Opinie o Centrum Edukacyjne Akademia Słowa Sp. z o.o. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Centrum Edukacyjne Akademia Słowa Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Edukacyjne Akademia Słowa Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Edukacyjne Akademia Słowa Sp. z o.o. w Radom

Ryszard

Mój znajomy tam pracuje od kilku lat i mówił, że jest zadowolony i dobrze zarabia. Ja aplikowałem dwa razy na redaktora w tej firmie. Ale nie zostałem przyjęty. Otrzymałem informacje, że firmie są limity wolnych miejsc i przyjmują tylko niewielki odsetek kandydatów. Nie kandydowałem już więcej. Trudno jest się dostać na stanowisko w tej firmie.

Slawek
@Jacek

Bardzo dobry jest redaktor Adam Lange. Wszystkie jego prace bez problemu przechodzą na uczelni

Frania Nowy wpis

Moi drodzy, a jak często rekrutują na stanowisko redaktora? W sieci nie widzę aktualnie żadnych aktualnych ofert pracy, a regularnie zaglądam czy czegoś nie wrzucili. Mam jeszcze pytanie co do awansu, na jakie stanowisko może awansować redaktor i z jakimi dodatkowymi obowiązkami się to wiąże :)

Asiulkaaa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Jaka cena pracy licencjackiej z kosmetologii ?

Agaaa Nowy wpis

Usługi związane z pisaniem prac na zlecenie nie zawsze wiążą się z koniecznością uiszczenia za nie zapłaty. Nasz serwis: pisarze.org , oferuje wiele bezpłatnych porad i konsultacji dla studentów. W naszym zespole pracują redaktorzy z każdej dziedziny naukowej, dlatego są oni w stanie odpowiedzieć na każde pytanie i rozwiązać każdy problem. Konsultacje z nimi są całkowicie bezpłatne. Aby skorzystać w takiej możliwości, należy złożyć zapytanie wyłącznie poprzez formularz na naszej stronie głównej: www.pisarze.org . Wówczas zapytanie zostanie przekazane do redaktorów, a zainteresowane osoby z danej dziedziny same zgłoszą się do Ciebie. Poznasz też oczywiście orientacyjną cenę za wykonanie pracy. Ale niezależnie od tego, możesz bezpłatnie korespondować z naszymi redaktorami i zadawać im różne pytania. Ich wiedza oraz doświadczenie są na tyle duże, że mogą naprowadzić Cię na właściwy kierunek w realizacji pracy dyplomowej lub zaliczeniowej. Nie ma obowiązku składania oficjalnego zlecenia. Każde zapytanie jest niezobowiązujące. Redaktorzy doradzą w zakresie tematu, planu pracy, bibliografii. Jeśli jednak nie masz czasu na pisanie, możesz im zlecić fragment lub całość swojej pracy. Wówczas możesz skorzystać z ofert cenowych, jakie przygotują, a następnie możesz wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada. Wystarczy wypełnić formularz wyłącznie na stronie: www.pisarze.org Kolejną bezpłatną formą usług i porad jakie oferujemy, jest nasz blog na stronie: www.pisarze.org Jest on najczęściej odwiedzaną stroną w branży pisania prac, ponieważ regularnie uzupełniamy go o wartościowe i pomocne dla studentów artykuły i wskazówki. Można tam znaleźć porady z każdego aspektu, który dotyczy pisania pracy. Jeśli nie uda Ci się znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania, możesz je zadać naszym redaktorom. Wielu studentów ma problem z napisaniem swojej pracy dyplomowej lub zaliczeniowej. Promotorzy podczas seminariów dyplomowych nie udzielają wystarczających porad w tym zakresie. Zarówno sam wybór tematu, jak również stworzenie planu pracy to kluczowe elementy podczas jej realizacji. Wydają się one z pozoru łatwym zadaniem, jednak trzeba je odpowiednio przemyśleć, ponieważ od tego wyboru zależy dalszy sukces realizacji pracy. Kolejnym krokiem jest określenie celu badań, wskazanie pytań badawczych oraz hipotez, wybór metod i narzędzi badawczych. Esencją całej pracy jest wstęp i zakończenie. Wielu specjalistów zaleca, aby te elementy pracy pisać na sam koniec. Tworzenie rozdziałów pracy dyplomowej powinno się odbywać od ogółu do szczegółu. W pierwszej kolejności będą to więc zagadnienia teoretyczne, a następnie metodologiczne. Ostatnia część to badania i jej wyniki. W pracach teoretycznych , w których nie ma badań, także dążymy do rozwiązania pewnego problemu, lub do poszerzenia wiedzy w danego zakresu. Można w niej zamieścić własne wnioski, porównania i analizy, aby praca była bardziej bogata naukowo. Praktyczne porady jak napisać dobrą pracę dyplomową, można znaleźć na naszym blogu na stronie www.pisarze.org W razie pytań lub wątpliwości, nasi redaktorzy pomogą w opracowaniu każdego zagadnienia z praktycznie każdej dziedziny. Przydatne porady znajdziesz na naszym blogu, lub w zakładce FAQ, jak również na naszej stronie głównej, gdzie wyjaśniamy na czym polega pisanie pracy dyplomowej lub zaliczeniowej. Zapraszamy – www.pisarze.org

