Adres: Bolesława Chrobrego 22, 26-600 Radom

NIP: 7962969529 REGON: 362768769 KRS: 0000581388

1 8 18 5 1

Opinie o Centrum Edukacyjne Akademia Słowa Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Sylwester Wach

Super firma, szybka realizacja, praca na 4+, bez stresu i anonimowo

Monika Sygocka

Bardzo polecam tę firmę. Naprawdę solidnie podchodzą do realizacji zleceń. Wysoki poziom świadczenia usług

Krzysztof Zieliński

To bardzo dobra firma. Wykonali dla mnie kilka projektów i byłem zadowolony

TakNie2
Konkurencja
Nazwa działu: Handlowy

Skoro dostałaś zwrot pizdo to o co ci chodzi

Tak1Nie3
WUKW
@Konkurencja

Dobre, na prawdę dobre Oby więcej takich kwiatków :D

Dorota Elias

Super firma, dobrze wspominam współpracę z nimi. Dla mnie pracę pisał redaktor Paweł Sadowski, to specjalista od prac inżynierskich

Sławek Wiernek

Akademia Słowa pomogła mi bardzo w mojej pracy dyplomowej i w kilku mniejszych zleceniach. Szczególnie polecam redaktorkę Aleksandrę Orzechowską, która napisała mi magisterkę na 5. Firma świadczy profesjonalne usługi

Sylwia Majewska

Polecam tę firmę. Jeśli chcecie otrzymać dobrą pracę, oryginalną, to zlecajcie tylko takim firmom. mają wielu dobrych redaktorów, współpraca jest uczciwa, profesjonalna, komfortowa

Sebastian Kulik

Zleciłem im kilka prac i projektów. Wszystko wykonali dobrze. Trzeba długo czekać na efekty, bo mają sporo zleceń, ale warto zaczekać, aby otrzymać dobre opracowanie

Agnieszka Cichocka

Akademia Słowa to rzetelna firma. Korzystałam z ich pomocy i poleciłam ją wielu znajomym. Wszyscy byli zadowoleni. Niewiele jest na rynku tak dobrych firm

Adam Zelek
Nazwa działu: Handlowy

Polecam tę firmę jak najbardziej. Szybka realizacja, na wysokim poziomie. Zero stresu, fachowe doradztwo

Dałem sie oszukać

TA pseudo firma nie napisze wam nic oprócz tego ze wpłacicie pieniądze to automatycznie kontakt się urwie albo po kilku mailach. UWAGA !!! (usunięte przez administratora)

Kinga

Warunkiem skorzystania z usługi była gwarancja naousania pracy i złożenia u promotora w wybranym terminie. Oczywiście terminu nie dotrzymano. Zapłaciłam za 70 stron a dostałam 50 czyli 400 zł poszło się je*ać. Oczywiście praca bez wstępu, bez zakończenia, bez bibliografii czyli tak naprawdę (usunięte przez administratora) a nie praca. Maile nie dochodzą został zmieniony lub zablokowany adres maila więc sprawę skieruje do adwokata. Nie polecam!!!!! Szkoda nerwów

Tak1Nie
sissi

Nie potrafię się skontaktować z firmą od 2 tyg. Nie wiem co się dzieje.. Czy ktoś wie o co chodzi?

Zenek

Jaki jest powód tego milczenia? Firma działa bez zmian i potrzebuje ludzi do pracy?

Bartek

Można zrobić samemu i nie narzekać a firma stara się i tak na końcu dostaje takie opinie.

Tak13Nie

szukający

Bardzo proszę Panią o kontakt w sprawie pracy. Ja również poszukuję jakiejs zaufanej osoby. Proszę pisać na krzygisz@interia.pl

TakNie

Wasza wiedza może pomóc użytkownikom! Nadal czekamy na nowe sprawozdania, ponieważ wątek o zatrudnieniu w firmie Centrum Edukacyjne Akademia Słowa Sp. z o.o. w miejscowości Radom nadal nie ma opinii.

Zostaw opinię o Centrum Edukacyjne Akademia Słowa Sp. z o.o. - Radom

Chcę opublikować: