Opinie o Centrum Edukacyjne Akademia Słowa Sp. z o.o. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Centrum Edukacyjne Akademia Słowa Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Edukacyjne Akademia Słowa Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Edukacyjne Akademia Słowa Sp. z o.o. w Radom

W sumie sami klienci tu się wypowiadają a co z pracą? Bo i w sieci info nie ma i tu za bardzo nie. Interesowałoby mnie stanowisko biurowe, a myślę, że w takim centrum na pewno są jacyś pracownicy od papierkowej roboty. Zdarzają się rotacje i automatycznie rekrutacje? Bo archiwalnych w sieci nie ma. Może to trzeba cv samemu zanieść i tak to zrobić?

Nie korzystajcie z ich usług!!! Prace kopiowane z internetu. Zero odzewu ze strony administracji. Można sobie tylko narobić problemów

Pod żadnym pozorem nie zlecajcie im prac. Firma niby zapewnia gwarancję, rekrutuje redaktorów. Praca napisana przez redaktorkę wygląda jak napisana przez ucznia szkoły podstawowej. Niepoprawna stylistycznie, nie na temat, źle zrobione przypisy. Zapłaciłam 270 zł. Płatności nie zwalniałam. Po napisaniu kilku maili do firmy usunęli moje konto. Potem tłumaczyli się, że wywiązali się z umowy i grozili, że to ja odpowiem za groźby w ich kierunku.

Xxx
@Anonim

Mi tez grozili, napisałam komentarz ze szczera opinia i dostałam mailowo informacje ze jak go nie usune to zgłoszą do mojej uczelni ze chciałam skorzystać z ich usług i ze będę miała problemy. Bardzo niehonorowi i chamscy ludzie.

Kogo polecacie do napisania wzoru pracy licencjackiej?

@Anonim

Nikogo praca będzie plagiatem szkoda pieniędzy i czasu

Aplikowałeś do firmy Centrum Edukacyjne Akademia Słowa Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Akita

Dzień dobry Firma to (usunięte przez administratora) - pewnie nie wszyscy ale administracja na pewno. Napisali dla mie prace wzorujac sie na przesłanej w 89 % wyszedł mi plagiat. Kiedy probowałam bezskutecznie dodzwonić sie i dobić do administracji moje onto zostało skasowane. Czy ktos tak jak ja został (usunięte przez administratora) Jesli tak zapraszam do kontaktu!

Stu
@Akita

napisz do mnie - ma to samo: echo1978@gazeta.pl

@Akita

Ja również zostałam (usunięte przez administratora) przez tą firmę. Nie otrzymałam swojej pracy w ogóle. Podaj namiary - odezwę się i może wspólnie uda się coś zdziałać :-)

katarzyna_wilk1@wp.pl

Aga

od rana próbuje się dodzwonić włacza się poczta ,wysłałam sms też cisza ,na maile firma nie odpisuje ,może tutaj ktoś z firmy się odezwie

@Aga

zapraszam do kontaktu rowniez zostałam pokrzywdzona i (usunięte przez administratora)

Aga

Niestety dalej zero kontaktu z firmą celem dokończenia pracy i naniesienia ewentualnych poprawek,cóż coraz więcej (usunięte przez administratora) , miałam nadzieję że to chwilowy problem ,mija dwa tyg od ostatniego kontaktu i zero odpowiedzi czy napiszą kolejny rozdział ,nie polecam .

@Aga

W1989

Czy firma zmieniła adres e-mail? Stronę? Numer tel? Bo nic nie odpowiada a czas goni:( proszę o pomoc

Firma
@W1989

Ze względu na zbyt dużą liczbę zleceń w obecnym okresie, firma chwilowo nie przyjmuje nowych klientów. Zapisy były do końca maja, o czym wielokrotnie informowaliśmy

joaskol
@Firma

Nie wybielajcie się "dużą liczbą zleceń". Pisałam do Was w lutym. Było wszystko pięknie póki Pani Promotor odrzuciła rozdział. Pisałam do Waszej firmy z prośbą o poprawienie rozdziału, co przecież miało być w cenie. Od tamtej pory zero kontaktu. Pisałam wielokrotnie, bo każdy jest tylko człowiekiem i mógł wiadomość przeoczyć, mogła trafić do spamu. Ale nie było ani jednej wiadomości. Nie próbowałam dzwonić,bo szkoda nerwów. Pieniędzy poszło nie mało za tekst, który i tak trzeba samemu poprawiać.