Sandra Gawron Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Szukam pracy jako redaktor . Czy pisarze.org potrzebują jeszcze pracowników ?

Aplikowałeś do firmy Centrum Edukacyjne Akademia Słowa Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Jak wygląda ścieżka kariery w Centrum Edukacyjne Akademia Słowa Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Paweł Redaktor

Awans jest bardzo trudny . Ale często są premie i bonusy . W firmie pracują zwłaszcza redaktorzy , którzy piszą teksty na zlecenie . Formą awansu dla nich jest uzyskiwanie dobrych opinii i wysokich ocen od klientów . Wówczas rośnie ich pozycja w rankingu na stronie www.pisarze.org . Są tam tysiące opinii klientów . Klienci dodają opinie każdego dnia . System wylicza punktowo ich znaczenie . Na tej podstawie wrasta pozycja redaktora i może on liczyć na coraz więcej zleceń za wyższe stawki

Alina
@Paweł Redaktor

Szukam pracy jako redaktor . Jak mogę tam aplikować ?

@Paweł Redaktor

ooo, skoro często są premie i bonusy, to za co właściwie można je dostać? są jakieś konkretne wytyczne, które trzeba spełniać? i w jakiej wysokości te dodatki są? (: wyjaśnij, jeśli możesz...

Widzę tutaj głównie wypowiedzi klientów, a osób, które tam pracują brak... Orientujecie się, czy pracownicy są zadowoleni z pracy w tej firmie? Wiecie, jak często poszukują do zespołu redaktorów? Chętnie przyjęłabym się na takie stanowisko - skończyłam dziennikarstwo. Na jakiej zasadzie wypłacone jest im wynagrodzenie? Od zlecenia? A może od ilości napisanych znaków?

Kasia Luszczyk

Mogę polecić tę firmę. Napisali mi pracę z ekonomii na 4+, praca bez plagiatu, bez błędów, super wykonanie, wygodna współpraca

Madzialena

To prawda . Podczas współpracy mogłam liczyć na bezpłatne konsultacje . Bardzo dobra obsługa klienta . Polecam

Arek kaczora

Mogę wystawić wyłącznie pozytywną opinię. Zleciłem napisanie kilku tekstów tej firmie. Poziom obsługi klienta zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Materiał unikatowy, prace przesłane terminowo. Teraz poleciłem ich kilku znajomym

Alicja Pyziak
@Arek kaczora

Którego redaktora polecasz z ekonomii ?

