Opinie o Customerhub Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Customerhub Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Customerhub Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Customerhub Sp. z o.o. w Warszawa

Tomasz Nowy wpis

Customerhub Sp. z o. o. to firma która zmienia nazwy stron do wypełniania ankiet , ale nie wypłaca pieniędzy , nie odpowiadają na emaile nie odpisują . żerują na naiwnych

Jan Nowy wpis

Właśnie otrzymałem maila że kończą swoją działalność i proponują automatyczne przeniesienie się do nowej sondażowni. Pieniądze wypłacili wcześniej po długim i uporczywym pisaniu maili, już spisałem je na straty ale parę tygodni temu pojawiły się na koncie.

WOTEKXX@ Nowy wpis

TA FIRMA KTORA OFERUJE ANKIETY TO (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) NIE PRZESTRZEFGAJA RODO WYKORZYSTUJA DANE I INFORMACJE I JE SPRZEDAJA TO OSZUSCOI PRZESTRZEGAM PRZED TA FIRMA TWOJE ANKIETY TO (usunięte przez administratora) UWAZAJCIE NA NIE TO (usunięte przez administratora) NIE WYSYLAJA PIENIEDZY (usunięte przez administratora) JUZ WIELE LUDZI

sokol Nowy wpis

ta firma to tylko oszukiwanie klientów, naciąganie na wypełnianie ankiet za 2 - 3 zł o po nazbieraniu odpowiedniej ilości do przelewu nigdy tych pieniędzy nie wypłacają chociaż na saldzie znikają jako przekazane do przelewu, to są bezczelni (usunięte przez administratora) trzeba to przekazać odpowiednim inspektorom, za takie działanie należy się kara

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Customerhub Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Ewka

Zna ktos nr telefonu do nich ?

Dajcie spokój. To zwykli (usunięte przez administratora) Naciągają na wypełnianie ankiet, a potem olewają i nie raczą odpowiedzieć na maile. Ja czekam ponad pół roku na przelew.

Dechmiel

(usunięte przez administratora) 2 tygodnie minęły od zlecenia przelewu. Kasy na koncie BRAK ! Oczywiście żadnych odpowiedzi na prośby o wyjaśnienie sytuacji kierowane na adres e-mail firmy.

Dominika
@Dechmiel

Może warto to gdzieś zgłosić? Widzę, że inni też mają taki problem. Myślę że zgłoszenie do odpowiednich instytucji da więcej niż pisanie tutaj opinii ;)

Seba

Witam również czekam na przelew który zlecilem 21 .12 .20r. I pieniądze powinny być na kocie 10 stycznia a do tej pory nie ma.Udalo mi sie dodzwonić do siedziby firmy i odebrał jakiś pan i powiedział że do konca tygodnia będzie przelew zobaczymy czy mówił prawdę... jeśli nie to wypisujcie się z panelu wtedy !!!

@Seba

A na jaki nr dzwoniłeś? U mnie przelew zlecony na początku lutego, do tej pory pieniędzy brak.

Marcus
@Seba

Witam czy masz może jeszcze do nich numer telefonu? mam podobną sytuację

Zulu

podaj telefon. Mam tak samo

Marcus

Złożyłem dyspozycję przelewu 16.08.2021r do dnia dzisiejszego brak przelewu,brak odpowiedzi na pytanie skierowane drogą elektroniczną. Nie wypełniajcie ankiet od Customerhub bo to tylko strata czasu-oszukują nie wypłacając pieniędzy. Czy ktoś zna do nich numer telefonu,bo nigdzie nie mogę go namierzyć?

iss

Zlecony przelew wypracowanych środków oczywiście nie dotarł na konto. Za to przyszła informacja o likwidacji firmy i możliwości przeniesienia punktów na inny podobny panel. Prawdopodobnie jest to stały sposób działania (usunięte przez administratora) Na nowym panelu znowu będą naciągać naiwnych i nie wypłacać punktów. Należy przestrzegać potencjalnych użytkowników przed tą firmą i jej klonami.

rakson3

czy w pitach to sie rozlicza

tulek1234@gazeta.pl

GDZIE MOJE PIENIADZE ZA ANKIETY 17 11 2020 ZLECILEM WYPLATE JAK PISZE W REGULAMINE WYPLATA ZA ANKIETY NA KONTO BEDZIE DO 10 NASTEPNEGO MIESIACA CZYLI GRUDNIA MAMY DZISIAJ 21 GRUDNIA I NIC PISZE DO PANSTWA KILKAKROTNIE NAWET ODPOWIEDZI NIE MA CO ZA ZENADA (usunięte przez administratora) NAS TAK OKRADACIE BO TO NASZE PIENIADZE KTORE NAM SIE NALEZA A WY CO BRAK SLOW tulek1234@gazeta.pl

Elka

Brak wyplaty z "twoje ankiety", czekam od lipca. Firma wyglada na krzak

Wysyłają spam bez zgody, za pośrednictwem jakiejś firmy krzak z londynu, co jest sprzeczne z rodo

Zostaw merytoryczną opinię o Customerhub Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Customerhub Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Customerhub Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Customerhub Sp. z o.o.?

Customerhub Sp. z o.o.
  • Puławska 12 lok. 9