Opinie o Mobilya Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mobilya Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mobilya Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobilya Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Jak się pracuje jako doradca klienta biznesowego w call center? Ogłoszenie znalazłem sprzed 2 lat i mimo to zamierzam aplikować, stąd moje pytanie, bo ogłoszenie było dla wielu kandydatów. Jak teraz wygląda ta minimalna prowizja, dużo więcej niż 400zł? No i skoro to praca 8-16, a jest możliwość pracy zdalnej, to jak to wygląda w praktyce? W tych godzinach trzeba się podpiąć pod komputer?

Wiktoria

Chciałabym sprostować niektóre komentarze pracuje w tej firmie już ponad 2 lata . Pierwsze słyszę odnośnie kradzieży danych co potwierdza możliwość skontaktowania się z naszą inspektor od RODO. Jeśli chodzi o warunki pracy komentarze negatywne według mnie są bezpodstawne ( zapewne są to pracownicy którzy zostali zwolnieni lub sam się zwolnili) Jeśli podejmujemy pracę w call center musimy być świadomi tego że będą od nas oczekiwać wyniku bo jasne jest to że to branża handlowa. Jeśli chodzi o moje odczucia na temat tej firmy i bez słodzenia mogę śmiało polecić świetna atmosfera , nie ma osób lepszych czy gorszych kazdy jest na równym poziomie . Co najważniejsze wypłaty na czas możliwość na prawdę wysokich zarobków (jak na polskie realia ) . Więc jeśli to czytasz a masz jakieś zawahanie odnośnie tego czy podjąć pracę po przeczytaniu tych bezsensownych i negatywnych komentarzy najpierw przyjdź i sprawdź a wtedy dopiero się przekonasz jak jest na prawdę :)

@Wiktoria

No dla mnie też to jest jasne i normalne że w call center liczy się wynik. Powiedz mi jakieś widełki z wynikami, które trzeba osiągnąć żeby załapać się na premię są bardzo wysokie i ambitne czy raczej spokojnie można się załapać?

@Halina

Oczywiście są progi prowizyjne albo bardzo łatwe do zrobienia pracuje w branży call center już długo i to jest pierwszą firma gdzie można normalnie zarobić min to 2000zl i potem co 1000zl :) jeżeli chciałabyś spróbować daj znać:)

Adam Nowy wpis
@Wiktoria

Właśnie na takich manipulacjach się ta firma opiera, jeśli tak uwazasz to tam nie pracowalas, albo po prostu siedzisz w tej firmie na kierowniczym stanowisku i kazali ci poprawić opinie firmy w internecie. Jeśli według ciebie najniższa krajowa na zleceniu to dobre zarobki to nie wiem ile ci zapłacili żebyś to napisała

Czy umowa zawierana jest na czas określony czy nieokreślony? Czytam, że pracodawca po okresie próbnym zatrudnia na podstawie umowy o pracę.

Romek Nowy wpis
@Paweł

Tak oni zawsze wciskają takie kity a później będą kręcić ze kadry się nie wyrobiły. Pracownicy którzy tam pracują po kilka lat nie maja umów o prace. Dostajesz zlecenie na 3 miesiące później kolejne zlecenie na rok. Ogólnie nie polecam, nie szanują pracowników

Romek Nowy wpis

Firma wczesniej widniała pod nazwa COB można poczytac opinie w internecie zmienili nazwę żeby odciąć się od tych opinii jednak nic sie nie zmieniło wykorzystują ludzi

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Mobilya Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Centrum Obsługi Biznesu

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko Konsultant Telefoniczny w dziale sprzedaży call center. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail działu rekrutacji. Obecnie do Działu Call Center poszukujemy osoby na stanowisko: Konsultant Telefoniczny w dziale sprzedaży call center Główne zadania: Telefoniczna sprzedaż produktów i usług operatora T-Mobile Udzielanie Klientom biznesowym informacji dotyczących ofert operatora T-Mobile Pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych i proponowanie nowych produktów i usług Aktualizowanie bazy Klientów Szeroko rozumiana obsługa klienta (opieka posprzedażowa, akcje dosprzedażowe) Prowadzenie innych działań związanych z działalnością działu obsługi klienta i działu sprzedaży call center Nasze oczekiwania: Wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie wyższe Komunikatywność Dobra dykcja, poprawna polszczyzna, łatwość wypowiedzi Znajomość w stopniu przynajmniej dobrym pakietu MS Office Bardzo mocno rozwinięte umiejętności komunikacyjne Umiejętności negocjacyjne Umiejętność pracy z trudnym klientem Duża odporność na stres Nasza oferta: 3- tygodniowe szkolenie wdrożeniowe w sprzedaż typu call center Umowę zlecenie na okres szkolenia i okres próbny Umowę o pracę po okresie próbnym Wynagrodzenie ze stałą i gwarantowaną stawką godzinową (przy umowie zlecenie) Wynagrodzenie ze stałą i gwarantowaną podstawą (przy umowie o pracę) Dodatkowe premie od każdej aktywnej sprzedanej sztuki (już od okresu szkolenia) Stabilny projekt Kameralna grupa współpracowników Zatrudnienie na dłuższy okres czasu Dogodna lokalizacja w centrum miasta Stałe godziny pracy 8:00-16:00 Wolne weekendy i przerwy świąteczne Opiekę ze strony szkoleniowca i trenera podczas wykonywania obowiązków Nowoczesne stanowisko pracy Zgrany zespół i miła atmosfera w firmie

monia
@Centrum Obsługi Biznesu

Jesteście spółką tmobile?

ralabar

Firma nielegalnie dysponuje danymi. W sieci nie można znaleźć do niej żadnego kontaktu, nie mówiąc o wskazaniu administratora danych osobowych, czy tzw. IDO. Sprawa kwalifikuje się do zainteresowania przez GIODO.

monia
@ralabar

iod@mobilya.pl Rzeczywiście kradną dane i tmoile z nich korzysta. Co ciekawe ja mam podpisana umowę z tmonile i oni nie ogarniają tego co ich konsultancie mówią klientom a jeszcze współpracują (od lat) z firmą która nielegalnie zdobywa i wykorzystuje dane. Do mnie dzwonili drugi raz, choć miesiac temu jasno im powiedziałam, ze nie wyrażam zgody na spam i że moje dane zostały skradzione. Zgłaszać ich do UODO

haris200

Składają ofertę w imieniu t mobile i wyciągają dane

nick

do (usunięte przez administratora) mi się u was pracowało

Zostaw merytoryczną opinię o Mobilya Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Mobilya Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobilya Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobilya Sp. z o.o.?

Mobilya Sp. z o.o.
  • Wojska Polskiego 65