Olek
@Arek kaczora

Też polecam . Otrzymałem dobrą pracę . Wszystko oryginalnie . Firma wiarygodna, zarejestrowana w KRS , dlatego też poziom usług jest odpowiedni

Kaja Stasiak

Dziękuję Wam, jestem już po obronie , poszło gładko

Marlena Nykiel
@Kaja Stasiak

Hej, napisz proszę który redaktor z tej strony pisał dla Ciebie pracę. Też chcę im zlecić , ale zastanawiam się nad wyborem redaktora . Strona ma dużo dobrych opinii i fajną obsługę , dlatego jestem na nich zdecydowana

Patryk Rochowczyk

Zlecam im prace od początku swoich studiów - licencjat, magisterki, zaliczeniowe, proseminaryjne. Dobra firma, ale często nie mają wolnych terminów. Nieraz trudno się skontaktować, bo ciągle siedzą w czytelni. Ale dla stałego klienta zawsze znajdą czas :)

Adam Waś
@Patryk Rochowczyk

Którego redaktora z tej strony polecasz ? Kto pisał Ci pracę na pisarze.org ? Też chętnie skorzystam

Szukam osoby która napisze mi pracę z marketingu . Otrzymałam kilka ciekawych ofert na stronie pisarze.org ale nie mogę się zdecydować . Kogo polecacie z tej strony ?

Kamila

Hej, sporo tu opinii osób korzystających z usług firmy, a ktoś z pracowników tutaj zerka? :P Ktoś może wie czy potrzebują lub będą potrzebować redaktorów? jestem świeżo po studiach dziennikarskich i szukam pracy, w której mogłabym zacząć rozwijać swoje umiejętności :)

Pisarka
@Kamila

Trzeba aplikować na redaktora i zaczekać na aktywowanie konta redaktora . Redakcja rozpatruje kandydatury i udziela odpowiedzi pozytywnej lub odrzuca kandydaturę

Maja

Myślę że firma zasługuje na dobrą opinię i na polecenie . Zlecenie zostało wykonane na odpowiednim poziomie

Ryszard

Jacek
@Ryszard

Hej , napisz proszę któremu redaktorowi zleciłeś pracę. Ja zastanawiam się , któremu z nich przydzielić zlecenie . Jest to trudny wybór, bo wielu z nich ma dobre opinie . Ja poszukuję specjalisty z ekonomii

Natalia
@Ryszard

Każdy redaktor na portalu jest bardzo dobry, ale piszą oni z różnych dziedzin . Trzeba sprawdzić opis profili redaktorów , aby zobaczyć w czym się specjalizuje dana osoba .

@Ryszard

Nie do wiary, ale wielu z komentujących powinno nie tylko zleciać pisanie, ale również czytanie i tłumaczenie z polskiego na polski. W tej liczbie @Jacek. Wracając do meritum - czy Twój kolega podzielił się z Tobą wieścią, ile zarabia jako redaktor tutaj?

Slawek
@Jacek

Agnieszka

Myślę. że to bardzo rzetelna firma. Zlecałam im kilka prac w przeciągu 2 lat i wszystkie zlecenia zostały wykonane bardzo dobrze. Firma ma ponad 95 % bardzo dobrych opinii.

Pytasz teraz o zlecenia czy opinie? Te prace trafiają zazwyczaj na te sama osobę czy to zależy? W sumie ile średni staż pracy może wynieść skoro tu Pani akurat pisała o tym, że od 2 lat z usług korzysta?

Paweł Redaktor
@Agnieszka

Potwierdzam . Podejście do klienta jest uczciwe . Piszą terminowo i rzetelnie. Dobra obsługa

Krystian

Zleciłem tej firmie dwie prace zaliczeniowe. Materiały otrzymałem. Prace były oryginalne i merytoryczne, więc nie ma się do czego doczepić

Widzę, że wpadł polecający usługi komentarz, zastanawia mnie jednak w zestawieniu z tym ten poprzedni, w którym jeden Pan pisał o jakimś potraceniu na 1600 zł. o co w tamtym przypadku mogło chodzić? I czy pracownicy miewali kiedykolwiek podobne sytuacje?

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Centrum Edukacyjne Akademia Słowa Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Sekretarka.

Nie polecam dałem się naciągnąć na ponad 1.6 tysiąca. Aż dziwne że tyle ludzi (usunięte przez administratora) i oni dalej działają. Czas chyba to zmienić :)

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Edukacyjne Akademia Słowa Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Centrum Edukacyjne Akademia Słowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Edukacyjne Akademia Słowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Edukacyjne Akademia Słowa Sp. z o.o.?

Centrum Edukacyjne Akademia Słowa Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Bolesława Chrobrego 22
    26-600 Radom

Centrum Edukacyjne Akademia Słowa Sp. z o.o.