witold

widzę chłopie, że to hejt , po pierwsze podpisz się , po drugie pracowałem tu i nie ma żadnej kobiety o imieniu, które wpisałeś, po trzecie śmieszny jesteś wpisując jednego dnia wiele wpisów hejtujących, dla mnie jesteś niewiarygodny, sorki ale oszustem = anonymus, który boi się podpisać

elektro-men

Dzień dobry Czytałem te komentarze na tym forum i powiem zatkało mnie , z większością pracowników pracowałemi trochę inaczej się ma to do tego jak tu piszą , ale nie obchodzi mnie to. Chciałem podziękować pani szefowej za wypłacenie całości należności Ja pracowałem z innymi w Hajdelbergu Na początku lipca okazało się , ze kontrahent firmy Operari ma problemy i jest niewypłacalny musieliśmy wrócić do domu. Okazało się tez że wisi kase firmie i chyba nie ma zamiaru zapłacić , szefowa jak to własciciel każdej firmy powinien zrobić (a robią inaczej każdy to wie) wywiązała sie ze wszystkiego, zaproponowała nam urlop płatny, mimo, że sie nam nie należał tylko kilka dni, ja skorzystałem i do 11 sierpnia byłem na urlopie. Szefowa zapłaciła nam w ratach z innych wpływów jak mówiła. Wczoraj otrzymałem cała resztę, pomimo, że firma dalej nie otrzymała z Nimeiec kasy,. Co mogę powiedzieć dziękuję , bo w dzisiejszych czasach jak sie słyszy o przekrętach, firmach co nie wypłacają to niewiadomo. Nie piszę tego by wychwalać firmę , po prostu zachowała się w porządku. Dlatego też polecam pracę tutaj we Firmie bo widzę że jak ja byłem w porzondku dla nich oni dla mnie też. Niejeden z którym byłem tam miał komornika albo jakieś problemy oni pomagali i pani Ania i pan Tomek, ale jak ktoś pił, uciekał, kradł i robił inne dziwactwa to nie dziwne że teraz wypisuje bzdury na tym opiniowym forum. Ja dziękuje za wszystko. Elektryk z Hajdelbergu

John

tak, proszę kolejnego oszukanego niech się łaskawie przedstawi :) następny , który wypłakuje się na forum nie mając ja się nawet przedstawić i napisać jak go oszukali dobre, sami prawilni , a tu sami oszuści, ale nieźle

pracujący
@John 05.09.2017 17:30

Witam, niestety zazwyczaj jest to jedna lub 2 osoby piszące pod różnymi loginami, taka polska przypadłość. Kłamstwa i aby komuś dopiec, jeśli wyleciało się z firmy za coś, niestety niby pokrzywdzony zawsze jest w porządku, to każdy jego pracodawca jest zły , eeehhh

Kolejny-Oszukany
@John 05.09.2017 17:30

Przepracowalem 15 lat z granica,a w.tej firmie pierwszy raz sie z czyms takim spotkalem. Normalnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czlowieku nie byles to sie nie wypowiadaj!!!

Roman Soszyński
@Kolejny-Oszukany 05.09.2017 20:21

Czytam to i czytam i coraz bardziej otwierają mi się oczy, ludzie ogarnijcie się Nie mam nic wspólnego z tą firmą , żeby było jasne nie moja branża, ale wyswietla mi się to, bo jest lista ostatnich wpisów Z ciekawości poczytałem i naprawdę , ludzie nie macie zajęcia? Widać tu , że to sami nieudacznicy , którzy zamiast wziąć sprawy w swoje ręce , wolą się tu rozpłakiwać może ktoś im pomoże, może ktoś inny zahejtuje firmę , polecą inwektywy, wyzwiska, będzie fajnie. Jeśli ktoś jest naprawdę oszukany idzie do sądu i walczy o swoje prawa , w końcu wygrywa Nie widzę tu normalnych, którzy napiszą , podpiszą się, widzę natomiast pracownicę firmy ( przepraszam może szefową lub dyrektorkę ) która odpowiada na te wpisy. Odpowiedzi są proste, konkretne i na temat, choć dla mnie czasem bez sensu wylewanie żółci ty mi to zrobiłeś, a ty mi to itd. Itd. W każdym razie są sądy , tam można iść i dochodzić swego, pisanie nieprawdy bądź szkalowanie jest w Polsce karane, to prawda, a wypowiedzi niektórych ( bądź też rzeczywiście jednej osoby , gdyż sformułowania te tutaj są podobne ) są moim zdanie płakaniem w poduszkę i takie „ bez jaj „ To jest oczywiście moje zdanie, pracowałem u niejednego pracodawcy i zawsze jakoś to było czasem lepiej, czasem gorzej, raz spotkaliśmy się w sadzie, PIP nic nie da, bo i tak otrzymacie pismo, że ich zdaniem jest tak i tak i jeśli się nie zgadzacie idźcie do sądu, tak zawsze piszą. To tylko przeciągnie sprawę . Miałem też swoją firmę , pracownicy różni i dobrzy i niezbyt i tacy , którzy używali alko i inne świństwa, od razu tzw noga [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] brama, z takimi nie ma co się cackać. Jeśli dany pracownik nie wypełni swojego obowiązku pracy nie dostane kasy zarówno on , jak i jego pracodawca, który też oprócz tego że nie zarobi otrzyma jeszcze kary za nieterminowość , w każdej branży tak jest, ale co młotki pijaczki, nieudacznicy mają to gdzieś, tylko się nachlać i mieć potem żale do całego świata że zwolniony biedaczek został. Podpisując umowę dlatego zawsze trzeba się z nią dobrze zapoznać, a nie potem lament. Dlatego jeśli naprawdę jest pan / pani oszukana sądy są najlepszym rozwiązaniem, a nie pisanie i wylewanie swojej polskiej żółci ( która po tych słowach pewnie będzie na mnie wylana ) ale mi to wisi. Moje inne wypowiedzi dot innych firm są tu na forum, także nie jest to jednorazowy wpis.