@joaskol

zapraszam do kontaktu

xyz

Nie polecam serwisu, pracę otrzymałem z dwutgodniowym opóźnieniem, 1/4 pracy nie została napisana na temat, redaktorka ignorowała i ignoruje wiadomości. Sam serwis nie odpowiada na maile, nie odbiera telefonu, wszelkie negatywne opinie usuwa. Radzę uważać na nich.

Olka

Tłumaczenia firmy, ze niby brak kontaktu jest spowodowany duża ilością zlecen TO ŻART. Kontakt był dobry do czasu za polowe pracy, dałam czas na druga polowe pracy, termin minął ani pracy ani jakiegokolwiek kontaktu, KPINA. Jeśli tak się traktuje klientow to powodzeni

@Olka

I jak wybrnelas z resztą pracy zlecalas komuś innemu bo ja już nie mam czasu

Olka
@Agnes

Tak, zlecilam innej osobie i dostałam prace w dwa dni, tu okres oczekiwania na jeden rozdział to były trzy tygodnie.... bardzo zaluje pieniędzy, które im zapłaciłam...

@Olka

Może ta osoba byłaby chętna mi napisać pracę ,proszę o namiary jeżeli istnieje taka możliwość

Kinga

Zlecilam napisanie rozdziału licencjatu. Co otrzymałam w cenie 390zl? 89% plagiatu! No i oczywiście brak odpowiedzi na emaile, a tak zapewniają ewentualne poprawki. (usunięte przez administratora)

Agnes

Praca miała być napisana do końca maja dwa rozdziały przysłane ale czy dobrze napisane to nie wiem od pewnego czasu zero odzewu na maile z dokończeniem pracy masakra a już po terminie i co dalej ?Kontakt rzeczywiście był natychmiastowy a potem zaczęły się problemy i nerwy co dalej .

Lola

Nie polecam tej firmy. Kilkukrotne potwierdzenie, ze otrzymam zamówiony tekst na czas i nagle brak kontaktu... nie odpisują na emaile, nie wywiązują się z obietnic, szkoda... mam nadzieje, ze karma wróci za takie traktowanie potencjalnych klientow

Zbyszek Kozioł

Zdecydowanie polecam, profesjonaliści

Basia K.

Polecam Akademię Słowa, szybka, konkretna realizacja. Zleciłam im dwie prace i jestem zadowolona

Danusia Kita

Zgadzam się z tymi opiniami. Pragnę dołożyć swoją, równie pozytywną. Miałam przyjemność współpracować z redaktor (usunięte przez administratora)Bardzo przyjemna Pani, pomocna, dostępna przez cały czas do konsultacji

W1989
@Danusia Kita

Czy firma zmieniła adres e mail? Lub stronę? Nie mogę się skontaktować, a czas goni:((

Sylwia97

Bardzo dobra firma, mają kompetentnych redaktorów, wywiązują się z umowy. Piszą terminowo, na poziomie, trochę drogo, ale myślę że warto dopłacić i mieć problem z głowy. Polecam , Sylwia Kosior

Anna Maj

Zdecydowanie polecam tę firmę. Są konkretni, terminowi, profesjonalni. Pomogli i w trudnym zleceniu, ale dali radę

Krystyna Czerwińska

Wielkie podziękowania dla Akademii Słowa za profesjonalne pisanie opracowań naukowych dla mnie i moich koleżanek. Każda z prac oceniona. Nie było tanio, ale najważniejszy jest efekt :)

Bartek Z.

Ja zlecałem im kilka tekstów. Za każdym razem super realizacja. Firma zasługuje na pochwały

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Edukacyjne Akademia Słowa Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Centrum Edukacyjne Akademia Słowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Edukacyjne Akademia Słowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Edukacyjne Akademia Słowa Sp. z o.o.?

Centrum Edukacyjne Akademia Słowa Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Bolesława Chrobrego 22
    26-600 Radom

Centrum Edukacyjne Akademia Słowa Sp. z o.o.