Andrzej i chłopaki z południa Niemiec
@Kolejny-Oszukany 05.09.2017 20:21

co ty pieprzysz człowieku? pracuję w Operari i jakoś jest normalnie. weź się do roboty, a nie walisz kłamstwa. żeby ie było nie pracuję sam, pracujemy ekipą do grudnia tu będziemy, po co mącisz? co ci niby tak naoszukiwali? u nas tez osoby się wymieniają bo niejeden cwaniaczek był z nami okradł nas i uciekł, na szczęście firma oddała za niego kase i swieciła oczami przed Niemcami, tacy są nasi rodacy swój swojego utopił by w łyzce wody, taka prawda, wiec buraku przedstaw się to będziesz wiarygodny. takie pierdoły to swojej starej gadaj a nie nam , przedstaw się jeszcze raz mówie

Julita

@Polonus - jestem redaktorką serwisu GoWork.pl, moim zadaniem jest dbanie o to, aby na forum pojawiały się merytoryczne i rzetelne wpisy, które będą pomocne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy. Jakie są Twoje doświadczenia związane z OPERARI? Czy jesteś tam zatrudniony? Jakie są oferowane przez pracodawcę warunki pracy?

@Julita 01.09.2017 14:08

to dlaczego pozwalacie na niesprawdzone kłamliwe wpisy??? jeśli to ma być rzetelne, moim zdaniem każdy powinien się zarejestrować imieniem, nazwiskiem i odpowiadać za swoje kłamstwa i pomówienia. jeśli tego nie zrobicie w końcu firmy zdecydują się w większości na pozew zbiorowy przeciwko temu forum.

Polonus
@Julita 01.09.2017 14:08

Rzetelne? U was? Właśnie widać. Nie sprawdzacie wiarygodności wpisów nakrecacie fale hejtu. Proszę pani administratorko proszę się nie ośmieszać wogole o to nie dacie aby było pisane rzetelnie i prawdę. Zróbcie rejestrację to wtedy każdy bd pisał prawdę a nie to co teraz to śmiech na sali.

Polonus

Napisz tam zadzwoń to się dowiesz na każde stanowisko jest inne warunki pewnie ale chyba nie dla kobitek czuje tu fejka

Bartłomiej k

Witam Panią anie pani Ania na początku wporzadku a jak przychodzi co do czego potrafi pokazać klasę Pan Tomek hmm potrafił mi powiedzieć że nie ściągnie ludzi z autem (musiałem się bujal pociągami autobusami) pod względem że nie ściągnie ludzi dopóki szef z Niemiec nie będzie mi płacił normalnie to wtedy ściągnie ludzi mam na to telefonicznie nagranie. Pani Ania napisałaze dostała jakiś mandat za sprzątanie gdzie ja mam dokument z tego hotelu że jest wszystko w porządku i że firma za ten hotel nie zapłaciła i nie mogłem nawet swoich rzeczy wyciągnąć z hotelu.wyplata niby miała być 10 pani Ania przez dwa dni mówiła mi że pieniądze wyszły a ostatniego dnia okazało się że firma nie ma kodów do przelewu więc hyh nagrania na to wszystko mam nawet pani Ania się przedstawiła mi na którymś więc nie są sciemnione i mogę to każdemu udostępnić. I mi pierw mówi że nie umie mówić po niemiecku ok rozumiem a jak się zwolniła (mam nagranie) jak mówi że z kaiem może się tak to imię pisze (Niemiec który był moimszefem na budowie) nagle rozmawiała że pijemy i wogole a jak do niego zadzwoniłem to się zdziwił pff nie polecam poprostu. I jak wypowiedziałem umowę to nagle jestem pseudo pracownikiem dziękuję dobranoc

@Bartłomiej k 14.07.2017 23:00

panie Bartku, po alko i nie tylko, mam info od ludzi, którzy przyjechali i powiedzieli, że były inne substancje niż alko, kasę dostaliście sam pan napisał, z opóźnieniem oczywiście 2-3 dni, gdyż była sytuacja, że pan zmieniał budowę, prawda? czy kłamię? nadgodziny płacił Niemiec nie wnikam ile co i jak... mam tylko wasze potwierdzenia odb, Kai pisał do po niemiecku ale mamy XXI wiek translatory ect... reszta tłumaczone przez pana Tomasza, nie mam zastrzeżeń.... ale nie lubię min jak dzwonię np. do p. Dawida rano pytam jesteście w Hamburgu, słyszę odp TAK... a wiem że zjechaliście bez wiedzy firmy z budowy bo Kai dał sms.... my zawsze załatwiamy wszystko tak aby pracownicy byli zadowoleni, oni są najważniejsi. akurat Pan db o tym wie, że będąc z chorym synem w szpitalu załatwiałam pana sprawy w sobotę ( dzień wolny od pracy ) zawsze jak nie mogłam rozm , oddzwoniłam... przykro mi, że ja zostałam oszukana przez pana kolegę jak dzwoniłam, potem zjechana przez szefową , że nie pilnuję pracowników i nie wiem że dawno zjechali w week do Pl.... potem na dodatek info, że jakieś używki... nie wnikam , mam swoje życie prywatne , nie jestem 24/h dla pracowników... Niemiec nie mówił że tylko pijecie , mówił , że ..... tak jak ktoś napisał... mniejsze dawki... nie wnikam... ja zawsze dla każdego pracownika chcę być w porządku, z niektórymi się nie da.... hotel... jeśli o to chodzi, nie nasza wina, że kolega Panu nie przekazał, co powiedział mu Kai, został zmieniony na bliżej budowy, lepsze warunki , że macie zabrać rzeczy i po pracy jedziecie do innego mieszkania... z nami zawsze było można się porozumieć, ja przed szefową niejednokrotnie świeciłam oczami, ale cóż tak wyszło, uciekliście z miejsca pracy, każdy jest dorosły odpowiada za swoje czyny, ja starałam się Panu pomóc jak mogłam... to tyle... nie mam nic więcej do dodania, a pisanie przez pana kolegę, że nie dostaliście w ogóle pieniędzy, sorry żenada, ma potw odbioru np. przez wesern union, nieprawdaż i wasze maile sms, ect..., pozdrawiam , ma pan mój mail, proszę pisać jak ma pan jeszcze jakieś żale.... mam rozliczenie, że za te autobusy, taxi ect kasę pan otrzymał w rozliczeniu w €

dawid.k
@Anka 15.07.2017 00:40

używki dobre sobie niech pani z nas ćpunów i pijaków nie robi jeśli ma pani dowody to proszę o nie a nie rzuca pani oszczerstwami po to żeby ugrać swoje.

@dawid.k 15.07.2017 11:12

robię tak jak pan, co do używek przekona się pan jakie dowody mam... o i raczył się pan podpisać... już nie jako oszukany, gratuluję ...

DawidK
@Anka 15.07.2017 15:21

Tylko ze pan oszukany a ja to zupełnie dwie inne osoby jesli jest pani na tyle rozwinięta umysłowo żeby rozróżnić. Poza tym nie mam interesu podszywać się pod kogoś

@DawidK 15.07.2017 17:15

oczywiście....

Bartek

Już jest dawno po 10kodow do przelewów wam dalej brakło?

Bartek

Nie dostałem za to pieniędzy brakuje mi 350e i wypłaty od was za resztę miesiąca...

@Bartek 15.07.2017 12:58

Panie Bartku , nadgodziny płacą Niemcy, nie my, natomiast za te kilka dni Pana pracy wynagrodzenie wstrzymane za ucieczkę zgodnie z regulaminem pracy i wynagradzania, jaki pan zaakceptował i podpisał umowę z firmą, nie mam nic więcej do dodania, resztę proszę uzgadniać z szefową , tamci tak stwierdziłam, że byli pijani ale po kilku h odjazdu od was, jak zjechali nie chcąc z wami pracować w ekipie , powiedzieli również dlaczego taką podjęli decyzję , jak dzwoniłam do nich byli już po sptk z wami, także ...

Bartek

Pani ani mam nagranie jak rozmawiamy o tym i jak pani stwierdza że oni są pijani i nie da się z nimi dogadać. Przyznaję mi pani rację i mówi że jestem wporzadku. Brak słów...

Zostaw opinię o OPERARI - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OPERARI